Sunshine Photo Cart - en to hu_HU translation catalogue (1263 entries)

en: Sorry, all Sunshine add-ons require that the main Sunshine Photo Cart plugin first be active
hu_HU: Elnézést, de a Sunshine kiegészítőket igényel, hogy a fő Sunshine Photo kosár bővítmény aktív legyen

en: Gallery Analytics
hu_HU: Galéria analitika

en: Total Unique Views
hu_HU: Összes egyedi megtekintés

en: Latest Visitors
hu_HU: Utolsó látogatók

en: Anonymous
hu_HU: Névtelen

en: View all visitor logs
hu_HU: Az összes látogatói napló megtekintése

en: No views yet
hu_HU: Jelenleg nincsenek megtekintések

en: Images viewed
hu_HU: Képek megtekintése

en: Total views
hu_HU: Összes megtekintés

en: No images viewed yet
hu_HU: Még nem látott képek

en: No images for this gallery yet
hu_HU: Az album még jelenleg még üres

en: Images Purchased
hu_HU: Vásárolt képek

en: Total purchases
hu_HU: Összes vásárlás

en: No images purchased yet
hu_HU: Még nincs vásárolt kép

en: Product Cost
hu_HU: Vásárlás összege

en: Logins
hu_HU: Bejelentkezések

en: Last Login
hu_HU: Utolsó bejelentkezés

en: at
hu_HU: nál

en: No users have logged in yet
hu_HU: Jelenleg nincs bejelentkezett felhasználó

en: Recent User Logins
hu_HU: Legutóbbi felhasználói bejelentkezések

en: Total Sales Revenue
hu_HU: Teljes árbevétel

en: Total Orders Completed
hu_HU: Összes befejezett rendelés

en: Average Sale Total
hu_HU: Átlagos eladás összesen

en: Actual Profit
hu_HU: Aktuális egyenleg

en: Month
hu_HU: Hónap

en: Revenue
hu_HU: Bevétel

en: Profit
hu_HU: Nyereség

en: Last 6 Months Revenue/Profit
hu_HU: Az utolsó 6 hónap bevétele / nyeresége

en: You do not have any sales yet
hu_HU: Önnek nincs még vásárlása

en: Order Totals
hu_HU: Rendelési összesítések

en: Product
hu_HU: Termék

en: Sold
hu_HU: Eladott

en: Popular Products Sold
hu_HU: Népszerű értékesített termékek

en: No sales data currently recorded
hu_HU: Nincsenek rögzített értékesítési adatok

en: Most Popular Products Sold
hu_HU: Legnépszerűbb értékesített termékek

en: Are you sure? This cannot be undone!
hu_HU: Biztos vagy benne? Ezt a művelet nem visszavonható!

en: Reset data
hu_HU: Adatvisszaállítás

en: Gallery
hu_HU: Galéria

en: Total Sales
hu_HU: Összértékesítés

en: Price Level
hu_HU: Árszint

en: Galleries With Best Sales
hu_HU: Galéria legjobb eladásai

en: Recalculate data
hu_HU: Számolja újra az adatokat

en: Are you sure? This will set all gallery sales back to $0
hu_HU: Biztos vagy ebben? Ez minden galériaértékesítést 0 dollárra állít vissza

en: Most Purchased Images of All Time
hu_HU: A legtöbbet megvásárolt képek

en: Popular product data has been reset
hu_HU: Népszerű termék adatainak visszaállítása

en: Gallery sales data has been reset
hu_HU: Galéria értékesítési adatainak visszaállítása

en: Gallery sales data has been recalculated
hu_HU: A galéria eladási adatait újraszámították

en: Popular images data has been reset
hu_HU: Népszerű képek adatainak visszaállítása

en: Cost
hu_HU: Költség

en: Purchases
hu_HU: Vásárlások

en: Views
hu_HU: Nézetek

en: Sales Data
hu_HU: Értékesítési adatok

en: Sales Total:
hu_HU: Értékesítés összesen:

en: Profit:
hu_HU: Nyereség:

en: Cost:
hu_HU: Ár:

en: Galleries Viewed
hu_HU: Megtekintett galériák

en: total views
hu_HU: Összes megtekintés

en: User has not viewed any galleries
hu_HU: A felhasználó még nem nézett meg minden galériát

en: Automated Emails
hu_HU: Automatizált e-mailek

[ctx: post type general name]
en: Automated Emails
hu_HU: Automatizált e-mailek

[ctx: post type singular name]
en: Automated Email
hu_HU: Automatizált e-mailek

[ctx: email]
en: Add New
hu_HU: Új hozzáadása

en: Add New Automated Email
hu_HU: Új automatizált e-mail hozzáadása

en: Edit Automated Email
hu_HU: Automatizált e-mail szerkesztése

en: New Automated Email
hu_HU: Új automatizált e-mail

en: All Automated Emails
hu_HU: Összes automatizált e-mail

en: View Automated Emails
hu_HU: Automatizált e-mailek részletei

en: Search Automated Emails
hu_HU: Automatizált e-mailek keresése

en: No automated emails found
hu_HU: Nincs automatikus e-mail találat

en: No automated emails found in trash
hu_HU: Nincs automatikus e-mail találat a kukában

[ctx: post type general name]
en: Email Log
hu_HU: E-mail belépés

[ctx: post type singular name]
en: Email Log
hu_HU: E-mail belépés

[ctx: email-log]
en: Add New
hu_HU: Új hozzáadása

en: Add New Email Log
hu_HU: Új E-mail belépés hozzáadása

en: Edit Email Log
hu_HU: E-mail belépés szerkesztése

en: New Email Log
hu_HU: Új E-mail belépés

en: All Email Log
hu_HU: Összes E-mail belépés

en: View Email Log
hu_HU: E-mail belépés részletei

en: Search Email Log
hu_HU: E-mail belépés keresése

en: No Email Log found
hu_HU: Nincs E-mail belépés találat

en: No Email Log found in trash
hu_HU: Nincs E-mail belépés találat a kukában

en: Email Log
hu_HU: E-mail belépés

en: Email Options
hu_HU: E-mail beállítások

en: Template Variables
hu_HU: Sablon változók

en: Email Info
hu_HU: Email informacio

en: Email Content
hu_HU: Email Tartalom

en: Status
hu_HU: Állapot

en: Send To
hu_HU: Cimzett

en: Email Template
hu_HU: Email sablon

en: Time Sent
hu_HU: Kuldes ideje

en: Discount
hu_HU: Kedvezmény

en: Subject
hu_HU: Tárgy

en: See for all emails
hu_HU: Lasd minden emailnel

en: Email Subject
hu_HU: E-mail tárgya

en: After user registers
hu_HU: Miután a felhasználó regisztrált

en: After user adds item to cart
hu_HU: Miután a felhasználó hozzáadta a tételt a kosárhoz

en: After user submits order
hu_HU: Miután a felhasználó elküldi a megrendelét

en: After user views gallery for first time
hu_HU: Miután a felhasználói megnézete először a galériát

en: Before gallery expires
hu_HU: Mielőtt a galéria lejár

en: After gallery expires
hu_HU: Miután a galéria lejárt

en: After providing email to access gallery
hu_HU: Miután megadta az e-mail hozzáférést a galériához

en: Trigger
hu_HU: Aktiválás

en: Time
hu_HU: Idő

en: Months
hu_HU: Hónp

en: Days
hu_HU: Nap

en: Hours
hu_HU: Óra

en: How long before/after the trigger should this email get sent?
hu_HU: Mennyivel a minimálár előtt / után kell e-mailt küldeni?

en: Recipients
hu_HU: Címzettek

en: All users
hu_HU: Összes felhasználó

en: User has favorites
hu_HU: Felhasználó kedvencei

en: User has items in cart
hu_HU: Felhasználó elemek a kosárban

en: User has ordered
hu_HU: Felhasználó rendelése

en: User has no orders
hu_HU: Felhasználónak nincs rendelése

en: User has not ordered item from gallery
hu_HU: A felhasználó még nem rendelt árut a galériából

en: Select user attributes to determine who should receive this email
hu_HU: Felhasználói attribútumok meghatározása, hogy ki kapjon e-mailt

en: Discount code (Optional)
hu_HU: Kedvezmény kód (opcionális)

en: None
hu_HU: Egyik sem

en: A unique coupon code will be generated based on the settings of the selected coupon and assigned to the specific user being emailed
hu_HU: Egy egyedi kupon kódot generál beállítások alapján a kiválasztott kupont, és rendelt az adott felhasználó, e-mailben

en: Discount Expiration (Optional)
hu_HU: Kedvezmény lejárata (opcionális)

en: How long should the coupon code be valid for after being created? This will override any expiration date settings of the selected discount code
hu_HU: Milyen hosszú legyen a kupon kód érvényessége, miután létrehozta? Ez felülír minden lejárati dátum a beállított, kiválasztott kedvezménykódnál

en: Email Admin
hu_HU: Admin email

en: Send a copy of this email to site admin
hu_HU: Masolatot kuld mailen a weboldal Adminnnek

en: Personalize your email with the following tags:
hu_HU: Tegye személyessé az e-mailt a következő címkékkel:

en: Gallery Name
hu_HU: Galéria neve

en: Gallery URL
hu_HU: Galéria URL címe

en: Gallery Password
hu_HU: Galéria jelszó

en: Images in the associated gallery
hu_HU: Képek a kapcsolódó galériában

en: Featured image in the associated gallery
hu_HU: Kiemelt kép a kapcsolódó galériában

en: Gallery expiration date
hu_HU: Galéria lejárati dátuma

en: Registration URL
hu_HU: Regisztrált URL

en: First Name
hu_HU: Keresztnév

en: Last Name
hu_HU: Vezetéknév

en: Site Name
hu_HU: Webhely neve

en: Site URL
hu_HU: Webhely URL címe

en: Sunshine Galleries Page
hu_HU: Sunshine galériák oldala

en: Generated Discount Code
hu_HU: Kedvezmény kód kiváltása

en: Items in cart
hu_HU: Tételek a kosárban

en: Images in favorites
hu_HU: Képek a kedvencekhez

en: %s for %s
hu_HU: %s számára %s

en: Queue processed!
hu_HU: Keres feldolgozva!

en: Image
hu_HU: Kép

en: Name
hu_HU: Név

en: Quantity
hu_HU: Mennyiség

en: Sent to %s
hu_HU: Cimzett 1%s

en: Exclude from Automated Emails
hu_HU: Kizárás az automatizált e-mailek közül

en: See email log
hu_HU: Las az email naplot

en: Process Queue
hu_HU: Feldolgozasi sor

en: Join  email newsletter
hu_HU: Feliratkozás hírlevélre

en: Campaign Monitor
hu_HU: Kampány Monitor

en: We think Campaign Monitor is by far the best email newsletter system. <a href="https://signup.campaignmonitor.com/signup" target="_blank">Sign up for free!</a>
hu_HU: Úgy gondoljuk, a Kampány Monitor messze a legjobb e-mail hírlevél rendszer. <a href="https://signup.campaignmonitor.com/signup" target="_blank"> Iratkozzon fel, ingyenes! </a>

en: Save this value then you can choose a list
hu_HU: Mentse ezt az értéket, akkor választhat egy listát

en: Invalid Campaign Monitor API key
hu_HU: Érvénytelen Campaign Monitor API-kulcs

en: API Key
hu_HU: API-kulcs

en: List
hu_HU: Lista

en: Please select list
hu_HU: Kérjük, válasszon a listából

en: Subscribe Method
hu_HU: Feliratkozás menete

en: Ask users if they want to subscribe
hu_HU: Kérdés a felhasználóknak, ha fel akarnak iratkozni

en: Automatically subscribe
hu_HU: Automatikus feliratkozás

en: Default
hu_HU: Alapértelmezett

en: If asking users to subscribe, checked by default
hu_HU: Új felhasználók alapértelmezettnek jelölése

en: Checked
hu_HU: Bejelentkezett

en: When to subscribe
hu_HU: Amikor fizetnünk

en: Registration
hu_HU: Regisztráció

en: Access gallery with email
hu_HU: Hozzáférés galériához e-mailel

en: Checkout
hu_HU: Fizetés

en: Your server does not support the PHP ZipArchive class. This is required in order for multiple file digital downloads to work in Sunshine. Please ask your web host to enable this for your website.
hu_HU: Szervere nem támogatja a PHP ZipArchive osztályt. Erre azért van szükség, hogy több fájlból álló digitális letöltés működjön a Sunshine -ban. Kérjük, kérje meg a webhely üzemeltetőjét, hogy engedélyezze ezt webhelyén.

en: Downloadable
hu_HU: Letölthető

en: This product is downloadable
hu_HU: Ez a termék letölthető

en: Dimensions
hu_HU: Méretek

en: Leave blank for full resolution
hu_HU: Hagyja üresen a teljes felbontáshoz

en: Free Download
hu_HU: Ingyenes letöltés

en: This should be included in any free downloads
hu_HU: Ezt hozzá kell adni minden ingyenes letöltéshez

en: Watermark
hu_HU: Vízjel

en: Add a watermark to image when downloaded
hu_HU: Adj vizjelet a képhez amikor letöltődik

en: You must also <a href="%s" target="_blank">set your watermark options</a>
hu_HU: Meg be kell <a href="%s" target="_blank">allitanod a vizjel opciokat</a>

en: Allow free downloads?
hu_HU: Hagyjuk ingyenes letöltésnek?

en: Allow users to download images in this gallery for free (no checkout required)
hu_HU: A felhasználók ingyen letölthetik a képeket ebből a galériából (pénztár nem szükséges)

en: Allow users to download entire gallery as zip file (no checkout required)
hu_HU: A felhasználók letölthetik a teljes galériát  zip fáljban (pénztár  nem szükséges)

en: Free image download count
hu_HU: Ingyenes képletöltések száma

en: Number of free image downloads allowed from this gallery per user. Leave empty to use global value (%s) or no limit.
hu_HU: A galériából ingyenesen letölthető képek száma felhasználónként. Hagyja üresen a globális érték (%s) használatát, vagy nincs korlátozás.

en: Restrict downloads to users?
hu_HU: Letöltések korlátozása a felhasználóknál?

en: Download
hu_HU: Letöltés

en: Download all images from gallery
hu_HU: A galéria összes képének letöltése

en: Sorry, you do not have access to this download. <a href="%s">Please login</a> to the account used for this order.
hu_HU: Sajnos nincs hozzáférésed ehhez a letöltéshez. <a href="%s">Jelentkezz be</a> a fiókodba amivel ezt e képet megrendelted.

en: Sorry, your item is not available for download yet
hu_HU: Sajnáljuk, nem áll rendelkezésre letölthető tartalom

en: Could not create zip file for download
hu_HU: Nem sikerült létrehozni a letöltéshez a zip fájlt

en: Sorry, one of the download files does not exist
hu_HU: Sajnos az egyik letöltési fájl nem létezik

en: No shipping, download only
hu_HU: Nincs szállítás, csak letöltés

en: Download all images from this order
hu_HU: Az összes képet letöltése sorrendben

en: Download Allowed Images
hu_HU: Letöltésre engedélyezett képek

en: Download Image
hu_HU: Kép letöltése

en: Download All Images
hu_HU: Összes kép letöltése

en: Purchase entire gallery digital downloads
hu_HU: Vásárolja meg a teljes galéria letöltését

en: Sorry, no favorites are available for download
hu_HU: Sajnos nincs elérhető kedvenc kép ehhez a letöltéshez

en: Sorry, file not available for download
hu_HU: Sajnos a fájl nem tölthető le

en: Download file does not exist
hu_HU: A letöltendő fájl nem létezik

en: Full Resolution
hu_HU: Teljes felbontás

en: Could not finalize zip file for download
hu_HU: Nem sikerült véglegesíteni zip fájl letöltését

en: You do not have permission to download these files.
hu_HU: Nem rendelkezik engedéllyel ezeknek a fájloknak a letöltéséhez.

en: You do not have permission to download this file.
hu_HU: Önnek nincs engedélye a fájl letöltésére.

en: You have exceeded the maximum number of free downloads (%s) for this gallery
hu_HU: Túllépte a galéria ingyenes letöltéseinek maximális számát (%s)

en: You have exceeded the maximum number of free downloads (%s)
hu_HU: Túllépte az ingyenes letöltések maximális számát (%s)

en: Sorry, this is not your order
hu_HU: Sajnos ez nem az ön rendelése

en: You have already added the gallery download for %s to your cart
hu_HU: Már felvette a galériából letöltésre %s  a kosárba

en: Gallery digital negatives added to cart!
hu_HU: A galéria digitális negatívjai a kosárba!

en: View cart
hu_HU: Kosár megtekintése

en: Gallery Digital Negatives
hu_HU: Digitális negatív galéria

en: Downloaded count: %s
hu_HU: Letöltések száma: %s

en: Downloads
hu_HU: Letöltések

en: Low Resolution Image Options
hu_HU: Alacsony felbontású kép opciók

en: Image Width
hu_HU: Kép szélessége

en: Image Height
hu_HU: Kép magassága

en: Free Downloads
hu_HU: Ingyenes letöltések

en: Max free downloads
hu_HU: Max ingyenes letöltések

en: Max number of free downloads allowed between all galleries
hu_HU: Az összes galéria között engedélyezett ingyenes letöltések maximális száma

en: Allow users to purchase digital negatives of an the entire session. Leave price blank to disable this feature for a specific price level.
hu_HU: Lehetővé teszi a felhasználóknak, hogy megvásárolják a digitális negatívokat egy. Hagyja üresen az árat,  hogy kikapcsolja ezt a funkciót egy adott ár megadásához.

en: Tax gallery digital negatives
hu_HU: Áfa érték a digitális negatívok galériához

en: Apply a tax to the gallery digital negatives
hu_HU: Vigyen fel Áfa értéket a digitális negatívok galériához

en: More Digital Download Options
hu_HU: További digitális letöltési opciók

en: Alternate Download Method
hu_HU: Alternatív letöltési lehetőségek

en: Check this if downloads are not working for your users or to integrate with Amazon S3. This method is less efficient but more likely to work.
hu_HU: Jelölje be ezt, ha letöltés nem működik a felhasználók számára, illetve integrálja az Amazon S3-at. Ez a módszer kevésbé hatékony, de nagyobb valószínűséggel működik.

en:  (This image will have your selected watermark on it)
hu_HU: (Ez a kép lesz a kiválasztott vízjel)

en: Include low res files in download
hu_HU: Az alacsony felbontású fájlok letöltése közé tartozik

en: Check this if you want to include the low resolution images in downloads
hu_HU: Jelölje be, ha hozzá kívánja adni az alacsony felbontású képek letöltéséhez

en: Print Release
hu_HU: Nyomtatás kiadás

en: Print release file to be included with any file download. <strong>PDF required</strong>. Upload a file to your <a href="upload.php">Media gallery</a>, then select it here.
hu_HU: Nyomtatás kiadás tartalmazza bármilyen fájl letöltését. <Strong> PDF kötelező </ strong>. Töltsön fel egy fájlt a <a href="upload.php"> médiatárba </a>, majd válassza ki itt.

en: Sorry, you do not have access to this download. <a href="%s">Please login</a> to the account used to purchase this image.
hu_HU: Sajnos nincs hozzáférésed ehhez a letöltéshez. <a href="%s">Jelentkezz be</a> a fiókodba amivel ezt e képet vásároltad.

en: Sorry, your item cannot yet be downloaded
hu_HU: Sajnos a tételt még nem lehet letölteni

en: Sorry, this is not a downloadable product
hu_HU: Sajnos ez nem egy letölthető termék

en: Sorry, this image was not in your order
hu_HU: Sajnos ez a kép nem volt a rendelésben

en: Gallery Downloads
hu_HU: Képgaléria Letöltések

en: Gallery Downloaded
hu_HU: Képgaléria letöltve

en: Images Downloaded
hu_HU: Letöltött képek

en: Total downloads
hu_HU: Összes letöltés

en: After user downloads free image
hu_HU: Miután a felhasználó letöltötte az ingyenes képet

en: After user downloads free gallery
hu_HU: Miután a felhasználó letöltötte az ingyenes galériát

en: An <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/.htaccess" target="_blank">.htaccess</a> file has been created for your "wp-content/uploads" directory to prevent any direct access to images, protecting your digital download files
hu_HU: Egy <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/.htaccess" target="_blank">.htaccess</a> fájl jött létre az ön a "wp-content/uploads" könyvtárában annak megakadályozására, hogy közvetlen hozzáférést biztosítson a képekhez, védve a fájlok letöltését.

en: Sunshine's Digital Downloads add-on requires you to run an upgrade process. Please note this may take a while if you have a lot of galleries and images.
hu_HU: Sunshine digitális letöltések a kiegészítőt kell futtatni egy frissítési folyamathoz. Felhívjuk figyelmét, hogy ez eltarthat egy ideig, ha sok a galéria és a kép.

en: Click here to start
hu_HU: A kezdéshez kattintson ide

en: Galleries successfully upgraded!
hu_HU: Galéria sikeresen frissítve!

en: No gallery ID
hu_HU: Nincs galéria ID

en: You do not have permission to access this image
hu_HU: Ön nem jogosult ehhez a képhez

en: Permission denied
hu_HU: Hozzáférés megtagadva

en: %s for this image is already in your cart
hu_HU: %s ez a kép már a kosarában van

en: The download will be built in the background and start downloading when ready. Do not close your browser window.
hu_HU: A letöltés a háttérben épül fel, és ha kész, elkezdi a letöltést. Ne zárja be a böngészőablakot.

en: Entire Gallery Download
hu_HU: Teljes galéria letöltése

en: Entire gallery of digital downloads
hu_HU: A digitális letöltések teljes galériája

en: Discounts
hu_HU: Kedvezmények

[ctx: post type general name]
en: Discounts
hu_HU: Kedvezmények

[ctx: post type singular name]
en: Discount
hu_HU: Kedvezmény

[ctx: coupon]
en: Add New
hu_HU: Új hozzáadása

en: Add New Coupon
hu_HU: Új kupon

en: Edit Discount
hu_HU: Kedvezmény szerkesztése

en: New Discount
hu_HU: Új kedvezmény

en: All Discounts
hu_HU: Összes kedvezmény

en: View Discounts
hu_HU: Kedvezmények részletei

en: Search Discounts
hu_HU: Kedvezmények keresése

en: No discounts found
hu_HU: Nincs kedvezmény találat

en: No discounts found in trash
hu_HU: Nincs kedvezmény találat a kukában

en: Options
hu_HU: Lehetőségek

en: Automatic
hu_HU: Automatikus

en: Apply this discount automatically with no coupon code
hu_HU: Kedvezmény automatikus alkalmazása kuponkód nélkül

en: Priority
hu_HU: Kiemelten fontos

en: Discount Code
hu_HU: Kedvezmény kód

en: Discount Type
hu_HU: Kedvezmény típusa

en: off order
hu_HU: rendelésen kívűl

en: off product(s)
hu_HU: Termék(ek)en kívűl

en: Discount Amount
hu_HU: Engedményösszeg

en: Start Date
hu_HU: Kezdő dátum

en: End Date
hu_HU: Befejezés dátuma

en: Max Quantity
hu_HU: Max mennyiség

en: The maximum number of any one item this can be applied towards
hu_HU: A maximálisan alkalmazható szám bármely tételre

en: Total Max Uses
hu_HU: Az összes maximum alkalmazása

en: Max Uses Per Person
hu_HU: Az összes maximum alkalmazása fejenként

en: Only This Discount
hu_HU: Csak ez a kedvezmény

en: Only allow customer to use this coupon, disallow all other coupons
hu_HU: Csak ezt a kupont használja a felhasználó, az összes többi kupon letiltása

en: Free Shipping
hu_HU: Ingyenes szállítás

en: Make shipping free on entire order
hu_HU: Ingyenes szállítás beállítása a teljes rendelésre

en: Minimum Purchase Amount
hu_HU: Minimum vásárlás összege

en: Apply Before Tax
hu_HU: Adózás elött

en: Should this coupon be applied before calculating tax
hu_HU: Amennyiben ezt a kupont alkalmazza adózás elött

en: Allowed Products
hu_HU: Engedélyezett termékek

en: Disallowed Products
hu_HU: Nem engedélyezett termékek

en: Allowed Categories
hu_HU: Engedélyezett kategóriák

en: Disallowed Categories
hu_HU: Nem engedélyezett kategóriák

en: Galleries
hu_HU: Galériák

en: Add discount code
hu_HU: Kedvezmény kód megadása

en: Enter code
hu_HU: Írja be a kódot

en: Apply
hu_HU: Alkalmaz

en: Discounts Applied
hu_HU: Árengedményekről

en: Remove
hu_HU: Eltávolít

en: Back to Favorites
hu_HU: Vissza a kedvencekhez

en: Back to Gallery
hu_HU: Vissza a galériához

en: items
hu_HU: Tételek

en: View Cart
hu_HU: Kosár megtekintése

en: Add Comment
hu_HU: Megjegyzés írása

en: Back to Image
hu_HU: Vissza a képhez

en: Comment pending...
hu_HU: Megjegyzés függőben ...

en: You might have left one of the fields blank, or be posting too quickly
hu_HU: Lehet, hogy elhagyja a mezőket, vagy a küldés túl gyors

en: Your comment has been added!
hu_HU: A hozzászólás elküldve!

en: Please wait a while before posting your next comment
hu_HU: Kérjük, várjon egy kicsit, mielőtt elküldené a következő hozzászólást

en: Lightbox Options
hu_HU: Album lehetőségek

en: Enable Lightbox
hu_HU: Album engedélyezése

en: Slideshow Interval
hu_HU: Slideshow időköz

en: Lightbox Background Color
hu_HU: Album háttérszíne

en: Lightbox Text Color
hu_HU: Album szöveg színe

en: Lightbox Highlight Color
hu_HU: Album kiemelés színe

en: Price
hu_HU: Ár

en: Qty
hu_HU: Mennyiség

en: See Product
hu_HU: Termék megnézése

en: Add to Cart
hu_HU: Kosárba tesz

en: Select Quantity
hu_HU: Válassza ki a mennyiséget

en: Adding...
hu_HU: Hozzáadás ...

en: added to cart
hu_HU: Hozzáadás a kosárhoz

en: Sorry, there was an error with your request
hu_HU: Sajnáljuk, hiba történt a kérésnél

en: Item(s) added to package
hu_HU: Tetel(ek) hozzaadva a csomaghoz

en: You must first <a href="%s">login</a> or <a href="%s">register</a> before you can add pictures to your cart. This allows us to track your favorites and items in your cart when you return.
hu_HU: Először <a href="%s"> jelentkezzen be </a> vagy <a href="%s"> regisztráljon </a> mielőtt hozzáad képeket a kosárhoz. Ez lehetővé teszi, hogy nyomon kövesse a kedvenceit és az elemeket amit a kosárba tett, ha visszatér.

en: MailChimp has a good free program if you have less than 2,000 subscribers
hu_HU: MailChimp egy ingyenes program, ha kevesebb, mint 2000 előfizető van

en: Invalid MailChimp API key
hu_HU: Érvénytelen MailChimp API-kulcs

en: cURL support is required, but cannot be found.
hu_HU: cURL támogatás szükséges, de nem található.

en: Invalid MailChimp API key supplied.
hu_HU: Érvénytelen MailChimp API kulcs.

en: Masonry
hu_HU: Építés

en: Enable Masonry
hu_HU: Építés engedélyezése

en: Show images in a masonry style (Think Pinterest)
hu_HU: Képek megjelenítése az épített stílusban (Gondoljon a Pinterestre)

en: Where to enable
hu_HU: Hely engedélyezése

en: Gallery Thumbnails
hu_HU: Galéria bélyegképek

en: Image Thumbnails
hu_HU: Kép bélyegképek

en: Messaging
hu_HU: Üzenetek

en: Messaging Templates
hu_HU: Üzenet sablonok

en: Allowed template variables are: %s
hu_HU: Engedélyezett sablon változók: %s

en: Gallery Invite Subject
hu_HU: Galéria meghívása tárgya

en: Gallery Invite Message
hu_HU: Galéria meghívás üzenet

en: Register Invite Subject
hu_HU: Regisztráció meghívás tárgya

en: Register Invite
hu_HU: Meghívás regisztrációra

en: Message Type
hu_HU: Üzenet típusa

en: Custom Message
hu_HU: Egyéni üzenet

en: Invite user to gallery
hu_HU: Felhasználó meghívása a galériába

en: Invite user to register
hu_HU: Felhasználó meghívása regisztrációra

en: Please select
hu_HU: Kérem válasszon

en: To
hu_HU: nak/nek

en: Specific email address(es)
hu_HU: Speciális e-mail cím(ek)

en: Email address(es)
hu_HU: E-mail cím(ek)

en: Separate multiple email addresses with a comma
hu_HU: Több e-mail címet vesszővel írjon

en: Allowed template variables are
hu_HU: Engedélyezett sablon változók

en: Want to customize this default text?
hu_HU: Testre szeretné szabni az alapértelmezett szöveget?

en: See email templates
hu_HU: Lásd e-mail sablonok

en: Send Message
hu_HU: Üzenet küldése

en: Please select a gallery
hu_HU: Kérem, válasszon galériát

en: Please select a user
hu_HU: Kérem, válasszon felhasználót

en: Invalid email address
hu_HU: Érvénytelen e-mail cím

en: Please provide a subject
hu_HU: Kérjük, adjon meg egy tárgyat

en: Please provide a message
hu_HU: Kérjük, írjon üzenetet

en: Message has been sent to %s
hu_HU: Üzenetet elküldve %s nak/nek

en: Sorry, message was not sent
hu_HU: Az üzenet nem lett elküldve

en:  or <a href="%s">invite a user to this gallery</a>!
hu_HU: vagy <a href="%s"> meghívhat egy felhasználót a </a> galériába

en: Send email to these people
hu_HU: E-mail küldése ezeknek az embereknek

en: You have not met the minimum order subtotal of %s
hu_HU: Ön még nem érte el a minimális rendelési összeget %s

en: You have not met the minimum order of %s for the gallery "%s"
hu_HU: Ön még nem érte el a minimális rendelést %s a "%s" galériában

en: Minimum Order
hu_HU: Minimum rendelés

en: Minimum Cart Subtotal ($)
hu_HU: Minimum kosár összeg ($)

en: Enable Mollie payment methods including iDEAL
hu_HU: Mollie fizetési mód engedélyezése, beleértve iDEAL rendszert is

en: %s Order #%s
hu_HU: %s Rendelés #%s

en: There was an error processing your payment (%s)
hu_HU: Hiba történt a fizetés feldolgozásában (%s)

en: Enable payments via Mollie
hu_HU: Kifizetések engedélyezése Mollieval

en: Name that users will see on the checkout page, defaults to "Mollie"
hu_HU: Felhasználói név a "Mollie" fizetési oldalhoz

en: Description
hu_HU: Leírás

en: Description that users will see on the checkout page
hu_HU: Leírás a felhasználóknak a fizetési oldalhoz

en: Test Mode
hu_HU: Teszt üzemmód

en: Test Secret Key
hu_HU: Teszt titkos kulcs

en: Live Secret Key
hu_HU: Élő titkos kulcs

en: Packages
hu_HU: Csomagok

en: This page is not accessible via this method. Please visit a gallery first.
hu_HU: Ez az oldal nem érhető el ezzel a módszerrel. Kérjük, látogasson el a galériába elöbb.

en: Package
hu_HU: Csomag

en: This product is a package
hu_HU: Ez a termék egy csomag

en: Choose Products for Package
hu_HU: Válasszon termékeket a csomaghoz

en: Entire session as digital download
hu_HU: Teljes munkamenetet letöltése

en: Add another product
hu_HU: Újabb termék

en: A package cannot be a downloadable product
hu_HU: A csomag nem lehet egy letoltheto termek.

en: Entire gallery digital download
hu_HU: Egész galéria letöltése

en: View comments
hu_HU: Lasd a megjegyzeseket

en: Unfilled items in package:
hu_HU: Letöltetlen db a csomagban:

en: Assign this image to your package
hu_HU: Kép csomaghoz rendelése

en: Select package
hu_HU: Csomag kiválasztása

en: Filled
hu_HU: Megtelt

en: Completed
hu_HU: Befejezve

en: Assign to Package
hu_HU: Csomaghoz rendelés

en: You have not filled all your packages
hu_HU: Össes le nem töltött csomag

en: No products have been assigned to this package
hu_HU: Nincs hozzárendelhető termék ehhez a a csomaghoz

en: %s is used as multiple line items, please use quantities instead
hu_HU: %s több sorként használatos, kérjük, használja a mennyiségeket

en: Package added to cart!
hu_HU: Csomag hozzáadása a kosárhoz!

en: Sorry, something went wrong with adding the item to cart.
hu_HU: Elnézést, valami baj van az elem kosárba helyezésével.

en: Item(s) added to package! <a href="%s" target="_top">View cart</a> or <a href="%s">Return to %s</a>
hu_HU: Tetel(ek) hozzaadva a csomaghoz! <a href="%s" target="_top">Lasd a kosarat</a> vagy <a href="%s">Lepj vissza %s</a>

en: Image could not be added to package
hu_HU: A képet nem lehetett felvenni a csomagba

en: Item removed from package
hu_HU: Elem eltávolítva a csomagból

en: Details
hu_HU: Részletek

en: Pay by credit card (Visa, MasterCard, American Express, Discover)
hu_HU: Fizetés bankkártyával (Visa, MasterCard, American Express, Discover)

en: Payment could not process successfully (%s). %s
hu_HU: Fizetést nem sikerült feldolgozni (%s). %s

en: Payment could not process successfully because of a server error (%s). %s
hu_HU: Fizetést nem sikerült feldolgozni, szerver hiba miatt (%s). %s

en: An unknown error occurred and your payment could not be processed
hu_HU: Ismeretlen hiba történt, és a fizetési rendszerünk nem tudta feldolgozni

en: Card Number
hu_HU: Kártyaszám

en: Expiration Date
hu_HU: Lejárat dátuma

en: Enable payments via PayJunction
hu_HU: Kifizetés engedélyezése PayJunctionnal

en: Name that users will see on the checkout page, defaults to "PayJunction"
hu_HU: Felhasználói név a "PayJunction" fizetési oldalhoz

en: Force HTTPS
hu_HU: Kényszerített HTTPS

en: PayJunction requires an SSL certificate to accept credit card information securely from your website. <a href="http://www.sunshinephotocart.com/docs/ssl" target="_blank">Learn more</a>
hu_HU: A PayJunction oldal SSL tanúsítványt igényel, a hitelkártya adatokat biztonságos elfogadásához. <a href="http://www.sunshinephotocart.com/docs/ssl" target="_blank"> További információ </a>

en: Login
hu_HU: Belépés

en: Password
hu_HU: Jelszó

en: Install Required Plugins
hu_HU: Telepítse a szükséges Pluginokat

en: Install Plugins
hu_HU: Plugin telepítése

en: Installing Plugin: %s
hu_HU: Plugin telepítése: %s

en: Updating Plugin: %s
hu_HU: Plugin frissítése: %s

en: Something went wrong with the plugin API.
hu_HU: Hiba történt az API bővítménynél.

en: This theme requires the following plugin: %1$s. | This theme requires the following plugins: %1$s.
hu_HU[0]: Ez a téma megköveteli a következő plugint: %1$s.
hu_HU[1]: Ez a téma megköveteli a következő plugint: %1$s.

en: This theme recommends the following plugin: %1$s. | This theme recommends the following plugins: %1$s.
hu_HU[0]: Ez a téma a következőket plugint ajánlja: %1$s.
hu_HU[1]: Ez a téma a következőket plugint ajánlja: %1$s.

en: The following plugin needs to be updated to its latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s. | The following plugins need to be updated to their latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s.
hu_HU[0]: A következő bővítményt frissíteni kell a legújabb változatra a maximális kompatibilitás érdekében ennél a témánál: %1$s.
hu_HU[1]: A következő bővítményt frissíteni kell a legújabb változatra a maximális kompatibilitás érdekében ennél a témánál: %1$s.

en: There is an update available for: %1$s. | There are updates available for the following plugins: %1$s.
hu_HU[0]: Vannak elérhető frissítések a következő pluginhoz: %1$s.
hu_HU[1]: Vannak elérhető frissítések a következő pluginhoz: %1$s.

en: The following required plugin is currently inactive: %1$s. | The following required plugins are currently inactive: %1$s.
hu_HU[0]: A következő kötelező pluginok jelenleg inaktívak: %1$s.
hu_HU[1]: A következő kötelező pluginok jelenleg inaktívak: %1$s.

en: The following recommended plugin is currently inactive: %1$s. | The following recommended plugins are currently inactive: %1$s.
hu_HU[0]: A következő ajánlott pluginok jelenleg inaktíak: %1$s.
hu_HU[1]: A következő ajánlott pluginok jelenleg inaktívak: %1$s.

en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
hu_HU[0]: Pluginok telepítésének megkezdése
hu_HU[1]: Pluginok telepítésének megkezdése

en: Begin updating plugin | Begin updating plugins
hu_HU[0]: Plauginok frissítésének megkezdése
hu_HU[1]: Plauginok frissítésének megkezdése

en: Begin activating plugin | Begin activating plugins
hu_HU[0]: Plauginok aktiválásának megkezdése
hu_HU[1]: Plauginok aktiválásának megkezdése

en: Return to Required Plugins Installer
hu_HU: Vissza a szükséges Plugin telepítőhöz

en: Return to the Dashboard
hu_HU: Visszatérés a beállításokhoz

en: Plugin activated successfully.
hu_HU: Plugin sikeresen aktiválva.

en: The following plugin was activated successfully: | The following plugins were activated successfully:
hu_HU[0]: A következő bővítményeket sikeresen aktiváltuk:
hu_HU[1]: A következő bővítményeket sikeresen aktiváltuk:

en: No action taken. Plugin %1$s was already active.
hu_HU: Nem történt semmi. A következő plugin már aktív volt: %1$s .

en: Plugin not activated. A higher version of %s is needed for this theme. Please update the plugin.
hu_HU: Plugin nincs aktiválva. Az újabb változat %s szükséges ehhez a témához. Kérjük, frissítse a plugint.

en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
hu_HU: Összes plugin sikeresen telepítve és aktiválva. %1$s

en: Dismiss this notice
hu_HU: Értesítés elvetése

en: There are one or more required or recommended plugins to install, update or activate.
hu_HU: Egy vagy több kötelező vagy ajánlott plugin telepítése, frissítése vagy aktiválása.

en: Please contact the administrator of this site for help.
hu_HU: Kérjük, forduljon a webhely adminisztrátorának segítségéhez.

en: This plugin needs to be updated to be compatible with your theme.
hu_HU: Ezt a plugint frissíteni kell, hogy kompatibilis legyen a témához.

en: Update Required
hu_HU: Frissítés szükséges

en: Set the parent_slug config variable instead.
hu_HU: Állítsa be a parent_slug konfigurációt változóra.

en: The remote plugin package does not contain a folder with the desired slug and renaming did not work.
hu_HU: A plugin csomag nem tartalmaz egy mappát a kívánt infóterület, az átnevezés nem működik.

en: Please contact the plugin provider and ask them to package their plugin according to the WordPress guidelines.
hu_HU: Kérjük, lépjen kapcsolatba a bővítmény fejlesztőivel és kérdezze meg őket, hogy a csomag a bővítmény megfelel-e a WordPress irányelveinek.

en: The remote plugin package consists of more than one file, but the files are not packaged in a folder.
hu_HU: Bővítménykezelő

[ctx: plugin A *and* plugin B]
en: and
hu_HU: és

en: Required
hu_HU: Kívánt

en: Recommended
hu_HU: Ajánlott

en: WordPress Repository
hu_HU: WordPress adattár

en: External Source
hu_HU: Külső forrás

en: Pre-Packaged
hu_HU: Előre csomagolt

en: Not Installed
hu_HU: Nincs telepítve

en: Installed But Not Activated
hu_HU: Telepített, de nem aktivált

en: Active
hu_HU: Aktív

en: Required Update not Available
hu_HU: Kötelező frissítés nem elérhető

en: Requires Update
hu_HU: Frissítést igényel

en: Update recommended
hu_HU: Frissítés ajánlott

[ctx: plugins]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
hu_HU[0]: Összes <span class="count">(%s)</span>
hu_HU[1]: Összes <span class="count">(%s)</span>

en: To Install <span class="count">(%s)</span> | To Install <span class="count">(%s)</span>
hu_HU[0]: Telepíteni <span class="count">(%s)</span>
hu_HU[1]: Telepíteni <span class="count">(%s)</span>

en: Update Available <span class="count">(%s)</span> | Update Available <span class="count">(%s)</span>
hu_HU[0]: Frissítés elérhető <span class="count">(%s)</span>
hu_HU[1]: Frissítés elérhető <span class="count">(%s)</span>

en: To Activate <span class="count">(%s)</span> | To Activate <span class="count">(%s)</span>
hu_HU[0]: Aktiválás <span class="count">(%s)</span>
hu_HU[1]: Aktiválás <span class="count">(%s)</span>

[ctx: as in: "version nr unknown"]
en: unknown
hu_HU: ismeretlen

en: Installed version:
hu_HU: Telepített verzió:

en: Minimum required version:
hu_HU: Minimálisan szükséges verzió:

en: Available version:
hu_HU: Elérhető verzió:

en: No plugins to install, update or activate.
hu_HU: Hiányzó pluginok telepítése, frissítése vagy aktiválása.

en: Source
hu_HU: Forrás

en: Type
hu_HU: Típus

en: Version
hu_HU: Verzió

en: Install %2$s
hu_HU: Telepítve %2$s

en: Update %2$s
hu_HU: Frissítve %2$s

en: Activate %2$s
hu_HU: Aktíválva %2$s

en: Upgrade message from the plugin author:
hu_HU: A bővítmény szerzőjének üzenetete:

en: Install
hu_HU: Telepítés

en: Update
hu_HU: Frissítés

en: Activate
hu_HU: Aktíválás

en: No plugins were selected to be installed. No action taken.
hu_HU: Nincs kiválasztott telepítendő Plugin. Nem történt semmi.

en: No plugins were selected to be updated. No action taken.
hu_HU: Nincs kiválasztott frissítendő Plugin. Nem történt semmi.

en: No plugins are available to be installed at this time.
hu_HU: Nincsenek telepíthető bővítmények.

en: No plugins are available to be updated at this time.
hu_HU: Nincsenek frissíthető bővítmények.

en: No plugins were selected to be activated. No action taken.
hu_HU: Nincs választott aktíválandó Plugin. Nem történt semmi.

en: No plugins are available to be activated at this time.
hu_HU: Nincsenek aktíválandó bővítmények.

en: Plugin activation failed.
hu_HU: Plugin aktíválása sikertelen.

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
hu_HU: Plugin frissítése %1$s (%2$d/%3$d)

en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
hu_HU: Hiba történt a telepítés során %1$s: <strong>%2$s</strong>.

en: The installation of %1$s failed.
hu_HU: Az telepítés %1$s nem sikerült.

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
hu_HU: A telepítési és aktiválási folyamat elkezdődött. Ez a folyamat eltarthat egy darabig, ezért kérjük, legyen türelemmel.

en: %1$s installed and activated successfully.
hu_HU: %1$s telepítés és aktiválás sikeres.

en: Show Details
hu_HU: Részletek mutatása

en: Hide Details
hu_HU: Részletek elrejtése

en: All installations and activations have been completed.
hu_HU: Minden telepítés és aktiválás befejeződött.

en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
hu_HU: Plugin telepítése és aktiválása %1$s (%2$d/%3$d)

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
hu_HU: A telepítési folyamat elkezdődött. Ez a folyamat eltarthat egy darabig, ezért kérjük, legyen türelemmel.

en: %1$s installed successfully.
hu_HU: %1$s sikeresen telepítve.

en: All installations have been completed.
hu_HU: Minden telepítés befejeződött.

en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
hu_HU: Plugin telepítése %1$s (%2$d/%3$d)

en: Please only install the add-ons you need. Hint: You <em>absolutely</em> do not need all of them
hu_HU: Kérjük, csak azt a kiegészítőt telepítse, amire szükség van. Tipp: <em> teljesen </em> nem kell mindet

en: Sunshine Pro Add-on Manager
hu_HU: Sunshine Pro bővítménykezelő

en: Add-on Manager
hu_HU: Bővítménykezelő

en: Installing Add-on: %s
hu_HU: Bővítmény telepítése: %s

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to install the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin installed. | Sorry, but you do not have the correct permissions to install the %s plugins. Contact the administrator of this site for help on getting the plugins installed.
hu_HU[0]: Sajnáljuk, de nem rendelkezik a megfelelő jogosultságokkal a kiegészítő %s telepítéshez. Lépjen kapcsolatba a rendszergazdával az oldalon, segítséget kap a plugin telepítéséhez.
hu_HU[1]: Sajnáljuk, de nem rendelkezik a megfelelő jogosultságokkal a kiegészítő %s telepítéshez. Lépjen kapcsolatba a rendszergazdával az oldalon, segítséget kap a plugin telepítéséhez.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to activate the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin activated. | Sorry, but you do not have the correct permissions to activate the %s plugins. Contact the administrator of this site for help on getting the plugins activated.
hu_HU[0]: Sajnáljuk, de nem rendelkezik a megfelelő engedélyekkel, hogy aktiválja a %s plugint. Lépjen kapcsolatba a rendszergazdával az oldalon, hogy segítséget kapjon a plugins aktiválásához.
hu_HU[1]: Sajnáljuk, de nem rendelkezik a megfelelő engedélyekkel, hogy aktiválja a %s plugint. Lépjen kapcsolatba a rendszergazdával az oldalon, hogy segítséget kapjon a plugins aktiválásához.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to update the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin updated. | Sorry, but you do not have the correct permissions to update the %s plugins. Contact the administrator of this site for help on getting the plugins updated.
hu_HU[0]: Sajnáljuk, de nem rendelkezik a megfelelő engedélyekkel, hogy frissítse a %s plugint. Lépjen kapcsolatba a rendszergazdával az oldalon, hogy segítséget kapjon a plugins aktiválásához.
hu_HU[1]: Sajnáljuk, de nem rendelkezik a megfelelő engedélyekkel, hogy frissítse a %s plugint. Lépjen kapcsolatba a rendszergazdával az oldalon, hogy segítséget kapjon a plugins aktiválásához.

en: Return to Sunshine Pro Add-on Manager
hu_HU: Vissza a Sunshine Pro bővítménykezelőhöz

en: All plugins installed and activated successfully. %s
hu_HU: Minden plugins sikeresen telepítve és aktiválva. %s

en: Could not automatically retrieve the license key
hu_HU: Nem sikerült automatikusan lekérni a licenckulcsot

en: Your licenses could not be activated because your server failed to connect to SunshinePhotoCart.com server: %s
hu_HU: A licenceket nem sikerült aktiválni, mert a szerver nem tud csatlakozni a SunshinePhotoCart.com szerverhez: %s

en: Your licenses could not be de-activated because your server failed to connect to SunshinePhotoCart.com server to activate the license: %s
hu_HU: A licenceket nem lehetett deaktiválni, mert a szerver nem tudott csatlakozni a SunshinePhotoCart.com szerverhez a licenc aktiválásához: %s

en: Favorites
hu_HU: Kedvencek

en: Add to Favorites
hu_HU: Hozzáadás a kedvencekhez

en: Remove from Favorites
hu_HU: Eltávolítás a kedvencekből

en: Remove All Favorites
hu_HU: Összes kedvenc eltávolítása

en: Submit Favorites
hu_HU: Kedvencek küldése

en: Remove from favorites
hu_HU: Eltávolítás a kedvencekből

en: Add to favorites
hu_HU: Hozzáadás a kedvencekhez

en: Disable Favorites
hu_HU: Kedvencek letíltása

en: Image added to favorites
hu_HU: Kép kedvencekhez adása

en: A user account is required to track your favorites so you can come back any time to see them. <a href="%s">Register here</a> or login to an existing account below.
hu_HU: Felhasználói fiók szükséges, hogy nyomon tudja követni a kedvenceket, így ha visszatér bármikor láthatja őket. <a href="%s"> Regisztráció itt </a> vagy jelentkezzen be, egy meglévő fiókba.

en: Favorites cleared
hu_HU: Kedvencek törlése

en: %s has submitted their favorites, <a href="%s">view them here</a>
hu_HU: %s benyújtotta a kedvenceket, <a href="%s"> megtekintheti őket itt </a>

en: User Favorites
hu_HU: Felhasználói kedvencek

en: Image File List
hu_HU: Kép fájl lista

en: %s has submitted favorites
hu_HU: %s benyújtotta a kedvenceket

en: Your favorite images have been sent
hu_HU: A kedvenc képek elküldtük

en: Sunshine Favorites
hu_HU: Sunshine kedvencek

en: Copy and paste the file names above into Lightroom's search feature (Library filter) to quickly find and create a new collection to make processing this order easier. Make sure you are using the "Contains" (and not "Contains All") search parameter.
hu_HU: Másolja be a fájlnevek a fentiek figyelembevételével a Lightroom keresési funkcióval (Library szűrő), hogy gyorsan megtalálja azokat, és hozzon létre egy új kollekciót, hogy a megrendelés feldolgozása könnyebb legyen. Győződjön meg róla, hogy a "tartalmaz" (és nem "minden") a keresési paraméter.

en: Images in your favorites have been removed because they are no longer available
hu_HU: A képek a kedvenceid közé lett téve, mert nem áll rendelkezésre

en: After user adds image to favorites
hu_HU: Miután a felhasználó hozzáadja a képet a kedvencekhez

en: Send payment in outside of website
hu_HU: Fizetés küldése honlapon kívűl

en: Offline payments can be anything you want, most likely for accepting checks
hu_HU: Offline kifizetéseket lehet, amit szeretne, a legvalószínűbb, hogy elfogadta ellenőrzések

en: Enable offline payments
hu_HU: Offline fizetések engedélyezése

en: Name that users will see on the checkout page, defaults to "Offline"
hu_HU: Név, hogy a felhasználók látni fogják a fizetési oldalon, automatikusan "Offline"

en: Instructions
hu_HU: Utasítások

en: Use this to instruct customers how to submit payment (if check, mailing address would be a good idea)
hu_HU: Használja ezt, hogy utasítsa az ügyfeleket hogyan kell benyújtani a fizetést (ha csekk, a levelezési cím lenne a legjobb)

en: Submit payment via PayPal account or use a credit card
hu_HU: Ffizetés PayPal számláról vagy hitelkártyával

en: ERROR, something went really wrong
hu_HU: HIBA, valami rosszúl van

en: Redirecting to PayPal
hu_HU: Átirányítás a PayPal-re

en: Shipping via %s
hu_HU: Szállítási folyamatban %s

en: Submit payment via PayPal
hu_HU: Fizetés PayPal-on keresztül

en: Enable payments via PayPal
hu_HU: PayPal fizetés engedélyezése

en: Please make sure you have enabled your <a href="%s" target="_blank">PayPal IPN settings</a>. Set the URL to "%s".
hu_HU: Kérjük, győződjön meg róla, hogy engedélyezte a <a href="%s" target="_blank"> PayPal IPN beállításokat </a>. Állítsa be az URL-t a "%s".

en: Name that users will see on the checkout page, defaults to "PayPal"
hu_HU: Név, ahogy a felhasználók látni fogják a fizetési oldalon, automatikusan "PayPal"

en: PayPal Email
hu_HU: PayPal e-mail

en: Enable test mode (Sandbox)
hu_HU: Teszt mód engedélyezése (Sandbox)

en: More for developers, this lets you accept test transactions via PayPal. Requires developer account and being logged into the developer account.
hu_HU: További fejlesztők számára, ez lehetővé teszi, hogy elfogadjanak teszt tranzakciókat a PayPal-on keresztül. Igényeljenek fejlesztői fiókot, és be tudjanak jelentkezni.

en: Page Style
hu_HU: Oldalstílus

en: Optionally enter the name of the page style you wish to use. These are defined in your PayPal account.
hu_HU: Opcionálisan adja meg a nevét az oldal stílusának amit szeretne használni. Ezek határozzák meg a PayPal számlát.

en: Order has been cancelled
hu_HU: Rendelést töröltük

en: Reports
hu_HU: Jelentés

en: No taxes have been collected thus far
hu_HU: Adómenteseket gyűjtöttek eddig

en: Share Image
hu_HU: Kép megosztása

en: Share Gallery
hu_HU: Galéria megosztása

en: Gallery Sharing
hu_HU: Galéria megosztva

en: Allow
hu_HU: Enged

en: Disallow
hu_HU: Letilt

en: Image Sharing
hu_HU: Kép megosztása

en: Sharing on Gallery Pages
hu_HU: A galéria oldal megoldása

en: Let users share a gallery on social networks like Facebook, Twitter, Pinterest
hu_HU: A felhasználók hogy oszthatják meg ezt a galériát  a Facebookon, Twitteren, Pinteresten

en: Sharing on Image Detail Pages
hu_HU: Kép részleteinek megosztása oldalakkal

en: Let users share an image on social networks like Facebook, Twitter, Pinterest
hu_HU: Hogy a felhasználók megoszthassák a képeket, mint pl. a Facebook, Twitter, Pinterest

en: Services
hu_HU: Szolgáltatások

en: Choose which services to make available
hu_HU: Válassza ki, melyik szolgáltatásokat teszi elérhetővé

en: Enable Flat Rate Shipping
hu_HU: Engedélyezze az általánydíjas szállítást

en: Flat Rate Shipping Cost
hu_HU: Átalánydíjas szállítási költség

en: Taxable
hu_HU: Adóköteles

en: Enable Local Delivery Shipping
hu_HU: Engedélyezze a helyi kézbesítési szállítást

en: Local Delivery Shipping Cost
hu_HU: Helyi kézbesítési szállítási költség

en: Allowed zip/post codes
hu_HU: Engedélyezett irányító számok

en: What zip/post codes is this allowed for? Separate each zip/post code with a comma.
hu_HU: Milyen irányítószámok megengedettek? Irányítószámok elválasztásához vesszőt használjon.

en: Cannot choose %s shipping, not within allowed area
hu_HU: Nem lehet kiválasztani a %s szállítást, nem az engedélyezett terület

en: Pickup
hu_HU: Felvitel

en: Enable Pickup Shipping
hu_HU: Pickup szállítás engedélyezése

en: Pickup Shipping Cost
hu_HU: Pickup szállítási költség

en: Pickup Instructions
hu_HU: Pickup utasítások

en: Add image to all files uploaded to Sunshine (except digital download files)
hu_HU: Kép hozzáadása az összes Sunshinre feeltöltött fájlra (kivéve a letöltött fájlok)

en: Transparent PNG works best
hu_HU: Az átlátszó PNG a legjobb

en: Max Size
hu_HU: Max méret

en: From 1-100, a max percent size of the image
hu_HU: 1-100 a kép maximális százaléka

en: Position
hu_HU: Pozicíó

en: Top Left
hu_HU: Bal fent

en: Top Right
hu_HU: Jobb fent

en: Bottom Left
hu_HU: Bal lent

en: Bottom Right
hu_HU: Jobb lent

en: Center
hu_HU: Közép

en: Repeat
hu_HU: Ismétlés

en: Margin from edge
hu_HU: Margó a szélétől

en: Not used for "Center" position
hu_HU: Nem használható "Közép" helyzetben

en: Watermark Thumbnails
hu_HU: Vízjel előnézetek

en: Update completed
hu_HU: Frissítés kész

en: Welcome to Sunshine Photo Cart %s
hu_HU: Üdvözöljük a Sunshine Photo Cart-ban %s

en: Thank you for updating to the latest version!
hu_HU: Köszönjük, hogy frissített a legfrissebb verzióra!

en: Thank you for installing!
hu_HU: Köszönjük a telepítést!

en: <strong>%1$s</strong> Sunshine %2$s is the most comprehensive client proofing and photo cart plugin for WordPress. We hope you enjoy greater selling success!
hu_HU: <strong> %1$s </strong> A Sunshine %2$s a WordPress legszélesebb körű ügyfélkezelési és fotókosár bővítménye. Reméljük, nagyobb sikereket ér el az értékesítésben!

en: Copy system info to clipboard
hu_HU: Másolja a rendszer adatait a vágólapra

en: Add-ons for Sunshine Photo Cart
hu_HU: Bővítmények a Sunshine Photo Cart-hoz

en: Go beyond the basics, Sunshine’s add-ons let you maximize your profits to help you build a more profitable client photo sales process.
hu_HU: Túlmutat az alapokon, a Sunshine bővítmény segítségével maximalizálhatja a nyereségét, segít felépíteni egy jövedelmezőbb ügyfél kört, fényképek értékesítésének folyamatában.

en: Learn more & buy &raquo;
hu_HU: Bővebben & vásárlás &raquo;

en: Once Weekly
hu_HU: Heti egyszer

en: Thank you for using <a href="%1$s" target="_blank">Sunshine Photo Cart</a>! Please <a href="%2$s" target="_blank">rate us</a> on <a href="%2$s" target="_blank">WordPress.org</a>
hu_HU: Köszönjük, hogy a <a href="%1$s" target="_blank"> Sunshine Photo Cart-ot választotta </a>! Kérjük, <a href="%2$s" target="_blank"> értékeljen minket </a> <a href="%2$s" target="_blank"> WordPress.org </a>

en: View Client Galleries
hu_HU: Kliens Galéria részletei

en: Your galleries have been updated!
hu_HU: A galériák frissítésre kerültek!

en: Image could not be found, just moving on
hu_HU: A kép nem található, csak továbblépni tud

en: Could not make new folder for gallery
hu_HU: Nem sikerült új mappát létrehozni a galériában

en: Could not move full size image: %s
hu_HU: Nem tudta mozgatni a teljes méretű képet: %s

en: Could not move %s
hu_HU: Nem sikerült áthelyezni %s

en: Successfully moved %s
hu_HU: Sikeres áthelyezés %s

en: The slug for core order statuses is not editable as it could break Sunshine functionality
hu_HU: A megrendeles statuszahoz generalt URL nem szerkesztheto mivel befolyasolhatja a Sunshine mukodeset

en: Orders
hu_HU: Rendelés

en: Order ID
hu_HU: Rendelés azonosító

en: Email
hu_HU: E-mail

en: Phone
hu_HU: Telefon

en: Billing First Name
hu_HU: Számlázási keresztnév

en: Billing Last Name
hu_HU: Számlázási vezetéktnév

en: Billing Address
hu_HU: Szamlazasi cim

en: Billing Address 2
hu_HU: Számlázási cím 2

en: Billing City
hu_HU: Számlázási város

en: Billing State
hu_HU: Számlázási állam

en: Billing Country
hu_HU: Számlázási ország

en: Shipping First Name
hu_HU: Szállítási keresztnév

en: Shipping Last Name
hu_HU: Szállítási vezetéknév

en: Shipping Address
hu_HU: Szallitasi cim

en: Shipping Address 2
hu_HU: Szállítási cím 2

en: Shipping City
hu_HU: Szállítási város

en: Shipping State
hu_HU: Szállítási állam

en: Shipping Country
hu_HU: Szállítási ország

en: Notes
hu_HU: Jegyzetek

en: Comment Location Plugin
hu_HU: Megjegyzés helye bővítmény

note: Plugin Name of the plugin/theme Author of the plugin/theme
en: Sunshine Photo Cart
hu_HU: Sunshine fotó kosár

en: Settings
hu_HU: Beállítások

en: Go Pro
hu_HU: Profi verzió

en: Bulk add products
hu_HU: Több elem hozzáadása a termékekhez

en: Bulk Add Products
hu_HU: Több elem hozzáadása a termékekhez

en: Category
hu_HU: Kategória

en: Before you add these, please double check everything is accurate!
hu_HU: Mielőtt hozzáadja ezeket, kérjük ellenőrizze hogy minden pontos-e!

en: Add these products
hu_HU: Add hozzá ezeket a termékeket

en: Order #
hu_HU: Rendelések #

en: Customer
hu_HU: Vevő

en: Total
hu_HU: Összes

en: Guest
hu_HU: Vendég

en: Recent Orders
hu_HU: Legutóbbi rendelések

en: Dashboard
hu_HU: Műszerfal

en: Sunshine Photo Cart Overview
hu_HU: Sunshine Photo Cart áttekintése

en: Images
hu_HU: Képek

en: Photos
hu_HU: Fotók

en: images
hu_HU: képek

en: Gallery Options
hu_HU: Galéria beállítások

en: Gallery Emails
hu_HU: Galéria e-mail

en: Orders From Gallery
hu_HU: Rendelés a galériából

en: Image Comments
hu_HU: Kép megjegyzések

en: Drop files here
hu_HU: Húzza ide a fájlokat

en: or
hu_HU: vagy

en: Select Files
hu_HU: Fájl választása

en: Load %s more images
hu_HU: További képek feltöltése %s

en: GO
hu_HU: RAJTA

en: %s of %s already loaded
hu_HU: %s a %s közül már betöltve

en: Loading
hu_HU: Töltés

en: Saving image order...
hu_HU: Képrendelés mentése ...

en: Sorry, the image could not be deleted for some reason
hu_HU: Sajnos a kép nem törölhető valamilyen okból

en: Allowed Files
hu_HU: Engedélyezett file

en: Gallery Type
hu_HU: Galéria típusa

en: Standard
hu_HU: Alapértelmezett

en: Password Protected
hu_HU: Jelszóval védett

en: Private (only specified users)
hu_HU: Magán (csak bizonyos felhasználóknak)

en: Password Hint
hu_HU: Jelszó emlékeztető

en: Private Access Users
hu_HU: Magán-hozzáféréssel rendelkező felhasználók

en: Access Type
hu_HU: Hozzáférés típusa

en: Registered and logged in
hu_HU: Regisztráljon és lépjen be

en: Provide email address
hu_HU: Adjon meg e-mail címet

en: Direct URL only
hu_HU: Csak közvetlen URL

en: Disable products
hu_HU: Letiltása termékek

en: Users will not be able to purchase any products for this gallery
hu_HU: A felhasználók nem lesznek képesek bármely termék megvásárlására az albumból

en: Allow image comments
hu_HU: Kép megjegyzések engedélyezése

en: Allow users to make comments on images
hu_HU: Engedélyezd hogy a felhasználók megjegyzéseket fűzzenek a képekhez

en: FTP Images Folder
hu_HU: FTP kép folder

en: Please select folder
hu_HU: Kérem válasszon foldert

en: OK
hu_HU: Ok

en: Cancel
hu_HU: Mégse

en: Expires
hu_HU: Lejár

en: Expired
hu_HU: Lejárt

en: <strong>Gallery updated</strong>, <a href="%s">view gallery</a>
hu_HU: <strong>Galéria frissítve</strong>, <a href="%s">Galéria megtekintése</a>

en: <strong>Gallery created</strong>, <a href="%s">view gallery</a>
hu_HU: <strong>Galéria létrehozva</strong>, <a href="%s">galéria megtekintése </a>

en: Please note that this gallery will not inherit the settings from the selected parent gallery
hu_HU: Felhívjuk figyelmét, hogy ez a galéria nem örökli a beállításokat a kiválasztott szülő galériától

en: Order #%s
hu_HU: Rendelés #%s

en: No orders from this gallery yet
hu_HU: Még nincs megrendelés ebből a képgalériából

en: No images have comments yet
hu_HU: Egyetlen képhez sincs még megjegyzés

en: Image Processor
hu_HU: Képfeldolgozó

en: We are processing your images! Please be patient, especially if you have a lot.
hu_HU: A képei feldolgozása elkezdődött! Kérjük, legyen türelemmel, különösen akkor, ha sok képről van szó.

en: Abort Import
hu_HU: Import megszakítása

en: Return to Gallery
hu_HU: Vissza a galériához

en: Cannot process image, likely out of memory
hu_HU: Nem lehet feldolgozni a képet, valószínűleg elfogyott a memória

en: Already uploaded to gallery
hu_HU: Már feltöltött galéria

en: The selected file could not be copied to %s.
hu_HU: A kiválasztott fájl nem másolható ide: %s.

en: Could not upload
hu_HU: Nem sikerült feltölteni

en: %s order | %s orders
hu_HU[0]: %s rendeles
hu_HU[1]: %s rendelesek

en: Add-Ons or Go Pro!
hu_HU: Bővítmények vagy legyen Pro!

en: Get Help
hu_HU: Kaphat segítséget

en: System Info
hu_HU: Rendszer információ

en: About Sunshine Photo Cart
hu_HU: A Sunshine Photo Cart-ról

en: Sunshine does not work using the Default Permalink settings. <a href="%s">Please choose another option</a> (we recommend "Post name").
hu_HU: A Sunshine nem működik az alapértelmezett Permalink beállításokkal. <a href="%s"> Kérjük, válasszon egy másik opciót </a> (javasoljuk a "Bejegyzés neve").

en: Sunshine cannot be the front page of your WordPress installation. <a href="%s" target="_blank">Learn more on how to resolve this issue</a>.
hu_HU: A Sunshine-t nem lehet a WordPressz első oldalára telepíteni. <a href="%s" target="_blank"> További javaslatok, hogyan kell megoldani ezt a problémát </a>.

en: For some Sunshine features to work, such as favorites, users are required to register. However, you do not have registration enabled. <a href="%s">Please consider updating this option</a>.
hu_HU: Ahhoz, hogy bizonyos Sunshine funkciok mukodjenek, a felhasznalok be kell legyenek regisztralva es jelentkezve. Nem engedelyezted a regisztraciot. <a href="%s">Kerjuk fissitsd ez az optiot</a>.

en: Sunshine Photo Cart is not compatible with the Image CDN (Photon) module in Jetpack. This will cause your images to not show. In order for Sunshine to function properly you will need to disable the "Serve images from our global CDN" feature <a href="%s">here</a>.
hu_HU: A Sunshine Photo Cart nem kompatibilis a Jetpack Image CDN (Photon) moduljával. Ennek eredményeként a képek nem jelennek meg. A Sunshine megfelelő működéséhez <a href="%s"> itt </a> ki kell kapcsolnia a "Képek megjelenítése a globális CDN -ből" funkciót.

en: I hope Sunshine is working well for you so far! <strong>If you do run into <em>any</em> issues using Sunshine or integrating it into your theme</strong>, please check out our <a href="%s" target="_blank">support area</a> to look at our help articles or the <a href="%s" target="_blank">support forums</a> to ask a specific question. I want to make sure Sunshine is working well for you. In almost all cases Sunshine works great out of the box, but with the infinite number of plugin and theme combinations in WordPress a few tweaks might be necessary and I am here to help.
hu_HU: Reméjük aa Sunshine jól működik számodra eddig! <Strong> Ha <em> bármilyen </em> kérdésed lenne a Sunshine vagy a telepítéssel kapcsolatban, </strong>, kérjük, nézd meg a <a href="%s" target="_blank"> támogatást </a> vagy nézd meg a segítség cikkeket, vagy a <a href="%s" target="_blank"> támogatási fórumokat </a> feltenni a konkrét kérdéseket. Azt szeretnénk, hogy győződjön meg arról, A Sunshine jól működik számodra. Szinte minden esetben A Sunshine remekül működik a dobozból, de a végtelen számú bővítmény és téma kombinációk WordPress néhány csíp lehet szükség, és itt vagyok, hogy segítsek.

en: Would you like to earn $10 credit towards an add-on or a license renewal? Then go take the Sunshine survey! It will help us learn more about how you use Sunshine and what we can do to make it better.
hu_HU: Szeretnél keresni 10 $-t? Akkor menj a A Sunshine felméréshez! Ez segít nekünk többet megtudni, hogyan használja A Sunshine-t és mit tehetünk annak érdekében, hogy minden jobb legyen.

en: Thank You
hu_HU: Köszönöm!

en: Sure thing!
hu_HU: Biztos dolog!

en: No thanks
hu_HU: Nem, köszi

en: You having been using Sunshine Photo Cart for a bit and that's awesome! Could you please do Sunshine a big favor and give it a 5-star rating on WordPress?  Reviews from users like you really help Sunshine to grow and continue to improve.
hu_HU: Jól érzés, hogy használod a Sunshine Photo kosárt, ez fantasztikus! Megtennél a Sunshine-nak egy nagy szívességet, adnál 5-csillagos értékelést WordPress oldalán? Vélemények a felhasználóktól, segítenek a Sunshine-nak. hogy növekedjen, és tovább javuljon.

en: <p>Sunshine 2.4 is now saving all images in a dedicated folder at "wp-content/uploads/sunshine". As such, it needs to move all past uploaded image files. If you have a lot of galleries and images, this could take a little while to complete, but is necessary.</p><p><strong><a href="%s" class="button">Please click here to run the update process</a></strong></p>
hu_HU: <p> A Sunshine 2,4 most ment minden kép egy külön mappában "wp-content/uploads/sunshine". Mint ilyen, meg kell mozgatni az összes múltbeli feltöltött képfájlokat. Ha van egy csomó galéria és kép, ez eltarthat egy darabig, hogy a teljes megtörténjen, de nem szükséges. </p><p><strong><a href="%s" class="button"> Kérjük, kattintson ide futtatni a frissítési folyamatot </a></strong> </p>

en: Add Order
hu_HU: Rendelés hozzáadása

en: Order Notes
hu_HU: Rendelési megjegyzések

en: Order Status
hu_HU: Rendelés állapota

en: Export Orders
hu_HU: Rendelesek exportalasa

en: Order Date
hu_HU: Rendelés dátuma

en: Billing Information
hu_HU: Számlázási információ

en: Country
hu_HU: Ország

en: Address
hu_HU: Cím

en: Address 2
hu_HU: Cím 2

en: City
hu_HU: Város

en: State
hu_HU: Állam

en: Shipping Information
hu_HU: Szállítási információk

en: Order Items
hu_HU: Rendelési tételek

en: Item Total
hu_HU: Összes tétel

en: Select gallery
hu_HU: Galéria választás

en: State / Province
hu_HU: Állam / tartomány

en: Invoice
hu_HU: Számla

en: Billing Info
hu_HU: Számlázási információ

en: Shipping Info
hu_HU: Szállítási információ

en: Item Price
hu_HU: Termék ára

en: Image is no longer available
hu_HU: A kép már nem érhető el

en: Subtotal
hu_HU: Részösszeg

en: Shipping
hu_HU: Szállítás

en: Tax
hu_HU: Áfa

en: Credits
hu_HU: Kreditek

en: Payment Method
hu_HU: Fizetési mód

en: Additional notes from customer
hu_HU: Egyeb megjegyzes a klienstol

en: This is for internal use only and is not visible to your customer
hu_HU: Ez csak belső használatra, vásárló nem láthatja

en: Cart Items
hu_HU: Kosár tételek

en: Show all Customers
hu_HU: Összes ügyfél mutatása

en: Email customer about status change
hu_HU: Ügyfél e-mail körülmények változásáról

en: Order Total
hu_HU: Összes rendelés

en: Date
hu_HU: Dátum

en: in credits
hu_HU: kreditekben

en: Sorry, no order specified
hu_HU: Sajnos nincs a megadott rendelésben

en: Recipient
hu_HU: Befogadó

en: Product Info
hu_HU: Termék információ

en: No price levels setup
hu_HU: Nincs árszint beállítva

en: Extra Shipping Fee
hu_HU: Extra szállítási díj

en: This is an additional shipping price which will transparently be added to the total Flat Rate shipping price. Basically use this for large or heavy items like a canvas where shipping costs more than small prints.
hu_HU: Ez egy további szállítási díj, amit láthatóan hozzá kell adni a teljes átalánydíjas szállítási árhoz. Alapvetően ez a nagy, vagy nehéz tárgyaknál van, mint pl vászon, ahol a szállítás többe kerül, mint a kis nyomatoknál.

en: Show All Categories
hu_HU: Összes kategória megjelenítése

en: No categories
hu_HU: Nincsenek kategóriák

en: <strong>Product updated</strong>
hu_HU: <strong>Termék frissítve</strong>

en: <strong>Product created</strong>
hu_HU: <strong>Termék létrehozva</strong>

en: Product Options
hu_HU: Termék opciók

en: <strong>This product is not assigned to any categories.</strong> Products must be assigned to at least one category before they are visible.
hu_HU: <strong>Ez a termek nincs egyetlen kategoriahoz sem rendelve.</strong> A termekek legalabb egy kategoriaba be kell legyenek sorolva mielott lathatova valnak.

en: License
hu_HU: Licenc

en: Add-ons
hu_HU: Bővítmények

en: Ready!
hu_HU: Kész!

en: Sunshine &rsaquo; Setup Wizard
hu_HU: Sunshine &rsaquo; Telepítés varázsló

en: Let's go!
hu_HU: Gyerünk!

en: Continue Setup
hu_HU: Folytassa a telepítést

en: Continue
hu_HU: Folytatás

en: User has no orders yet
hu_HU: A felhasználónak nincs megrendelése még

en: Address Information
hu_HU: Cím információ

en: No current billing address
hu_HU: Nincs aktuális számlázási cím

en: No current shipping address
hu_HU: Nincs aktuális szállítási cím

en: Sunshine Gallery Credits for Purchases
hu_HU: Sunshine Gallery kreditek vásárlásokhoz

en: Sunshine Items in Cart
hu_HU: A Sunshine kosaram tartalma

en: No items in cart
hu_HU: Nincs termék a kosárban

en: Free shipping via discount code
hu_HU: Ingyenes szállítás kedvezmény kóddal

en: Discount %s has now expired and has been removed from your cart
hu_HU: Kedvezmény %s már lejárt, és el lett távolítva a kosarából

en: Discount %s has now exceeded the maximum uses and has been removed from your cart
hu_HU: Kedvezménye %s mostanra elérte a maximális felhasználást és el lett távolítva a kosarából

en: Free
hu_HU: Ingyenes

en: You are not allowed to add any more discounts to your cart
hu_HU: Nem megengedett, hogy adjunk több kedvezményt a kosárban

en: This discount is already applied
hu_HU: Ez a kedvezmény már alkalmazva van

en: Your order does not yet meet the minimum order amount (%s) for this discount
hu_HU: A megrendelesed nem eri el a minimum rendelesi erteket (%s) ehhez a diszkonthoz.

en: This coupon is not yet valid, please try again later
hu_HU: Ez a kupon még nem érvényes, kérjük, próbálja újra később

en: This coupon has expired
hu_HU: Ez a kupon lejárt

en: This coupon has exceeded the number of uses allowed
hu_HU: Ez a kupon meghaladta a megengedett felhasználást

en: This coupon has exceeded the number of uses allowed per user
hu_HU: Ez a kupon meghaladta a megengedett felhasználást felhasználonként

en: This discount code does not work with any items in your cart
hu_HU: Ez a kedvezménykód nem működik a kosárban lévő termékekkel

en: discount added
hu_HU: Engedményhez hozzáadott

en: Not a valid discount code
hu_HU: Nem érvényes engedmény kód

en: Discount "%s" removed
hu_HU: Diszkont "%s" torolve

en: Discount not applied to your cart and cannot be removed
hu_HU: Kedvezmény nem alkalmazható a kosarában, és nem lehet eltávolítani

en: Hungary
hu_HU: Magyarország

en: Europe
hu_HU: Európa

en: Pacific
hu_HU: Csendes

en: Select country
hu_HU: Ország választás

en: Select state
hu_HU: Állam kivállasztása

en: The parent gallery "%s" is password protected. To view "%s", please enter the password below:
hu_HU: A galéria amihez a kép tartozik "%s" jelszóval védett. Megtekintéshez "%s", kérjük írd be a jelszavat:

en: The gallery "%s" is password protected. To view it, please enter the password below:
hu_HU: A galeria  "%s" jelszoval vedett. Megtekinteshez kerjuk ird be a jelszavad:

en: Search for
hu_HU: Keresése

en: Order
hu_HU: Rendelés

en: Expires on
hu_HU: Lejárat dátuma

en: Hint
hu_HU: Célzás

en: Submit
hu_HU: Küldée

en: Logout
hu_HU: Kilépés

en: Register
hu_HU: Regisztráció

en: Return to
hu_HU: Vissza a

en: A photo from the gallery %s by %s
hu_HU: Egy kép a galériában %s %s

en: Photo gallery %s by %s
hu_HU: Fotó galéria %s %s által

en: Sorry, you are not allowed to view this image
hu_HU: Sajnáljuk, de nem szabad megtekintenie ezt a képet

en: Access denied
hu_HU: Hozzáférés megtagadva

en: Sorry, you are not allowed to access this order information
hu_HU: Sajnáljuk, de nem érheti el ezt a rendelési adatot

en: To continue to checkout, please enter your email address and password to establish an account. You can complete your purchase on the next page.
hu_HU: A fizetés folytatásához, kérjük adjon meg egy e-mail címét és jelszavát, hogy létrehozzon egy fiókot. Akkor vásárlás befejezhető a következő oldalon.

en: The gallery you are accessing requires you to have a user account to access. Please register below or <a href="%s">login here</a>
hu_HU: A galéria hozzáférést követel meg, felhasználói fiók hozzáférést. Kérjük, regisztráljon vagy <a href="%s"> jelentkezzen be itt </a>

en: The gallery you are accessing requires you to have a user account to access. Please login below or <a href="%s">register here</a>
hu_HU: A galéria hozzáférést követel meg, felhasználói fiók hozzáférést. kérjük jelentkezzen be <a href="%s"> vagy registráljon itt </a>

en: The gallery you are accessing is private and only allowed for specific users. Please login below:
hu_HU: A galéria hozzáférése privát, és csak engedélyezett felhasználók láthatják. Kérjük, jelentkezzen be:

en: Images in your cart have been removed because they are no longer available
hu_HU: A képek a kosárból el lettek távolítva, mert nem állnak rendelkezésre

en: You have a very special lifetime license, congrats!
hu_HU: Van egy nagyon különleges életre szóló engedélye, gratulálok!

en: Your license expires on %s
hu_HU: A licensz lejár: %s

en: Invalid license key
hu_HU: Érvénytelen licensz kulcs

en: Your license expired on %s. <a href="https://www.sunshinephotocart.com/account" target="_blank">click here to renew</a>
hu_HU: Az licensz lejárt %s. <a href="https://www.sunshinephotocart.com/account" target="_blank"> kattintson ide, hogy megújítsa </a>

en: Deactivate this license
hu_HU: Kikapcsolhatja ezt a licenszet

en: License not yet activated
hu_HU: A licenc még nincs aktiválva

en: Your license for %s has expired - you are no longer eligible for further updates but you may continue to use it. <a href="https://www.sunshinephotocart.com/account" target="_blank">Go here to renew</a>
hu_HU: Az licensz %s lejárt - már nem jogosult a további frissítésekre, de továbbra is használhatja azt. <a href="https://www.sunshinephotocart.com/account" target="_blank"> Menj ide, hogy megújítsa </a>

en: This license does not belong to the product you have entered it for.
hu_HU: Ez a licenchez nem tartozik a termékhez, amit beírt.

en: This license does not have any activations left
hu_HU: Ehhez a licenchez nem rendelkezik aktiválás

en: This license key is expired. Please renew it.
hu_HU: Ez a licensz kulcs lejárt. Kérjük, újítsa meg.

en: There was a problem activating your license key for %s, please try again or contact support. Error code: %s
hu_HU: Hiba a licenszkulcsa aktíválásával %s, próbálja újra, vagy lépjen kapcsolatba velünk. Hibakód: %s

en: Order completed successfully!
hu_HU: Rendelés sikeresen befejeződött!

en: Order #%s placed on %s
hu_HU: Rendelés #%s elhelyezése %s

en: <a href="%s">Order #%s</a> placed on %s
hu_HU: <a href="%s">Rendelés #%s</a> elhelyezése %s

en: Select a page...
hu_HU: Oldal kiválasztása ...

en: Could not load settings at:
hu_HU: Nem sikerült betölteni a beállításokat:

en: Error - WP Settings Framework
hu_HU: Hiba - WP keretrendszer beállításokban

en: Settings saved.
hu_HU: Beállítások mentése

en: Save changes
hu_HU: Változtatások mentése

en: View page
hu_HU: Oldal megtekintése

en: Select image
hu_HU: Válassza ki a képet

en: Remove image
hu_HU: Kép eltávolítása

en: Select image to upload
hu_HU: Válassza ki a feltölteni kívánt képet

en: Use this image
hu_HU: Használja ezt a képet

[ctx: post type general name]
en: Galleries
hu_HU: Galériák

[ctx: post type singular name]
en: Gallery
hu_HU: Galéria

[ctx: gallery]
en: Add New
hu_HU: Új hozzáadása

en: Add New Gallery
hu_HU: Galéria hozzáadása

en: Edit Gallery
hu_HU: Galéria szerkesztése

en: New Gallery
hu_HU: Új galéria

en: All Galleries
hu_HU: Összes galéria

en: View Gallery
hu_HU: Galéria megtekintése

en: Search Galleries
hu_HU: Galéria keresése

en: No galleries found
hu_HU: Galéria nem található

en: No galleries found in trash
hu_HU: Galéria nem található a kukában

[ctx: post type general name]
en: Products
hu_HU: Termékek

[ctx: post type singular name]
en: Product
hu_HU: Termék

[ctx: product]
en: Add Product
hu_HU: Termék hozzáadása

en: Add New Product
hu_HU: termék hozzáadása

en: Edit Product
hu_HU: Termékek szerkesztése

en: New Product
hu_HU: Új termék

en: All Products
hu_HU: Összes termék

en: View Products
hu_HU: Termékek megtekintése

en: Search Products
hu_HU: Termék keresése

en: No products found
hu_HU: Termék nem található

en: No products found in trash
hu_HU: Termék nem található a kukában

en: Products
hu_HU: Termékek

en: Product Categories
hu_HU: Termék kategóriák

en: Product Category
hu_HU: Termék kategória

en: Search Product Categories
hu_HU: Keresés a termék kategóriákban

en: All Product Categories
hu_HU: Összes termék kategória

en: Parent Product Category
hu_HU: Fő termék kategória

en: Parent Product Category:
hu_HU: Fő termék kategória:

en: Edit Product Category
hu_HU: Termék kategória szerkesztése

en: Update Product Category
hu_HU: Termék kategória frissítése

en: Add New Product Category
hu_HU: Új termék kategória hozzáadása

en: New Product Category Name
hu_HU: Új termék kategória neve

en: Separate categories with commas
hu_HU: Külön kategóriákat vesszőkkel írni

en: Choose from the most used categories
hu_HU: Válassza ki a leggyakrabban használt kategóriákat

en: Price Levels
hu_HU: Árszint

en: Search Price Levels
hu_HU: Árszint keresése

en: All Price Levels
hu_HU: Összes árszint

en: Parent Price Level
hu_HU: Eredeti árszint

en: Parent Price Level:
hu_HU: Eredeti árszint:

en: Edit Price Level
hu_HU: Árszint szerkesztése

en: Update Price Level
hu_HU: Árszint frissítése

en: Add New Price Level
hu_HU: Új árszint hozzáadása

en: New Price Level
hu_HU: Új árszint

[ctx: post type general name]
en: Orders
hu_HU: Rendelés

[ctx: post type singular name]
en: Order
hu_HU: Rendelés

[ctx: order]
en: Add New
hu_HU: Új hozzáadása

en: Add New Order
hu_HU: Új értékesítés hozzáadása

en: Edit Order
hu_HU: Rendelés szerkesztése

en: New Order
hu_HU: Új rendelés

en: All Orders
hu_HU: Összes rendelés

en: View Orders
hu_HU: Rendelések megtekintése

en: Search Orders
hu_HU: Rendelés keresése

en: No orders found
hu_HU: Nincs megbízás találat

en: No orders found in trash
hu_HU: Nincs megbízás találat a kukában

en: Order Statuses
hu_HU: Rendeles statuszai

en: Search Order Status
hu_HU: Rendelés állapotának keresése

en: All Order Status
hu_HU: Összes rendelés állapota

en: Parent Order Status
hu_HU: Eredeti rendelés állapota

en: Parent Order Status:
hu_HU: Eredeti rendelés állapota:

en: Edit Order Status
hu_HU: Rendelés állapotának szerkesztése

en: Update Order Status
hu_HU: Rendelés állapotának frissítése

en: Add New Order Status
hu_HU: Új rendelési állapot hozzáadása

en: New Order Status
hu_HU: Új rendelési állapot

en: This is a placeholder page that Sunshine uses to display itself. You can edit this text by going to Pages > Client Galleries.
hu_HU: Ez egy helykitöltő oldal, a Sunshine megjelenítéséhez szükséges. Ha szerkeszteni akarja ezt a szöveget, menjen a következő oldalra > Kliens Galéria.

en: Account
hu_HU: Fiók

en: Cart
hu_HU: Kosár

en: Thank you for registering! You can now mark your favorite photos and make purchases on the website.
hu_HU: Köszönjük a regisztrációját! Mostmár megjelölheti kedvenc fényképeit és vásárolhat a honlapon.

en: Thank you for your order! Below is a summary of the order for your records. You will receive a separate email when your item(s) have shipped.
hu_HU: Köszönöm a rendelését! Az alábbiakban összefoglaljuk a rendelés tételeit. Ön kap egy külön e-mailt, ha a termék(ek)et szállítják

en: Thank you!
hu_HU: Köszönöm!

en: Flat Rate Shipping
hu_HU: Rögzített áras szállítás

en: Local Delivery
hu_HU: Helyi kézbesítés

en: Local Pickup
hu_HU: Helyi Pickup

en: Send payment outside of website (ie, check, phone call, other)
hu_HU: Fizetésteljesítés honlapon kívűl (azaz csekk, telefonhívás, egyéb)

en: Pay by credit card (Visa, MasterCard, American Express, Discover, JCB, and Diners Club)
hu_HU: Fizessen bankkártyával (Visa, MasterCard, American Express, Discover, JCB, és Diners Club)

en: New user account info at [sitename]
hu_HU: Új felhasználói fiók információ [sitename]

en: Receipt for order #[order_id] from [sitename]
hu_HU: Rendelés nyugtázása #[order_id] [sitename]

en: Your order #[order_id] from [sitename] has been updated
hu_HU: Megrendelése #[ORDER_ID] a [sitename] frissült

en: A new comment on order #[order_id] at [sitename]
hu_HU: Új hozzászólás a rendelésnél #[order_id] [sitename]

en: Pending
hu_HU: Függőben

en: We have received your order but payment is still pending
hu_HU: Megkaptuk rendelését, de a fizetés még folyamatban van

en: New
hu_HU: Új

en: We have received your order and payment
hu_HU: Megkaptuk a rendelést és a fizetést

en: Processing
hu_HU: Feldolgozás

en: The images in your order are being processed and/or printed
hu_HU: A képek a sorrendjében kerülnek feldolgozásra és / vagy nyomtatásra

en: Shipped/Completed
hu_HU: Kiszállított/Befejezett

en: Your items have shipped (or are available for download)!
hu_HU: A terméket szállítják (vagy letölthetők)!

en: Cancelled/Refunded
hu_HU: Törölve/Visszatérítve

en: Your order was cancelled and/or refunded
hu_HU: Megrendelését törölték, és / vagy visszatérítették

en: Ready for pickup
hu_HU: Készen áll a felvételre

en: Your order is ready to be picked up
hu_HU: Rendelése kész, hogy felvegye

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s.
hu_HU: Van egy új verziója: %1$s elérhető. %2$s verzió megtekintése %3$s adatai %4$s.

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s or %5$supdate now%6$s.
hu_HU: Van egy új verzió: %1$s elérhető. %2$s verzió megtekintése %3$s adatai %4$s vagy %5$s frissítse most %6$s.

en: You do not have permission to install plugin updates
hu_HU: Nem rendelkezik engedéllyel a telepített plugin frissítéséhez

en: Error
hu_HU: Hiba

en: Comment from
hu_HU: Megjegyzés

en: Username
hu_HU: Felhasználonév

en: Item added to cart! <a href="%s" target="_top">View cart</a> or <a href="%s">Return to %s</a>
hu_HU: Elem hozzáadva a kosárhoz! <a href="%s" target="_top"> Kosár megtekintése </a> vagy <a href="%s"> Vissza %s</a>

en: Cart updated
hu_HU: Kosár frissítve

en: Item removed from cart
hu_HU: Termék eltávolítva a kosárból

en: Valid email is required
hu_HU: Érvényes email szükséges

en: Email already exists, <a href="%s">please login first</a>
hu_HU: E-mail cím már létezik, <a href="%s"> előtte jelentkezz be </a>

en: Password is required
hu_HU: Jelszó szükséges

en: Valid email required
hu_HU: Érvényes email szükséges

en: Shipping country required
hu_HU: Szállítási ország szükséges

en: Shipping first name required
hu_HU: Szállítás keresztnév szükséges

en: Shipping last name required
hu_HU: Szállítás vezetéknév szükséges

en: Shipping address required
hu_HU: Szállítás cím szükséges

en: Shipping address 2 required
hu_HU: 2-ik szallitasi cim szukseges

en: Shipping city required
hu_HU: Szállítás város szükséges

en: Shipping state required
hu_HU: Szállítás állam szükséges

en: Shipping zip required
hu_HU: Szállítás irányítószám szükséges

en: Billing country required
hu_HU: Számlázási ország szükséges

en: Billing first name required
hu_HU: Számlázási keresztnév szükséges

en: Billing last name required
hu_HU: Számlázási vezetéknév szükséges

en: Billing address required
hu_HU: Számlázási cím szükséges

en: Billing address 2 required
hu_HU: 2-ik szamlazasi cim szukseges

en: Billing city required
hu_HU: Számlázási város szükséges

en: Billing state required
hu_HU: Számlázási állam szükséges

en: Billing zip required
hu_HU: Számlázási irányítószá szükséges

en: Shipping method required
hu_HU: Szállítási mód szükséges

en: Payment method required
hu_HU: Fizetési mód szükséges

en: Phone required
hu_HU: Telefonszam szukseges

en: Notes required
hu_HU: Megjegyzes szukseges

en: You must approve our terms
hu_HU: Meg kell hagynia a feltételeket

en: Agree to Terms
hu_HU: Feltételek elfogadása

en: I agree to the above terms
hu_HU: Elfogadom a fenti feltételeket

en: Additional Order Notes
hu_HU: Egyeb megjegyzes a megrendeleshez

en: New user registration on your Sunshine Photo Cart
hu_HU: Új felhasználó regisztrálása a Sunshine Photo Cart-ba

en: Name: %s
hu_HU: Név: %s

en: [%s] New User Registration
hu_HU: [%s] Új felhasználó regisztrálása

en: Thank you for registering! You have been automatically logged into your new account
hu_HU: Köszönjük a regisztrációját! Ön automatikusan belép az új fiókjába

en: Show my password
hu_HU: Mutasd a jelszavamat

en: Passwords must be at least six characters long
hu_HU: A jelszó legalább hat karakter hosszú legyen

en: Username or Email
hu_HU: Felhasználónév vagy e-mail

en: username
hu_HU: felhasználónév

en: Account updated
hu_HU: Fiók frissítve

en: Sorry, no galleries matched that password.
hu_HU: Sajnos nincs a jelszóhoz rendelt galéria.

en: Not a valid email address
hu_HU: Nem érvényes e-mail cím

en: General
hu_HU: Általános

en: Localization
hu_HU: Honosítás

en: Default Country
hu_HU: Alapértelmezett ország

en: Taxes
hu_HU: Áfa

en: Do not use taxes
hu_HU: Ne használja az adókat

en: Country / State
hu_HU: Ország / Állam

en: What country or state should have taxes applied
hu_HU: Melyik ország vagy államban kell adót alkalmazni

en: Tax rate (%)
hu_HU: Áfa kulcs (%)

en: Number only
hu_HU: Csak szám

en: Calculate tax based on
hu_HU: Adoszamitasi alap

en: Which address is used to determine if tax is calculated
hu_HU: Milyen cimet hasznal az adoszamitashoz

en: Tax everyone
hu_HU: Mindenkire adot szamit

en: Tax entire order
hu_HU: Áfa összesen

en: If just one item in cart is taxable, apply tax to the entire order
hu_HU: Ha a kosárban csak egy tétel Áfa köteles, akkor Áfát kell fizetnie a teljes rendelésre

en: Display prices
hu_HU: Az árak megjelenítése

en: Prices entered with tax
hu_HU: Árak megadva az Áfával

en: Price with tax suffix
hu_HU: Ár áfával

en: This shows after the price
hu_HU: Ez az ár után látszik

en: Currency Formatting
hu_HU: Pénznem formázása

en: Argentine Peso
hu_HU: Argentin Peso

en: Euros
hu_HU: Euro

en: Hungarian Forint
hu_HU: Magyar Forint

en: Kenyan Shilling
hu_HU: Kenyai Shilling

en: Peruvian Sol
hu_HU: Perui Sol

en: Venezuelan bol&iacute;var
hu_HU: Venezuelai bol&iacute;var

en: Currency
hu_HU: Pénznem

en: Currency symbol position
hu_HU: Pénznem szimbólum pozíció

en: Left
hu_HU: Bal

en: Right
hu_HU: Bal

en: Left space
hu_HU: Bal tér

en: Right space
hu_HU: Job tér

en: Thousands separator
hu_HU: Ezres elválasztó

en: Decimal separator
hu_HU: Tizedesjellel

en: Number of decimals
hu_HU: A tizedesjegyek száma

en: Cart, Checkout and Accounts
hu_HU: Kosár, fizetés és fiókok

en: Require account to see products
hu_HU: Fiók szükséges a termékek megtekintéséhez

en: Enabling this option means users cannot see products or add them to cart unless they have created an account and are logged in.
hu_HU: Az opció engedélyezése esetén a felhasználók nem látják a termékek vagy vehetnek fel a kosárba, kivéve, ha van saját fiókjuk, és be van jelentkezve.

en: Gallery Endpoint
hu_HU: Galéria végpont

en: Image Endpoint
hu_HU: Kép végpont

en: Order Endpoint
hu_HU: Rendelés végpont

en: To manage order status names and descriptions, <a href="%s">click here</a>
hu_HU: A rendelesek allapotanak, nevenek es leirasanak modositasahoz <a href="%s">Klikk ide</a>

en: Uninstall
hu_HU: Eltávolítás

en: Data
hu_HU: Adat

en: Delete all Galleries, Products, Orders, and settings data will be removed when Sunshine is uninstalled
hu_HU: Az összes galéria, termék, rendelés és beállítás törlődik a Sunshine eltávolításakor

en: Pages
hu_HU: Oldal

en: Page options
hu_HU: Oldal beállítások

en: The following pages need selecting so that Sunshine knows where they are. These pages should have been created upon installation, if not you will need to create them.
hu_HU: A következő oldalakon szükséges kiválasztó így A Sunshine tudja, hol vannak. Ezek az oldalak kellett volna létre a telepítés, ha nem, akkor létre kell hozni őket.

en: Use Shortcode
hu_HU: Használjon rövid kódot

en: By default Sunshine is automatically shown on the below pages. However, if you are using the Block Editor or a 3rd party Page Builder you may want to be more specific about where Sunshine appears by using the shortcode [sunshine]. Check this option, select the new page in the dropdown above, <em>and</em> use the shortcode on each of the pages below.
hu_HU: Alapértelmezés szerint a Sunshine automatikusan megjelenik az alábbi oldalakon. Ha azonban a Blokkszerkesztőt vagy egy 3. fél oldalkészítőjét használja, akkor a [sunshine] rövid kód használatával pontosabban meg kell határoznia, hogy hol jelenik meg a Sunshine. Jelölje be ezt a lehetőséget, válassza ki az új oldalt a fenti legördülő menüből, <em> és </em> használja a rövid kódot az alábbi oldalakon.

en: Main Galleries Page
hu_HU: Galéria fő oldala

en: Choose which page Sunshine will be displayed on
hu_HU: Válassza ki, melyik oldalon jelenik meg a Sunshine

en: Administration Options
hu_HU: Adminisztráció opciók

en: Delete Media Library images
hu_HU: Médiatár képek törlése

en: This will remove all images from the Media Library AND the actual image files from your server when a gallery is permanently deleted
hu_HU: Ez eltávolítja az összes képet a Médiatárból és a tényleges kép fájlokat a szerveről, ha a galéria véglegesen törlődik

en: Delete FTP folder
hu_HU: FTP könyvtár törlése

en: This will remove the folder and images added via FTP, if this was used to create the gallery
hu_HU: Ez eltávolítja a mappát és képeket FTP-ről, ha ez volt a létrehozásához használt galéria

en: Show images in Media Library
hu_HU: Képek megjelenítése a Médiatárban

en: By default Sunshine hides images uploaded to Sunshine galleries in the Media Library, enabling this option will show them instead. Use at your own risk.
hu_HU: A Sunshine alapértelmezés szerint elrejti a Sunshine galériáiba feltöltött képeket a médiatárban, ha engedélyezi ezt a lehetőséget, csak akkor jelennek meg. Használat csak saját felelősségre.

en: Display Options
hu_HU: Megjelenítési lehetőségek

en: Hide galleries from search engines
hu_HU: Galériák elrejtése a keresőmotorok elől

en: Enabling this option will keep Sunshine galleries out of other plugins XML sitemaps and attempt to block search engine bots from crawling and indexing galleries
hu_HU: Ha engedélyezi ezt az opciót, a Sunshine galériák távol maradnak a többi beépülő modul XML -webhelytérképétől, és megpróbálja megakadályozni, hogy a keresőmotorok robotjai feltérképezzék és indexeljék a galériákat.

en: Gallery Order
hu_HU: Galéria rendelés

en: Custom ordering
hu_HU: Egyedi rendelés

en: Gallery Creation Date (New to Old)
hu_HU: Galéria létrehozás dátuma (újtól régiig)

en: Gallery Creation Date (Old to New)
hu_HU: Galéria létrehozás dátuma (régitől újig)

en: Alphabetical
hu_HU: Betűrend

en: Image Order
hu_HU: Kép rendelés

en: Order images shot (Images MUST have EXIF field "DateTimeDigitized")
hu_HU: Rendelésre készített képek (Képekhez KELL EXIF mező "DátumIdődigitalizált")

en: Image Upload Date (New to Old)
hu_HU: Kép feltöltés dátuma (Újtól régiig)

en: Image Upload Date (Old to New)
hu_HU: Kép feltöltés dátuma (Régitől újig)

en: Columns
hu_HU: Oszlopok

en: Rows
hu_HU: Sorok

en: Image Theft Prevention
hu_HU: Kép lopás megelőzése

en: Enabling this option will disable the right click menu and also not allow images to be dragged/dropped to the desktop. NOT a 100% effective method, but should stop most people.
hu_HU: Ez opciót letiltja a jobb klikk használatát és nem teszi lehetővé a képeket megnyitni / letenni az asztalra. Nem 100% e módszer hatékonysága, de a legtöbb ember itt abbahagyja.

en: Proofing Only
hu_HU: Nyelvhelyességi csupán

en: This will remove all aspects of purchasing abilities throughout the site, leaving just image viewing and adding to favorites
hu_HU: Ez eltávolítja az összes szempontból a beszerzési képességeit az egész oldalon, így csak képmegjelenítő és hozzá a kedvencekhez

en: Thumbnail Width
hu_HU: Bélyegkép szélesség

en: Thumbnail Height
hu_HU: Bélyegkép magasság

en: Crop
hu_HU: Vágás

en: Enabling this option will not affect already uploaded images. <a href="%s" target="_blank">Please see this help article</a>
hu_HU: Az opció engedélyezése nincs hatással a már feltöltött képekre. <a href="%s" target="_blank"> Kérjük, olvassa el ezt a súgócikket </a>

en: Should images be cropped to the exact dimensions of your thumbnail width / height
hu_HU: Vágja a képeket kivágandó pontos méretei a bélyegképére szélesség / magasság

en: Show Image Data
hu_HU: Képadatok megjelenítése

en: What to show below images
hu_HU: Mi jelenjen meg a képek alatt

en: Nothing
hu_HU: Semmi

en: Filename
hu_HU: Fájlnév

en: Title (Images MUST have EXIF field "Title")
hu_HU: Cím (A képeknek EXIF mezőt kell adni "Cím")

en: Allow Guest Checkout
hu_HU: Vendégek pénztárhoz engedése

en: Allow users to checkout as a guest (do not require a user account)
hu_HU: Felhasználók pénztárhoz engedése, mint egy vendég (nem igényel felhasználói fiókot)

en: Allowed Countries
hu_HU: Megengedett orszagok

en: Which countries users can select at checkout
hu_HU: Milyen orszagokat valaszthat a kliens kilepeskor

en: All countries
hu_HU: Minden orszag

en: Display Fields
hu_HU: Mutathato mezok

en: Billing Fields
hu_HU: Adozasi mezok

en: Check fields you want visible
hu_HU: Jelold be azokat a mezoket amiket lathatova akarsz tenni

en: Zip / Postcode
hu_HU: Zip / irányítószám

en: Shipping Fields
hu_HU: Szallitasi mezok

en: Other Fields
hu_HU: Egyeb mezok

en: Required Fields
hu_HU: Kotelezo mezok

en: Check fields you want to be required
hu_HU: Jelold be azokat a mezoket amiket kotelezove akarsz tenni

en: Terms
hu_HU: Feltételek

en: Require Approval of Terms
hu_HU: Jóváhagyását igénylnek a  feltételek

en: Force users to check that they have read and agree to the terms (below)
hu_HU: Felhasználók ellenőrizhetik, hogy elolvasta és elfogadja a feltételeket (lásd alább)

en: Payments
hu_HU: Kifizetések

en: Design Elements
hu_HU: Design elemek

en: Theme
hu_HU: Téma

en: My WordPress Theme
hu_HU: Saját WordPress téma

en: Default Sunshine Theme
hu_HU: Alapértelmezett Sunshine téma

en: Modern Sunshine Theme
hu_HU: Modern Sunshine Sablon

en: Miscellaneous Elements
hu_HU: Egyéb elemek

en: Disable breadcrumbs
hu_HU: Navigáció letiltása

en: Do not show breadcrumbs throughout Sunshine pages. Helpful if you want users to stick to just a single gallery.
hu_HU: Ne jelenjen meg a navigáció a Sunshine oldalakon. Hasznos, ha szeretnének a felhasználók ragaszkodni csak egy galériához.

en: Hide link to main galleries page
hu_HU: A galéria főoldalára mutató link elrejtése

en: Hide the link to your main galleries page in any Sunshine menus. Helpful if you want users to stick to just a single gallery.
hu_HU: A Sunshine menükben elrejtheti a fő galériák oldalára mutató linket. Hasznos, ha azt szeretné, hogy a felhasználók csak egyetlen galériához férjenek hozzá.

en: Notifications
hu_HU: Értesítések

en: Order Notifications
hu_HU: Rendelés értesítések

en: Email address(es) to receive order notifications. Separate multiple emails with a comma.
hu_HU: E-mail cím(ek) a megrendelések értesítéseihez. Több e-mail címet vesszővel vállasszon el.

en: Favorite Notifications
hu_HU: Kedvencek értesítések

en: Email address(es) to receive submitted favorites notifications. Separate multiple emails with a comma.
hu_HU: E-mail cím(ek), hogy megkapja a kedvencek értesítéseket. Több e-mail, egy vessző.

en: Email From
hu_HU: E-mail-tól

en: From Name
hu_HU: Név szerint

en: When emails are sent to customers, what name should they come from
hu_HU: Ha e-mailt küldenek az ügyfeleknek, milyen névről menjenek

en: From Email
hu_HU: E-mail szerint

en: When emails are sent to customers, what email address should they come from
hu_HU: Ha e-mailt küldenek az ügyfeleknek, milyen e-mail cím jelenjen meg

en: Email Subjects
hu_HU: E-mail tárgya

en: Allowed template variables are:
hu_HU: Engedélyezett sablon változók:

en: Order Receipt
hu_HU: Rendelés átvétele

en: Order Comment
hu_HU: Rendelés megjegyzés

en: Email Text
hu_HU: E-mail szöveg

en: Email Signature
hu_HU: E-mail aláírás

en: Appears at the end of every email message
hu_HU: Végén jelenik meg minden e-mail üzenetnek

en: Receipt
hu_HU: Nyugta

en: Message at the top of email receipts
hu_HU: Üzenet a tetején email bevételek

en: Message at top of new user registration email
hu_HU: Üzenet tetején új felhasználó regisztrációs e-mail

en: Message added to bottom order status change email
hu_HU: Üzenet hozzá alul a rendelés állapotának változása email

en: Licenses
hu_HU: Licensz

en: Manage licenses for your Sunshine add-ons here
hu_HU: Licencek kezelése a A Sunshine kiegészítőket itt

en: Select shipping method above
hu_HU: Válassza ki a szállítási mód felett

en: Select on checkout page
hu_HU: Fizetési oldal kivállasztása

en: Previous
hu_HU: Előző

en: Next
hu_HU: Következő

en: This gallery this image belongs to has expired.
hu_HU: Ez a galéria ez kép a lejártakhoz tartozik.

en: Select Product Type
hu_HU: Termék kiválasztásának módja

en: Select Product
hu_HU: Termék kiválasztása

en: No products for this category
hu_HU: Nincs termék ebben a kategóriában

en: Comments
hu_HU: Hozzászólás

en: You have %s characters left
hu_HU: Önnek %s karakter maradt

en: Already have an account? <a href="%s">Click here to login</a>
hu_HU: Már van fiókja? <a href="%s"> Kattintson ide a bejelentkezéshez </a>

en: Account & Contact Information
hu_HU: Fiók és kapcsolat információ

en: Optionally set a password to create an account
hu_HU: Adott esetben állítson be egy jelszót, hogy hozzon létre egy fiókot

en: Billing same as shipping
hu_HU: Számlázás ugyanaz, mint a szállítás

en: Shipping Methods
hu_HU: Szállítási módok

en: Select shipping method
hu_HU: Szállítási mód kiválasztása

en: Payment Methods
hu_HU: Fizetési módok

en: Use my %s in credit
hu_HU: A kredit %s használata

en: Create Account
hu_HU: Fiók létrehozása

en: Order Summary
hu_HU: Megrendelés összesítő

en: View items in cart
hu_HU: Elemek megtekintése a kosárban

en: Item(s) total
hu_HU: Tétel(ek) összesen

en: Go
hu_HU: Megy

en: This gallery is set to expire on <strong>%s</strong>
hu_HU: Ez a galéria lejár <strong>%s</strong>

en: in
hu_HU: ban

en: To view the gallery "%s", please enter your email address:
hu_HU: Megtekintheti a "%s" galériát, kérjük adja meg e-mail címét:

en: Return to gallery "%s"
hu_HU: Vissza a "%s" galériához

en: Sunshine Gallery Password Box
hu_HU: Sunshine Gallery jelszómező

en: Display a gallery password box
hu_HU: Megjeleníteni egy galéria jelszó mezőt

en: Title (Optional):
hu_HU: Cím (Választható):

en: Visibility (Optional):
hu_HU: Láthatóság (opcionális):

en: Sunshine Main Menu
hu_HU: Sunshine főmenü

en: Display Sunshine's main menu links
hu_HU: Megjeleníteni a Sunshine főmenü linkek

en: Sunshine Search
hu_HU: Sunshine keresés

en: Display a search box
hu_HU: Megjeleníteni egy keresőmezőt

en: Sorry, this page does not exist
hu_HU: Sajnos ez az oldal nem létezik

en: You have %s in credit
hu_HU: Önnek %s kerditje van

en: Update Account Info
hu_HU: Fiók információ frissítése

en: Update Cart
hu_HU: Kosár frissítése

en: Continue to checkout
hu_HU: Tovább a fizetéshez

en: You do not have anything in your cart yet!
hu_HU: Az ön kosara nem tartalmaz semmit, üres!

en: Complete my purchase
hu_HU: A vásárlás befejezve

en: You do not have anything in your cart yet
hu_HU: Az ön kosara nem tartalmaz semmit, üres

en: You have no images marked as a favorite
hu_HU: Ön nincsenek megjelölt képei a kedvencekben

en: Functionality
hu_HU: Funkcionalitás

en: Gallery Password Box
hu_HU: Képgaléria Jelszó mező

en: Enabling this option will have the gallery password box appear in the left sidebar.
hu_HU: Megengedi a képgaléria jelszó mező megjelenését a bal oldali panelen

en: Search Box
hu_HU: Keresesi mezo

en: Enabling this option will have the search box appear in the left sidebar.
hu_HU: Megengedi a keresesi mezo megjeleneset a bal oldali panelen

en: Main Area
hu_HU: Fő terület

en: Background Color
hu_HU: Háttérszín

en: Header Font
hu_HU: Fejléc betűtípus

en: Header Text Color
hu_HU: Fejléc szöveg szín

en: Body Text Font
hu_HU: Felépítmény szöveg betűtípusa

en: Body Text Color
hu_HU: Felépítmény szöveg színe

en: Link Color
hu_HU: Link színe

en: Secondary Color
hu_HU: Másodlagos szín

en: Left Sidebar
hu_HU: Bal oldalsáv

en: Font
hu_HU: Betű

en: Buttons
hu_HU: Gomb

en: Text Color
hu_HU: Betű szín

en: Custom Styles
hu_HU: Egyéni stílusok

en: Sorry, no images have been added to this gallery yet
hu_HU: Sajnos, még nem lett kép a galériához hozzáadva

en: Sorry, this gallery has expired.
hu_HU: Sajnáljuk, ez a galéria lejárt.

en: Enter gallery password
hu_HU: Írja be a galéria jelszavát

en: Search
hu_HU: Keresés

en: Sorry, no galleries have been setup yet
hu_HU: Sajnos, nincs galéria, még nem lett telepítve

en: Contact Information
hu_HU: Elérhetőség

en: Items
hu_HU: Tételek

en: Order Comments
hu_HU: Rendelés megjegyzések

en: Sorry, no images match your search
hu_HU: Sajnos nincs a keresésnek megfelelő kép

en: No image
hu_HU: Nincs kép

en: Background Image
hu_HU: Háttérkép

en: Upload a file to your <a href="upload.php">Media gallery</a>, then select it here
hu_HU: Töltsön fel egy fájlt a <a href="upload.php"> Médiatárba </a>, ezután válassza ki itt

en: Background Repeat
hu_HU: Háttér ismétlése

en: Horizontally and Vertically
hu_HU: Vízszintesen és függőlegesen

en: Horizontally
hu_HU: Vízszintes

en: Vertically
hu_HU: Függőleges

en: No repeat
hu_HU: Nincs ismétlődés

en: Button Color
hu_HU: Gomb szín

en: Button Text Color
hu_HU: Gomb felirat szín

en: Header Background Color
hu_HU: Fejléc háttérszíne

en: Header Font Color
hu_HU: Fejléc betűszín

en: Secondary Header Font
hu_HU: Másodlagos fejléc betűtípus

en: Menu Font
hu_HU: Menü betű

en: Main Body Copy Font
hu_HU: Fő felépítmény másolása betűtípusa

en: You have changed items in your cart but have not yet updated. Do you want to continue to checkout?
hu_HU: Megváltoztatta a kosár elemeit, de még nem frissítette. Szeretne tovább lépni a fizetéshez?

en: Auto-include main menu
hu_HU: Automatikusan tartalmazza a főmenü

en: Automatically have the Sunshine Main Menu appear above the Sunshine content
hu_HU: Automatikusan a Sunshine főmenü felett jelennek meg a Sunshine tartalom

en: Custom Code
hu_HU: Egyedi kód

en: Disable Sunshine CSS
hu_HU: Kikapcsolja a Sunshine CSS

en: Checking this will prevent the default sunshine CSS file from being loaded
hu_HU: Bejelolve maggatolja az alap  Sunshine CSS betolteset

en: Custom CSS
hu_HU: Egyéni CSS

en: Before Sunshine
hu_HU: Mielőtt a Sunshine

en: After Sunshine
hu_HU: Miután a Sunshine

en: Base pricing off:
hu_HU: Bázis árképzés ki:

en: Optionally select an existing price level to generate prices for this new price level on all existing products
hu_HU: Opcionálisan válassza ki a meglévő árszint árakat hoz létre az új árszint minden létező termékek

en: Percentage:
hu_HU: Százalék:

en: What percent of the selected price level to create prices for this new price level. To make higher prices, enter a value greater than 100. To make smaller prices, enter a value less than 100.
hu_HU: Hány százaléka a kiválasztott árszint létrehozni árakat az új árszint. Ahhoz, hogy a magasabb árak, adjon meg egy értéket nagyobb, mint 100. Ahhoz, hogy a kisebb áron, adjon meg egy értéket kevesebb, mint 100.

en: All price levels
hu_HU: Összes árszint

en: Price level slug (%s) does not exist
hu_HU: Arszint URL (%s) nem letezik

[ctx: post type general name]
en: Product Options
hu_HU: Termék opciók

[ctx: post type singular name]
en: Product Option
hu_HU: Termék opciók

en: Add New Product Option
hu_HU: Új termék opció hozzáadása

en: Edit Product Option
hu_HU: Termék opció szerkesztése

en: New Product Option
hu_HU: Új termék opció

en: View Product Options
hu_HU: Termék opciók megtekintése

en: Search Product Option
hu_HU: Termék opciók keresése

en: No Product Options found
hu_HU: Termék opciók nem találhatóak

en: No Product Options found in trash
hu_HU: Termék opciók nem találhatóak a kukában

en: Default Price
hu_HU: Alapértelmezett ár

en: Assign Image
hu_HU: Kép hozzárendelése

en: Add option
hu_HU: Hozzáadási lehetőség

en: This product has options
hu_HU: Ennek a terméknek opciói

en: Product Option Pricing
hu_HU: Termék árazás lehetősége

en: Leave price blank to make it unavailable for respective Price Level, enter "0" to make it free
hu_HU: Hagyja üresen az ár elérhetetlenné teszik a megfelelő árszint, írja be a "0", hogy ez ingyenes

en: Select option
hu_HU: Válasszon opciót

en: Clear selections
hu_HU: Kijelölések törlése

en: You must select an option
hu_HU: Ki kell választania egy lehetőséget

en: Select Option
hu_HU: Válasszon opciót

en: Invalid card data
hu_HU: Ervenytelen kartya adatok

en: Currently in test mode, this is not for real purchases
hu_HU: Jelenleg teszt módban van, ez nem valós vásárlásokra vonatkozik

en: Not currently configured
hu_HU: Jelenleg nincs konfigurálva

en: Mode
hu_HU: Mod

en: Transaction ID
hu_HU: Tranzakciós ID

en: Enable payments via Square
hu_HU: Engedelyezi a kifizetest Square-el

en: Name that users will see on the checkout page, defaults to Square
hu_HU: A nev amit a kliensek a kilepeskor latnak, alapertelmezett a Square-n

en: Square Store Name
hu_HU: Square Uzlet Neve

en: Name of your store as you have it in Square
hu_HU: A Square uzlet neve, ahogy az a Square-n is szerepel

en: Checkout Method
hu_HU: Kilepesi Mod

en: Users enter credit card information on your website (requires SSL) or on Square checkout page
hu_HU: A kliensek hitelkartya informaciokat irnak be a weboldalon (SSL szukseges) vagy a Square kilepesi oldalon

en: Square requires an SSL certificate to accept credit card information securely from your website. <a href="http://www.sunshinephotocart.com/docs/ssl" target="_blank">Learn more</a>
hu_HU: A Square egy SSL bizonyitvanyt ker hogy a weboldaladrol biztonsagosan elfogadhassa a hitelkartya adatokat. <a href="http://www.sunshinephotocart.com/docs/ssl" target="_blank">Bovebben</a>

en: Application ID
hu_HU: Alkalmazas azonosito

en: Personal Access Token
hu_HU: Szemelyes belepo kod

en: Location ID
hu_HU: Hely azonosito

en: Sandbox Application ID
hu_HU: Sandbox alkalmazas azonosito

en: Sandbox Access Token
hu_HU: Sandbox belepo kod

en: Sandbox Location ID
hu_HU: Sandbox helyazonosítója

en: Too many requests made to the API
hu_HU: Túl sok hozzá intézett kérelmeket az API

en: Invalid parameters were supplied to Stripe API
hu_HU: Érvénytelen paramétert adott át Stripe API

en: Stripe API keys are not valid
hu_HU: Stripe API-kulcsok nem érvényesek

en: Could not connect to Stripe server
hu_HU: Nem sikerült csatlakozni a Stripe szerverhez

en: Could not process your transaction
hu_HU: Nem sikerült feldolgozni a tranzakciót

en: Payment requires confirmation
hu_HU: A fizetés megerősítést igényel

en: Stripe Transaction ID
hu_HU: Stripe tranzakciókód ID

en: Please make sure to <a href="https://dashboard.stripe.com/developers" target="_blank">set your Stripe API version</a> to the most recent version, or at least "%s"
hu_HU: Kérjük, ügyeljen arra, hogy <a href="https://dashboard.stripe.com/developers" target="_blank"> állítsa be a Stripe API verzióját </a> a legújabb verzióra, vagy legalább a %s

en: Enable payments via Stripe
hu_HU: Engedélyezze a fizetést Stripe

en: Name that users will see on the checkout page, defaults to "Stripe"
hu_HU: Név, hogy a felhasználók látni fogják a fizetési oldalra, automatikusan "Stripe"

en: Stripe requires an SSL certificate to accept credit card information securely from your website. <a href="http://www.sunshinephotocart.com/docs/ssl" target="_blank">Learn more</a>
hu_HU: Stripe igényel SSL tanúsítványt, hogy elfogadja a hitelkártya adatokat biztonságosan a honlapon. <a href="http://www.sunshinephotocart.com/docs/ssl" target="_blank"> További információ </a>

en: Test Publishable Key
hu_HU: Teszt közzétehető kulcs

en: Live Publishable Key
hu_HU: Élő közzétehető kulcs

en: Tiered Pricing
hu_HU: Többszintű árképzés

en: This product uses tiered pricing
hu_HU: Ez a termék többszintű árazásu

en: Create price tiers
hu_HU: Többszintű ár alkotás

en: Add another tier
hu_HU: Újabb meghatározási szint

en: Tiered pricing & taxes
hu_HU: Többszintű árak és adók

en: Apply any tiered pricing discount before calculating tax
hu_HU: Alkalmazzon bármilyen többszintű árkedvezményt az adó kiszámítása előtt

en: Enable Tiered Shipping
hu_HU: Engedelyezi a lepcsozetes szallitast

en: Define Tiers
hu_HU: Lepcsozetek meghatarozasa

en: Example: 50:12|100:19|99999:23 - up to $50 subtotal = $12 shipping, $50.01 to $100 subtotal = $19 shipping, $100.01 and above = $23
hu_HU: Pelda: 50:12|100:19|99999:23 - tol $50 -ig osszesen = $12 a szallitas, $50.01 -tol $100 -ig osszesen = $19 a szallitas, $100.01 folott = $23

en: After discounts
hu_HU: Kedvezmények után

note: Description of the plugin/theme
en: Client Gallery Photo Cart & Proofing Plugin for WordPress
hu_HU: Ügyfél Galéria, vásárlás és próbanyomat beépülő modul
