Sunshine Photo Cart - en to el translation catalogue (1161 entries)

en: Sorry, all Sunshine add-ons require that the main Sunshine Photo Cart plugin first be active
el: Συγνώμη, όλα τα Sunshine add-ons απαιτούν ότι το κύριο Sunshine  Photo Cart plugin θα είναι ήδη ενεργό

en: Gallery Analytics
el: Γκαλερί Στατιστικά

en: Total Unique Views
el: Σύνολο Μοναδικών Προβολών

en: Latest Visitors
el: Τελευταίοι Επισκέπτες

en: Anonymous
el: Ανώνυμο

en: No views yet
el: Δεν υπάρχουν ακόμα προβολές

en: Images viewed
el: Εικόνες που έχετε δει

en: Total views
el: Συνολικές προβολές

en: No images viewed yet
el: Καμία εικόνα δεν έχει προβληθεί ακόμα

en: No images for this gallery yet
el: Δεν υπάρχουν εικόνες για αυτή τη γκαλερί

en: Images Purchased
el: Αγορασμένες Φωτογραφίες

en: Total purchases
el: Σύνολο Αγορών

en: No images purchased yet
el: Καμία Αγορά Φωτογραφίας Ακόμα

en: Product Cost
el: Κόστος Προϊόντος

en: No users have logged in yet
el: Κανένας χρήστης δεν έχει συνδεθεί ακόμα

en: Recent User Logins
el: Πρόσφατη Είσοδος Χρήστη

en: Total Sales Revenue
el: Συνολικά έσοδα από πωλήσεις

en: Total Orders Completed
el: Σύνολο Ολοκληρωμένων Παραγγελιών

en: Average Sale Total
el: Συνολικός μέσος όρος πωλήσεων

en: Actual Profit
el: Πραγματικό Κέρδος

en: Month
el: Μήνας

en: Profit
el: Κέρδος

en: Last 6 Months Revenue/Profit
el: Τελευταίων 6 Μηνών Έσοδα / Κέρδη

en: You do not have any sales yet
el: Δεν έχετε πωλήσεις ακόμα

en: Order Totals
el: Σύνολο Παραγγελιών

en: Product
el: Προϊόν

en: Popular Products Sold
el: Πωλήσεις Δημοφιλών Προϊόντων

en: No sales data currently recorded
el: Δεν έχουν καταγραφεί δεδομένα πωλήσεων

en: Most Popular Products Sold
el: Πωλήσεις Δημοφιλών Προϊόντων

en: Are you sure? This cannot be undone!
el: Σίγουρα θέλετε να το κάνετε αυτό; Αυτό δεν μπορεί να αναιρεθεί!

en: Reset data
el: Επαναφορά δεδομένων

en: Gallery
el: Γκαλερί

en: Total Sales
el: Σύνολο Πωλήσεων

en: Price Level
el: Επίπεδο Τιμής

en: Galleries With Best Sales
el: Γκαλερί Με τις Καλύτερες Πωλήσεις

en: Recalculate data
el: Επανυπολογισμός δεδομέμων

en: Most Purchased Images of All Time
el: Οι εικόνες που αγοράστηκαν πιο πολύ.

en: Popular product data has been reset
el: Τα δεδομένα δημοφιλών προϊόντων έχουν επανέρθει.

en: Gallery sales data has been reset
el: Τα δεδομένα πωλήσεων της γκαλερί επαναφέρθηκαν.

en: Popular images data has been reset
el: Τα δεδομένα δημοφιλών εικόνων έχουν επανέρθει.

en: Cost
el: Κόστος

en: Views
el: Εμφανίσεις

en: Sales Data
el: Δεδομένα Πωλήσεων

en: Galleries Viewed
el: Γκαλερί που είδαν

en: total views
el: Συνολικές προβολές

en: User has not viewed any galleries
el: Ο Χρήστης δεν έχει δει καμία Γκαλερί

en: Automated Emails
el: Αυτόματο email

[ctx: post type general name]
en: Automated Emails
el: Αυτόματο email

[ctx: post type singular name]
en: Automated Email
el: Αυτόματο email

[ctx: email]
en: Add New
el: Πρόσθεσε Νέο

en: Add New Automated Email
el: Πρόσθεσε Νέο Αυτόματο email

en: Edit Automated Email
el: Διόρθωσε το Αυτόματο email

en: New Automated Email
el: Νέο Αυτόματο email

en: All Automated Emails
el: Όλα τα Αυτοματοποιημένα Emails

en: View Automated Emails
el: Δείτε τα Αυτοματοποιημένα Emails

en: Search Automated Emails
el: Ψάξτε τα Αυτοματοποιημένα Emails

en: No automated emails found
el: Δεν βρέθηκαν αυτοματοποιημένα emails

en: No automated emails found in trash
el: Κανένα αυτοματοποιημένο email βρέθηκε στο κάδο.

[ctx: post type general name]
en: Email Log
el: Αρχείο Email

[ctx: post type singular name]
en: Email Log
el: Αρχείο Email

[ctx: email-log]
en: Add New
el: Πρόσθεσε Νέο

en: Add New Email Log
el: Προσθέστε νεο αρχείο Email

en: Edit Email Log
el: Επεξεργασία αρχείου email

en: New Email Log
el: Νεο αρχείο Email

en: All Email Log
el: Όλα τα αρχείο email

en: View Email Log
el: Προβολή αρχείου Email

en: Search Email Log
el: Ψάξτε τα αρχεία Emails

en: No Email Log found
el: Δεν βρέθηκαν αρχεία emails

en: No Email Log found in trash
el: Δεν βρέθηκαν αρχεία emails στον κάδο

en: Email Log
el: Αρχείο Email

en: Email Options
el: Επιλογές Email

en: Template Variables
el: Μεταβλητές πρότύπου

en: Email Info
el: Email πληροφορίες

en: Email Content
el: Email περιεχόμενα

en: Status
el: Κατάσταση

en: Send To
el: Αποστολή προς

en: Time Sent
el: Ώρα αποστολής

en: Discount
el: Έκπτωση

en: Subject
el: Θέμα

en: See for all emails
el: Δες όλα τα emails

en: Email Subject
el: Email Θέμα

en: After user registers
el: Μετά από την εγγραφή χρηστών

en: After user adds item to cart
el: Μετά από την προσθεση προϊόντων στο καλάθι απο τον χρήστη

en: After user submits order
el: Μετά από την υποβολή της παραγγελίας απο τον χρήστη

en: After user views gallery for first time
el: Αφού ο χρήστης δει τη γκαλερί για πρώτη φορά

en: Before gallery expires
el: Πριν λήξει η γκαλερί

en: After gallery expires
el: Όταν λήγει η γκαλερί

en: After providing email to access gallery
el: Αφού έχει υποβάλει email για πρόσβαση στη γκαλερί

en: Trigger
el: Έναυσμα για

en: Time
el: Χρόνος

en: Months
el: Μήνες

en: Days
el: Ημέρες

en: Hours
el: Ώρες

en: How long before/after the trigger should this email get sent?
el: Πόσο καιρό πριν / μετά το έναυσμα θα πρέπει να σταλεί αυτό το μήνυμα;

en: Recipients
el: Πραλήπες

en: All users
el: Όλοι οι Χρήστες

en: User has favorites
el: Ο Χρήστης Έχει Αγαπημένα

en: User has items in cart
el: Ο Χρήστης Έχει Προϊόντα στο Καρότσι του

en: User has ordered
el: Ο Χρήστης Παράγγειλε

en: User has no orders
el: Ο Χρήστης Δεν Έχει Παραγγελίες

en: User has not ordered item from gallery
el: Ο Χρήστης  δεν έχει παραγγείλει προϊόντα από τη Γκαλερί

en: Select user attributes to determine who should receive this email
el: Επιλέξτε τα χαρακτηριστικά του χρήστη για να καθορίσετε ποιοι θα πρέπει να λαμβάνουν αυτό το email

en: Discount code (Optional)
el: Κωδικός έκπτωσης (Προαιρετικό)

en: None
el: Τίποτε

en: A unique coupon code will be generated based on the settings of the selected coupon and assigned to the specific user being emailed
el: Ένας μοναδικός κωδικός κουπονιού θα δημιουργηθεί με βάση τις ρυθμίσεις του επιλεγμένου κουπονιού και εκχωρήθηκε στον συγκεκριμένο χρήστη με email.

en: Discount Expiration (Optional)
el: Λήξη Έκπτωσης (προαιρετικά)

en: How long should the coupon code be valid for after being created? This will override any expiration date settings of the selected discount code
el: Πόσο καιρό θα πρέπει να το κωδικός κουπονιού ισχύει για από τη διμηουργία του; Αυτό θα παρακάμψει οποιαδοίποτε ρύθμιση ημερομηνίας λήξης του επιλεγμένου κωδικού έκπτωσης.

en: Personalize your email with the following tags:
el: Εξατομικεύστε το e-mail σας με τις ακόλουθες ετικέτες:

en: Gallery Name
el: Όνομα Γκαλερί

en: Gallery URL
el:  Γκαλερί URL

en: Gallery Password
el: Γκαλερί Κωδίκός

en: Images in the associated gallery
el: Εικόνες στη συσχετισμένη γκαλερί.

en: Featured image in the associated gallery
el: Προτεινόμενη εικόνα στη συσχετισμένη γκαλερί.

en: Gallery expiration date
el: Ημερομηνία λήξης της Γκαλλερί

en: Registration URL
el: Εγγραφή URL

en: First Name
el: Όνομα

en: Last Name
el: Επίθετο

en: Site Name
el: Όνομα Site

en: Sunshine Galleries Page
el: Σελίδα γκαλερί Sunshine

en: Generated Discount Code
el: Δημιουργία Κωδικού Έκπτωσης

en: Items in cart
el: Είδη στο Καλάθι

en: Images in favorites
el: Εικόνες στα Αγαπημένα

en: %s for %s
el: %s για %s

en: Image
el: Εικόνα

en: Name
el: Όνομα

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: Sent to %s
el: στείλτε το στο%s

en: Exclude from Automated Emails
el: Αποκλείσει από την Αυτοματοποιημένη Emails

en: See email log
el: Δες το αρχείο Email

en: Join  email newsletter
el: Γίνετε μέλος ενημερωτικό δελτίο ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

en: Campaign Monitor
el: Παρακολούθηση εκστρατείας

en: We think Campaign Monitor is by far the best email newsletter system. <a href="https://signup.campaignmonitor.com/signup" target="_blank">Sign up for free!</a>
el: Πιστεύουμε ότι Campaign Monitor είναι μακράν το καλύτερο σύστημα ενημερωτικό δελτίο ηλεκτρονικού ταχυδρομείου. <a href="https://signup.campaignmonitor.com/signup" target="_blank">Εγγραφείτε δωρεάν!</a>

en: Save this value then you can choose a list
el: Αποθηκεύστε αυτή την τιμή, και μετά μπορείτε να επιλέξετε μια λίστα

en: Invalid Campaign Monitor API key
el: Μη έγκυρο κλειδί API παρακολούθησης εκστρατείας

en: API Key
el: Κλειδί API

en: List
el: Λίστα

en: Please select list
el: Παρακαλώ Διαλέξτε Λίστα

en: Subscribe Method
el: Μέθοδος Εγγραφής

en: Ask users if they want to subscribe
el: Ρώτα τους χρήστες εάν θέλουν να εγγραφούν

en: Automatically subscribe
el: Αυτόματη Εγγραφή

en: Default
el: Προκαθορισμένο

en: If asking users to subscribe, checked by default
el: Αν ζητά τους χρήστες να εγγραφούν, επιλεγμένο από προεπιλογή.

en: Checked
el: Ελεγμένο

en: When to subscribe
el: Πότε να εγγραφώ

en: Registration
el: Εγγραφή

en: Access gallery with email
el: Πρόσβαση στη Γκαλερί με email

en: Checkout
el: Ολοκλήρωση αγοράς

en: Downloadable
el: Διαθέσιμο για λήψη

en: This product is downloadable
el: Αυτό το Προϊόν είναι Διαθέσιμο για λήψη

en: Dimensions
el: Διαστάσεις

en: Leave blank for full resolution
el: Αφήστε Κενό για Πλήρη Ανάλυση

en: Free Download
el: Ελεύθερη Λήψη

en: This should be included in any free downloads
el: Αυτό θα πρέπει να περιλαμβάνεται σε κάθε δωρεάν downloads

en: Watermark
el: Υδατογράφημα

en: Add a watermark to image when downloaded
el: Πρόσθεση watermark στην εικόνα όταν κατέβει

en: Allow free downloads?
el: Επιτρέπεται η Ελεύθερη Λήψη;

en: Allow users to download images in this gallery for free (no checkout required)
el: Επιτρέπεται οι χρήστες να κατεβάσουν εικόνες από αυτή τη γκαλερί δωρεάν (δεν απαιτείται ολοκλήρωση παραγγελίας)

en: Allow users to download entire gallery as zip file (no checkout required)
el: Επιτρέπεται οι χρήστες να κατεβάσουν εικόνες από αυτή τη γκαλερί δωρεάν (δεν απαιτείται ολοκλήρωση παραγγελίας)

en: Restrict downloads to users?
el: Απαγόρευση λήψεων σε χρήστες;

en: Download
el: Λήψη

en: Download all images from gallery
el: Λήψη όλων των Εικόνων της Γκαλερί

en: Sorry, your item is not available for download yet
el: Συγνώμη, το στοιχείο σας δεν είναι διαθέσιμο για λήψη ακόμη

en: Could not create zip file for download
el: Δεν ήταν δυνατή η δημιουργία του αρχείου zip για λήψη

en: Sorry, one of the download files does not exist
el: Συγνώμη, ένα από τα αρχεία λήψης δεν υπάρχει

en: No shipping, download only
el: Χωρίς ταχ. αποστολή, μόνο λήψη

en: Download all images from this order
el: Λήψη όλων των Εικόνων Αυτής της Παραγγελίας

en: Download Allowed Images
el: Επιτρέπεται το κατέβασμα των φωτογραφιών

en: Download Image
el: Λήψη Εικόνας

en: Download All Images
el: Λήψη Όλων των Εικόνων

en: Purchase entire gallery digital downloads
el: Αγορά ψηφιακών λήψεων ολόκληρης της γκαλερί

en: Sorry, file not available for download
el: Συγνώμη, το αρχείο δεν είναι διαθέσιμο για λήψη

en: Download file does not exist
el: Το αρχείο δεν υπάρχει για κατέβασμα

en: Full Resolution
el: Πλήρης Ανάλυση

en: Could not finalize zip file for download
el: Δεν μπόρεσε να ολοκληρώσει το αρχείο zip για λήψη

en: You do not have permission to download these files.
el: Δεν έχετε άδεια για να κατεβάσετε αυτά τα αρχεία

en: You do not have permission to download this file.
el: Δεν έχετε άδεια για να κατεβάσετε αυτό το αρχείο

en: Sorry, this is not your order
el: Λυπάμαι, δεν είναι αυτή η παραγγελία σας

en: You have already added the gallery download for %s to your cart
el: Έχετε ήδη προσθέσει στην γκαλερί λήψης για %s στο καλάθι σας.

en: Gallery digital negatives added to cart!
el: Τα ψηφιακά αρνητικά της Γκαλερί έχουν προστεθεί στο καλάθι σας

en: View cart
el: Δείτε το καλάθι σας

en: Gallery Digital Negatives
el: Γκαλερί Ψηφιακά Αρνητικά

en: Downloaded count: %s
el: Καταμέτρηση λήψεων: %s

en: Downloads
el: Λήψεις

en: Low Resolution Image Options
el: Επιλογές Χαμηλής Ανάλυσης Εικόνας

en: Image Width
el: Πλάτος Εικόνας

en: Image Height
el: Ύψος Εικόνας

en: Allow users to purchase digital negatives of an the entire session. Leave price blank to disable this feature for a specific price level.
el: Επιτρέπεται στους χρήστες να αγοράσουν ψηφιακά αρνητικά του συνόλου της συνόδου. Αφήστε κενή την τιμή, για να απενεργοποιήσετε αυτήν τη δυνατότητα για ένα συγκεκριμένο επίπεδο τιμών.

en: Tax gallery digital negatives
el: Φόρος Ψηφιακών Αρνητικών Γκαλερί

en: Apply a tax to the gallery digital negatives
el: Εφαρφώστε ένα φόρο στα ψηφιακά αρνητικά της γκαλερί

en: More Digital Download Options
el: Περισσότερες Επιλογές Ψηφιακής Λήψης

en: Alternate Download Method
el: Εναλλακτικός Τρόπος Λήψης

en: Check this if downloads are not working for your users or to integrate with Amazon S3. This method is less efficient but more likely to work.
el: Επιλέξτε αυτό εαν η λήψεις δεν εργάζονται για τους χρήστες σας ή να ενσωματωθεί με το Amazon S3. Αυτή η μέθοδος είναι λιγότερο αποδοτική αλλά πιο πιθανό να λειτουργήσει.

en:  (This image will have your selected watermark on it)
el: (Αυτή η εικόνα θα έχει επιλεγμένο υδατογράφημα σας σε αυτό)

en: Include low res files in download
el: Περιλαμβάνονται χαμηλής ανάλυσης αρχεία στη λήψη.

en: Check this if you want to include the low resolution images in downloads
el: Επιλέξτε αυτό, εαν θέλετε να συμπεριλάβετε τις εικόνες χαμηλής ανάλυσης σε λήψεις

en: Print Release
el: Απελευθέρωση Εκτύπωσης

en: Print release file to be included with any file download. <strong>PDF required</strong>. Upload a file to your <a href="upload.php">Media gallery</a>, then select it here.
el: Η αποδέσμευση εκτύπωσης αρχείου πρέπει να περιλαμβάνεται με κάθε αρχείο λήψης. <strong>PDF απαιτείται</strong>. Ανεβάστε ένα αρχείο στο<a href="upload.php">Media gallery</a>, στη συνέχεια, επιλέξτε εδώ.

en: Sorry, your item cannot yet be downloaded
el: Συγνώμη, το στοιχείο σας δεν είναι διαθέσιμο για λήψη ακόμη

en: Sorry, this is not a downloadable product
el: Λυπάμαι, αυτό δεν είναι προϊόν για λήψη

en: Sorry, this image was not in your order
el: Λυπάμαι, αυτή η εικόνα δεν ήταν στην παραγγελία σας

en: Gallery Downloads
el: Γκαλερί downloads

en: Gallery Downloaded
el: Γκαλερί Downloaded

en: Images Downloaded
el: Εικόνες που Λήφθηκαν

en: Total downloads
el: Σύνολο Λήψεων

en: After user downloads free image
el: Μετά από την δωρεάν λήψη εικόνας απο τον χρήστη

en: After user downloads free gallery
el: Μετά από την δωρεάν λήψη γκαλερί απο τον χρήστη

en: An <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/.htaccess" target="_blank">.htaccess</a> file has been created for your "wp-content/uploads" directory to prevent any direct access to images, protecting your digital download files
el: Μια <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/.htaccess" target="_blank">.htaccess</a> αρχείο έχει δημιουργηθεί για το δικό σας "wp-content/uploads" κατάλογο για να αποτραπεί οποιαδήποτε άμεση πρόσβαση σε εικόνες, προστατεύοντας τα ψηφιακά σας αρχεία που μπορούν να λήφθούν

en: Sunshine's Digital Downloads add-on requires you to run an upgrade process. Please note this may take a while if you have a lot of galleries and images.
el: Sunshine's Digital Downloads add-on απαιτεί από εσάς να εκτελέσετε μια διαδικασία αναβάθμισης. Παρακαλείστε να σημειώσετε ότι αυτό μπορεί να πάρει λίγο χρόνο, αν έχετε πολλές γκαλερί και εικόνες.

en: Click here to start
el: Πατήστε εδώ για να αρχίσει

en: Galleries successfully upgraded!
el: Οι γκαλερί αναβαθμίστηκαν με επιτυχία

en: No gallery ID
el: Δεν υπάρχει γκαλερί ID

en: You do not have permission to access this image
el: Δεν έχετε άδεια πρόσβασης σε αυτή την εικόνα

en: Permission denied
el: Η άδεια απορρίφθηκε

en: %s for this image is already in your cart
el: %sγια αυτή τη φωτογραφία είναι ήδη στο καλάθι σου

en: Entire Gallery Download
el: Κατέβασμα όλης της Γκαλερί

en: Entire gallery of digital downloads
el: Ολόκληρη Γκαλερί ψηφιακό κατέβασμα

en: Discounts
el: Εκπτώσεις

[ctx: post type general name]
en: Discounts
el: Εκπτώσεις

[ctx: post type singular name]
en: Discount
el: Έκπτωση

[ctx: coupon]
en: Add New
el: Πρόσθεσε Νέο

en: Add New Coupon
el: Προσθήκη Νέου Κουπονιού

en: Edit Discount
el: Επεξεργασία Έκπτωσης

en: New Discount
el: Νέα έκπτωση

en: All Discounts
el: Όλες οι Εκπτώσεις

en: View Discounts
el: Δείτε τις Εκπτώσεις

en: Search Discounts
el: Ψάξτε τις Εκπτώσεις

en: No discounts found
el: Δεν βρέθηκαν Εκπτώσεις

en: No discounts found in trash
el: Δεν βρέθηκαν εκπτώσεις στα άχρηστα

en: Options
el: Επιλογές

en: Automatic
el: Αυτόματο

en: Apply this discount automatically with no coupon code
el: Εφαρμογή αυτής της έκπτωσης χωρίς κωδικό κουπονιού

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: Discount Code
el: Εκπτωτικός Κωδικός

en: Discount Type
el: Είδος Έκπτωσης

en: off order
el: Εκτός παραγγελίας

en: Discount Amount
el: Ποσό Έκπτωσης

en: Start Date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End Date
el: Ημερομηνία λήξης

en: Max Quantity
el: Ανώτατη Ποσότητα

en: Total Max Uses
el: Μέγιστες χρήσεις

en: Max Uses Per Person
el: Μέγιστες χρήσεις ανά άτομο

en: Only This Discount
el: Μόνο αυτή η Έκπτωση

en: Only allow customer to use this coupon, disallow all other coupons
el: Επιτρέπει στο πελάτη να χρησιμοποιήσει μόνο αυτό το κουπόνι, απαγορεύει όλα τα άλλα κουπόνια

en: Free Shipping
el: Δωρεάν Αποστολή

en: Make shipping free on entire order
el: Κάντε δωρεάν αποστολή ολόκληρης της παραγγελίας

en: Minimum Purchase Amount
el: Ελάχιστο Ποσό Αγορών

en: Apply Before Tax
el: Εφαρμογή Προ Φόρων

en: Should this coupon be applied before calculating tax
el: Αυτό το κουπόνι πρέπει να εφαρμοστεί πριν από τον υπολογισμό του φόρου

en: Allowed Products
el: Επιτρεπόμενα Προιόντα

en: Disallowed Products
el: Μη Επιτρεπτά Προϊόντα

en: Allowed Categories
el: Επιτρεπτές Κατηγορίες

en: Disallowed Categories
el: Μη Επιτρεπτές Κατηγορίες

en: Galleries
el: Γκαλερί

en: Add discount code
el: Προσθήκη Κωδικού Έκπτωσης

en: Enter code
el: Βάλτε τον κωδικό

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Discounts Applied
el: Οι Εκπτώσεις Εφαρμόστηκαν

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Back to Favorites
el: Πίσω στα Αγαπημένα

en: Back to Gallery
el: Πίσω στη Γκαλερί

en: items
el: Είδη

en: View Cart
el: Δείτε το Καλάθι

en: Add Comment
el: Προσθέστε Σχόλιο

en: Back to Image
el: Πίσω στην εικόνα

en: Comment pending...
el: Εκκρεμεί σχόλιο

en: You might have left one of the fields blank, or be posting too quickly
el: Μπορεί να έχοετε αφήσει ένα από τα πεδία κενά, ή δημοσιεύετε πάρα πολύ γρήγορα

en: Your comment has been added!
el: Το σχόλιό σας έχει προστεθεί

en: Please wait a while before posting your next comment
el: Παρακαλώ περιμένετε λίγο πριν να αναρτήσετε το επόμενο σχόλιο σας

en: Lightbox Options
el: Lightbox Επιλογές

en: Enable Lightbox
el: Ενεργοποιήστε το Lightbox

en: Lightbox Text Color
el: Lightbox χρώμα κειμένου

en: Lightbox Highlight Color
el: Lightbox Χρώμα Επισήμανσης

en: Price
el: Τιμή

en: Qty
el: Ποσότητα

en: See Product
el: Δείτε το Προϊόν

en: Add to Cart
el: Προσθήκη στο καλάθι

en: Select Quantity
el: Επιλέξτε Ποσότητα

en: Adding...
el: Προσθέτει...

en: added to cart
el: προστέθηκε στο καλάθι

en: Sorry, there was an error with your request
el: Συγγνώμη, υπήρξε ένα σφάλμα με το αίτημά σας

en: You must first <a href="%s">login</a> or <a href="%s">register</a> before you can add pictures to your cart. This allows us to track your favorites and items in your cart when you return.
el: Θα πρέπει πρώτα να <a href="%s">σύνδεση</a> ή <a href="%s">εγγραφή</a> για να μπορέσετε να προσθέσετε φωτογραφίες στο καλάθι σας. Αυτό μας επιτρέπει να παρακολουθούμε τα αγαπημένα σας και τα αντικείμενα στο καλάθι σας όταν επιστρέψετε.

en: MailChimp has a good free program if you have less than 2,000 subscribers
el: Το MailChimp έχει ένα καλό δωρεάν πρόγραμμα αν έχετε λιγότερους από 2.000 συνδρομητές

en: Invalid MailChimp API key
el: Μη έγκυρο MailChimp κλειδί API

en: Enable Masonry
el: Ενεργοποίηση Masonry

en: Show images in a masonry style (Think Pinterest)
el: Εμφάνιση εικόνων σε στυλ masonry (Think Pinterest)

en: Where to enable
el: Από πού να ενεργοποιήσω

en: Gallery Thumbnails
el: Μικρογραφίες της γκαλερί

en: Image Thumbnails
el: Μικρογραφία

en: Messaging
el: Μηνυμάτων

en: Messaging Templates
el: Θέματα Μηνυμάτων

en: Allowed template variables are: %s
el: οι επιτρεπώμενες μεταβλητές πρότύπου είναι: %s

en: Gallery Invite Subject
el: Θέμα πρόσκλησης γκαλερί

en: Gallery Invite Message
el: Μήνυμα πρόσκλησης γκαλερί

en: Register Invite Subject
el: Θέμα πρόσκλησης εγγραφής

en: Register Invite
el: Πρόσκληση εγγραφής

en: Message Type
el: Είδος Μηνύματος

en: Custom Message
el: Προσαρμοσμένο Μήνυμα

en: Invite user to gallery
el: Προσκάλεσε ενα χρήστη σε γκαλερί

en: Invite user to register
el: Προσκάλεσε ενα χρήστη να εγγραφεί

en: Please select
el: Παρακαλούμε επιλέξτε

en: To
el: Προς

en: Specific email address(es)
el: Συγκεκριμένη διεύθυνση(εις) email σας

en: Email address(es)
el: Η διεύθυνση(εις) email σας

en: Separate multiple email addresses with a comma
el: Χωρίστε πολλαπλά email με κόμμα.

en: Allowed template variables are
el: Oι επιτρεπώμενες μεταβλητές πρότύπου είναι

en: Want to customize this default text?
el: Θέλετε να προσαρμόσετε το προεπιλεγμένο κείμενο:

en: See email templates
el: Δείτε πρότυπα email

en: Send Message
el: Αποστολή Μηνύματος

en: Please select a gallery
el: Παρακαλώ επιλέξτε μια γκαλερί

en: Please select a user
el: Παρακαλώ επιλέξτε χρήστη

en: Invalid email address
el: Λανθασμένη διεύθυνση email

en: Please provide a subject
el: Παρακαλώ δώστε ένα θέμα

en: Please provide a message
el: Παρακαλώ δώστε ένα μήνυμα

en: Message has been sent to %s
el: Το μήνυμα έχει αποσταλεί στο %s

en: Sorry, message was not sent
el: Συγνώμη, το μήνυμα δεν απεστάλει

en:  or <a href="%s">invite a user to this gallery</a>!
el: ή <a href="%s">προσκαλέστε ένα χρήστη σε αυτή τη γκαλερί</a>!

en: Send email to these people
el: Στείλε email σε αυτούς τος ανθρώπους

en: You have not met the minimum order subtotal of %s
el: Δεν έχετε εκπληρώσει το ελάχιστο σύνολο παραγγελίας της τάξης του %s

en: You have not met the minimum order of %s for the gallery "%s"
el: Δεν έχετε εκπληρώσει την ελάχιστη παραγγελία του %s για την γκαλερί "%s"

en: Minimum Order
el: Ελάχιστη Παραγγελία

en: Minimum Cart Subtotal ($)
el: Ελάχιστο σύνολο στο καλάθι ($)

en: Enable Mollie payment methods including iDEAL
el: Ενεργοποιήστε πληρωμή μέσω Mollie συμπεριλαμβανομένου και του

en: There was an error processing your payment (%s)
el: Υπήρξε ένα σφάλμα κατά την επεξεργασία της πληρωμής σας (%s)

en: Enable payments via Mollie
el: Ενεργοποίηση πληρωμών μέσω Mollie

en: Name that users will see on the checkout page, defaults to "Mollie"
el: Ονομάστε τι θα βλέπουν οι χρήστες στη σελίδα ολοκλήρωση παραγγελίας, προεπιλογές για "Mollie"

en: Description
el: Περιγραφή

en: Description that users will see on the checkout page
el: Περιγραφή που θα βλέπουν οι χρήστες στη σελίδα ολοκλήρωση παραγγελίας

en: Test Mode
el: Δοκιμαστική Λειτουργία

en: Test Secret Key
el: Δοκιμαστικό Μυστικό Κλειδί

en: Live Secret Key
el: Live Μυστικό Κλειδί

en: Packages
el: Πακέτα

en: This page is not accessible via this method. Please visit a gallery first.
el: Αυτή η σελίδα δεν είναι προσβάσιμη μέσω αυτής της μεθόδου. Παρακαλώ επισκεφθείτε μια γκαλερί πρώτα.

en: Package
el: Πακέτο

en: This product is a package
el: Αυτό το προϊόν είναι πακέτο

en: Choose Products for Package
el: Διαλέξτε προϊόντα για πακέτο

en: Entire session as digital download
el: Σύνολο της συνόδου ως digital download

en: Add another product
el: Προσθήκη νέου προϊόντος

en: Entire gallery digital download
el: Ψηφιακή λήψη ολόκληρης της γκαλερί

en: View comments
el: Δείτε τα σχόλια

en: Unfilled items in package:
el: Ασυμπλήρωτα στοιχεία στη συσκευασία:

en: Assign this image to your package
el: Αντιστοιχίσετε αυτή την εικόνα στο πακέτο σας

en: Select package
el: Επιλέξτε πακέτο

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: Assign to Package
el: Αντιστοιχίσετε σε πακέτο

en: You have not filled all your packages
el: Δεν έχετε συμπληρώσει όλα τα πακέτα σας.

en: No products have been assigned to this package
el: Κανένα προϊόν δεν έχει εκχωρηθεί σε αυτό το πακέτο

en: Package added to cart!
el: Το πακέτο προστέθηκε στο καλάθι

en: Sorry, something went wrong with adding the item to cart.
el: Συγνώμη, κάτι πήγε λάθος με τη προσθήκη του προϊόντος στο καλάθι

en: Image could not be added to package
el: Η εικόνα δεν μπορεί να προστεθεί στο πακέτο

en: Item removed from package
el: Το προιόν αφαιρέθηκε απο το πακέτο

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Pay by credit card (Visa, MasterCard, American Express, Discover)
el: Πληρωμή με πιστωτική κάρτα (Visa, MasterCard, American Express, Discover)

en: Payment could not process successfully (%s). %s
el: Η πληρωμή δεν μπόρεσε να επεξεργαστεί με επιτυχία (%s). %s

en: Payment could not process successfully because of a server error (%s). %s
el: Η πληρωμή δεν μπόρεσε να επεξεργαστεί με επιτυχία λόγω προβλήματος του server (%s). %s

en: An unknown error occurred and your payment could not be processed
el: Λόγω ενός άγνωστου προβλήματος, η πληρωμή δεν μπόρεσε να προχωρήσει με επιτυχία

en: Card Number
el: Αριθμός κάρτας

en: Expiration Date
el: Ημερομηνία λήξης

en: Enable payments via PayJunction
el: Ενεργοποίηση πληρωμών μέσω PayJunction

en: Name that users will see on the checkout page, defaults to "PayJunction"
el: Ονομάστε τι θα βλέπουν οι χρήστες στη σελίδα, ολοκλήρωση παραγγελίας, προεπιλογές για  "PayJunction"

en: Force HTTPS
el: Δυναμική HTTPS

en: PayJunction requires an SSL certificate to accept credit card information securely from your website. <a href="http://www.sunshinephotocart.com/docs/ssl" target="_blank">Learn more</a>
el: Το PayJunction απαιτεί πιστοποιητικό SSL για την ασφαλή αποδοχή πληροφοριών πιστωτικής κάρτας από τον ιστότοπό σας. <a href="http://www.sunshinephotocart.com/docs/ssl" target="_blank"> Μάθετε περισσότερα </a>

en: Login
el: συνδεθείτε

en: Password
el: Κωδικός

en: Install Required Plugins
el: Εγκαταστήστε τα απαραίτητα Plugins

en: Install Plugins
el: Εγκατάσταση Plugins

en: Installing Plugin: %s
el: Εγκατάσταση Plugin: %s

en: Updating Plugin: %s
el: Γίνεται αναβάθμιση του Plugin: %s

en: Something went wrong with the plugin API.
el: Συγνώμη, κάτι πήγε λάθος με τη plugin API

en: This theme requires the following plugin: %1$s. | This theme requires the following plugins: %1$s.
el[0]: Αυτό το θέμα απαιτεί τα εξής plugins: %1$s.
el[1]: Αυτό το θέμα απαιτεί τα εξής plugins: %1$s.

en: This theme recommends the following plugin: %1$s. | This theme recommends the following plugins: %1$s.
el[0]: Αυτό το θέμα συνιστά τα εξής plugins: %1$s.
el[1]: Αυτό το θέμα συνιστά τα εξής plugins: %1$s.

en: The following plugin needs to be updated to its latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s. | The following plugins need to be updated to their latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s.
el[0]: Τα ακόλουθα plugins πρέπει να ενημερωθούν για την πιο πρόσφατη έκδοση τους για να εξασφαλιστεί η μέγιστη δυνατή συμβατότητα με αυτό το θέμα: %1$s.
el[1]: Τα ακόλουθα plugins πρέπει να ενημερωθούν για την πιο πρόσφατη έκδοση τους για να εξασφαλιστεί η μέγιστη δυνατή συμβατότητα με αυτό το θέμα: %1$s.

en: There is an update available for: %1$s. | There are updates available for the following plugins: %1$s.
el[0]: Υπάρχουν διαθέσιμες ενημερώσεις για τα ακόλουθα Plugins: %1$s.
el[1]: Υπάρχουν διαθέσιμες ενημερώσεις για τα ακόλουθα Plugins: %1$s.

en: The following required plugin is currently inactive: %1$s. | The following required plugins are currently inactive: %1$s.
el[0]: Τα ακόλουθα Απαιτούμενα plugins είναι προς το παρόν ανενεργά: %1$s.
el[1]: Τα ακόλουθα Απαιτούμενα plugins είναι προς το παρόν ανενεργά: %1$s.

en: The following recommended plugin is currently inactive: %1$s. | The following recommended plugins are currently inactive: %1$s.
el[0]: Οι ακόλουθα προτεινόμενα plugins είναι προς το παρόν ανενεργά: %1$s.
el[1]: Οι ακόλουθα προτεινόμενα plugins είναι προς το παρόν ανενεργά: %1$s.

en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
el[0]: Ξεκινήστε την εγκατάσταση plugins
el[1]: Ξεκινήστε την εγκατάσταση plugins

en: Begin updating plugin | Begin updating plugins
el[0]: Ξεκινήστε την ενημέρωση plugins
el[1]: Ξεκινήστε την ενημέρωση plugins

en: Begin activating plugin | Begin activating plugins
el[0]: Ξεκινήστε την ενεργοποίηση plugins
el[1]: Ξεκινήστε την ενεργοποίηση plugins

en: Return to Required Plugins Installer
el: Επιστροφή στον εγκαταστάτη για τα απαραίτητα Plugins.

en: Return to the Dashboard
el: Επιστροφή στον Πίνακα ελέγχου

en: Plugin activated successfully.
el: Το Plugin ενεργοποιήθηκε επιτυχώς

en: The following plugin was activated successfully: | The following plugins were activated successfully:
el[0]: Τα ακόλουθα plugins ενεργοποιήθηκαν με επιτυχία:
el[1]: Τα ακόλουθα plugins ενεργοποιήθηκαν με επιτυχία:

en: No action taken. Plugin %1$s was already active.
el: Δεν λήφθηκε καμία ενέργεια. Plugin %1$s ήταν ήδη ενεργό.

en: Plugin not activated. A higher version of %s is needed for this theme. Please update the plugin.
el: Το Plugin δεν έχει ενεργοποιηθεί. Μια νεότερη έκδοση του %s είναι απαραίτητη για αυτό το θέμα. Παρακαλείστε να ενημερώσετε το plugin.

en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
el: Όλα τα plugins εγκαταστάθηκαν και ενεργοποιήθηκαν επιτυχώς. %1$s

en: Dismiss this notice
el: Παράβλεψη της σημείωσης

en: There are one or more required or recommended plugins to install, update or activate.
el: Υπάρχουν ένα ή και περισσότερα από τα απαιτούμενα ή συνιστώμενα plugins για να εγκαταστήσετε, να ενημερώσετε ή να ενεργοποιήσετε.

en: Please contact the administrator of this site for help.
el: Παρακαλούμε επικοινωνήστε με το διαχειριστή αυτού του site για βοήθεια.

en: This plugin needs to be updated to be compatible with your theme.
el: Αυτό το plugin θα πρέπει να ενημερωθεί ώστε να είναι συμβατό με το θέμα σας.
    
    
    
    Suggest an edit
    View original translation

en: Update Required
el: Απαιτείται ενημέρωση

en: Set the parent_slug config variable instead.
el: Ρυθμίστε το parent_slug μεταβλητή config αντ 'αυτού.

en: The remote plugin package does not contain a folder with the desired slug and renaming did not work.
el: Το απομακρυσμένο πακέτο plugin δεν περιέχει ένα φάκελο με το επιθυμητό slug και η μετονομασία δεν λειτούργησε.

en: Please contact the plugin provider and ask them to package their plugin according to the WordPress guidelines.
el: Παρακαλώ επικοινωνήστε με τον παροχέα plugin και ζητήστε τους να συσκευάζουν τα plugin τους, σύμφωνα με τις κατευθυντήριες γραμμές WordPress.

en: The remote plugin package consists of more than one file, but the files are not packaged in a folder.
el: Το απομακρυσμένο πακέτο plugin αποτελείται από περισσότερα από ένα αρχεία, αλλά τα αρχεία δεν είναι συσκευασμένα σε ένα φάκελο.

[ctx: plugin A *and* plugin B]
en: and
el: και

en: Required
el: Απαιτείται

en: Recommended
el: Προτεινόμενο

en: WordPress Repository
el: WordPress Καταθετήριο

en: External Source
el: Εξωτερική πηγή

en: Pre-Packaged
el: Προ-συσκευασμένο

en: Not Installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Installed But Not Activated
el: Εγκατεστημένο Αλλά Όχι Ενεργοποιημένο

en: Active
el: Ενεργό

en: Required Update not Available
el: Απαιτούμενη Ενημέρωση δεν είναι Διαθέσιμη

en: Requires Update
el: Απαιτείται Εημέρωση

en: Update recommended
el: Συνηστάται Ενημέρωση

[ctx: plugins]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
el[0]: Όλα <span class="count">(%s)</span>
el[1]: Όλα <span class="count"> (%s) </span>

en: To Install <span class="count">(%s)</span> | To Install <span class="count">(%s)</span>
el[0]: To Install <span class="count">(%s)</span>
el[1]: Για εγκατάσταση <span class="count">(%s)</span>

en: Update Available <span class="count">(%s)</span> | Update Available <span class="count">(%s)</span>
el[0]: Υπάρχει διαθέσιμη ενημέρωση <span class="count">(%s)</span>
el[1]: Υπάρχει διαθέσιμη ενημέρωση  <span class="count">(%s)</span>

en: To Activate <span class="count">(%s)</span> | To Activate <span class="count">(%s)</span>
el[0]: Για ενεργοποιήση <span class="count">(%s)</span>
el[1]: Για ενεργοποιήση <span class="count">(%s)</span>

[ctx: as in: "version nr unknown"]
en: unknown
el: Άγνωστο

en: Installed version:
el: Εγκατεστημένη Έκδοση

en: Minimum required version:
el: Ελάχιστη Παραγγελία

en: Available version:
el: Διαθέσιμη έκδοση

en: No plugins to install, update or activate.
el: Δεν υπάρχουν plugins για εγκατάσταση, ενημέρωση ή για ενεργοποίηση.

en: Source
el: Πηγή

en: Type
el: Τύπος

en: Version
el: Έκδοση

en: Install %2$s
el: Εγκατάσταση %2$s

en: Update %2$s
el: Αναβάθμηση %2$s

en: Activate %2$s
el: Ενεργοποίηση %2$s

en: Upgrade message from the plugin author:
el: Μήνυμα αναβάθμισης από τον συντάκτη του plugin:

en: Install
el: Εγκατάσταση

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Activate
el: Ενεργοποίηση

en: No plugins were selected to be installed. No action taken.
el: Δεν επιλέχτηκαν plugins επρόκειτο να εγκατασταθεί. Κανένα μέτρο που λαμβάνεται.

en: No plugins were selected to be updated. No action taken.
el: Δεν επιλέχτηκαν plugins ήταν να ενημερωθούν. Κανένα μέτρο που λαμβάνεται.

en: No plugins are available to be installed at this time.
el: Δεν plugins είναι διαθέσιμα για να εγκατασταθούν σε αυτό το διάστημα.

en: No plugins are available to be updated at this time.
el: Δεν plugins είναι διαθέσιμα για να ενημερώνονται αυτή τη στιγμή.

en: No plugins were selected to be activated. No action taken.
el: Δεν επιλέχτηκαν plugins για να ενεργοποιηθούν. Καμία ενέργεια δεν αναλήφθηκε.

en: No plugins are available to be activated at this time.
el: Δεν plugins είναι διαθέσιμα για να ενεργοποιηθεί αυτή τη στιγμή.

en: Plugin activation failed.
el: Plugin ενεργοποίηση απέτυχε.

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
el: Αναβάθμιση plugin %1$s (%2$d/%3$d)

en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
el: Προέκυψε ένα σφάλμα στην εγκατάσταση του  %1$s: <strong>%2$s</strong>.

en: The installation of %1$s failed.
el: Η εγκατάσταση του %1$s απέτυχε.

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
el: Η εγκτάσταση και η ενεργοποίηση ξεκίνησε. Αυτή η διαδικασία ίσως πάρει λίγη ώρα. Παρακαλώ περιμένετε.

en: %1$s installed and activated successfully.
el: %1$s ενεργοποιήθηκε επιτυχώς.

en: Show Details
el: Προβολή λεπτομερειών

en: Hide Details
el: Απόκρυψη λεπτομερειών

en: All installations and activations have been completed.
el: Όλες οι εγκαταστάσεις και οι ενεργοποιήσεις έχουν ολοκληρωθεί.

en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
el: Εγκατάσταση και ενεργοποίηση πρόσθετου %1$s (%2$d/%3$d)

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
el: Η εγκατάσταση ξεκινάει. Αυτή η διαδικασία ίσως πάρει λίγη ώρα. Παρακαλώ περιμένετε.

en: %1$s installed successfully.
el: %1$s εγκαταστάθηκε επιτυχώς.

en: All installations have been completed.
el: Όλες οι εγκαταστάσεις και οι ενεργοποιήσεις έχουν ολοκληρωθεί.

en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
el: Εγκατάσταση Plugin %1$s (%2$d/%3$d)

en: Please only install the add-ons you need. Hint: You <em>absolutely</em> do not need all of them
el: Παρακαλώ εγκαταστήστε μόνο τα add-ons που χρειάζεστε. Συμβουλή: Είστε <em> απολύτως </em> οτι δεν χρειάζονται όλα αυτά

en: Installing Add-on: %s
el: Εγκατάσταση προσθέτου: %s

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to install the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin installed. | Sorry, but you do not have the correct permissions to install the %s plugins. Contact the administrator of this site for help on getting the plugins installed.
el[0]: Συγγνώμη, αλλά δεν έχετε τα κατάλληλα δικαιώματα για την εγκατάσταση του %s plugins. Επικοινωνήστε με το διαχειριστή αυτού του site για βοήθεια για να πάρετε τα εγκατεστημένα plugins.
el[1]: Συγγνώμη, αλλά δεν έχετε τα κατάλληλα δικαιώματα για την εγκατάσταση του %s plugins. Επικοινωνήστε με το διαχειριστή αυτού του site για βοήθεια για να πάρετε τα εγκατεστημένα plugins.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to activate the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin activated. | Sorry, but you do not have the correct permissions to activate the %s plugins. Contact the administrator of this site for help on getting the plugins activated.
el[0]: Συγγνώμη, αλλά δεν έχετε τα κατάλληλα δικαιώματα για να ενεργοποιήσετε την %s plugins. Επικοινωνήστε με το διαχειριστή αυτού του site για βοήθεια για να πάρετε τα εγκατεστημένα plugins.
el[1]: Συγγνώμη, αλλά δεν έχετε τα κατάλληλα δικαιώματα για να ενεργοποιήσετε την %s plugins. Επικοινωνήστε με το διαχειριστή αυτού του site για βοήθεια για να πάρετε στα εγκατεστημένα plugins.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to update the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin updated. | Sorry, but you do not have the correct permissions to update the %s plugins. Contact the administrator of this site for help on getting the plugins updated.
el[0]: Συγνώμη, αλλά δεν έχετε τα κατάλληλα δικαιώματα για να ενημερώσετε τα %s plugins. Επικοινωνήστε με το διαχειριστή αυτού του site για βοήθεια για να πάρετε στα εγκατεστημένα plugins.
el[1]: Συγνώμη, αλλά δεν έχετε τα κατάλληλα δικαιώματα για να ενημερώσετε τα %s plugins. Επικοινωνήστε με το διαχειριστή αυτού του site για βοήθεια για να πάρετε στα εγκατεστημένα plugins.

en: Return to Sunshine Pro Add-on Manager
el: Επιστροφή στο Sunshine Pro Add-on Manager

en: All plugins installed and activated successfully. %s
el: Όλα τα plugins εγκαταστάθηκαν και ενεργοποιήθηκαν επιτυχώς. %s

en: Favorites
el: Αγαπημένα

en: Add to Favorites
el: Προσθήκη στα Αγαπημένα

en: Remove from Favorites
el: Αφαίρεση απο τα Αγαπημένα

en: Remove All Favorites
el: Αφαίρεση όλων των αγαπημένων

en: Submit Favorites
el: Υποβολή αγαπημένων

en: Remove from favorites
el: Αφαίρεση απο τα αγαπημένα

en: Add to favorites
el: Προσθήκη στα Αγαπημένα

en: Disable Favorites
el: Απενεργοποίηση αγαπημένων

en: Image added to favorites
el: Η εικόνα προστέθηκε στα αγαπημένα

en: A user account is required to track your favorites so you can come back any time to see them. <a href="%s">Register here</a> or login to an existing account below.
el: Ένας λογαριασμός χρήστη απαιτείται για να παρακολουθείτε τα αγαπημένα σας έτσι ώστε να μπορείτε να επιστρέψετε οποιαδήποτε στιγμή για να τα δείτε. <a href="%s">Εγγραφείτε εδώ </a> ή συνδεθείτε σε έναν υπάρχοντα λογαριασμό παρακάτω.

en: Favorites cleared
el: Αγαπημένα εκκαθαρίζονται

en: %s has submitted their favorites, <a href="%s">view them here</a>
el: %s έχουν οποβάλει τα αγαπημένα τους, <a href="%s">δείτε τα εδω</a>

en: Image File List
el: Λίστα εικόνων

en: %s has submitted favorites
el: %s Έχει υποβάλει αγαπημένα

en: Your favorite images have been sent
el: Οι αγαπημένες σας εικόνες, σας έχουν αποσταλεί.

en: Sunshine Favorites
el: Sunshine αγαπημένα

en: Copy and paste the file names above into Lightroom's search feature (Library filter) to quickly find and create a new collection to make processing this order easier. Make sure you are using the "Contains" (and not "Contains All") search parameter.
el: Αντιγράψτε και επικολλήστε τα ονόματα των αρχείων επάνω στην λειτουργία αναζήτησης του Lightroom (Library filter) για να βρείτε γρήγορα και να δημιουργήσετε μια νέα συλλογή για να κάνετε την επεξεργασία αυτής της παραγγελίας ευκολότερη. Βεβαιωθείτε ότι χρησιμοποιείτε το «Contains» (και όχι «Contains All») στη παράμετρο αναζήτησης.

en: Images in your favorites have been removed because they are no longer available
el: Οι εικόνες στα αγαπημένα σας έχουν αφαιρεθεί, επειδή δεν είναι πλέον διαθέσιμες.

en: After user adds image to favorites
el: Μετά από την προσθεση εικόνας στα αγαπημένα, απο τον χρήστη.

en: Send payment in outside of website
el: Off Line Πληρωμή

en: Offline payments can be anything you want, most likely for accepting checks
el: Offline πληρωμές μπορεί να είναι οτιδήποτε θέλετε, πιθανότατα για την αποδοχή επιταγών

en: Enable offline payments
el: Ενεργοποίηση  offline πληρωμών

en: Name that users will see on the checkout page, defaults to "Offline"
el: Ονομάστε τι θα βλέπουν οι χρήστες στη σελίδα ολοκλήρωση παραγγελίας,

en: Instructions
el: Οδηγίες

en: Use this to instruct customers how to submit payment (if check, mailing address would be a good idea)
el: Χρησιμοποιήστε αυτό για να οδηγίσει τους πελάτες στο πώς να υποβάλουν την πληρωμή (αν είναι επιταγή, η ταχυδρομική διεύθυνση θα ήταν μια καλή ιδέα)

en: Submit payment via PayPal account or use a credit card
el: Υποβολή πληρωμής μέσω PayPal ή χρήσης πιστωτικής κάρτας.

en: ERROR, something went really wrong
el: ΛΑΦΟΣ, κάτι πήγε στραβά.

en: Redirecting to PayPal
el: Ανακατεύθυνση στο PayPal

en: Shipping via %s
el: Αποστολή μέσω %s

en: Submit payment via PayPal
el:  Υποβολή πληρωμής μέσω PayPal.

en: Enable payments via PayPal
el: Ενεργοποίηση πληρωμών μέσω PayPal

en: Please make sure you have enabled your <a href="%s" target="_blank">PayPal IPN settings</a>. Set the URL to "%s".
el: Βεβαιωθείτε ότι έχετε ενεργοποιήσει τις <a href="%s" target="_blank"> ρυθμίσεις IPN του PayPal </a>. Ορίστε τη διεύθυνση URL σε "%s".

en: Name that users will see on the checkout page, defaults to "PayPal"
el: Ονομάστε τι θα βλέπουν οι χρήστες στη σελίδα ολοκλήρωση παραγγελίας, προεπιλογή για "PayPal"

en: Enable test mode (Sandbox)
el: Ενεργοποιήστε τη δοκιμαστική λειτουργία (Sandbox)

en: More for developers, this lets you accept test transactions via PayPal. Requires developer account and being logged into the developer account.
el: Περισσότερα για τους προγραμματιστές, αυτό σας επιτρέπει να αποδέχονται τεστ συναλλαγών μέσω PayPal. Απαιτεί λογαριασμό προγραμματιστή και να είστε συνδεδεμένοι στο λογαριασμό προγραμματιστή.

en: Page Style
el: Στυλ σελίδας

en: Optionally enter the name of the page style you wish to use. These are defined in your PayPal account.
el: Προαιρετικά εισάγετε το όνομα του στυλ σελίδας που θέλετε να χρησιμοποιήσετε. Αυτές ορίζονται στο λογαριασμό σας PayPal.

en: Order has been cancelled
el: Η παραγγελία σας έχει διαγραφεί

en: Reports
el: Αναφορές

en: No taxes have been collected thus far
el: Δεν  έχουν συλλεχθεί φόροι μέχρι στιγμής

en: Share Image
el: Μοιράσου την Εικόνα

en: Share Gallery
el: Μοιράσου την Γκαλερί

en: Gallery Sharing
el: Μοίρασμα Γκαλερί

en: Allow
el: Επιτρέπονται

en: Disallow
el: Απαγόρευση.

en: Image Sharing
el: Μοίρασμα εικόνας

en: Sharing on Gallery Pages
el: Κοινή χρήση στις σελίδες της γκαλερί

en: Let users share a gallery on social networks like Facebook, Twitter, Pinterest
el: Επιτρέψτε στους χρήστες να μοιράζονται μια γκαλερί στα κοινωνικά δίκτυα όπως το Facebook, Twitter, Pinterest

en: Sharing on Image Detail Pages
el: Κοινή χρήση στις σελίδες λεπτομεροιών της εικόνας

en: Let users share an image on social networks like Facebook, Twitter, Pinterest
el: Επιτρέψτε στους χρήστες να μοιράζονται μια εικόνα στα κοινωνικά δίκτυα όπως το Facebook, Twitter, Pinterest

en: Services
el: Υπηρεσίες

en: Choose which services to make available
el: Επιλέξτε ποιες υπηρεσίες να είναι διαθέσιμες

en: Enable Flat Rate Shipping
el: Ενεργοποίση Ενιαίου Κόστος Αποστολής

en: Flat Rate Shipping Cost
el: Κόστος Ενιαίας Τιμής Αποστολής

en: Taxable
el: Αφορολόγητο

en: Enable Local Delivery Shipping
el: Ενεργοποίση Τοπικής Παράδοσης Αποστολής

en: Local Delivery Shipping Cost
el: Κόστος Τοπικής Παράδοσης Αποστολής

en: Allowed zip/post codes
el: Επιτρεπόμενοι Τ.Κ

en: What zip/post codes is this allowed for? Separate each zip/post code with a comma.
el: Τι Ταχ Κώδικες επιτρέπονται για; Διαχωρίστε κάθε ταχυδρομικό κώδικα με ένα κόμμα.

en: Cannot choose %s shipping, not within allowed area
el: Δεν μπορείτε να επιλέξετε %s αποστολής, όχι μέσα στην επιτρεπόμενη περιοχή

en: Pickup
el: Συλλογή

en: Enable Pickup Shipping
el: Ενεργοποίση Συλλογής Αποστολής

en: Pickup Shipping Cost
el: Κόστος παραλαβής, αποστολής.

en: Pickup Instructions
el: Οδηγίες παραλαβής.

en: Add image to all files uploaded to Sunshine (except digital download files)
el: Προσθέστε την εικόνα σε όλα τα αρχεία που αποστέλλονται στο Sunshine (εκτός από ψηφιακά αρχεία λήψης)

en: Position
el: Θέση

en: Top Left
el: Πάνω Αριστερά

en: Top Right
el: Πάνω Δεξιά

en: Bottom Left
el: Κάτω Αριστερά

en: Bottom Right
el: Κάτω Δεξιά

en: Center
el: Κέντρο

en: Repeat
el: Επανάληψη

en: Margin from edge
el: Περιθώριο από την άκρη.

en: Watermark Thumbnails
el: Υδατογράφημα Μικρογραφίας

en: Update completed
el: Η ενημέρωση ολοκληρώθηκε

en: Welcome to Sunshine Photo Cart %s
el: Καλώς ήρθατε στο Sunshine Photo Cart %s

en: Thank you for updating to the latest version!
el: Ευχαριστούμε που αναβαθμίσατε στην τελευταία έκδοση

en: Thank you for installing!
el: Σας ευχαριστούμε για την εγκατάσταση.

en: Add-ons for Sunshine Photo Cart
el: Add-ons για το Sunshine Photo Cart

en: Go beyond the basics, Sunshine’s add-ons let you maximize your profits to help you build a more profitable client photo sales process.
el: Πηγαίνετε πέρα από τα βασικά, τα Sunshine add-ons σας επιτρέπουν να μεγιστοποιήσετε τα κέρδη σας για να σας βοηθήσει να οικοδομήσετε μια πιο αποδοτική διαδικασία πώλησης φωτογραφίων.

en: Learn more & buy &raquo;
el: Μάθετε περισσότερα & αγοράστε &raquo?

en: Once Weekly
el: Μία φορά την εβδομάδα

en: Thank you for using <a href="%1$s" target="_blank">Sunshine Photo Cart</a>! Please <a href="%2$s" target="_blank">rate us</a> on <a href="%2$s" target="_blank">WordPress.org</a>
el: Σας ευχαριστούμε που χρησιμοποιήτε<a href="%1$s" target="_blank">Sunshine Photo Cart</a>! Παρακαλούμε <a href="%2$s" target="_blank">αξιολογίστε μας</a> on <a href="%2$s" target="_blank">WordPress.org</a>

en: View Client Galleries
el: Προβολή γκαλερί πελατών

en: Your galleries have been updated!
el: Οι γκαλερί σας, έχουν ενημερωθεί!

en: Image could not be found, just moving on
el: Η εικόνα δεν μπορούσε να βρεθεί, απλά προχωρήστε

en: Could not make new folder for gallery
el: Δεν ήταν δυνατή η δημιουργία νέου φακέλου για γκαλερί

en: Could not move full size image: %s
el: Δεν ήταν δυνατή η μετακίνηση εικόνας σε πλήρη ανάλυση: %s

en: Could not move %s
el: Δεν ήταν δυνατή η μετακίνησή του %s

en: Successfully moved %s
el: Επιτυχής μετακίνηση %s

en: Orders
el: Παραγγελίες

en: Order ID
el: Ταυτότητα παραγγελίας

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Billing First Name
el: Όνομα χρέωσης

en: Billing Last Name
el: Επώνυμο χρέωσης

en: Billing Address
el: Διεύθυνση Χρέωσης

en: Billing Address 2
el: Διεύθυνση Χρέωσης 2

en: Billing City
el: Πόλη χρέωσης

en: Billing State
el: Πολιτεία χρέωσης

en: Billing Country
el: Χώρα χρέωσης

en: Shipping First Name
el: Όνομα παραλήπτη

en: Shipping Last Name
el: Επώνυμο παραλήπτη

en: Shipping Address
el: Διεύθυνση Αποστολής

en: Shipping Address 2
el: Διεύθυνση Αποστολής 2

en: Shipping City
el: Πόλη αποστολής

en: Shipping State
el: Πολιτεία αποστολής

en: Shipping Country
el: Χώρα αποστολής

en: Notes
el: Σημειώσεις

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Bulk add products
el: Μαζική προσθήκη προϊόντων

en: Bulk Add Products
el: Μαζική Προσθήκη Προϊόντων

en: Category
el: Κατηγορία

en: Before you add these, please double check everything is accurate!
el: Πριν προσθέσετε αυτά, παρακαλούμε ελέγξτε τα πάντα είναι ακριβή!

en: Add these products
el: Προσθήκη προϊόντων

en: Order #
el: Παραγγελία #

en: Customer
el: Πελάτης

en: Total
el: Σύνολο

en: Guest
el: Επισκέπτης

en: Recent Orders
el: Πρόσφατες παραγγελίες

en: Dashboard
el: Πίνακας ελέγχου

en: Sunshine Photo Cart Overview
el: Sunshine Photo Cart επισκόπηση.

en: Images
el: Εικόνες

en: Photos
el: Φωτογραφίες

en: images
el: Εικόνες

en: Gallery Options
el: Επιλογές Γκαλερί

en: Gallery Emails
el: Γκαλερί Emails

en: Orders From Gallery
el: ΠΑραγγελίες απο τη γκαλερί

en: Image Comments
el: Σχόλια φωτογραφίας

en: Drop files here
el:  Ρίξτε τα αρχεία εδώ

en: or
el: ή

en: Select Files
el: Επιλέξτε Αρχεία

en: Load %s more images
el: Φορτώστε %s περισσότερες εικόνες

en: Loading
el: Φόρτωση...

en: Sorry, the image could not be deleted for some reason
el: Λυπάμαι, για κάποιο λόγο η εικόνα δεν ήταν δυνατόν να διαγραφεί

en: Allowed Files
el: Επιτρεπόμενα αρχεία

en: Gallery Type
el: Eίδος γκαλερί

en: Standard
el: Κανονικό

en: Password Protected
el: Έχει συνθηματικό

en: Private (only specified users)
el: Ιδιωτικό (μόνο συγκεκριμένοι χρήστες)

en: Password Hint
el: Έμεση πληροφορία/ένδειξη κωδικού

en: Private Access Users
el: Ιδιωτική πρόσβαση χρηστών

en: Access Type
el: Είδος πρόσβασης

en: Registered and logged in
el: Εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι

en: Provide email address
el: Δηλώστε μια ηλεκτρονική διεύθυνση

en: Direct URL only
el: Μόνο απ' ευθείας URL

en: Disable products
el: Απενεργοποίηση προϊόντων

en: Users will not be able to purchase any products for this gallery
el: Οι χρήστες δεν θα είναι σε θέση να αγοράσουν κανένα προϊόν απο αυτή τη γκαλερί

en: Allow image comments
el: Επιτρέπονται σχόλια στι εικόνες

en: Allow users to make comments on images
el: Επέτρεψε στους χρήστες να κάνουν σχόλια στις εικόνες

en: FTP Images Folder
el: FTP Φάκελος εικόνων

en: Please select folder
el: Παρακαλώ επιλέξτε φάκελο

en: OK
el: Εντάξει

en: Cancel
el: Ακύρωση

en: Expires
el: Λήγει

en: Expired
el: Έχει λήξει

en: <strong>Gallery updated</strong>, <a href="%s">view gallery</a>
el: <strong>γκαλερί ενημερώθηκε</strong>, <a href="%s">προβολή γκαλερί</a>

en: <strong>Gallery created</strong>, <a href="%s">view gallery</a>
el: <strong>γκαλερί δημιουργήθηκε</strong>, <a href="%s">προβολή γκαλερί</a>

en: Please note that this gallery will not inherit the settings from the selected parent gallery
el: Παρακαλώ σημειώστε ότι αυτή η γκαλερί δεν θα πάρει τις ρυθμίσεις από την επιλεγείσα μητρική γκαλερί

en: Order #%s
el: Παραγγελία #%s

en: No orders from this gallery yet
el: Καμία παραγγελία από αυτή τη γκαλερί ακόμα.

en: No images have comments yet
el: Καμία εικόνα δεν έχει σχόλια ακόμα

en: Image Processor
el: Επεξεργαστής εικόνας

en: We are processing your images! Please be patient, especially if you have a lot.
el: Επεξεργαζόμαστε τις φωτογραφίες σας! Παρακαλώ να είστε υπομονετικοί, ειδικά αν έχετε πολλές.

en: Abort Import
el: Απόριψη εισαγωγής

en: Return to Gallery
el: Πίσω στη Γκαλερί

en: Already uploaded to gallery
el: Έχει ήδη ανεβασθεί στη Γκαλερί

en: The selected file could not be copied to %s.
el: Το συφκεκριμένο αρχείο δεν ήταν δυνατό να αντιγραφεί στο %s.

en: Could not upload
el: Δεν μπορεί να κάνει upload

en: %s order | %s orders
el[0]: %sπαραγγελίες
el[1]: %s παραγγελίες

en: Add-Ons or Go Pro!
el: Add-Ons ή Go Pro!

en: Get Help
el: Πάρε Βοήθεια

en: System Info
el: Πληροφορίες Συστήματος

en: About Sunshine Photo Cart
el: Σχετικά με το Sunshine Photo Cart

en: Sunshine does not work using the Default Permalink settings. <a href="%s">Please choose another option</a> (we recommend "Post name").
el: Το Sunshine δεν λειτουργεί χρησιμοποιώντας τις προεπιλεγμένες ρυθμίσεις Permalink. <a href="%s"> Παρακαλώ επιλέξτε μια άλλη επιλογή </a> (προτείνουμε το «όνομα Post»).

en: Sunshine cannot be the front page of your WordPress installation. <a href="%s" target="_blank">Learn more on how to resolve this issue</a>.
el: Το Sunshine δεν μπορεί να είναι η πρώτη σελίδα της εγκατάστασης του WordPress σας. <a href="%s" target="_blank">Μάθετε περισσότερα για το πώς να επιλύσετε αυτό το ζήτημα</a>.

en: I hope Sunshine is working well for you so far! <strong>If you do run into <em>any</em> issues using Sunshine or integrating it into your theme</strong>, please check out our <a href="%s" target="_blank">support area</a> to look at our help articles or the <a href="%s" target="_blank">support forums</a> to ask a specific question. I want to make sure Sunshine is working well for you. In almost all cases Sunshine works great out of the box, but with the infinite number of plugin and theme combinations in WordPress a few tweaks might be necessary and I am here to help.
el: Ελπίζω ότι το Sunshine λειτουργεί καλά για εσάς μέχρι τώρα! <strong> Εάν αντιμετωπίζετε προβλήματα <em> οποιαδήποτε </em> χρησιμοποιώντας το Sunshine ή ενσωματώνοντάς το στο θέμα σας </strong>, ανατρέξτε στην <a href="%s" target="_blank"> περιοχή υποστήριξης </a> για να δείτε τα άρθρα βοήθειας ή τα <a href="%s" target="_blank"> φόρουμ υποστήριξης </a> για να θέσετε μια συγκεκριμένη ερώτηση. Θέλω να σιγουρευτώ ότι το Sunshine λειτουργεί καλά για εσάς. Σε όλες σχεδόν τις περιπτώσεις το Sunshine λειτουργεί πολύ καλά, αλλά με τον άπειρο αριθμό plugin και συνδυασμούς θεμάτων στο WordPress μπορεί να χρειαστούν λίγες τροποποιήσεις και είμαι εδώ για να βοηθήσω.

en: Would you like to earn $10 credit towards an add-on or a license renewal? Then go take the Sunshine survey! It will help us learn more about how you use Sunshine and what we can do to make it better.
el: Θα θέλατε να κερδίσετε 10 δολάρια πίστωσης για ανανέωση add-on ή άδεια χρήσης; Τότε πάρτε την έρευνα Sunshine! Θα μας βοηθήσει να μάθουμε περισσότερα για το πώς χρησιμοποιείτε το Sunshine και τι μπορούμε να κάνουμε για να το βελτιώσουμε.

en: Thank You
el: Ευχαριστούμε

en: Sure thing!
el: Σίγουρο πράγμα!

en: No thanks
el: Όχι ευχαριστώ

en: You having been using Sunshine Photo Cart for a bit and that's awesome! Could you please do Sunshine a big favor and give it a 5-star rating on WordPress?  Reviews from users like you really help Sunshine to grow and continue to improve.
el: Έχετε χρησιμοποιήσει το Sunshine Photo Cart για λίγο καιρό τώρα και αυτό είναι υπέροχο! Θα σας μπορούσατε σας παρακαλώ, να κάνετε στο Sunshine μια μεγάλη χάρη και να δώσετε μια βαθμολογία 5 αστέρων στο WordPress; Κριτικές από χρήστες σαν εσένα πραγματικά βοηθούν το Sunshine να αναπτυχθεί και να συνεχίσει να βελτιώνεται.

en: Add Order
el: Προσθήκη παραγγελίας

en: Order Notes
el: Σημειώσεις παραγγελίας

en: Order Status
el: Κατάσταση Παραγγελίας

en: Export Orders
el: Εξαγωγή παραγγελιών

en: Order Date
el: Ημερομηνία Παραγγελίας

en: Billing Information
el: Πληροφορίες Χρέωσης

en: Country
el: Χώρα

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Address 2
el: Διεύθυνση 2

en: City
el: Πόλη

en: State
el: Πόλη

en: Shipping Information
el: Πληροφορίες Αποστολής

en: Order Items
el: Παραγγελία ειδών

en: Item Total
el: Συνολικό προϊόν

en: Select gallery
el: Επιλέξτε μια γκαλερί

en: State / Province
el: Νομός / Περιοχή

en: Invoice
el: Χρεωστικό

en: Billing Info
el: Πληροφορίες Χρέωσης

en: Shipping Info
el: Πληροφορίες Αποστολής

en: Item Price
el: Τιμή προιόντος

en: Subtotal
el: Υποσύνολο

en: Shipping
el: Αποστολή

en: Tax
el: Φόρος

en: Credits
el: Ευχαριστίες

en: Payment Method
el: Μέθοδος πληρωμής

en: Additional notes from customer
el: Επιπλέον σημειώσεις από τον πελάτη

en: This is for internal use only and is not visible to your customer
el: Αυτό είναι μόνο για εσωτερική χρήση και δεν είναι ορατό προς τους πελάτες σας

en: Cart Items
el: Προϊόντα στο καλάθι

en: Show all Customers
el: Εμφάνιση όλων των πελατών

en: Email customer about status change
el: Στείλε email στον πελάτη σχετικά με την αλλαγή της κατάστασης του

en: Order Total
el: Σύνολο Παραγγελιών

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Sorry, no order specified
el: Λυπούμαστε, αλλά δεν καθορίστηκε σειρά

en: Recipient
el: Παραλήπτης

en: Product Info
el: Πληροφορίες Προϊόντος

en: No price levels setup
el: Δεν έχουν ορισθεί Επίπεδα Τιμών

en: Extra Shipping Fee
el: Επιπλέον χρέωση αποστολής

en: This is an additional shipping price which will transparently be added to the total Flat Rate shipping price. Basically use this for large or heavy items like a canvas where shipping costs more than small prints.
el: Αυτή είναι μια πρόσθετη τιμή αποστολής που θα με διαφάνεια θα προστεθεί στη συνολική τιμή αποστολής Flat Rate. Βασικά χρησιμοποιήσετε αυτό για μεγάλα ή βαριά αντικείμενα, όπως έναν καμβά όπου η αποστολή του κοστίζει περισσότερο από τις μικρές εκτυπώσεις.

en: No categories
el: Χωρίς κατηγορίες

en: <strong>Product updated</strong>
el: <strong>Προϊόν ενημερώθηκε</strong>

en: <strong>Product created</strong>
el: <strong>Προϊόν δημιουργία</strong>

en: Product Options
el: Επιλογές Προϊόντος

en: License
el: Άδεια

en: Add-ons
el: Πρόσθετα

en: Continue
el: Συνέχεια

en: User has no orders yet
el: Ο Χρήστης δεν έχει παραγγελίες ακόμα

en: Address Information
el: Στοιχεία διευθύνσεως

en: No current billing address
el: Δεν υπάρχει Διεύθυνση Χρέωσης

en: No current shipping address
el: Δεν υπάρχει Διεύθυνση Αποστολής

en: Sunshine Gallery Credits for Purchases
el: Sunshine Gallery πιστώσεις για αγορές

en: Sunshine Items in Cart
el: Sunshine προϊόντα στο Καλάθι

en: No items in cart
el: Δεν υπάρχουν προϊόντα στο Καλάθι

en: Free shipping via discount code
el: Δωρεάν αποστολή τη χρήση εκπτωτικού κωδικού

en: Discount %s has now expired and has been removed from your cart
el: Η έκπτωση %s έχει πλέον λήξει και έχει αφαιρεθεί από το καλάθι σας

en: Discount %s has now exceeded the maximum uses and has been removed from your cart
el: Η έκπτωση %s έχει πλέον υπερβεί τις μέγιστες χρήσεις και έχει αφαιρεθεί από το καλάθι σας

en: Free
el: δωρεάν

en: You are not allowed to add any more discounts to your cart
el: Δεν επιτρέπεται να επιπλέον εκπτώσεις στο καλάθι σας

en: This discount is already applied
el: Η έκπτωση έχει ήδη εφαρμοστεί

en: This coupon is not yet valid, please try again later
el: Αυτό το κουπόνι δεν είναι ακόμη έγκυρο, παρακαλώ δοκιμάστε ξανά αργότερα

en: This coupon has expired
el: Αυτό το κουπόνι έχει λήξει

en: This coupon has exceeded the number of uses allowed
el: Το κουπόνι αυτό έχει υπερβεί τον αριθμό των χρήσεων επιτρέπεται

en: This coupon has exceeded the number of uses allowed per user
el: Το κουπόνι αυτό έχει υπερβεί τον αριθμό των χρήσεων που επιτρέπονται ανά χρήστη

en: discount added
el: Η έκπτωση προστέθηκε

en: Not a valid discount code
el: Ο κωδικός έκπτωσης δεν είναι έγκυρος

en: Discount "%s" removed
el: Έκπτωση%sαφαιρέθηκε

en: Discount not applied to your cart and cannot be removed
el:  έκπτωση δεν εφαρμόζεται στο καλάθι σας και δεν μπορεί να αφαιρεθεί

en: Afghanistan
el: Αφγανιστάν

en: Albania
el: Αλβανία

en: Algeria
el: Αλγερία

en: Andorra
el: Ανδόρα

en: Angola
el: Ανγκόλα

en: Antarctica
el: Ανταρκτική

en: Argentina
el: Αργεντινή

en: Armenia
el: Αρμενία

en: Australia
el: Αυστραλία

en: Austria
el: Αυστρία

en: Bahamas
el: Μπαχάμες

en: Belgium
el: Βέλγιο

en: Bolivia
el: Βολιβία

en: Brazil
el: Βραζιλία

en: Bulgaria
el: Βουλγαρία

en: Canada
el: Καναδάς

en: Colombia
el: Κολομβία

en: Croatia
el: Κροατία

en: Cuba
el: Κούβα

en: Cyprus
el: Κύπρος

en: Denmark
el: Δανία

en: Ecuador
el: Εκουαδόρ

en: Egypt
el: Αίγυπτος

en: El Salvador
el: Ελ Σαλβαδόρ

en: Ethiopia
el: Αιθιοπία

en: France
el: Γαλλία

en: Georgia
el: Γεωργία

en: Germany
el: Γερμανία

en: Gibraltar
el: Γιβραλτάρ

en: Greece
el: Ελλάδα

en: Grenada
el: Γρενάδα

en: Guam
el: Γκουάμ

en: Guatemala
el: Γουατεμάλα

en: Hong Kong
el: Χονγκ Κόνγκ

en: Hungary
el: Ουγγαρία

en: Iceland
el: Ισλανδία

en: India
el: Ινδία

en: Indonesia
el: Ινδονησία

en: Iran
el: Ιράν

en: Iraq
el: Ιράκ

en: Israel
el: Ισραήλ

en: Italy
el: Ιταλία

en: Jamaica
el: Τζαμάικα

en: Japan
el: Ιαπωνία

en: Kazakhstan
el: Καζακστάν

en: Kenya
el: Κένυα

en: Laos
el: Λάος

en: Latvia
el: Λιθουανία

en: Macedonia
el: F.Y.R.O.M (Former Yugoslav Republic of Macedonia)

en: Maldives
el: Μαλβίδες

en: Malta
el: Μάλτα

en: Mexico
el: Μεξικό

en: Monaco
el: Μονακό

en: Montenegro
el: Μαυροβούνιο

en: Morocco
el: Μαρόκο

en: New Zealand
el: Νέα Ζηλανδία

en: Niger
el: Νίγηρας

en: Nigeria
el: Νιγηρία

en: North Korea
el: Βόρεια Κορέα

en: Pakistan
el: Πακιστάν

en: Peru
el: Περού

en: Philippines
el: Φιλιππίνες

en: Poland
el: Πολωνία

en: Portugal
el: Πορτογαλία

en: Puerto Rico
el: Πουέρτο Ρίκο

en: Qatar
el: Κατάρ

en: Romania
el: Ρουμανία

en: Saint Lucia
el: Αγία Λουτσία

en: Saudi Arabia
el: Σαουδική Αραβία

en: Serbia
el: Σερβία

en: Singapore
el: Σιγκαπούρη

en: South Africa
el: Νότια Αφρική

en: South Korea
el: Νότια Κορέα

en: Spain
el: Ισπανία

en: Sweden
el: Σουηδία

en: Syria
el: Συρία

en: Thailand
el: Ταϊλάνδη

en: Tunisia
el: Τυνησία

en: Turkey
el: Τουρκία

en: Ukraine
el: Ουκρανία

en: United Kingdom
el: Ηνωμένο Βασίλειο

en: United States
el: Η.Π.Α

en: Vietnam
el: Βιετνάμ

en: Tasmania
el: Ταζμανία

en: Hong Kong Island
el: Χονγκ Κόνγκ

en: Southland
el: Add to dictionary

en: Select country
el: Επιλέξτε Χώρα

en: Select state
el: Επιλέξτε Πολιτεία

en: The gallery "%s" is password protected. To view it, please enter the password below:
el: Η γκαλερί "%s" προστατεύεται με κωδικό. Για να τη δείτε παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό στο παρακάτω

en: Search for
el: Αναζήτηση για:

en: Order
el: Παραγγελία

en: Expires on
el: Λήγει στις

en: Hint
el: Στοιχείο

en: Submit
el: Υποβολή

en: Logout
el: Αποσύνδεση

en: Register
el: Εγγραφή

en: Return to
el: Επιστροφή σε

en: A photo from the gallery %s by %s
el: Μια φωτογραφίςα απο τη γκάλερί %s από τον %s

en: Photo gallery %s by %s
el: Φωτογραφική γκάλερί %s από τον %s

en: Sorry, you are not allowed to view this image
el: Λυπούμαστε, αλλά δεν επιτρέπεται να δείτε αυτή την εικόνα

en: Access denied
el: Άρνηση πρόσβασης

en: Sorry, you are not allowed to access this order information
el: Λυπούμαστε, αλλά δεν επιτρέπεται η πρόσβαση σε αυτή τη πληροφορία

en: To continue to checkout, please enter your email address and password to establish an account. You can complete your purchase on the next page.
el: Για να συνεχίσετε στην ολοκλήρωση της παραγγελίας, παρακαλώ εισάγετε τη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και τον κωδικό πρόσβασής σας για να δημιουργήσετε ένα λογαριασμό. Μπορείτε να ολοκληρώσετε την αγορά σας στην επόμενη σελίδα.

en: The gallery you are accessing requires you to have a user account to access. Please register below or <a href="%s">login here</a>
el: Η γκαλερί στην οποία έχετε πρόσβαση σας απαιτεί να έχετε πρόσβαση σε ένα λογαριασμό χρήστη. Εγγραφείτε παρακάτω ή <a href="%s"> συνδεθείτε εδώ </a>

en: The gallery you are accessing requires you to have a user account to access. Please login below or <a href="%s">register here</a>
el: Η γκαλερί στην οποία προσπαθείτε να δείτε απαιτεί να έχετε πρόσβαση σε ένα λογαριασμό χρήστη. Εγγραφείτε παρακάτω ή <a href="%s"> συνδεθείτε εδώ </a>

en: The gallery you are accessing is private and only allowed for specific users. Please login below:
el: Η γκαλερί είναι ιδιωτική και επιτρέπεται η πρόσβαση μόνο για συγκεκριμένους χρήστες. Παρακαλούμε συνδεθείτε παρακάτω:

en: Images in your cart have been removed because they are no longer available
el: Οι εικόνες στο καλάθι σας έχουν αφαιρεθεί, επειδή δεν είναι πλέον διαθέσιμες.

en: You have a very special lifetime license, congrats!
el: Έχετε μια πολύ ειδική άδεια για πάντα, συγχαρητήρια!

en: Your license expires on %s
el: Η αδειά σας λήγει στις %s

en: Invalid license key
el: Εσφαλμένη άδεια κλειδιού

en: Your license expired on %s. <a href="https://www.sunshinephotocart.com/account" target="_blank">click here to renew</a>
el: Η άδειά σας λήγει στις %s. <a href="https://www.sunshinephotocart.com/account" target="_blank">πατήστε εδώ για να ανανεώσετε</a>

en: Deactivate this license
el: Απενεργοποίηση αυτής της αδειας

en: This license does not belong to the product you have entered it for.
el: Αυτή η άδεια δεν ανήκει στο προϊόνγια το οποίο έχετε εισέλθει.

en: This license does not have any activations left
el: Αυτή η άδεια δεν έχει καμία υπόλοιπα ενεργοποιήσεων

en: This license key is expired. Please renew it.
el: Αυτό το κλειδί άδειας χρήσης έχει λήξει. Παρακαλούμε ανανεώστε το.

en: There was a problem activating your license key for %s, please try again or contact support. Error code: %s
el: Υπήρξε ένα πρόβλημα κατά την ενεργοποίηση του κλειδιού άδειας χρήσης για το %s, παρακαλώ δοκιμάστε ξανά ή επικοινωνήστε με την υποστήριξη. Κωδικός σφάλματος: %s

en: Order completed successfully!
el: Η παραγγελία ολοκληρώθηκε με επιτυχία!

en: Order #%s placed on %s
el: Παραγγελία #%s έγινε την %s

en: <a href="%s">Order #%s</a> placed on %s
el: <a href="%s">Παραγγελία #%s</a> έγινε την %s

en: Select a page...
el: Επιλέξτε μια σελίδα...

en: Could not load settings at:
el: Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση των ρυθμίσεων σε:

en: Error - WP Settings Framework
el: Σφάλμα - WP ρυθμίσεις Framework

en: Settings saved.
el: Οι ρυθμίσεις αποθηκεύτηκαν.

en: Save changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

[ctx: post type general name]
en: Galleries
el: Γκαλερί

[ctx: post type singular name]
en: Gallery
el: Γκαλερί

[ctx: gallery]
en: Add New
el: Πρόσθεσε Νέο

en: Add New Gallery
el: Προσθήκη Νέας Γκαλερί

en: Edit Gallery
el: Επεξεργασία Γκαλερί

en: New Gallery
el: Νέα Γκαλερί

en: All Galleries
el: Όλες οι γκαλερί

en: View Gallery
el: Προβολή Γκαλερί

en: Search Galleries
el: Αναζήτηση Γκαλερί

en: No galleries found
el: Δεν βρέθηκαν Γκαλερί

en: No galleries found in trash
el: Δεν βρέθηκαν Γκαλερί στον Κάδο

[ctx: post type general name]
en: Products
el: Προϊόντα

[ctx: post type singular name]
en: Product
el: Προϊόν

en: Add New Product
el: Προσθήκη νέου προϊόντος

en: Edit Product
el: Επεξεργασία Προϊόντος

en: New Product
el: Νέο Προϊόν

en: All Products
el: Όλα τα προιόντα

en: View Products
el: Δείτε τα προϊόντα

en: Search Products
el: Έρευνα προϊόντων

en: No products found
el: Δεν βρέθηκαν προϊόντα

en: No products found in trash
el: Δεν βρέθηκαν προϊόντα στα διαγραμένα

en: Products
el: Προϊόντα

en: Product Categories
el: Κατηγορίες Προϊότων

en: Product Category
el: Κατηγορίες Προϊότων

en: Search Product Categories
el: Αναζήτηση κατηγορίας

en: All Product Categories
el: Όλες οι κατηγορίες Προϊότων

en: Parent Product Category
el: Μητρική κατηγορία προϊόντος

en: Parent Product Category:
el: Μητρική κατηγορία προϊόντος:

en: Edit Product Category
el: Επεξεργασία κατηγορίας προϊότων

en: Update Product Category
el: Ενημέρωση κατηγορίας προϊόντος

en: Add New Product Category
el: Προσθήκη κατηγορίας προϊόντος

en: New Product Category Name
el: Νέο όνομα κατηγορίας προϊόντος

en: Separate categories with commas
el: Χωρίστε τις κατηγορίες με κόμμα.

en: Choose from the most used categories
el: Επιλέξτε από τις πιό χρησιμοποιούμενες κατηγορίες

en: Price Levels
el: Επίπεδα Τιμών

en: Search Price Levels
el: Αναζήτηση επίπεδων Τιμών

en: All Price Levels
el: Όλα τα επίπεδα τιμών.

en: Parent Price Level
el: Μητρικό επίπεδο τιμής

en: Parent Price Level:
el: Μητρικό επίπεδο τιμής:

en: Edit Price Level
el: Επεξεργασία Επιπέδου Τιμών

en: Update Price Level
el: Ενημέρωση Επιπέδου Τιμών

en: Add New Price Level
el: Προσθέστε Νέο Επίπεδο Τιμής

en: New Price Level
el: Νέο Επίπεδο Τιμής

[ctx: post type general name]
en: Orders
el: Παραγγελίες

[ctx: post type singular name]
en: Order
el: Παραγγελία

[ctx: order]
en: Add New
el: Πρόσθεσε Νέο

en: Add New Order
el: Προσθήκη νέας παραγγελίας

en: Edit Order
el: Επεξεργασία Παραγγελίας

en: New Order
el:  Νέα παραγγελίας

en: All Orders
el: Όλες οι παραγγελίες

en: View Orders
el: Δείτε τις παραγγελίες

en: Search Orders
el: Αναζήτηση παραγγελίας

en: No orders found
el: Δεν βρέθηκαν παραγγελίες

en: No orders found in trash
el: Δεν βρέθηκαν παραγγελίες στον Κάδο

en: Search Order Status
el: Αναζήτηση κατάστασης παραγγελίας

en: All Order Status
el: Κατάσταση όλων των παραγγελών

en: Parent Order Status
el: Μητρική κατάσταση παραγγελίας

en: Parent Order Status:
el: Μητρική κατάσταση παραγγελίας:

en: Edit Order Status
el: Επεξεργασία κατάστασης παραγγελίας

en: Update Order Status
el: Ενημέρωση κατάστασης παραγγελίας

en: Add New Order Status
el: Προσθέστε νεα κατάσταση παραγγελίας

en: New Order Status
el: Κατάσταση νέας παραγγελίας

en: This is a placeholder page that Sunshine uses to display itself. You can edit this text by going to Pages > Client Galleries.
el: Αυτή είναι μια σελίδα κράτησης θέσης που χρησιμοποιεί η Sunshine για να εμφανιστεί η ίδια. Μπορείτε να επεξεργαστείτε αυτό το κείμενο, μεταβαίνοντας στην Γκαλερί Σελίδες> πελάτη.

en: Account
el: Λογαριασμός

en: Cart
el: Καλάθι

en: Thank you for registering! You can now mark your favorite photos and make purchases on the website.
el: Ευχαριστούμε για την εγγραφή σας! Τώρα μπορείτε να μαρκάρετε τις αγαπημένες σας φωτογραφίες και να κάνετε αγορές στην ιστοσελίδα της.

en: Thank you for your order! Below is a summary of the order for your records. You will receive a separate email when your item(s) have shipped.
el: Σας ευχαριστούμε για την παραγγελία σας! Παρακάτω είναι μια σύνοψη της παραγγελίας για το αρχείο σας. Θα λάβετε ένα ξεχωριστό μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου όταν το προϊόν(τα) σας, έχουν αποσταλεί.

en: Thank you!
el: Ευχαριστούμε

en: Flat Rate Shipping
el: Ενιαία τιμή αποστολής

en: Local Delivery
el: Τοπική Παράδοση Αποστολής

en: Local Pickup
el: Τοπική συλλογή

en: Send payment outside of website (ie, check, phone call, other)
el: Αποστολή πληρωμής εκτός της δικτυακού τόπου (δηλαδή, επιταγή, τηλεφωνικώς, άλλα)

en: Pay by credit card (Visa, MasterCard, American Express, Discover, JCB, and Diners Club)
el: Πληρωμή με πιστωτική κάρτα (Visa, MasterCard, American Express, Discover)

en: New user account info at [sitename]
el: Πληροφορίες λογαριασμού νέου χρήστη στο [sitename]

en: Receipt for order #[order_id] from [sitename]
el: Απόδειξη για την παραγγελία # [ORDER_ID] από [sitename]

en: Your order #[order_id] from [sitename] has been updated
el: Η παραγγελία σας # [ORDER_ID] από [SITENAME] έχει ενημερωθεί

en: A new comment on order #[order_id] at [sitename]
el: Ένα νέο σχόλιο σχετικά με την παραγγελία # [ORDER_ID] στο [sitename]

en: Pending
el: Σε αναμονή

en: We have received your order but payment is still pending
el: Έχουμε λάβει την παραγγελία σας αλλά η πληρωμή σας ακόμα εκκρεμεί

en: New
el: Προσθήκη

en: We have received your order and payment
el: Έχουμε λάβει την παραγγελία σας και την πληρωμή σας

en: Processing
el: Επεξεργασία

en: The images in your order are being processed and/or printed
el: Οι φωτογραφίες της παραγγελίας σας είναι υπό επεξεργασία ή / τυπωμένα

en: Shipped/Completed
el: Αποστολή Ολοκληρώθηκε

en: Your items have shipped (or are available for download)!
el: Τα αντικείμενά σας, σας έχουν αποσταλεί (ή είναι διαθέσιμα για λήψη)!

en: Cancelled/Refunded
el: Ακυρώθηκε/Πίστωση χρημάτων

en: Your order was cancelled and/or refunded
el: Η παραγγελία σας ακυρώθηκε και/ή πιστώθηκε

en: Ready for pickup
el: Έτοιμο για παραλαβή

en: Your order is ready to be picked up
el: Η παραγγελία σας είναι έτοιμη για να παραληφθεί

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s.
el: Υπάρχει μια νέα έκδοση του%1$s διαθέσιμη. %2$sΔείτε την έκδοση %3$s Λεπτομέρειες%4$s.

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s or %5$supdate now%6$s.
el: Υπάρχει μια νέα έκδοση του %1$s available. %2$s Δείτε την έκδοση %3$s λεπτομέρειες %4$s ή %5$s ενημέρωση τώρα %6$s.

en: You do not have permission to install plugin updates
el: Δεν έχετε άδεια για να εγκαταστήσετε τις ενημερώσεις του plugin

en: Error
el: Σφάλμα

en: Comment from
el: Σχόλιο απο

en: Username
el: Όνομα Χρήστη

en: Item added to cart! <a href="%s" target="_top">View cart</a> or <a href="%s">Return to %s</a>
el: Το προϊόν προστέθηκε στο καλάθι! <a href="%s" target="_top"> Δείτε το καλάθι </a> ή <a href="%s"> Επιστροφή στο %s </a>

en: Cart updated
el: Ενημέρωση καλαθιού

en: Item removed from cart
el: Το προιόν αφαιρέθηκε απο το καλάθι

en: Valid email is required
el: Απαιτείται έγκυρo email

en: Email already exists, <a href="%s">please login first</a>
el: Αυτό το Email υπάρχει ήδη,<a href="%s"> παρακαλώ συνδεθείτε πρώτα </a>

en: Password is required
el: Απαιτείται συνθηματικό

en: Valid email required
el: Απαιτείται έγκυρo email

en: Shipping country required
el: Χώρα αποστολής, απαιτείται

en: Shipping first name required
el: Απαιτείται όνομα παραλήπτη

en: Shipping last name required
el: Απαιτείται επώνυμο παραλήπτη

en: Shipping address required
el: Απαιτείται διεύθυνση αποστολής

en: Shipping address 2 required
el:  Διεύθυνση αποστολής 2 απαιτείται

en: Shipping city required
el: Απαιτείται πόλη αποστολής

en: Shipping state required
el: Απαιτείται πολιτεία αποστολής

en: Shipping zip required
el: Απαιτείται Ταχ. Κώδικας αποστολής

en: Billing country required
el: Χώρα χρέωσης, απαιτείται

en: Billing first name required
el: Απαιτείται όνομα παραλήπτη

en: Billing last name required
el: Απαιτείται επώνυμο παραλήπτη

en: Billing address required
el: Απαιτείται διεύθυνση χρέωσης

en: Billing address 2 required
el: Διεύθυνση Χρέωσης 2 Απαιτείται

en: Billing city required
el: Πόλη χρέωσης, απαιτείται

en: Billing state required
el: Πολιτεία χρέωσης, απαιτείται

en: Billing zip required
el: Απαιτείται Ταχ. Κώδικας χρέωσης

en: Shipping method required
el: Απαιτείται μέθοδος αποστολής

en: Payment method required
el: Μέθοδος πληρωμής, απαιτείται

en: Phone required
el: Απαιτείται τηλέφωνο

en: Notes required
el: Σχόλια απαιτούνται

en: You must approve our terms
el: Πρέπει να αποδεχθείτε τους όρους μας

en: Agree to Terms
el: Συμφωνώ με τους όρους

en: I agree to the above terms
el: Συμφωνώ με τους παραπάνω όρους

en: Additional Order Notes
el: Επιπλέον σημειώσεις παραγγελίας

en: New user registration on your Sunshine Photo Cart
el: Νέο μέλος γράφτηκε στο Sunshine Photo Cart

en: E-mail: %s
el: Ηλ. διεύθυνση: %s

en: Name: %s
el: Όνομα: %s

en: [%s] New User Registration
el: [%s] Εγγραφή νέου χρήστη

en: Thank you for registering! You have been automatically logged into your new account
el: Ευχαριστούμε για την εγγραφή σας! Έχετε συνδεθεί αυτόματα στο νέο σας λογαριασμό.

en: Show my password
el: Εμφάνιση κωδικού

en: Passwords must be at least six characters long
el: Ο κωδικός πρέπει να έχει τουλάχιστον 6 χαρακτήρες.

en: Username or Email
el: Όνομα χρήστη ή Email

en: username
el: όνομα χρήστη

en: Account updated
el: Ο λογαριασμός ενημερώθηκε.

en: Sorry, no galleries matched that password.
el: Συγνώμη, δεν υπάρχουν γκαλερί που να ταιριάζει με αυτόν τον κωδικό πρόσβασης.

en: Not a valid email address
el: Μη έγκυρη διεύθυνση e-mail

en: General
el: Γενικά

en: Default Country
el: Χώρα προεπιλογής.

en: Taxes
el: Φόροι

en: Do not use taxes
el: Μην χρησιμοποιήσετε φόρους.

en: Country / State
el: Χώρα / Πολιτεία

en: What country or state should have taxes applied
el: Ποιας χώρας ή πολιτείας οι φόροι  θα πρέπει να εφαρμοσθούν

en: Tax rate (%)
el: Ποσοστό φόρων (%)

en: Number only
el: Αριθμός μόνο

en: Calculate tax based on
el: Υπολογισμός φόρων βάσει

en: Display prices
el: Εμφάνιση τιμών

en: Currency Formatting
el: Μορφοποίηση νομίσματος

en: Polish Zloty
el: Ζλότυ Πολωνίας

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Currency symbol position
el: Θέση σύμβολου νομίσματος

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Left space
el:  Αριστερό διάστημα

en: Right space
el: Δεξιό διάστημα.

en: Thousands separator
el: Διαχωριστικό χιλιάδων

en: Decimal separator
el: Διαχωριστικό δεκαδικών

en: Number of decimals
el: Αριθμός δεκαδικών ψηφίων

en: Cart, Checkout and Accounts
el: Καλάθι αγορών, ολοκλήρωση παραγγελίας και λογαριασμοί.

en: Require account to see products
el: Απαιτεί λογαριασμό για να δείτε τα προϊόντα

en: Enabling this option means users cannot see products or add them to cart unless they have created an account and are logged in.
el: Η ενεργοποίηση αυτής της επιλογής σημαίνει ότι οι χρήστες δεν μπορούν να δουν τα προϊόντα ή να τα προσθέσουν στο καλάθι, εκτός αν έχουν δημιουργήσει έναν λογαριασμό και να έχουν εισέλθει.

en: Gallery Endpoint
el: Τελικό σημείο της γκαλερί

en: Order Endpoint
el: Τελικό σημείο της παραγγελίας

en: Uninstall
el: Απεγκατάσταση

en: Pages
el: Σελίδες

en: Page options
el: Επιλογές

en: The following pages need selecting so that Sunshine knows where they are. These pages should have been created upon installation, if not you will need to create them.
el: Οι σελίδες που ακολουθούν πρέπει να επιλέγουν ώστε ο Sunshine να γνωρίζει πού βρίσκονται. Αυτές οι σελίδες θα πρέπει να έχουν δημιουργηθεί κατά την εγκατάσταση, αν όχι θα πρέπει να τις δημιουργήσετε.

en: Use Shortcode
el: Χρησιμοποίησε σύντομο κωδικό

en: Choose which page Sunshine will be displayed on
el: Επιλέξτε ποια Sunshine σελίδα θα εμφανίζεται

en: Administration Options
el: Επιλογές διαχειριστή

en: Delete Media Library images
el: Διαγραφή εικόνων Media Library

en: Delete FTP folder
el: Διαγραφή φακέλου FTP

en: This will remove the folder and images added via FTP, if this was used to create the gallery
el: Αυτό θα αφαιρέσει τον φάκελο και τις εικόνες που προστέθηκαν μέσω FTP, αν αυτό χρησιμοποιήθηκε για τη δημιουργία της γκαλερί

en: Show images in Media Library
el: Εμφάνιση εικόνων στη βιβλιοθήκη πολυμέσων

en: Display Options
el: Επιλογές προβολής

en: Gallery Order
el: Σειρά της Γκαλερί

en: Custom ordering
el: Προσαρμοσμένη παραγγελία

en: Gallery Creation Date (New to Old)
el: Ημερομηνία δημιουργίας της γκαλερί (από νέα έως παλιά)

en: Gallery Creation Date (Old to New)
el: Ημερομηνία δημιουργίας της γκαλερί (από παλιά έως νέα )

en: Alphabetical
el: Αλφαβητική

en: Image Order
el: Σειρά εικόνων

en: Image Upload Date (New to Old)
el: Εικόνα, ημερομηνία που ανέβηκε (φθίνουσα)

en: Image Upload Date (Old to New)
el: Εικόνα, ημερομηνία που ανέβηκε (αύξουσα)

en: Columns
el: Γραμμές

en: Rows
el: Στήλες

en: Image Theft Prevention
el: Πρόληψη κλοπής εικόνας

en: Proofing Only
el: Proofing Μόνο

en: Thumbnail Width
el: Πλάτος μικρογραφίας

en: Thumbnail Height
el: Ύψος μικρογραφίας

en: Crop
el: Περικοπή

en: Allow Guest Checkout
el:  Επιτρέψτε ολοκλήρωση αγοράς ως επισκέπτης

en: Allow users to checkout as a guest (do not require a user account)
el: Να επιτρέπεται στους χρήστες να κάνουν checkout ως φιλοξενούμενοι (να μην απαιτείται λογαριασμός χρήστη)

en: Allowed Countries
el: Επιτρεπόμενες χώρες

en: Which countries users can select at checkout
el: Ποιες χώρες μπορούν οι χρήστες να επιλέξουν κατά την ολοκλήρωση αγοράς

en: All countries
el: Όλες οι χώρες

en: Display Fields
el: Εμφανιζόμενα πεδία

en: Billing Fields
el: Πεδία χρέωσης

en: Check fields you want visible
el: Επιλέξτε τα πεδία που θέλετε να εμφανίζονται

en: Zip / Postcode
el: Ταχ. Κώδικας

en: Shipping Fields
el: Πεδία αποστολής

en: Other Fields
el: Άλλα πεδία

en: Required Fields
el: Απαιτούμενα πεδία

en: Check fields you want to be required
el: Επιλέξτε τα πεδία που θέλετε να απαιτούνται

en: Terms
el: Όροι

en: Require Approval of Terms
el: Απαιτείται αποδοχή των όρων.

en: Force users to check that they have read and agree to the terms (below)
el: Υποχρεώνει τους χρήστες να ελέγχουν ότι έχουν διαβάσει και συμφωνούνμε τους όρους (παρακάτω)

en: Payments
el: Πληρωμές

en: Design
el: Σχέδιο

en: Design Elements
el: Σχεδιασμός Στοιχείων

en: Theme
el: Θέμα

en: Default Sunshine Theme
el: Προεπιλεγμένο Sunshine Theme

en: Modern Sunshine Theme
el: Μοντέρνο θέμα Sunshine

en: Logo
el: Λογότυπο

en: Miscellaneous Elements
el: Διάφορα Στοιχεία

en: Hide link to main galleries page
el: Κρύψε το link για τη σελίδα της κύριας γκαλερί

en: Notifications
el: Ειδοποιήσεις

en: Order Notifications
el: Ειδοποιήσεις παραγγελίας

en: Favorite Notifications
el: Αγαπημένες Ειδοποιήσεις

en: Email From
el: Email απο

en: From Name
el: Από Όνομα

en: When emails are sent to customers, what name should they come from
el: Όταν μηνύματα θα αποστέλλονται στους πελάτες, από ποιο όνομα θα πρέπει να προέρχονται

en: From Email
el: Από e-mail

en: When emails are sent to customers, what email address should they come from
el: Όταν μηνύματα θα αποστέλλονται στους πελάτες, από ποιο email θα πρέπει να προέρχονται

en: Email Subjects
el: Θέμα Email

en: Allowed template variables are:
el: Oι επιτρεπώμενες μεταβλητές πρότύπου είναι

en: Order Receipt
el: Απόδειξη παραγγελίας

en: Order Comment
el: Σχόλια Παραγγελίας

en: Email Text
el: Κείμενο

en: Email Signature
el: Υπογραφή email

en: Appears at the end of every email message
el: Εμφανίζεται στο τέλος κάθε email

en: Receipt
el: Απόδειξη

en: Message at the top of email receipts
el: Μήνυμα στην κορυφή των αποδείξεων email

en: Message at top of new user registration email
el: Μήνυμα στο πάνω μέρος εγγραφής του email νέου  χρήστη

en: Licenses
el: Άδειες

en: Select shipping method above
el: Επιλέξτε τρόπο αποστολής απάνω

en: Select on checkout page
el: Άδειες

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: This gallery this image belongs to has expired.
el: Αυτή η Γκαλερί στην οποία ανήκει η εικόνα έχει λήξει.

en: Select Product Type
el: Επιλέξτε τύπο προϊόντος

en: Select Product
el: Επιλέξτε Προϊόν

en: No products for this category
el: Δεν υπάρχουν προϊόντα για αυτή τη κατηγορία.

en: Comments
el: Σχόλια

en: You have %s characters left
el: Σας έχουν απομείνει %s χαρακτήρες

en: Already have an account? <a href="%s">Click here to login</a>
el: Έχετε ήδη λογαριασμό;<a href="%s">πατήστε εδώ για να συνδεθείτε</a>

en: Account & Contact Information
el: Λογαριασμός και Στοιχεία Επικοινωνίας

en: Billing same as shipping
el: Η διεύθυνση χρέωσης είναι ίδια με τη  διεύθυνση αποστολής

en: Shipping Methods
el: Τρόποι Αποστολής

en: Select shipping method
el: Επιλέξτε τρόπο αποστολής

en: Payment Methods
el: Τρόποι Πλήρωμής

en: Use my %s in credit
el: Χρησιμοποίησε το δικό μου %s σε πίστωση

en: Create Account
el: Δημιουργία λογαριασμού

en: Order Summary
el: Σύνοψη παραγγελίας

en: View items in cart
el: Δείτε προϊόντα στο Καλάθι

en: Item(s) total
el: Σύνολο προϊόν(των).

en: Go
el: Πήγαινε

en: in
el: Μέσα

en: Return to gallery "%s"
el: Επιστροφή στη Γκαλερί "%s"

en: Title (Optional):
el: Τίτλος (προαιρετικά)

en: Display a search box
el: Εμφάνισε το πεδίο αναζήτησης

en: You have %s in credit
el: Έχεις %s σε πίστωση

en: Update Account Info
el: Ενημέρωση Λογαριασμού

en: Update Cart
el: Ενημέρωση Καλαθιού

en: Continue to checkout
el: Προχωρήστε στην ολοκλήρωση της παραγγελίας

en: You do not have anything in your cart yet!
el: Δεν έχετε τίποτε στο καλάθι σας ακόμα

en: Complete my purchase
el: Ολοκλήρωση της παραγγελίας μου

en: You do not have anything in your cart yet
el: Δεν έχετε τίποτε στο καλάθι σας ακόμα

en: You have no images marked as a favorite
el: Δεν έχετε σημειώσει κάποια φωτογραφία σαν αγαπημένη

en: Functionality
el: Λειτουργικότητα

en: Main Area
el: Κύρια Περιοχή

en: Background Color
el: Background Χρώμα

en: Header Font
el: Γραμματοσειρά Επικεφαλίδας

en: Header Text Color
el: Χρώμα κειμένου κεφαλίδας

en: Body Text Font
el: Χρώμα γραμματοσειράς

en: Body Text Color
el: Χρώμα κυρίως τμήματος

en: Link Color
el: Χρώμα συνδέσμου

en: Secondary Color
el: Δευτερεύον Χρώμα

en: Left Sidebar
el: Αριστερή πλευρική στήλη

en: Font
el: Γραμματοσειρά

en: Buttons
el: Κουμπιά

en: Text Color
el: Χρώμα κειμένου

en: Custom Styles
el: Προσαρμοσμένα Στυλ

en: Sorry, this gallery has expired.
el: Λυμάμαι, αλλά η γκαλερί έχει λήξει

en: Enter gallery password
el: Βάλτε τον κωδικό της γκαλερί

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Contact Information
el: Στοιχεία Επικοινωνίας

en: Items
el: Είδη

en: Order Comments
el: Σχόλια Παραγγελίας

en: No image
el: Χωρίς εικόνα

en: Background Image
el: Εικόνα φόντου

en: Background Repeat
el: Επανάληψη φόντου

en: Horizontally and Vertically
el: Οριζόντια και Κάθετα

en: Horizontally
el: Οριζόντια

en: Vertically
el: Κάθετα

en: No repeat
el: Χωρίς επανάληψη

en: Button Color
el: Χρώμα Κουμπιού

en: Button Text Color
el: Χρώμα κειμένου κουμπιού

en: Header Background Color
el: Χρώμα φόντου επικεφαλίδας

en: Header Font Color
el: Χρώμα Γραμματοσειράς Επικεφαλίδας

en: Secondary Header Font
el: Δευτερεεύουσα γραμματοσειρά επικεφαλίδας

en: Menu Font
el: Γραμματοσειρά Μενού

en: Custom Code
el: Κωδικός Πελάτη

en: Disable Sunshine CSS
el: Απενεργοποίηση Sunshine CSS

en: Custom CSS
el: Προσαρμοσμένο CSS

en: Before Sunshine
el: Πριν Sunshine

en: After Sunshine
el: Μετά Sunshine

en: Percentage:
el: Ποσοστό:

en: All price levels
el: Όλα τα επίπεδα τιμών.

[ctx: post type general name]
en: Product Options
el: Επιλογές Προϊόντος

[ctx: post type singular name]
en: Product Option
el: Επιλογή Προϊόντος

en: Add New Product Option
el: Προσθέστε Νέα Επιλογή Προϊόντος

en: Edit Product Option
el: Επεξεργασία Επιλογής Προϊόντος

en: New Product Option
el: Νέα Επιλογή Προϊόντος

en: View Product Options
el: Δείτε τις Επιλογές Προϊόντος

en: Search Product Option
el: Ψάξτε τις Επιλογές Προϊόντος

en: No Product Options found
el: Δεν βρέθηκαν επιλογές προϊόντος

en: No Product Options found in trash
el: Δεν βρέθηκαν επιλογές  προϊόντος στα διαγραμένα

en: Default Price
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: This product has options
el: Αυτό το προϊόν έχει επιλογές

en: Product Option Pricing
el: Επιλογή τιμολόγησης προϊόντος

en: Select option
el: Επιλέξτε μια επιλογή

en: You must select an option
el: Πρέπει να επιλέξετε μια επιλογή

en: Select Option
el: – Επιλέξτε –

en: Application ID
el: Ταυτότητα αίτησης

en: Location ID
el: Ταυτότητα τοποθεσίας

en: Could not connect to Stripe server
el: Δεν μπορεί να συνδεθεί με το server του Stripe

en: Could not process your transaction
el: Δεν μπορεί να προχωρήσει η συναλλαγή σας

en: Stripe Transaction ID
el: Ταυτότητα συναλλαγής Stripe

en: Enable payments via Stripe
el: Ενεργοποίηση πληρωμών μέσω Stripe

en: Test Publishable Key
el: Δοκιμαστικά δημοσιεύσιμο κλειδί

en: Live Publishable Key
el: Ενεργό δημοσιεύσιμο κλειδί

en: Tiered Pricing
el: Επίπεδα Τιμών

en: This product uses tiered pricing
el: Αυτό το προϊόν χρησιμοποιεί κλιμακωτή τιμολόγηση

en: Create price tiers
el: Δημιουργήστε επίπεδα τιμών

en: Add another tier
el: Προσθέστε νέο επίπεδο τιμών

en: Enable Tiered Shipping
el: Ενεργοποιήστε την ταυτοποιημένη αποστολή

en: Define Tiers
el: Ορίστε τα επίπεδα

en: After discounts
el: Μετά τις εκπτώσεις
