Sunshine Photo Cart - en to bg_BG translation catalogue (477 entries)

en: Sorry, all Sunshine add-ons require that the main Sunshine Photo Cart plugin first be active
bg_BG: Съжаляваме, Всичките Sunshine  добавки изискват основния Sunshine Photo Cart плъгин първо да се активира

en: Gallery Analytics
bg_BG: Анализ на галерията

en: Total Unique Views
bg_BG: Общо уникални прегледа

en: Latest Visitors
bg_BG: Последни посетители

en: Anonymous
bg_BG: Анонимно

en: No views yet
bg_BG: Няма прегледи все още

en: Images viewed
bg_BG: Прегледани изображения

en: Total views
bg_BG: Общо преглеждания

en: No images viewed yet
bg_BG: Няма прегледани изображения все още

en: No images for this gallery yet
bg_BG: Няма изображения за тази галерия все още

en: Images Purchased
bg_BG: Закупени изображения

en: Total purchases
bg_BG: Общо покупки

en: No images purchased yet
bg_BG: Няма закупени изображения все още

en: Product Cost
bg_BG: Цена на продукта

en: No users have logged in yet
bg_BG: Няма вписвали се потребители все още

en: Recent User Logins
bg_BG: Последни потребителски вписвания

en: Total Sales Revenue
bg_BG: Общо приходи от продажбите

en: Total Orders Completed
bg_BG: Общо завършени поръчки

en: Average Sale Total
bg_BG: Средно обща стойност от продажбите

en: Actual Profit
bg_BG: Реална печалба

en: Last 6 Months Revenue/Profit
bg_BG: Последните 6 месеца Приход/печалба

en: You do not have any sales yet
bg_BG: Вие нямате никакви продажби все още

en: Order Totals
bg_BG: Общо поръчки

en: Popular Products Sold
bg_BG: Популярни продадени продукти

en: No sales data currently recorded
bg_BG: Няма записани данни за продажби все още

en: Most Popular Products Sold
bg_BG: Най-популярни продадени продукти

en: Are you sure? This cannot be undone!
bg_BG: Сигурни ли сте? Това не може да бъде отменено!

en: Reset data
bg_BG: Ресет на данните

en: Gallery
bg_BG: Галерия

en: Total Sales
bg_BG: Общо продажби

en: Profit
bg_BG: Печалба

en: Price Level
bg_BG: Ценово ниво

en: Galleries With Best Sales
bg_BG: Галерии със най-добри продажби

en: Most Purchased Images of All Time
bg_BG: Най-купувани изображения за Всички времена

en: Popular product data has been reset
bg_BG: Данните за популярни продукти бяха ресетнати

en: Gallery sales data has been reset
bg_BG: Данните за продажбите на галерията бяха ресетнати

en: Popular images data has been reset
bg_BG: Данните за популярните изображения бяха ресетнати

en: Sales Data
bg_BG: Данни за продажбите

en: Galleries Viewed
bg_BG: Прегледани галерии

en: total views
bg_BG: общо прегледа

en: User has not viewed any galleries
bg_BG: Потребителя не е преглеждал никакви галерии

en: Automated Emails
bg_BG: Автоматизирани Email-и

[ctx: post type general name]
en: Automated Emails
bg_BG: Автоматизирани Email-и

[ctx: post type singular name]
en: Automated Email
bg_BG: Автоматизиран Email

[ctx: email]
en: Add New
bg_BG: Добавяне на нов

en: Add New Automated Email
bg_BG: Добавяне на нов автоматизиран Email

en: Edit Automated Email
bg_BG: Редактиране на автоматизиран Email

en: New Automated Email
bg_BG: Нов Автоматизиран Email

en: All Automated Emails
bg_BG: Всички автоматизирани Email-и

en: View Automated Emails
bg_BG: Преглед на Автоматизирани Email-и

en: Search Automated Emails
bg_BG: Търсене на Автоматизирани Email-и

en: No automated emails found
bg_BG: Няма намерени автоматизирани email-и

en: No automated emails found in trash
bg_BG: Няма намерени автоматизирани email-и в кошчето

[ctx: post type general name]
en: Email Log
bg_BG: Email лог

[ctx: post type singular name]
en: Email Log
bg_BG: Email лог

[ctx: email-log]
en: Add New
bg_BG: Добавяне на нов

en: Add New Email Log
bg_BG: Добавяне на нов Email лог

en: Edit Email Log
bg_BG: Редактиране на Email Лог

en: New Email Log
bg_BG: Нов Email лог

en: All Email Log
bg_BG: Всички Email логове

en: View Email Log
bg_BG: Преглед на Email лог

en: Search Email Log
bg_BG: Търсене на Email лог

en: No Email Log found
bg_BG: Няма намерен Email Лог

en: No Email Log found in trash
bg_BG: Няма намерен Email лог в кошчето

en: Email Log
bg_BG: Email лог

en: Email Options
bg_BG: Email Опции

en: Template Variables
bg_BG: Шаблон за променливи

en: Email Info
bg_BG: Email информация

en: Email Content
bg_BG: Email съдържание

en: Status
bg_BG: Статус

en: Send To
bg_BG: Изпращане до

en: Email Template
bg_BG: Email шаблон

en: Time Sent
bg_BG: Време за изпращане

en: Discount
bg_BG: Отстъпка

en: Subject
bg_BG: Тема

en: See for all emails
bg_BG: Преглед за всички email-и

en: Email Subject
bg_BG: Email тема

en: After user registers
bg_BG: След като потребителите се регистрират

en: After user adds item to cart
bg_BG: След като потребителя добави артикул в количката

en: After user submits order
bg_BG: След като потребител подаде поръчка

en: After user views gallery for first time
bg_BG: След като потребител прегледа галерия за пръв път

en: Before gallery expires
bg_BG: Преди галерията да изтече

en: After gallery expires
bg_BG: След като галерията изтече

en: After providing email to access gallery
bg_BG: След като е предоставен email за достъп до галерията

en: Trigger
bg_BG: Стартер

en: Time
bg_BG: Време

en: Months
bg_BG: Месеци

en: Days
bg_BG: Дни

en: Hours
bg_BG: Часове

en: How long before/after the trigger should this email get sent?
bg_BG: Колко дълго преди/след стартера трябва да изпрати този email?

en: Recipients
bg_BG: Получатели

en: All users
bg_BG: Всички потребители

en: User has favorites
bg_BG: Потребителят има фаворити

en: User has items in cart
bg_BG: Потребителя има артикули в количката

en: User has ordered
bg_BG: Потребителя е поръчал

en: User has no orders
bg_BG: Потребителя няма поръчки

en: User has not ordered item from gallery
bg_BG: Потребителя не е поръчвал артикул от галерията

en: Select user attributes to determine who should receive this email
bg_BG: Изберете потребителски атрибути за да определите, кой трябва да получи този email

en: Discount code (Optional)
bg_BG: Код за намаление (Опционално)

en: None
bg_BG: Нищо

en: A unique coupon code will be generated based on the settings of the selected coupon and assigned to the specific user being emailed
bg_BG: Уникален код за купон ще бъде генериран въз основа на настройките на избрания купон и добавения специфичен потребител, на който е изпратен email

en: Discount Expiration (Optional)
bg_BG: Изтичане на отстъпката (Опционално)

en: How long should the coupon code be valid for after being created? This will override any expiration date settings of the selected discount code
bg_BG: Колко дълго трябва да е валиден кода на купона след създаването му? Това ще замести всички настройки на дати на изтичане за избрания код за отстъпка

en: Email Admin
bg_BG: Email администратор

en: Send a copy of this email to site admin
bg_BG: Изпратете копие на този email до администратора на сайта

en: Personalize your email with the following tags:
bg_BG: Персонализирайте Вашият email със следните етикети:

en: Gallery Name
bg_BG: Име на галерията

en: Gallery URL
bg_BG: URL на галерията

en: Gallery Password
bg_BG: Парола на галерията

en: Images in the associated gallery
bg_BG: Изображения в асоциираната галерия

en: Featured image in the associated gallery
bg_BG: Избрано изображение в асоциираната галерия

en: Registration URL
bg_BG: URL за регистрация

en: First Name
bg_BG: Първо име

en: Last Name
bg_BG: Фамилия

en: Site Name
bg_BG: Име на сайта

en: Site URL
bg_BG: URL на сайта

en: Sunshine Galleries Page
bg_BG: Страница на Sunshine Galleries

en: Generated Discount Code
bg_BG: Генериран код за отстъпка

en: Items in cart
bg_BG: Артикули в количката

en: Images in favorites
bg_BG: Изображения във фаворити

en: %s for %s
bg_BG: %s за %s

en: Queue processed!
bg_BG: Опашката е изпълнена!

en: Image
bg_BG: Изображение

en: Name
bg_BG: Име

en: Quantity
bg_BG: Количество

en: Cost
bg_BG: Цена

en: Sent to %s
bg_BG: Изпратен на %s

en: Exclude from Automated Emails
bg_BG: С изключение на автоматизираните Email-и

en: See email log
bg_BG: Вижте email лога

en: Process Queue
bg_BG: Опашка за обработка

en: Join  email newsletter
bg_BG: Присъединете се към email бюлетина

en: Campaign Monitor
bg_BG: Монитор на кампанията

en: We think Campaign Monitor is by far the best email newsletter system. <a href="https://signup.campaignmonitor.com/signup" target="_blank">Sign up for free!</a>
bg_BG: Ние смятаме, че Монитора на кампанията е най-добрата система за email бюлетин. <a href="https://signup.campaignmonitor.com/signup" target="_blank">Регистрирайте се безплатно!</a>

en: Save this value then you can choose a list
bg_BG: Запазете тази стойност и след това можете да изберете списък

en: Invalid Campaign Monitor API key
bg_BG: Невалиден API ключ за монитора на кампанията

en: API Key
bg_BG: API ключ

en: List
bg_BG: Списък

en: Please select list
bg_BG: Моля изберете списък

en: Subscribe Method
bg_BG: Метод за абониране

en: Ask users if they want to subscribe
bg_BG: Попитайте потребителите дали искат да се абонират

en: Automatically subscribe
bg_BG: Автоматично абониране

en: Default
bg_BG: По подразбиране

en: If asking users to subscribe, checked by default
bg_BG: Да е маркирано по подразбиране питането към потребителите да се абонират

en: Checked
bg_BG: Маркирано

en: When to subscribe
bg_BG: Когато се абонират

en: Registration
bg_BG: Регистрация

en: Access gallery with email
bg_BG: Достъп до галерия с email

en: Checkout
bg_BG: Плащане

en: Downloadable
bg_BG: С опция за сваляне

en: This product is downloadable
bg_BG: Продуктът е с опция за сваляне

en: Dimensions
bg_BG: Размери

en: Leave blank for full resolution
bg_BG: Оставете празно за пълна резолюция

en: Free Download
bg_BG: Свободно за сваляне

en: This should be included in any free downloads
bg_BG: Това трябва да е включено във всички безплатни сваляния

en: Watermark
bg_BG: Воден знак

en: Add a watermark to image when downloaded
bg_BG: Добавете воден знак към изображенията, когато са свалени

en: You must also <a href="%s" target="_blank">set your watermark options</a>
bg_BG: Ве също трябва <a href="%s" target="_blank">да зададете Вашите опции за воден знак</a>

en: Allow free downloads?
bg_BG: Позволяване на свободно сваляне?

en: Allow users to download images in this gallery for free (no checkout required)
bg_BG: Позволяване на потребителите да свалят изображения в тази галерия безплатно (не се изисква плащане)

en: Allow users to download entire gallery as zip file (no checkout required)
bg_BG: Позволяване на потребителите да свалят цялата галерия като zip файл (не се изисква плащане)

en: Restrict downloads to users?
bg_BG: Ограничаване на свалянията за потребителите?

en: Download
bg_BG: Сваляне

en: Download all images from gallery
bg_BG: Сваляне на всички изображения за галерията

en: Sorry, you do not have access to this download. <a href="%s">Please login</a> to the account used for this order.
bg_BG: Съжаляваме, Вие нямате права за достъп до това сваляне. <a href="%s">Моля влезте</a> в акаунта си който използвате за тази поръчка.

en: Sorry, your item is not available for download yet
bg_BG: Съжаляваме, Вашите артикули не са достъпни за сваляне все още

en: Could not create zip file for download
bg_BG: Не може да се създаде zip файл за сваляне

en: Sorry, one of the download files does not exist
bg_BG: Съжаляваме, един от файловете за сваляне не съществуват

en: Download all images from this order
bg_BG: Сваляне на всички изображения от тази поръчка

en: Download Allowed Images
bg_BG: Сваляне на достъпните изображения

en: Download Image
bg_BG: Сваляне на изображение

en: Download All Images
bg_BG: Сваляне на всички изображения

en: Purchase entire gallery digital downloads
bg_BG: Закупете цялата галерия за дигитално сваляне

en: Sorry, no favorites are available for download
bg_BG: Съжаляваме, няма достъпни фаворити за сваляне

en: Sorry, file not available for download
bg_BG: Съжаляваме, файлът не е достъпен за сваляне

en: Download file does not exist
bg_BG: Файла за сваляне не съществува

en: Full Resolution
bg_BG: Пълна резолюция

en: Could not finalize zip file for download
bg_BG: Не може да се финализира zip файла за сваляне

en: You do not have permission to download these files.
bg_BG: Вие нямате права за сваляне на тези файлове.

en: You do not have permission to download this file.
bg_BG: Вие нямате права за сваляне на този файл.

en: Sorry, this is not your order
bg_BG: Съжаляваме, това не е Вашата поръчка

en: You have already added the gallery download for %s to your cart
bg_BG: Вие вече сте добавили галерията за сваляне за %s във Вашата количка

en: Gallery digital negatives added to cart!
bg_BG: Галерията с цифрови негативи са добавени в количката!

en: View cart
bg_BG: Преглед на количката

en: Gallery Digital Negatives
bg_BG: Галерия с дигитални негативи

en: Downloaded count: %s
bg_BG: Брояч на свалянията: %s

en: No shipping, download only
bg_BG: Без доставка, само за сваляне

en: Downloads
bg_BG: Сваляния

en: Low Resolution Image Options
bg_BG: Опции за изображение с ниска резолюция

en: Image Width
bg_BG: Ширина на изображението

en: Image Height
bg_BG: Височина на изображението

en: Allow users to purchase digital negatives of an the entire session. Leave price blank to disable this feature for a specific price level.
bg_BG: Позволяване на потребителите да закупят дигитални негативи за цялата сесия. Оставете цената празна за да забраните тази опция за специфично ценово ниво.

en: Tax gallery digital negatives
bg_BG: Данък за галерията за дигитални негативи

en: Apply a tax to the gallery digital negatives
bg_BG: Прилагане на такса към галерията за дигитални негативи

en: More Digital Download Options
bg_BG: Повече опции за дигитални сваляния

en: Alternate Download Method
bg_BG: Алтернативен метод за сваляне

en: Check this if downloads are not working for your users or to integrate with Amazon S3. This method is less efficient but more likely to work.
bg_BG: Маркирайте това, ако свалянията не работят за Вашиите потребители или да интегрирате с Amazon S3. Този метод е по-малко ефикасен, но е по-вероятно работи.

en:  (This image will have your selected watermark on it)
bg_BG: (Това изображение ще има Вашият избран воден знак на него)

en: Include low res files in download
bg_BG: Включване на ниска резолюция в сваляния

en: Check this if you want to include the low resolution images in downloads
bg_BG: Маркирайте това, ако искате да включвате изображения с ниска резолюция д свалянията

en: Print Release
bg_BG: Print версия

en: Print release file to be included with any file download. <strong>PDF required</strong>. Upload a file to your <a href="upload.php">Media gallery</a>, then select it here.
bg_BG: Файлът за Print версията да бъде включен във всяко сваляне на файл. <strong>Изисква се PDF</strong>. Качете файл във Вашата <a href="upload.php">Медийна галерия</a>, след това го изберете тук.

en: Sorry, you do not have access to this download. <a href="%s">Please login</a> to the account used to purchase this image.
bg_BG: Съжаляваме, Вие нямате достъп до това сваляне. <a href="%s">Моля влезте</a> в акаунта използван при поръчката на изображението.

en: Sorry, your item cannot yet be downloaded
bg_BG: Съжаляваме, Вашият артикул все още не може да бъде свален

en: Sorry, this is not a downloadable product
bg_BG: Съжаляваме, това не е сваляем продукт

en: Sorry, this image was not in your order
bg_BG: Съжаляваме, това изображение не е във Вашата поръчка

en: Gallery Downloads
bg_BG: Сваляния за галерията

en: Gallery Downloaded
bg_BG: Свалени галерии

en: Images Downloaded
bg_BG: Свалени изображения

en: Total downloads
bg_BG: Общо сваляния

en: After user downloads free image
bg_BG: След като потребител свали безплатно изображение

en: After user downloads free gallery
bg_BG: След като потребител свали безплатна галерия

en: An <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/.htaccess" target="_blank">.htaccess</a> file has been created for your "wp-content/uploads" directory to prevent any direct access to images, protecting your digital download files
bg_BG: <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/.htaccess" target="_blank">.htaccess</a> файл беше създаден във Вашата "wp-content/uploads" директория за предотвратяването на всякакъв директен достъп до изображенията, като защитава Вашите дигитално сваляеми файлове

en: Sunshine's Digital Downloads add-on requires you to run an upgrade process. Please note this may take a while if you have a lot of galleries and images.
bg_BG: Добавката на Sunshine's Дигитално сваляне изисква да започнете процес за надграждане. Моля забележете, че това ще отнеме известно време, ако Вие имате много галерии и изображения.

en: Click here to start
bg_BG: Натиснете тук за да започнете

en: Galleries successfully upgraded!
bg_BG: Галериите са успешно надградени!

en: No gallery ID
bg_BG: Няма ID на галерията

en: You do not have permission to access this image
bg_BG: Вие нямате права на достъп до това изображение

en: Permission denied
bg_BG: Правата отказани

en: Discounts
bg_BG: Отстъпки

[ctx: post type general name]
en: Discounts
bg_BG: Отстъпки

[ctx: post type singular name]
en: Discount
bg_BG: Отстъпка

[ctx: coupon]
en: Add New
bg_BG: Добавяне на нова

en: Add New Coupon
bg_BG: Добавяне на нов купон

en: Edit Discount
bg_BG: Редактиране на купон

en: New Discount
bg_BG: Нова отстъпка

en: All Discounts
bg_BG: Всички отстъпки

en: View Discounts
bg_BG: Преглед на отстъпки

en: Search Discounts
bg_BG: Търсене на отстъпки

en: No discounts found
bg_BG: Няма намерени отстъпки

en: No discounts found in trash
bg_BG: Няма намерени отстъпки в кощчето

en: Options
bg_BG: Опции

en: Automatic
bg_BG: Автоматичко

en: Apply this discount automatically with no coupon code
bg_BG: Прилагане на тази отстъпка автоматично без код за купон

en: Discount Code
bg_BG: Код за отстъпка

en: Discount Type
bg_BG: Тип отстъпка

en: off order
bg_BG: от поръчката

en: off product(s)
bg_BG: от продукт(и)

en: Discount Amount
bg_BG: Стойност на отстъпката

en: Start Date
bg_BG: Стартова дата

en: End Date
bg_BG: Крайна дата

en: Max Quantity
bg_BG: Максимално количество

en: The maximum number of any one item this can be applied towards
bg_BG: Максималния брой на всеки артикул, към който може да се приложи

en: Total Max Uses
bg_BG: Общо Максимални ползвания

en: Max Uses Per Person
bg_BG: Максимални ползвания на потребител

en: Only This Discount
bg_BG: Само тази отстъпка

en: Only allow customer to use this coupon, disallow all other coupons
bg_BG: Позволяване само на клиент да използва този купон, не позволяване на всички други купони

en: Free Shipping
bg_BG: Безплатна доставка

en: Make shipping free on entire order
bg_BG: Направете доставката безплатна за цялата поръчка

en: Minimum Purchase Amount
bg_BG: Минимална стойност за поръчка

en: Apply Before Tax
bg_BG: Прилагане преди данъка

en: Should this coupon be applied before calculating tax
bg_BG: Дали този купон да се прилага преди да се калкулира данък

en: Allowed Products
bg_BG: Позволени продукти

en: Disallowed Products
bg_BG: Непозволени продукти

en: Allowed Categories
bg_BG: Позволени категории

en: Disallowed Categories
bg_BG: Непозволени категории

en: Galleries
bg_BG: Галерии

en: Add discount code
bg_BG: Добавяне на код за отстъпка

en: Enter code
bg_BG: Въведете код

en: Apply
bg_BG: Прилагане

en: Discounts Applied
bg_BG: Отстъпката е приложена

en: Remove
bg_BG: Премахване

en: Back to Favorites
bg_BG: Назад към фаворитите

en: Back to Gallery
bg_BG: Назад към галерията

en: items
bg_BG: артикула

en: View Cart
bg_BG: Преглед на количката

en: Add Comment
bg_BG: Добавяне на коментар

en: Back to Image
bg_BG: Назад към изображението

en: Comment pending...
bg_BG: Коментара е в изчакване...

en: You might have left one of the fields blank, or be posting too quickly
bg_BG: Може да се оставили едно от полетата празно, или да публикувате твърде бързо

en: Your comment has been added!
bg_BG: Вашият коментар беше добавен!

en: Please wait a while before posting your next comment
bg_BG: Моля изчакайте преди да публикувате Вашият следващ коментар

en: Lightbox Options
bg_BG: Опции за изкачащ прозорец

en: Enable Lightbox
bg_BG: Разрешаване на изкачащ прозорец

en: Slideshow Interval
bg_BG: Интервал на слайдшоу

en: Lightbox Background Color
bg_BG: Фонов цвят на изкачащия прозорец

en: Lightbox Text Color
bg_BG: Цвят на текста за изкачащия прозорец

en: Lightbox Highlight Color
bg_BG: Цвят на поддчертавката за изкачащия прозорец

en: Price
bg_BG: Цена

en: Qty
bg_BG: Количество

en: Add to Cart
bg_BG: Добавяне в количката

en: Select Quantity
bg_BG: Изберете количество

en: Adding...
bg_BG: Добавяне...

en: added to cart
bg_BG: Добавено в количката

en: Sorry, there was an error with your request
bg_BG: Съжаляваме, има грешка с Вашата заявка

en: Item(s) added to package
bg_BG: Артикул(и) добавени в пакета

en: You must first <a href="%s">login</a> or <a href="%s">register</a> before you can add pictures to your cart. This allows us to track your favorites and items in your cart when you return.
bg_BG: Вие трябва първо да <a href="%s">влезете</a> или да се <a href="%s">регистрирате</a> преди да можете да добавяте снимки във Вашата количка. Това ни позволява да проследяваме Вашите фаворити и артикули във Вашата количка, когато се върнете.

en: MailChimp has a good free program if you have less than 2,000 subscribers
bg_BG: MailChimp има добра безплатна програма, ако Вие имате по-малко от 2,000 абонирани

en: Invalid MailChimp API key
bg_BG: Невалиден MailChimp API ключ

en: Masonry
bg_BG: Решетка

en: Enable Masonry
bg_BG: Разрешаване на решетка

en: Show images in a masonry style (Think Pinterest)
bg_BG: Показване на изображения в стил решетка (Като Pinterest)

en: Where to enable
bg_BG: Къде да се разреши

en: Gallery Thumbnails
bg_BG: Миниатюри на галерията

en: Image Thumbnails
bg_BG: Миниатюри на изображението

en: Messaging
bg_BG: Съобщения

en: Messaging Templates
bg_BG: Шаблони за съобщенията

en: Allowed template variables are: %s
bg_BG: Позволени шаблонни променливи са: %s

en: Gallery Invite Subject
bg_BG: Тема за покана към галерията

en: Gallery Invite Message
bg_BG: Съобщение за покана към галерията

en: Register Invite Subject
bg_BG: Тема за покана за регистриране

en: Register Invite
bg_BG: Покана за регистриране

en: Message Type
bg_BG: Тип на съобщението

en: Custom Message
bg_BG: Потребителско съобщение

en: Invite user to gallery
bg_BG: Поканете потребител към галерията

en: Invite user to register
bg_BG: Поканете потребител да се регистрира

en: Please select
bg_BG: Моля изберете

en: To
bg_BG: До

en: Specific email address(es)
bg_BG: Специфичен email адрес(и)

en: Email address(es)
bg_BG: Email адрес(и)

en: Separate multiple email addresses with a comma
bg_BG: Разделете множество email адреси със запетая

en: Allowed template variables are
bg_BG: Позволени шаблонни променливи са

en: Want to customize this default text?
bg_BG: Искате да персинализирате този текст по подразбиране?

en: See email templates
bg_BG: Вижте email шаблоните

en: Send Message
bg_BG: Изпратете съобщение

en: Please select a gallery
bg_BG: Моля изберете галерия

en: Please select a user
bg_BG: Моля изберете потребител

en: Invalid email address
bg_BG: Невалиден email адрес

en: Please provide a subject
bg_BG: Моля да предоставите тема

en: Please provide a message
bg_BG: Моля да предоставите съобщение

en: Message has been sent to %s
bg_BG: Съобщението беше изпратено до %s

en: Sorry, message was not sent
bg_BG: Съжаляваме, съобщението не беше изпратено

en:  or <a href="%s">invite a user to this gallery</a>!
bg_BG: или <a href="%s">поканете потребител в тази галерия</a>!

en: Send email to these people
bg_BG: Изпратете email до тези хора

en: You have not met the minimum order subtotal of %s
bg_BG: Вие не достигате до минималната средна сума за поръчка на %s

en: You have not met the minimum order of %s for the gallery "%s"
bg_BG: Вие не достигате минималната поръчка на %s за галерията "%s"

en: Minimum Order
bg_BG: Минимална поръчка

en: Minimum Cart Subtotal ($)
bg_BG: Минимална междинна сума за количката ($)

en: Enable Mollie payment methods including iDEAL
bg_BG: Разрешаване на Mollie платежен метод включително iDEAL

en: Sunshine Order #%s
bg_BG: Sunshine поръчка #%s

en: There was an error processing your payment (%s)
bg_BG: Имаше грешка при обработването на Вашето плащане (%s)

en: Enable payments via Mollie
bg_BG: Разрешаване на плащане чрез Mollie

en: Name that users will see on the checkout page, defaults to "Mollie"
bg_BG: Име, което потребителите ще виждат в страницата за плащане, по подразбиране за "Mollie"

en: Description
bg_BG: Описание

en: Description that users will see on the checkout page
bg_BG: Описание, което потребителите ще виждат на страницата за плащане

en: Test Mode
bg_BG: Тестов режим

en: Test Secret Key
bg_BG: Секретен ключ за тест

en: Live Secret Key
bg_BG: Секретен ключ за режим на живо

en: Packages
bg_BG: Пакети

en: This page is not accessible via this method. Please visit a gallery first.
bg_BG: Тази страница не е достъпна чрез този метод. Моля посетете галерията първо.

en: Package
bg_BG: Пакет

en: This product is a package
bg_BG: Този продукт е пакет

en: Choose Products for Package
bg_BG: Посочете продукти от пакета

en: Product
bg_BG: Продукт

en: Entire session as digital download
bg_BG: Цялата сесия е дигитално сваляема

en: Add another product
bg_BG: Добавете друг продукт

en: A package cannot be a downloadable product
bg_BG: ПАкетът не може да бъде сваляем продукт

en: Entire gallery digital download
bg_BG: Дигитално сваляне на цялата галерия

en: Unfilled items in package:
bg_BG: Незапълнени артикули в пакета:

en: Assign this image to your package
bg_BG: Добавете това изображение към Вашият пакет

en: Select package
bg_BG: Изберете пакет

en: Completed
bg_BG: Завършено

en: Assign to Package
bg_BG: Добавете към пакет

en: You have not filled all your packages
bg_BG: Вие не сте запълнили всичките Ви пакети

en: No products have been assigned to this package
bg_BG: Няма добавен продукт към този пакет

en: Package added to cart!
bg_BG: Пакетът е добавен към количката!

en: Sorry, something went wrong with adding the item to cart.
bg_BG: Съжаляваме, нещо се обърка при добавянето на артикула в количката.

en: Item(s) added to package! <a href="%s" target="_top">View cart</a> or <a href="%s">Return to %s</a>
bg_BG: Елемента(ите) са добавени към пакета! <a href="%s" target="_top">Прегледайте количката</a> или <a href="%s">се върнете до %s</a>

en: Image could not be added to package
bg_BG: Изображението не може да бъде добавено към пакета

en: Item removed from package
bg_BG: Артикула е премахнат от пакета

en: See Product
bg_BG: Вижте продукта

en: Details
bg_BG: Детайли

en: Pay by credit card (Visa, MasterCard, American Express, Discover)
bg_BG: Плащане чрез кредитна карта (Visa, MasterCard, American Express, Discover)

en: Payment could not process successfully (%s). %s
bg_BG: Плащането не може да бъде обработено успешно (%s). %s

en: Payment could not process successfully because of a server error (%s). %s
bg_BG: Плащането не може да бъде обработено успешно защото има грешка в сървъра (%s). %s

en: An unknown error occurred and your payment could not be processed
bg_BG: Възникна непозната грешка и Вашето плащане не може да бъде обработено

en: Card Number
bg_BG: Номер на карта

en: Expiration Date
bg_BG: Дата на изтичане

en: Enable payments via PayJunction
bg_BG: Разрешаване на плащане чрез PayJunction

en: Name that users will see on the checkout page, defaults to "PayJunction"
bg_BG: Име което потребителите ще виждат на страницата за плащане, по подразбиране за "PayJunction"

en: Force HTTPS
bg_BG: Използване на HTTPS

en: PayJunction requires an SSL certificate to accept credit card information securely from your website. <a href="http://www.sunshinephotocart.com/docs/ssl" target="_blank">Learn more</a>
bg_BG: PayJunction изисква SSL сертификат за да приема информация за кредитни карти защитено от Вашият уебсайт. <a href="http://www.sunshinephotocart.com/docs/ssl" target="_blank">Научете повече</a>

en: Login
bg_BG: Потребителско име

en: Password
bg_BG: Парола

en: Install Required Plugins
bg_BG: Инсталиране на задължителните плъгини

en: Install Plugins
bg_BG: Инсталиране на плъгините

en: Installing Plugin: %s
bg_BG: Инсталиране на плъгин: %s

en: Updating Plugin: %s
bg_BG: Обновяване на плъгин: %s

en: Something went wrong with the plugin API.
bg_BG: Нещо се обърка с API на плъгина.

en: This theme requires the following plugin: %1$s. | This theme requires the following plugins: %1$s.
bg_BG[0]: Темата изисква следния плъгин: %1$s.
bg_BG[1]: Темата изисква следните плъгини: %1$s.

en: This theme recommends the following plugin: %1$s. | This theme recommends the following plugins: %1$s.
bg_BG[0]: Тази тема препоръчва следния плъгин: %1$s.
bg_BG[1]: Тази тема препоръчва следните плъгини: %1$s.

en: The following plugin needs to be updated to its latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s. | The following plugins need to be updated to their latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s.
bg_BG[0]: Следния плъгин има нужда от обновяване до последната му версия за максимална съвместиимост с тази тема: %1$s.
bg_BG[1]: Следните плъгини имат нужда от обновяване до тяхната последна версия за да е сигурна максимална съвместимост с тази тема: %1$s.

en: There is an update available for: %1$s. | There are updates available for the following plugins: %1$s.
bg_BG[0]: Има достъпно обновление за: %1$s.
bg_BG[1]: Има достъпни обновления за следните плъгини: %1$s.

en: The following required plugin is currently inactive: %1$s. | The following required plugins are currently inactive: %1$s.
bg_BG[0]: Следния задължителен плъгин в момента е неактивен: %1$s.
bg_BG[1]: Следните задължителни плъгини в момента са неактивни: %1$s.

en: The following recommended plugin is currently inactive: %1$s. | The following recommended plugins are currently inactive: %1$s.
bg_BG[0]: Следния препоръчителен плъгин в момента е неактивен: %1$s.
bg_BG[1]: Следните препоръчителни плъгини в момента са неактивни: %1$s.

en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
bg_BG[0]: Започване с инсталиране на плъгина
bg_BG[1]: Започване с инсталиране на плъгините

en: Begin updating plugin | Begin updating plugins
bg_BG[0]: Започване на обновяване на плъгина
bg_BG[1]: Започване на обновяване на плъгините

en: Begin activating plugin | Begin activating plugins
bg_BG[0]: Започване с активиране на плъгина
bg_BG[1]: Започване с активиране на плъгините

en: Return to Required Plugins Installer
bg_BG: Върнете се към инсталатора към задължителните плъгини

en: Return to the Dashboard
bg_BG: Върнете се към Таблото

en: Plugin activated successfully.
bg_BG: Плъгинът е активиран успешно.

en: The following plugin was activated successfully: | The following plugins were activated successfully:
bg_BG[0]: Следния плъгин е активиран успешно:
bg_BG[1]: Следните плъгини са активирани успешно:

en: No action taken. Plugin %1$s was already active.
bg_BG: Няма предприето действие. Плъгинът %1$s вече беше активиран.

en: Plugin not activated. A higher version of %s is needed for this theme. Please update the plugin.
bg_BG: Плъгинът не е активен. По-висока версия на %s е необходима за тази тема. Моля обновете плъгина.

en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
bg_BG: Всички плъгини са инсталирани и активирани успешно. %1$s

en: Dismiss this notice
bg_BG: Освободете това съобщение

en: There are one or more required or recommended plugins to install, update or activate.
bg_BG: Има един или повече задължителни или препоръчителни плъгини за инсталиране, обновяване или активиране.

en: Please contact the administrator of this site for help.
bg_BG: Моля свържете се с администратор на този сайт за помощ.

en: This plugin needs to be updated to be compatible with your theme.
bg_BG: Този плъгин има нужда да бъде обновен за да е съвместим с Вашата тема.

en: Update Required
bg_BG: Обновяването е задължително

en: Set the parent_slug config variable instead.
bg_BG: Задайте parent_slug конфигурация вместо променлива.

en: The remote plugin package does not contain a folder with the desired slug and renaming did not work.
bg_BG: Пакета за дистанционния плъгин не съдържа папка с желаната наставка и преименуването не работи.

en: Please contact the plugin provider and ask them to package their plugin according to the WordPress guidelines.
bg_BG: Моля свържете се с доставчика на плъгина и го попитайте за пакет на техния плъгин свързан с WordPress насоките.

en: The remote plugin package consists of more than one file, but the files are not packaged in a folder.
bg_BG: Пакета на дистанционния плъгин съдържа повече от един файл, но файловете не са пакетирани в папка.

[ctx: plugin A *and* plugin B]
en: and
bg_BG: и

en: Required
bg_BG: Задължителни

en: Recommended
bg_BG: Препоръчителни

en: WordPress Repository
bg_BG: WordPress хранилище

en: External Source
bg_BG: Външен източник

en: Pre-Packaged
bg_BG: Пре-пакетирано

en: Not Installed
bg_BG: Не е инсталирано

en: Installed But Not Activated
bg_BG: Инсталирано, но не активирано

en: Active
bg_BG: Активиране

en: Required Update not Available
bg_BG: Изисканото обновяване не е достъпно

en: Requires Update
bg_BG: Изисква обновяване

en: Update recommended
bg_BG: Обновяването е препоръчително

[ctx: as in: "version nr unknown"]
en: unknown
bg_BG: непознат

en: Installed version:
bg_BG: Инсталирана версия:

en: Minimum required version:
bg_BG: Минимална изискана версия:

en: Available version:
bg_BG: Достъпна версия:

en: No plugins to install, update or activate.
bg_BG: Няма плъгини за инсталиране, обновяване или активиране.

en: Plugin
bg_BG: Плъгин

en: Source
bg_BG: Източник

en: Type
bg_BG: Тип

en: Version
bg_BG: Версия

en: Install %2$s
bg_BG: Инсталиранне %2$s

en: Update %2$s
bg_BG: Обновяване %2$s

en: Activate %2$s
bg_BG: Активиране %2$s

en: Upgrade message from the plugin author:
bg_BG: Съобщение за надграждане от автора на плъгина:

en: Install
bg_BG: Инсталиране

en: Update
bg_BG: Обновяване

en: Activate
bg_BG: Активиране

en: No plugins were selected to be installed. No action taken.
bg_BG: Няма избрани плъгини за инсталиране. Няма да се предприема действие.

en: No plugins were selected to be updated. No action taken.
bg_BG: Няма избрани плъгини за да бъдат обновени. Не е предприето действие.

en: No plugins are available to be installed at this time.
bg_BG: Няма достъпни плъгини за инсталиране този път.

en: No plugins are available to be updated at this time.
bg_BG: Няма достъпни плъгини за обновяване този път.

en: No plugins were selected to be activated. No action taken.
bg_BG: Няма избреани плъгини за активиране. Не е предприето действие.

en: No plugins are available to be activated at this time.
bg_BG: Няма достъпни плъгини за активиране този път.

en: Plugin activation failed.
bg_BG: Активацията на плъгина се провали.

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
bg_BG: Обновяване на плъгин %1$s (%2$d / %3$d)

en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
bg_BG: Възникна грешка при инсталирането на %1$s: <strong>%2$s</strong>.

en: The installation of %1$s failed.
bg_BG: Инсталацията на %1$s се провали.

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
bg_BG: Стартиран е процес на инсталация и активация. Този процес може да отнеме известно време на някои хостове, така че бъдете търпеливи.

en: %1$s installed and activated successfully.
bg_BG: %1$s инсталирано и активирано успешно.

en: Show Details
bg_BG: Показване на детайли

en: Hide Details
bg_BG: Скриване на детайли

en: All installations and activations have been completed.
bg_BG: Всички инсталации и активации са били завършени.

en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
bg_BG: Инсталиране и активиране на плъгин %1$s (%2$d / %3$d)

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
bg_BG: Инсталационния процес е стартиран. Този процес може да отнеме известно време на някои хостове, така че бъдете търпеливи.

en: %1$s installed successfully.
bg_BG: %1$s инсталирано успешно.

en: All installations have been completed.
bg_BG: Всички инсталации са били завършени.

en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
bg_BG: Инсталиране на плъгин %1$s (%2$d / %3$d)

en: Please only install the add-ons you need. Hint: You <em>absolutely</em> do not need all of them
bg_BG: Моля само инсталирайте добавките, които са Ви нужни. Подсказка: Вие <em>абсолютно</em> нямате нужда от всичките

en: Favorites
bg_BG: Фаворити

en: Add to Favorites
bg_BG: Добавяне към фаворити

en: Remove from Favorites
bg_BG: Премахване от фаворити

en: Remove All Favorites
bg_BG: Премахване на всички фаворити

en: Submit Favorites
bg_BG: Подаване на фаворити

en: Remove from favorites
bg_BG: Премахване от фаворити

en: Add to favorites
bg_BG: Добавяне към фаворити

en: Disable Favorites
bg_BG: Забраняване на фаворити

en: Image added to favorites
bg_BG: Изображенията са добавени към фаворити

en: A user account is required to track your favorites so you can come back any time to see them. <a href="%s">Register here</a> or login to an existing account below.
bg_BG: Потребителския акаунт се изисква за проследяване на Вашите фаворити, така ще можете да се върнете по всяко време за да ги видите. <a href="%s">Регистрирайте се тук</a> или се впишете в съществуващ акаунт отдолу.

en: Favorites cleared
bg_BG: Фаворитите са изистени

en: %s has submitted their favorites, <a href="%s">view them here</a>
bg_BG: %s подадоха техните фаворити, <a href="%s">прегледайте ги тук</a>

en: %s has submitted favorites
bg_BG: %s е подал фаворити

en: Your favorite images have been sent
bg_BG: Вашите изображения фаворити бяха изпратени

en: Sunshine Favorites
bg_BG: Sunshine фаворити

en: Image File List
bg_BG: Списък с изображения

en: Copy and paste the file names above into Lightroom's search feature (Library filter) to quickly find and create a new collection to make processing this order easier. Make sure you are using the "Contains" (and not "Contains All") search parameter.
bg_BG: Копиране и поставяне на имената на файловете отдолу в Lightroom's функцията за търсене (Library filter) за бързо намиране и създаване на колекция за направата на обработването на поръчка по-лесно. Бъдете сигурни, че използвате "Contains" (и не "Contains All") параметър за търсене.

en: Images in your favorites have been removed because they are no longer available
bg_BG: Изображенията във Вашите фаворити бяха премахнати защото вече не са достъпни

en: After user adds image to favorites
bg_BG: След като потребител добави изображение към фаворити

en: Offline
bg_BG: Офлайн

en: Send payment in outside of website
bg_BG: Изпращане на плащане извън уебсайта

[ctx: post type general name]
en: Galleries
bg_BG: Галерии

[ctx: gallery]
en: Add New
bg_BG: Добавяне на нова

[ctx: post type singular name]
en: Product
bg_BG: Продукт

[ctx: order]
en: Add New
bg_BG: Добавяне на нова
