Sunshine Photo Cart - en to nb_NO translation catalogue (1179 entries)

en: Sorry, all Sunshine add-ons require that the main Sunshine Photo Cart plugin first be active
nb_NO: Beklager, alle Sunshine-tilleggene krever at hovedutvidelsen Sunshine Photo Cart er aktivert først.

en: Gallery Analytics
nb_NO: Gallerianalyse

en: Total Unique Views
nb_NO: Totale unike visninger

en: Latest Visitors
nb_NO: Siste besøkende

en: Anonymous
nb_NO: Anonym

en: No views yet
nb_NO: Ingen visninger ennå

en: Images viewed
nb_NO: Bilder vist

en: Total views
nb_NO: Totale visninger

en: No images viewed yet
nb_NO: Ingen bilder vist ennå

en: No images for this gallery yet
nb_NO: Ingen bilder i dette galleriet ennå

en: Images Purchased
nb_NO: Bilder kjøpt

en: Total purchases
nb_NO: Totale kjøp

en: No images purchased yet
nb_NO: Ingen bilder kjøpt ennå

en: Product Cost
nb_NO: Produktpris

en: at
nb_NO: den

en: No users have logged in yet
nb_NO: Ingen brukere har logget inn ennå

en: Recent User Logins
nb_NO: Nylige innlogginger

en: Total Sales Revenue
nb_NO: Totale salgsinntekter

en: Total Orders Completed
nb_NO: Bestillinger fullført

en: Average Sale Total
nb_NO: Gjennomsnittlige salg totalt

en: Actual Profit
nb_NO: Faktisk profitt

en: Month
nb_NO: Måned

en: Profit
nb_NO: Profitt

en: Last 6 Months Revenue/Profit
nb_NO: Siste 6 måneders inntekter

en: You do not have any sales yet
nb_NO: Du har ingen salg ennå

en: Order Totals
nb_NO: Totalsum

en: Product
nb_NO: Produkt

en: Popular Products Sold
nb_NO: Populære produkter solgt

en: No sales data currently recorded
nb_NO: Ingen salgsdata lagret for øyeblikket

en: Most Popular Products Sold
nb_NO: Mest populære produkter solgt

en: Are you sure? This cannot be undone!
nb_NO: Er du helt sikker? Dette kan ikke angres!

en: Reset data
nb_NO: Nullstill

en: Gallery
nb_NO: Galleri

en: Total Sales
nb_NO: Totalt salg

en: Price Level
nb_NO: Prisnivå

en: Galleries With Best Sales
nb_NO: Gallerier med best salg

en: Most Purchased Images of All Time
nb_NO: Mest kjøpte bilder

en: Popular product data has been reset
nb_NO: Populære produktdata er nullstilt

en: Gallery sales data has been reset
nb_NO: Galleriets salgsdata er nullstilt

en: Popular images data has been reset
nb_NO: Populære produktdata er nullstilt

en: Sales Data
nb_NO: Salgsdata

en: Galleries Viewed
nb_NO: Gallerier vist

en: total views
nb_NO: totale visninger

en: User has not viewed any galleries
nb_NO: Brukeren har ikke sett noen gallerier

en: Automated Emails
nb_NO: Automatiserte e-poster

[ctx: post type general name]
en: Automated Emails
nb_NO: Automatiserte e-poster

[ctx: post type singular name]
en: Automated Email
nb_NO: Automatisert e-post

[ctx: email]
en: Add New
nb_NO: Legg til ny

en: Add New Automated Email
nb_NO: Legg til ny automatisert e-post

en: Edit Automated Email
nb_NO: Rediger automatisert e-post

en: New Automated Email
nb_NO: Ny automatisert e-post

en: All Automated Emails
nb_NO: Alle automatiserte e-poster

en: View Automated Emails
nb_NO: Vis automatiserte e-poster

en: Search Automated Emails
nb_NO: Søk i automatiserte e-poster

en: No automated emails found
nb_NO: Ingen automatiserte e-poster funnet

en: No automated emails found in trash
nb_NO: Ingen automatiserte e-poster funnet i søppelkurven

[ctx: post type general name]
en: Email Log
nb_NO: E-postlogg

[ctx: post type singular name]
en: Email Log
nb_NO: E-postlogg

[ctx: email-log]
en: Add New
nb_NO: Legg til ny

en: Add New Email Log
nb_NO: Legg til ny e-postlogg

en: Edit Email Log
nb_NO: Rediger e-postlogg

en: New Email Log
nb_NO: Ny e-postlogg

en: All Email Log
nb_NO: Alle e-postlogger

en: View Email Log
nb_NO: Vis e-postlogg

en: Search Email Log
nb_NO: Søk i e-postlogg

en: No Email Log found
nb_NO: Ingen e-postlogg funnet

en: No Email Log found in trash
nb_NO: Ingen e-postlogg i søppelkurven

en: Email Log
nb_NO: E-postlogg

en: Email Options
nb_NO: E-postalternativer

en: Template Variables
nb_NO: Mal-variabler

en: Email Info
nb_NO: E-postinfo

en: Email Content
nb_NO: E-postinnhold

en: Send To
nb_NO: Send til

en: Email Template
nb_NO: E-postmal

en: Time Sent
nb_NO: Sendt

en: Discount
nb_NO: Rabatt

en: Subject
nb_NO: Emne

en: Email Subject
nb_NO: E-postemne

en: After user registers
nb_NO: Etter at brukeren registreres

en: After user adds item to cart
nb_NO: Etter at brukeren legger produkter i handlekurven

en: After user submits order
nb_NO: Etter at brukeren sender bestilling

en: After user views gallery for first time
nb_NO: Etter at brukeren ser et galleri for første gang

en: Before gallery expires
nb_NO: Før galleriet utløper

en: After gallery expires
nb_NO: Etter at galleriet utløper

en: After providing email to access gallery
nb_NO: Etter å ha sendt e-post for galleritilgang

en: Trigger
nb_NO: Utløser

en: Time
nb_NO: Tid

en: Months
nb_NO: Måneder

en: Days
nb_NO: Dager

en: Hours
nb_NO: Timer

en: How long before/after the trigger should this email get sent?
nb_NO: Hvor lenge før/etter utløseren skal denne e-posten bli sendt?

en: Recipients
nb_NO: Mottakere

en: All users
nb_NO: Alle brukere

en: User has favorites
nb_NO: Brukeren har favoritter

en: User has items in cart
nb_NO: Brukeren har produkter i handlekurven

en: User has ordered
nb_NO: Brukeren har bestilt

en: User has no orders
nb_NO: Brukeren har ingen bestillinger

en: User has not ordered item from gallery
nb_NO: Brukeren har ikke bestilt produkter fra galleriet

en: Select user attributes to determine who should receive this email
nb_NO: Velg bruker-attributter for å bestemme hvem som skal motta denne e-posten

en: Discount code (Optional)
nb_NO: Rabattkode (valgfri)

en: None
nb_NO: Ingen

en: A unique coupon code will be generated based on the settings of the selected coupon and assigned to the specific user being emailed
nb_NO: En unik kupongkode blir generert basert på innstillingene til den valgte kupongen, og tildeles den spesifikke brukeren som får e-posten

en: Discount Expiration (Optional)
nb_NO: Rabatten utløper (valgfri)

en: How long should the coupon code be valid for after being created? This will override any expiration date settings of the selected discount code
nb_NO: Hvor lenge skal kupongkoden være gyldig etter at den er lagd? Dette vil overstyre eventuelle utløpsdatoer på den valgte rabattkoden

en: Email Admin
nb_NO: E-post admin

en: Send a copy of this email to site admin
nb_NO: Send en kopi av denne e-posten til sideadministratoren

en: Personalize your email with the following tags:
nb_NO: Tilpass e-posten din med følgende stikkord:

en: Gallery Name
nb_NO: Gallerinavn

en: Gallery URL
nb_NO: Galleri URL

en: Gallery Password
nb_NO: Galleripassord

en: Images in the associated gallery
nb_NO: Bilder i det assosierte galleriet

en: Featured image in the associated gallery
nb_NO: Fremhevet bilde i det assosierte galleriet

en: Registration URL
nb_NO: Registrerings URL

en: First Name
nb_NO: Fornavn

en: Last Name
nb_NO: Etternavn

en: Site Name
nb_NO: Nettsidenavn

en: Site URL
nb_NO: Nettside URL

en: Sunshine Galleries Page
nb_NO: Sunshine gallerier-side

en: Generated Discount Code
nb_NO: Generert rabattkode

en: Items in cart
nb_NO: Produkter i handlekurven

en: Images in favorites
nb_NO: Bilder i favoritter

en: Queue processed!
nb_NO: Kø ferdig behandlet!

en: Image
nb_NO: Bilde

en: Name
nb_NO: Navn

en: Quantity
nb_NO: Antall

en: Cost
nb_NO: Pris

en: Sent to %s
nb_NO: Sendt til %s

en: Exclude from Automated Emails
nb_NO: Ekskluder fra automatiserte e-poster

en: See email log
nb_NO: Vis e-postlogg

en: Process Queue
nb_NO: Behandle kø

en: Join  email newsletter
nb_NO: Få nyhetsbrev på e-post

en: Campaign Monitor
nb_NO: Kampanjemonitor

en: We think Campaign Monitor is by far the best email newsletter system. <a href="https://signup.campaignmonitor.com/signup" target="_blank">Sign up for free!</a>
nb_NO: Vi syns Kampanjemonitor er det klart beste nyhetsbrev-systemet. <a href="https://signup.campaignmonitor.com/signup" target="_blank"> Gratis påmelding! </a>

en: Save this value then you can choose a list
nb_NO: Lagre denne verdien, så kan du velge en liste

en: Invalid Campaign Monitor API key
nb_NO: Ugyldig Kampanjemonitor API-nøkkel

en: API Key
nb_NO: API-nøkkel

en: Please select list
nb_NO: Vennligst velg liste

en: Subscribe Method
nb_NO: Abonnement

en: Ask users if they want to subscribe
nb_NO: Spør brukere om de ønsker å abonnere

en: Automatically subscribe
nb_NO: Abonner automatisk

en: Default
nb_NO: Standard

en: If asking users to subscribe, checked by default
nb_NO: Hvis å spørre bruker om å abonnere, markert som standard

en: Checked
nb_NO: Markert

en: When to subscribe
nb_NO: Når man skal abonnere

en: Registration
nb_NO: Registrering

en: Access gallery with email
nb_NO: Tilgang til galleri med e-post

en: Checkout
nb_NO: Kasse

en: Downloadable
nb_NO: Nedlastbar

en: This product is downloadable
nb_NO: Dette produktet er nedlastbart

en: Dimensions
nb_NO: Dimensjoner

en: Leave blank for full resolution
nb_NO: La være tomt for full oppløsning

en: Free Download
nb_NO: Gratis nedlasting

en: This should be included in any free downloads
nb_NO: Dette skal være inkludert i alle gratis nedlastinger

en: Watermark
nb_NO: Vannmerke

en: Add a watermark to image when downloaded
nb_NO: Sett vannmerke på nedlastet bilde

en: Allow free downloads?
nb_NO: Tillat gratis nedlastinger?

en: Allow users to download images in this gallery for free (no checkout required)
nb_NO: Tillat brukere å laste ned bilder i dette galleriet gratis (ingen kasse)

en: Allow users to download entire gallery as zip file (no checkout required)
nb_NO: Tillat brukere å laste ned hele galleriet som en zip-fil (ingen kasse)

en: Restrict downloads to users?
nb_NO: Begrens nedlastinger til registrerte brukere?

en: Download
nb_NO: Last ned

en: Download all images from gallery
nb_NO: Last ned alle bilder fra galleriet

en: Sorry, your item is not available for download yet
nb_NO: Beklager, produktet ditt er ikke tilgjengelig for nedlasting ennå

en: Could not create zip file for download
nb_NO: Kunne ikke lage zip-fil for nedlasting

en: Sorry, one of the download files does not exist
nb_NO: Beklager, en av de nedlastbare filene finnes ikke

en: Download all images from this order
nb_NO: Last ned alle nedlastbare bilder på denne bestillingen

en: Download Image
nb_NO: Last ned bilde

en: Download All Images
nb_NO: Last ned alle bilder

en: Purchase entire gallery digital downloads
nb_NO: Kjøp hele galleriet til nedlasting

en: Sorry, file not available for download
nb_NO: Beklager, filen er ikke tilgjengelig for nedlasting

en: Download file does not exist
nb_NO: Nedlastbar fil finnes ikke

en: Full Resolution
nb_NO: Full oppløsning

en: Could not finalize zip file for download
nb_NO: Kunne ikke lage zip-fil for nedlasting

en: You do not have permission to download these files.
nb_NO: Du har ikke tilgang til å laste ned disse filene.

en: You do not have permission to download this file.
nb_NO: Du har ikke tilgang til å laste ned denne filen.

en: Sorry, this is not your order
nb_NO: Beklager, dette er ikke din bestilling

en: You have already added the gallery download for %s to your cart
nb_NO: Du har allerede lagt gallerinedlasting for %s til handlekurven din

en: Gallery digital negatives added to cart!
nb_NO: Digitale negativer er lagt i handlekurven!

en: View cart
nb_NO: Vis handlekurv

en: Gallery Digital Negatives
nb_NO: Digitale negativer

en: Downloaded count: %s
nb_NO: Nedlastinger: %s

en: No shipping, download only
nb_NO: Ingen frakt, kun nedlasting

en: Downloads
nb_NO: Nedlastinger

en: Low Resolution Image Options
nb_NO: Lav bildeoppløsning-alternativer

en: Image Width
nb_NO: Bildebredde

en: Image Height
nb_NO: Bildehøyde

en: Allow users to purchase digital negatives of an the entire session. Leave price blank to disable this feature for a specific price level.
nb_NO: La brukere kjøpte digitale negativer av en hel sesjon. La prisfeltet stå tomt for å deaktivere denne funksjonen for et spesifikt prisnivå.

en: Tax gallery digital negatives
nb_NO: Moms på digitale negativer

en: Apply a tax to the gallery digital negatives
nb_NO: Legg moms på digitale negativer

en: More Digital Download Options
nb_NO: Flere digitale nedlastingsalternativer

en: Alternate Download Method
nb_NO: Alternative nedlastingsmetoder

en: Check this if downloads are not working for your users or to integrate with Amazon S3. This method is less efficient but more likely to work.
nb_NO: Merk av her hvis nedlastinger ikke virker for dine brukere, eller du vil integrere med Amazon S3. Denne metoden er mindre effektiv, men mer sannsynlig å fungere.

en:  (This image will have your selected watermark on it)
nb_NO: (Dette bildet vil ha det valgte vannmerket påført)

en: Include low res files in download
nb_NO: Inkluder lavoppløselige filer i nedlastingen

en: Check this if you want to include the low resolution images in downloads
nb_NO: Merk av her hvis du vil inkludere de lavoppløselige bildene i nedlastingen

en: Print Release
nb_NO: Bildekontrakt

en: Print release file to be included with any file download. <strong>PDF required</strong>. Upload a file to your <a href="upload.php">Media gallery</a>, then select it here.
nb_NO: Bildekontrakt som skal inkluderes ved nedlastinger. <strong>PDF kreves</strong>. Last opp PDF til ditt <a href="upload.php">mediabibliotek</a>, og velg det her etterpå.

en: Sorry, your item cannot yet be downloaded
nb_NO: Beklager, produktet ditt kan ikke lastes ned ennå

en: Sorry, this is not a downloadable product
nb_NO: Beklager, dette er ikke et nedlastbart produkt

en: Sorry, this image was not in your order
nb_NO: Beklager, dette bildet var ikke i bestillingen din

en: Images Downloaded
nb_NO: Bilder lastet ned

en: Total downloads
nb_NO: Totale nedlastinger

en: After user downloads free image
nb_NO: Etter at brukeren laster ned gratis bilde

en: After user downloads free gallery
nb_NO: Etter at brukeren laster ned gratis galleri

en: An <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/.htaccess" target="_blank">.htaccess</a> file has been created for your "wp-content/uploads" directory to prevent any direct access to images, protecting your digital download files
nb_NO: En <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/.htaccess" target="_blank">.htaccess</a>-fil har blitt lagd for din "wp-content/uploads"-katalog for å forhindre direkte tilgang til bildene. Dette beskytter dine nedlastbare filer.

en: Sunshine's Digital Downloads add-on requires you to run an upgrade process. Please note this may take a while if you have a lot of galleries and images.
nb_NO: Sunshine's Digital Downloads tillegg må kjøre en oppgraderingsprosess. Dette kan ta en stund hvis du har mange gallerier og bilder.

en: Click here to start
nb_NO: Klikk her for å starte

en: Galleries successfully upgraded!
nb_NO: Galleriene ble oppgradert!

en: No gallery ID
nb_NO: Ingen galleri-ID

en: You do not have permission to access this image
nb_NO: Du har ikke tilgang til dette bildet

en: Permission denied
nb_NO: Ingen tilgang

en: Discounts
nb_NO: Rabatt

[ctx: post type general name]
en: Discounts
nb_NO: Rabatter

[ctx: post type singular name]
en: Discount
nb_NO: Rabatt

[ctx: coupon]
en: Add New
nb_NO: Legg til ny

en: Add New Coupon
nb_NO: Legg til ny kupong

en: Edit Discount
nb_NO: Rediger rabatt

en: New Discount
nb_NO: Ny rabatt

en: All Discounts
nb_NO: Alle rabatter

en: View Discounts
nb_NO: Vis rabatter

en: Search Discounts
nb_NO: Søk rabatter

en: No discounts found
nb_NO: Ingen rabatter funnet

en: No discounts found in trash
nb_NO: Ingen rabatter funnet i søppelkurven

en: Options
nb_NO: Innstillinger

en: Automatic
nb_NO: Automatisk

en: Apply this discount automatically with no coupon code
nb_NO: Trekk fra denne rabatten automatisk uten kupongkode

en: Discount Code
nb_NO: Rabattkode

en: Discount Type
nb_NO: Rabattype

en: off order
nb_NO: av bestilling

en: off product(s)
nb_NO: av produkt(er)

en: Discount Amount
nb_NO: Rabatt

en: Start Date
nb_NO: Startdato

en: End Date
nb_NO: Sluttdato

en: Max Quantity
nb_NO: Maks mengde

en: The maximum number of any one item this can be applied towards
nb_NO: Det maksimale antallet elementer som dette kan brukes til

en: Total Max Uses
nb_NO: Maksimalt antall bruk

en: Max Uses Per Person
nb_NO: Maksimalt antall bruk per person

en: Only This Discount
nb_NO: Bare denne rabatten

en: Only allow customer to use this coupon, disallow all other coupons
nb_NO: Tillat kunde å bruke bare denne kupongen, forby alle andre kuponger

en: Free Shipping
nb_NO: Gratis frakt

en: Make shipping free on entire order
nb_NO: Gjør frakten gratis på hele bestillingen

en: Minimum Purchase Amount
nb_NO: Minste kjøpsmengde

en: Apply Before Tax
nb_NO: Legg til før moms

en: Should this coupon be applied before calculating tax
nb_NO: Skal denne kupongen legges til før utregning av moms

en: Allowed Products
nb_NO: Tillatte produkter

en: Disallowed Products
nb_NO: Ikke-tillatte produkter

en: Allowed Categories
nb_NO: Tillatte kategorier

en: Disallowed Categories
nb_NO: Ikke-tillatte kategorier

en: Galleries
nb_NO: Gallerier

en: Add discount code
nb_NO: Legg til rabattkode

en: Enter code
nb_NO: Skriv inn kode

en: Apply
nb_NO: Angi

en: Discounts Applied
nb_NO: Rabatter angitt

en: Remove
nb_NO: Fjern

en: Back to Favorites
nb_NO: Tilbake til favoritter

en: Back to Gallery
nb_NO: Tilbake til galleri

en: items
nb_NO: varer

en: View Cart
nb_NO: Vis handlekurv

en: Add Comment
nb_NO: Legg til kommentar

en: Back to Image
nb_NO: Tilbake til bilde

en: Comment pending...
nb_NO: Kommentar venter...

en: You might have left one of the fields blank, or be posting too quickly
nb_NO: Du kan ha latt ett av feltene stå tomme, eller postet for fort

en: Your comment has been added!
nb_NO: Kommentaren din ble lagt til!

en: Please wait a while before posting your next comment
nb_NO: Vennligst vent en stund før du skriver din neste kommentar

en: Lightbox Options
nb_NO: Lightbox alternativer

en: Enable Lightbox
nb_NO: Aktiver lightbox

en: Slideshow Interval
nb_NO: Lysbildeintervall

en: Lightbox Background Color
nb_NO: Lightbox bakgrunnsfarge

en: Lightbox Text Color
nb_NO: Lightbox tekstfarge

en: Lightbox Highlight Color
nb_NO: Lightbox fremhevet farge

en: Price
nb_NO: Pris

en: Qty
nb_NO: Antall

en: See Product
nb_NO: Se produkt

en: Add to Cart
nb_NO: Legg i handlekurv

en: Select Quantity
nb_NO: Velg antall

en: Adding...
nb_NO: Legger til...

en: added to cart
nb_NO: lagt til i handlekurven

en: Sorry, there was an error with your request
nb_NO: Beklager, det oppstod en feil med din forespørsel

en: You must first <a href="%s">login</a> or <a href="%s">register</a> before you can add pictures to your cart. This allows us to track your favorites and items in your cart when you return.
nb_NO: Du må først <a href="%s">logge inn</a> eller <a href="%s">registere</a> deg før du kan legge til bilder i handlekurven. Dette gir oss muligheten til å spore dine favoritter og elementer i handlekurven din når du kommer tilbake.

en: MailChimp has a good free program if you have less than 2,000 subscribers
nb_NO: MailChimp har et bra gratisprogram hvis du har færre enn 2.000 abonnenter

en: Invalid MailChimp API key
nb_NO: Ugyldig MailChimp API-nøkkel

en: Enable Masonry
nb_NO: Aktiver Masonry

en: Show images in a masonry style (Think Pinterest)
nb_NO: Vis bilder i murverk-stil (tenk Pinterest)

en: Where to enable
nb_NO: Hvor det skal aktiveres

en: Gallery Thumbnails
nb_NO: Galleri-miniatyrbilder

en: Image Thumbnails
nb_NO: Foto-miniatyrbilder

en: Messaging
nb_NO: Meldinger

en: Messaging Templates
nb_NO: Melding-maler

en: Allowed template variables are: %s
nb_NO: Tillatte mal-variabler er: %s

en: Gallery Invite Subject
nb_NO: Galleri-invitasjon emne

en: Gallery Invite Message
nb_NO: Galleri-invitasjon melding

en: Register Invite Subject
nb_NO: Registrer invitasjon emne

en: Register Invite
nb_NO: Registrer invitasjon

en: Message Type
nb_NO: Meldingstype

en: Custom Message
nb_NO: Tilpasset melding

en: Invite user to gallery
nb_NO: Inviter bruker til galleri

en: Invite user to register
nb_NO: Inviter bruker til å registrere seg

en: Please select
nb_NO: Vennligst velg

en: To
nb_NO: Til

en: Specific email address(es)
nb_NO: Spesifikk(e) e-postadresse(r)

en: Email address(es)
nb_NO: E-postadresse(r)

en: Separate multiple email addresses with a comma
nb_NO: Separer flere e-postadresser med et komma

en: Allowed template variables are
nb_NO: Tillatte mal-variabler er

en: Want to customize this default text?
nb_NO: Vil du tilpasse denne standardteksten?

en: See email templates
nb_NO: Se e-postmaler

en: Send Message
nb_NO: Send melding

en: Please select a gallery
nb_NO: Vennligst velg et galleri

en: Please select a user
nb_NO: Vennligst velg en bruker

en: Invalid email address
nb_NO: Ugyldig e-postadresse

en: Please provide a subject
nb_NO: Vennligst angi et emne

en: Please provide a message
nb_NO: Vennligst skriv en melding

en: Message has been sent to %s
nb_NO: Melding ble sendt til %s

en: Sorry, message was not sent
nb_NO: Beklager, meldingen ble ikke sendt

en:  or <a href="%s">invite a user to this gallery</a>!
nb_NO: eller <a href="%s">inviter en bruker til dette galleriet</a>!

en: Send email to these people
nb_NO: Send e-post til disse folkene

en: You have not met the minimum order subtotal of %s
nb_NO: Bestillingen oppfyller ennå ikke minstekravet på %s

en: You have not met the minimum order of %s for the gallery "%s"
nb_NO: Bestillingen oppfyller ennå ikke minstekravet på %s for galleriet "%s"

en: Minimum Order
nb_NO: Minimum bestilling

en: Minimum Cart Subtotal ($)
nb_NO: Minimum handlekurv delsum (kr)

en: Enable Mollie payment methods including iDEAL
nb_NO: Aktiver Mollie betalingsalternativer, inkludert iDEAL

en: There was an error processing your payment (%s)
nb_NO: Det skjedde en feil under betalingen (%s)

en: Enable payments via Mollie
nb_NO: Aktiver betaling via Mollie

en: Name that users will see on the checkout page, defaults to "Mollie"
nb_NO: Navn som brukerne vil se på kassesiden, blir "Mollie" som standard

en: Description
nb_NO: Beskrivelse

en: Description that users will see on the checkout page
nb_NO: Beskrivelse som brukerne vil se på kassesiden

en: Test Mode
nb_NO: Testmodus

en: Test Secret Key
nb_NO: Hemmelig test-nøkkel

en: Live Secret Key
nb_NO: Hemmelig live-nøkkel

en: Packages
nb_NO: Pakker

en: This page is not accessible via this method. Please visit a gallery first.
nb_NO: Denne siden er utilgjengelig via den metoden. Vennligst besøk et galleri først.

en: Package
nb_NO: Pakke

en: This product is a package
nb_NO: Dette produktet er en pakke

en: Choose Products for Package
nb_NO: Velg produkter for pakke

en: Entire session as digital download
nb_NO: Hele sesjonen som digital nedlasting

en: Add another product
nb_NO: Legg til annet produkt

en: Entire gallery digital download
nb_NO: Hele galleriet som digital nedlasting

en: Unfilled items in package:
nb_NO: Gjenstående ufylte varer i pakke:

en: Assign this image to your package
nb_NO: Bruk dette bildet på pakken din

en: Select package
nb_NO: Velg pakke

en: Completed
nb_NO: Ferdig

en: Assign to Package
nb_NO: Tildel til pakke

en: You have not filled all your packages
nb_NO: Du har ikke fylt alle pakkene dine

en: No products have been assigned to this package
nb_NO: Ingen produkter er blitt tildelt denne pakken

en: Package added to cart!
nb_NO: Pakke er lagt i handlekurven

en: Sorry, something went wrong with adding the item to cart.
nb_NO: Beklager, noe gikk galt med å legge til elementet i handlekurven.

en: Image could not be added to package
nb_NO: Bildet kunne ikke legges til pakken

en: Item removed from package
nb_NO: Varen ble fjernet fra pakken

en: Details
nb_NO: Detaljer

en: Pay by credit card (Visa, MasterCard, American Express, Discover)
nb_NO: Betal med kredittkort (Visa, MasterCard, American Express, Discover)

en: Payment could not process successfully (%s). %s
nb_NO: Betaling kunne ikke fullføres (%s). %s

en: Payment could not process successfully because of a server error (%s). %s
nb_NO: Betaling kunne ikke fullføres på grunn av en server feil (%s). %s

en: An unknown error occurred and your payment could not be processed
nb_NO: En ukjent feil oppsto og betalingen kunne ikke fullføres

en: Card Number
nb_NO: Kortnummer

en: Expiration Date
nb_NO: Utløpsdato

en: Enable payments via PayJunction
nb_NO: Aktiver betaling via PayJunction

en: Name that users will see on the checkout page, defaults to "PayJunction"
nb_NO: Navn som brukerne vil se på kassesiden, blir "PayJunction" som standard

en: Force HTTPS
nb_NO: Tving HTTPS

en: PayJunction requires an SSL certificate to accept credit card information securely from your website. <a href="http://www.sunshinephotocart.com/docs/ssl" target="_blank">Learn more</a>
nb_NO: PayJunction krever et SSL-sertifikat for å akseptere kredittkortinformasjon fra din webside <a href="http://www.sunshinephotocart.com/docs/ssl" target="_blank">Lær mer</a>

en: Login
nb_NO: Logg inn

en: Password
nb_NO: Passord

en: Install Required Plugins
nb_NO: Installer påkrevde utvidelser

en: Install Plugins
nb_NO: Installer utvidelser

en: Installing Plugin: %s
nb_NO: Installerer utvidelse: %s

en: Updating Plugin: %s
nb_NO: Oppdaterer utvidelse: %s

en: Something went wrong with the plugin API.
nb_NO: Noe gikk galt med utvidelsens API.

en: This theme requires the following plugin: %1$s. | This theme requires the following plugins: %1$s.
nb_NO[0]: Dette temaet krever følgende utvidelser: %1$s
nb_NO[1]: Dette temaet krever følgende utvidelser: %1$s.

en: This theme recommends the following plugin: %1$s. | This theme recommends the following plugins: %1$s.
nb_NO[0]: Dette temaet anbefaler følgende utvidelser: %1$s.
nb_NO[1]: Dette temaet anbefaler følgende utvidelser: %1$s.

en: The following plugin needs to be updated to its latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s. | The following plugins need to be updated to their latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s.
nb_NO[0]: Følgende utvidelser må oppdateres til sin siste versjon for å sikre maksimal kompatibilitet med dette temaet: %1$s.
nb_NO[1]: Følgende utvidelser må oppdateres til sin siste versjon for å sikre maksimal kompatibilitet med dette temaet: %1$s.

en: There is an update available for: %1$s. | There are updates available for the following plugins: %1$s.
nb_NO[0]: Det finnes oppdateringer tilgjengelig for følgende utvidelser: %1$s.
nb_NO[1]: Det finnes oppdateringer tilgjengelig for følgende utvidelser: %1$s.

en: The following required plugin is currently inactive: %1$s. | The following required plugins are currently inactive: %1$s.
nb_NO[0]: Følgende påkrevde utvidelser er for øyeblikket inaktive: %1$s.
nb_NO[1]: Følgende påkrevde utvidelser er for øyeblikket inaktive: %1$s.

en: The following recommended plugin is currently inactive: %1$s. | The following recommended plugins are currently inactive: %1$s.
nb_NO[0]: Følgende anbefalte utvidelser er for øyeblikket inaktive: %1$s.
nb_NO[1]: Følgende anbefalte utvidelser er for øyeblikket inaktive: %1$s.

en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
nb_NO[0]: Start installasjon av utvidelser
nb_NO[1]: Start installasjon av utvidelser

en: Begin updating plugin | Begin updating plugins
nb_NO[0]: Start oppdatering av utvidelser
nb_NO[1]: Start oppdatering av utvidelser

en: Begin activating plugin | Begin activating plugins
nb_NO[0]: Start aktivering av utvidelser
nb_NO[1]: Start aktivering av utvidelser

en: Return to Required Plugins Installer
nb_NO: Gå tilbake til installasjon av påkrevde utvidelser

en: Return to the Dashboard
nb_NO: Tilbake til kontrollpanelet

en: Plugin activated successfully.
nb_NO: Vellykket aktivering av utvidelsen.

en: The following plugin was activated successfully: | The following plugins were activated successfully:
nb_NO[0]: Følgende utvidelser ble aktivert:
nb_NO[1]: Følgende utvidelser ble aktivert:

en: No action taken. Plugin %1$s was already active.
nb_NO: Ingen tiltak gjort. Utvidelsen %1$s var allerede aktivert.

en: Plugin not activated. A higher version of %s is needed for this theme. Please update the plugin.
nb_NO: Utvidelse ikke aktivert. En nyere versjon av %s er nødvendig for dette temaet. Vennligst oppdater utvidelse.

en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
nb_NO: Alle utvidelser ble vellykket installert og aktivert. %1$s

en: Dismiss this notice
nb_NO: Lukk meldingen

en: There are one or more required or recommended plugins to install, update or activate.
nb_NO: Det er én eller flere påkrevde eller anbefalte utvidelser å installere, oppdatere eller aktivere.

en: Please contact the administrator of this site for help.
nb_NO: Vennligst ta kontakt med administrator av nettstedet for å få hjelp.

en: This plugin needs to be updated to be compatible with your theme.
nb_NO: Denne utvidelsen må oppdateres for å bli kompatibel med temaet ditt.

en: Update Required
nb_NO: Oppdatering påkrevd

en: The remote plugin package does not contain a folder with the desired slug and renaming did not work.
nb_NO: Den eksterne utvidelsespakken inneholder ikke en mappe med den ønskede slug og omdøping fungerte ikke.

en: Please contact the plugin provider and ask them to package their plugin according to the WordPress guidelines.
nb_NO: Vennligst ta kontakt med utvidelsesutgiveren og be dem pakke utvidelsen i henhold til WordPress sine retningslinjer.

en: The remote plugin package consists of more than one file, but the files are not packaged in a folder.
nb_NO: Den eksterne utvidelsespakken inneholder mer enn én fil, men filene er ikke pakket i en mappe.

[ctx: plugin A *and* plugin B]
en: and
nb_NO: og

en: Required
nb_NO: Påkrevd

en: Recommended
nb_NO: Anbefalt

en: WordPress Repository
nb_NO: WordPress-kodelager

en: External Source
nb_NO: Ekstern kilde

en: Pre-Packaged
nb_NO: Forhåndspakket

en: Not Installed
nb_NO: Ikke installert

en: Installed But Not Activated
nb_NO: Installert, men ikke aktivert

en: Active
nb_NO: Aktiv

en: Required Update not Available
nb_NO: Nødvendig oppdatering ikke tilgjengelig

en: Requires Update
nb_NO: Krever oppdatering

en: Update recommended
nb_NO: Oppdateringen anbefales

[ctx: plugins]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[0]: Alle <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[1]: Alle <span class="count">(%s)</span>

en: To Install <span class="count">(%s)</span> | To Install <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[0]: Å installere <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[1]: Å installere <span class="count">(%s)</span>

en: Update Available <span class="count">(%s)</span> | Update Available <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[0]: Oppdatering tilgjengelig <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[1]: Oppdatering tilgjengelig <span class="count">(%s)</span>

en: To Activate <span class="count">(%s)</span> | To Activate <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[0]: Å aktivere <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[1]: Å aktivere <span class="count">(%s)</span>

[ctx: as in: "version nr unknown"]
en: unknown
nb_NO: ukjent

en: Installed version:
nb_NO: Installert versjon:

en: Minimum required version:
nb_NO: Minimumskrav til versjon:

en: Available version:
nb_NO: Tilgjengelig versjon:

en: No plugins to install, update or activate.
nb_NO: Ingen utvidelser å installere, oppdatere eller aktivere.

en: Plugin
nb_NO: Utvidelse

en: Source
nb_NO: Kilde

en: Version
nb_NO: Versjon

en: Install %2$s
nb_NO: Installer %2$s

en: Update %2$s
nb_NO: Oppdater %2$s

en: Activate %2$s
nb_NO: Aktiver %2$s

en: Upgrade message from the plugin author:
nb_NO: Oppgraderingsmelding fra utvidelse-forfatteren:

en: Install
nb_NO: Installer

en: Update
nb_NO: Oppdater

en: Activate
nb_NO: Aktiver

en: No plugins were selected to be installed. No action taken.
nb_NO: Ingen utvidelser ble valgt for å installeres. Ingen tiltak gjort.

en: No plugins were selected to be updated. No action taken.
nb_NO: Ingen utvidelser ble valgt for å oppdateres. Ingen tiltak gjort.

en: No plugins are available to be installed at this time.
nb_NO: Ingen utvidelser er tilgjengelige for installering nå.

en: No plugins are available to be updated at this time.
nb_NO: Ingen utvidelser er tilgjengelige for oppdatering nå.

en: No plugins were selected to be activated. No action taken.
nb_NO: Ingen utvidelser ble valgt for å aktiveres. Ingen tiltak gjort.

en: No plugins are available to be activated at this time.
nb_NO: Ingen utvidelser er tilgjengelige for aktivering nå.

en: Plugin activation failed.
nb_NO: Aktivering av utvidelsen mislyktes.

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
nb_NO: Oppdaterer utvidelsen %1$s (%2$d/%3$d)

en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
nb_NO: Det oppstod en feil under installasjon av %1$s: <strong>%2$s</strong>.

en: The installation of %1$s failed.
nb_NO: Installasjonen av %1$s mislyktes.

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
nb_NO: Installasjonen og aktiveringsprosessen starter. Dette kan ta noe tid på enkelte systemer, så vær tålmodig.

en: %1$s installed and activated successfully.
nb_NO: %1$s er installert og aktivert.

en: Show Details
nb_NO: Vi detaljer

en: Hide Details
nb_NO: Skjul detaljer

en: All installations and activations have been completed.
nb_NO: Alle installasjoner og aktiveringer er fullført.

en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
nb_NO: Installerer og aktiverer utvidelse %1$s (%2$d/%3$d)

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
nb_NO: Installasjonsprosessen starter. Dette kan ta noe tid på enkelte systemer, så vær tålmodig.

en: %1$s installed successfully.
nb_NO: %1$s er installert.

en: All installations have been completed.
nb_NO: Alle installasjoner er fullført.

en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
nb_NO: Installerer utvidelse %1$s (%2$d/%3$d)

en: Please only install the add-ons you need. Hint: You <em>absolutely</em> do not need all of them
nb_NO: Vennligst installer bare tilleggene du trenger. Hint: Du trenger <em>absolutt</em> ikke alle

en: Sunshine Pro Add-on Manager
nb_NO: Sunshine Pro Tilleggsbehandler

en: Add-on Manager
nb_NO: Tilleggsbehandler

en: Installing Add-on: %s
nb_NO: Installerer tillegg: %s

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to install the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin installed. | Sorry, but you do not have the correct permissions to install the %s plugins. Contact the administrator of this site for help on getting the plugins installed.
nb_NO[0]: Beklager, du har ikke de rette tillatelsene for å installere %s utvidelser. Kontakt administratoren for dette nettstedet for å få hjelp.
nb_NO[1]: Beklager, du har ikke de rette tillatelsene for å installere %s utvidelser. Kontakt administratoren for dette nettstedet for å få hjelp.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to activate the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin activated. | Sorry, but you do not have the correct permissions to activate the %s plugins. Contact the administrator of this site for help on getting the plugins activated.
nb_NO[0]: Beklager, du har ikke de rette tillatelsene for å aktivere %s utvidelser. Kontakt administratoren for dette nettstedet for å få hjelp.
nb_NO[1]: Beklager, du har ikke de rette tillatelsene for å aktivere %s utvidelser. Kontakt administratoren for dette nettstedet for å få hjelp.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to update the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin updated. | Sorry, but you do not have the correct permissions to update the %s plugins. Contact the administrator of this site for help on getting the plugins updated.
nb_NO[0]: Beklager, du har ikke de rette tillatelsene for å oppdatere %s utvidelser. Kontakt administratoren for dette nettstedet for å få hjelp.
nb_NO[1]: Beklager, du har ikke de rette tillatelsene for å oppdatere %s utvidelser. Kontakt administratoren for dette nettstedet for å få hjelp.

en: Return to Sunshine Pro Add-on Manager
nb_NO: Tilbake til Sunshine Pro Tilleggsbehandler

en: All plugins installed and activated successfully. %s
nb_NO: Alle utvidelser er installert og aktivert. %s

en: Favorites
nb_NO: Favoritter

en: Add to Favorites
nb_NO: Legg til i favoritter

en: Remove from Favorites
nb_NO: Fjern fra favoritter

en: Remove All Favorites
nb_NO: Fjern alle favoritter

en: Submit Favorites
nb_NO: Send favoritter

en: Remove from favorites
nb_NO: Fjern fra favoritter

en: Add to favorites
nb_NO: Legg til i favoritter

en: Disable Favorites
nb_NO: Deaktiver favoritter

en: Image added to favorites
nb_NO: Bilde lagt til favoritter

en: A user account is required to track your favorites so you can come back any time to see them. <a href="%s">Register here</a> or login to an existing account below.
nb_NO: Du må ha en brukerkonto for å ta vare på dine favoritter, sånn at du kan komme tilbake og se dem. <a href="%s">Registrer deg her</a> eller logg inn under.

en: Favorites cleared
nb_NO: Favoritter fjernet

en: %s has submitted their favorites, <a href="%s">view them here</a>
nb_NO: %s har sendt sine favoritter, <a href="%s">se dem her</a>

en: %s has submitted favorites
nb_NO: %s har sendt favoritter

en: Your favorite images have been sent
nb_NO: Dine favorittbilder ble sendt

en: Sunshine Favorites
nb_NO: Sunshine Favoritter

en: Image File List
nb_NO: Bildeliste

en: Copy and paste the file names above into Lightroom's search feature (Library filter) to quickly find and create a new collection to make processing this order easier. Make sure you are using the "Contains" (and not "Contains All") search parameter.
nb_NO: Kopier og lim filnavnene over til Lightroom søkefunksjonen (bibliotek filter) for raskt å finne og opprette en ny samling for å gjøre behandling av denne bestillingen enklere. Kontroller at du bruker parameteren "Inneholder" (og ikke "inneholder alle") søk.

en: Images in your favorites have been removed because they are no longer available
nb_NO: Bilder i dine favoritter har blitt fjernet, fordi de ikke er tilgjengelige lenger.

en: After user adds image to favorites
nb_NO: Etter at brukeren legger bilde til i favoritter

en: Send payment in outside of website
nb_NO: Send betaling utenfor nettstedet

en: Offline payments can be anything you want, most likely for accepting checks
nb_NO: Offline betalinger kan være hva du vil, mest sannsynlig faktura eller kontant betaling.

en: Enable offline payments
nb_NO: Aktiver offline betalinger

en: Name that users will see on the checkout page, defaults to "Offline"
nb_NO: Navn som brukerne vil se på kassesiden, blir "Offline" som standard

en: Instructions
nb_NO: Instruksjoner

en: Use this to instruct customers how to submit payment (if check, mailing address would be a good idea)
nb_NO: Bruk denne til å instruere kunder hvordan de skal betale (hvis faktura er postadresse en god idé)

en: Submit payment via PayPal account or use a credit card
nb_NO: Send inn betaling via PayPal-konto eller bruk kredittkort

en: ERROR, something went really wrong
nb_NO: FEIL - noe gikk skikkelig galt

en: Redirecting to PayPal
nb_NO: Omdirigerer til PayPal

en: Shipping via %s
nb_NO: Frakt via %s

en: Submit payment via PayPal
nb_NO: Send inn betaling via PayPal

en: Enable payments via PayPal
nb_NO: Aktiver betaling via PayPal

en: Please make sure you have enabled your <a href="%s" target="_blank">PayPal IPN settings</a>. Set the URL to "%s".
nb_NO: Pass på at du har oppdatert dine <a href="%s" target="_blank">PayPal IPN innstillinger</a>. Sett URL til "%s".

en: Name that users will see on the checkout page, defaults to "PayPal"
nb_NO: Navn som brukerne vil se på kassesiden, blir "PayPal" som standard

en: PayPal Email
nb_NO: PayPal e-post

en: Enable test mode (Sandbox)
nb_NO: Aktiver testmodus (Sandbox)

en: More for developers, this lets you accept test transactions via PayPal. Requires developer account and being logged into the developer account.
nb_NO: Mer for utviklere. Dette lar deg akseptere testtransaksjoner via PayPal. Krever utviklerkonto og blir logget i utviklerens konto.

en: Page Style
nb_NO: Sidestil

en: Optionally enter the name of the page style you wish to use. These are defined in your PayPal account.
nb_NO: Alternativt skriv navnet på sidestilen du ønsker å bruke. Disse er definert i din PayPal-konto.

en: Order has been cancelled
nb_NO: Bestillingen ble kansellert

en: Reports
nb_NO: Rapporter

en: No taxes have been collected thus far
nb_NO: Ingen moms så langt

en: Share Image
nb_NO: Del bilde

en: Share Gallery
nb_NO: Del galleri

en: Gallery Sharing
nb_NO: Gallerideling

en: Allow
nb_NO: Tillat

en: Disallow
nb_NO: Fjern tillatelse

en: Image Sharing
nb_NO: Bildedeling

en: Sharing on Gallery Pages
nb_NO: Deling på gallerisider

en: Let users share a gallery on social networks like Facebook, Twitter, Pinterest
nb_NO: La brukerne dele gallerier på sosiale nettverk som Facebook, Twitter, Pinterest

en: Sharing on Image Detail Pages
nb_NO: Deling på bildedetaljer-sider

en: Let users share an image on social networks like Facebook, Twitter, Pinterest
nb_NO: La brukerne dele bilder på sosiale nettverk som Facebook, Twitter, Pinterest

en: Services
nb_NO: Tjenester

en: Choose which services to make available
nb_NO: Velg hvilke tjenester som skal være tilgjengelige

en: Enable Flat Rate Shipping
nb_NO: Aktiver fast frakt

en: Flat Rate Shipping Cost
nb_NO: Fraktpris

en: Taxable
nb_NO: Momspliktig

en: Enable Local Delivery Shipping
nb_NO: Aktiver lokal frakt

en: Local Delivery Shipping Cost
nb_NO: Lokal fraktpris

en: Allowed zip/post codes
nb_NO: Tillatte postnummer

en: What zip/post codes is this allowed for? Separate each zip/post code with a comma.
nb_NO: Hvilke postnummer er dette tillatt for? Skill hvert postnummer med komma.

en: Cannot choose %s shipping, not within allowed area
nb_NO: Kan ikke velge %s frakt, er ikke innenfor tillatt område

en: Pickup
nb_NO: Henting

en: Enable Pickup Shipping
nb_NO: Aktiver henting

en: Pickup Shipping Cost
nb_NO: Hentekostnad

en: Pickup Instructions
nb_NO: Instruksjoner for henting

en: Add image to all files uploaded to Sunshine (except digital download files)
nb_NO: Legg bilde til alle filer som blir lastet opp til Sunshine (bortsett fra digitale nedlastinger)

en: No image
nb_NO: Ikke noe bilde

en: <strong>Image must be a transparent PNG.</strong> Upload a file to your <a href="upload.php">Media gallery</a>, then select it here
nb_NO: <strong>Bildet må være en transparent PNG.</strong> Last opp en fil til <a href="upload.php">Mediagalleriet</a> og velg det her

en: Position
nb_NO: Posisjon

en: Top Left
nb_NO: Topp venstre

en: Top Right
nb_NO: Topp høyre

en: Bottom Left
nb_NO: Bunn venstre

en: Bottom Right
nb_NO: Bunn høyre

en: Center
nb_NO: Midtstill

en: Repeat
nb_NO: Gjenta

en: Margin from edge
nb_NO: Avstand fra kanten

en: Number only, not used for "Center" position
nb_NO: Bare tall, brukes ikke for midtstilt posisjon

en: Watermark Thumbnails
nb_NO: Vannmerk miniatyrbilder

en: Update completed
nb_NO: Oppdatering fullført

en: Welcome to Sunshine Photo Cart %s
nb_NO: Velkommen til Sunshine Photo Cart %s

en: Thank you for updating to the latest version!
nb_NO: Takk for at du oppdaterte til den siste versjonen!

en: Thank you for installing!
nb_NO: Takk for at du installerte!

en: <strong>%s</strong> Sunshine %s is the most comprehensive client proofing and photo cart plugin for WordPress. We hope you enjoy greater selling success!
nb_NO: <strong>%s</strong> Sunshine %s er den mest omfattende klientkorrektur- og fotosalg-utvidelsen for WordPress. Vi håper du liker større salgssuksess!

en: Add-ons for Sunshine Photo Cart
nb_NO: Tillegg for Sunshine Photo Cart

en: Go beyond the basics, Sunshine’s add-ons let you maximize your profits to help you build a more profitable client photo sales process.
nb_NO: Få mer enn det grunnleggende, Sunshines tillegg lar deg maksimere fortjenesten din for å hjelpe deg med å utvikle en mer lønnsom klientbilde salgsprosess.

en: Learn more & buy &raquo;
nb_NO: Lær mer & kjøp &raquo;

en: Once Weekly
nb_NO: En gang ukentlig

en: Thank you for using <a href="%1$s" target="_blank">Sunshine Photo Cart</a>! Please <a href="%2$s" target="_blank">rate us</a> on <a href="%2$s" target="_blank">WordPress.org</a>
nb_NO: Takk for at du bruker <a href="%1$s" target="_blank">Sunshine Photo Cart</a>! Vennligst <a href="%2$s" target="_blank">ranger oss</a> på <a href="%2$s" target="_blank">WordPress.org</a>

en: View Client Galleries
nb_NO: Vis klientgallerier

en: Your galleries have been updated!
nb_NO: Dine gallerier er oppdatert!

en: Image could not be found, just moving on
nb_NO: Bildet ble ikke funnet, går videre

en: Could not make new folder for gallery
nb_NO: Kunne ikke lage ny mappe for galleri

en: Could not move full size image: %s
nb_NO: Kunne ikke flytte bildet: %s

en: Could not move %s
nb_NO: Kunne ikke flytte %s

en: Successfully moved %s
nb_NO: Flyttet %s

en: Orders
nb_NO: Bestillinger

en: Email
nb_NO: E-post

en: Phone
nb_NO: Telefon

en: Notes
nb_NO: Notater

en: Settings
nb_NO: Innstillinger

en: Bulk add products
nb_NO: Legg til flere produkter på én gang

en: Bulk Add Products
nb_NO: Legg til flere produkter på én gang

en: Category
nb_NO: Kategori

en: Before you add these, please double check everything is accurate!
nb_NO: Dobbeltsjekk at alt er riktig før du legger til disse!

en: Add these products
nb_NO: Legg til disse produktene

en: Order #
nb_NO: Bestilling #

en: Customer
nb_NO: Kunde

en: Guest
nb_NO: Gjest

en: Recent Orders
nb_NO: Siste bestillinger

en: Dashboard
nb_NO: Dashbord

en: Sunshine Photo Cart Overview
nb_NO: Sunshine Photo Cart oversikt

en: Images
nb_NO: Bilder

en: Photos
nb_NO: Bilder

en: images
nb_NO: bilder

en: Gallery Options
nb_NO: Galleri Alternativer

en: Gallery Emails
nb_NO: Galleri e-poster

en: Orders From Gallery
nb_NO: Bestillinger fra galleri

en: Drop files here
nb_NO: Slipp filer her

en: or
nb_NO: eller

en: Select Files
nb_NO: Velg filer

en: Load %s more images
nb_NO: Last %s flere bilder

en: Loading
nb_NO: Laster

en: Sorry, the image could not be deleted for some reason
nb_NO: Beklager, bildet kunne ikke slettes, av en eller annen grunn

en: Allowed Files
nb_NO: Tillatte filer

en: Gallery Type
nb_NO: Galleritype

en: Password Protected
nb_NO: Passordbeskyttet

en: Private (only specified users)
nb_NO: Privat (bare angitte brukere)

en: Password Hint
nb_NO: Passordhint

en: Private Access Users
nb_NO: Privat tilgang-brukere

en: Access Type
nb_NO: Tilgangstype

en: Registered and logged in
nb_NO: Registrert og logget inn

en: Provide email address
nb_NO: Angi e-postadresse

en: Disable products
nb_NO: Deaktiver produkter

en: Users will not be able to purchase any products for this gallery
nb_NO: Brukere vil ikke kunne kjøpe produkter i dette galleriet

en: Allow image comments
nb_NO: Tillat bildekommentarer

en: FTP Images Folder
nb_NO: FTP bildemappe

en: Please select folder
nb_NO: Vennligst velg mappe

en: %1$s-%2$s
nb_NO: %1$s - %2$s

en: %1$s%2$s, %3$s @ %4$s : %5$s
nb_NO: %1$s %2$s , %3$s @ %4$s : %5$s

en: Cancel
nb_NO: Avbryt

en: Expires
nb_NO: Utløper

en: <strong>Gallery updated</strong>, <a href="%s">view gallery</a>
nb_NO: <strong>Galleri oppdatert</strong>, <a href="%s">vis galleri</a>

en: <strong>Gallery created</strong>, <a href="%s">view gallery</a>
nb_NO: <strong>Galleri opprettet</strong>, <a href="%s">vis galleri</a>

en: Please note that this gallery will not inherit the settings from the selected parent gallery
nb_NO: Legg merke til at dette galleriet ikke vil arve innstillingene fra det valgte foreldregalleriet

en: Order #%s
nb_NO: Bestilling #%s

en: Image Processor
nb_NO: Bildeprosessor

en: We are processing your images! Please be patient, especially if you have a lot.
nb_NO: Vi behandler bildene dine! Vennligst vær tålmodig, særlig hvis du har mange.

en: Abort Import
nb_NO: Avbryt import

en: Return to Gallery
nb_NO: Tilbake til galleri

en: Already uploaded to gallery
nb_NO: Allerede lastet opp til galleri

en: The selected file could not be copied to %s.
nb_NO: Den valgte filen kunne ikke kopieres til %s.

en: Add-Ons or Go Pro!
nb_NO: Tillegg eller Go Pro!

en: Get Help
nb_NO: Få hjelp

en: System Info
nb_NO: Systeminfo

en: About Sunshine Photo Cart
nb_NO: Om Sunshine Photo Cart

en: Sunshine does not work using the Default Permalink settings. <a href="%s">Please choose another option</a> (we recommend "Post name").
nb_NO: Sunshine virker ikke med standard permalink innstillinger. <a href="%s">Vennligst velg noe annet</a>. (Vi anbefaler "post name".)

en: Sunshine cannot be the front page of your WordPress installation. <a href="%s" target="_blank">Learn more on how to resolve this issue</a>.
nb_NO: Sunshine kan ikke være forsiden av din WordPress-installasjon. <a href="%s" target="_blank">Les mer om hvordan du kan fikse dette</a>.

en: I hope Sunshine is working well for you so far! <strong>If you do run into <em>any</em> issues using Sunshine or integrating it into your theme</strong>, please check out our <a href="%s" target="_blank">support area</a> to look at our help articles or the <a href="%s" target="_blank">support forums</a> to ask a specific question. I want to make sure Sunshine is working well for you. In almost all cases Sunshine works great out of the box, but with the infinite number of plugin and theme combinations in WordPress a few tweaks might be necessary and I am here to help.
nb_NO: Jeg håper Sunshine fungerer bra for deg så langt! <strong>Hvis du får <em>noen som helst</em> problemer med Sunshine eller integrasjonen med temaet ditt</strong>, vennligst les våre hjelpeartikler på vårt <a href="%s" target="_blank">supportområde</a> eller sjekk vårt <a href="%s" target="_blank">supportforum</a> hvis du vil stille et spesifikt spørsmål. Jeg vil forsikre meg om at Sunshine fungerer bra for deg. I nesten alle tilfeller fungerer Sunshine supert "out-of-the-box", men med det uendelige antallet utvidelse/tema-kombinasjoner i WordPress kan det være nødvendig å tilpasse litt, og jeg er her for å hjelpe.

en: Would you like to earn $10 credit towards an add-on or a license renewal? Then go take the Sunshine survey! It will help us learn more about how you use Sunshine and what we can do to make it better.
nb_NO: Vil du spare $10 på et tillegg eller fornyelse av lisensen? Ta Sunshine-undersøkelsen! Det vil hjelpe oss å bedre forstå hvordan du bruker Sunshine og hva vi kan gjøre for å gjøre det bedre.

en: Thank You
nb_NO: Takk

en: Sure thing!
nb_NO: Så klart!

en: No thanks
nb_NO: Nei takk

en: You having been using Sunshine Photo Cart for a bit and that's awesome! Could you please do Sunshine a big favor and give it a 5-star rating on WordPress?  Reviews from users like you really help Sunshine to grow and continue to improve.
nb_NO: Du har nå brukt Sunshine Photo Cart en stund og det er fantastisk! Kunne du vennligst gjøre Sunshine en stor tjeneste og gi det 5 stjerner på WordPress? Anmeldelser fra brukere som deg hjelper Sunshine å vokse og forbedre seg.

en: <p>Sunshine 2.4 is now saving all images in a dedicated folder at "wp-content/uploads/sunshine". As such, it needs to move all past uploaded image files. If you have a lot of galleries and images, this could take a little while to complete, but is necessary.</p><p><strong><a href="%s" class="button">Please click here to run the update process</a></strong></p>
nb_NO: <p>Sunshine 2.4 lagrer nå alle bildene i en dedikert mappe på "wp-content/uploads/sunshine". Vi må derfor flytte alle bilder som allerede er opplastet. Hvis du har mange gallerier og bilder, kan dette ta en stund å fullføre, men det er nødvendig.</p><p><strong><a href="%s" class="button">Vennligst klikk her for å kjøre oppdateringsprosessen</a></strong></p>

en: Add Order
nb_NO: Legg til bestilling

en: Order Notes
nb_NO: Bestill Merknader

en: Order Date
nb_NO: Bestillingsdato

en: Billing Information
nb_NO: Betalingsinformasjon

en: Country
nb_NO: Land

en: Address
nb_NO: Adresse

en: Address 2
nb_NO: Adresse 2

en: City
nb_NO: Sted

en: State
nb_NO: Status

en: Shipping Information
nb_NO: Leveringsadresse

en: Order Items
nb_NO: Bestille produkter

en: Item Total
nb_NO: Totalpris

en: Select gallery
nb_NO: Velg galleri

en: State / Province
nb_NO: Fylke

en: Invoice
nb_NO: Faktura

en: Billing Info
nb_NO: Faktureringsinfo

en: Shipping Info
nb_NO: Leveringsinfo

en: Item Price
nb_NO: Pris pr stk

en: Subtotal
nb_NO: Sum

en: Shipping
nb_NO: Frakt

en: Tax
nb_NO: Mva

en: Payment Method
nb_NO: Betalingsmetode

en: This is for internal use only and is not visible to your customer
nb_NO: Dette er bare for internt bruk og er ikke synlig for kunden

en: Cart Items
nb_NO: Elementer i handlekurv

en: Show all Customers
nb_NO: Vis alle kunder

en: Email customer about status change
nb_NO: Send e-post til kunden om statusendring

en: Order Total
nb_NO: Totalsum

en: Date
nb_NO: Dato

en: Sorry, no order specified
nb_NO: Beklager, ingen bestilling angitt

en: Recipient
nb_NO: Mottager

en: Product Info
nb_NO: Produkt Info

en: No price levels setup
nb_NO: Ingen prisnivå er satt opp

en: Extra Shipping Fee
nb_NO: Ekstra fraktkostnad

en: This is an additional shipping price which will transparently be added to the total Flat Rate shipping price. Basically use this for large or heavy items like a canvas where shipping costs more than small prints.
nb_NO: Dette er en ekstra fraktkostnad som automatisk legges oppå den totale fastpris fraktkostnaden. Bruk denne for store eller tunge varer, så som bilderamme, der frakten koster mer enn små bilder.

en: No categories
nb_NO: Ingen kategorier

en: <strong>Product updated</strong>
nb_NO: <strong>Produkt oppdatert</strong>

en: <strong>Product created</strong>
nb_NO: <strong>Produkt opprettet</strong>

en: Product Options
nb_NO: Produktvalg

en: License
nb_NO: Lisens

en: Add-ons
nb_NO: Utvidelser

en: Let's go!
nb_NO: Da kjører vi!

en: Continue
nb_NO: Fortsett

en: User has no orders yet
nb_NO: Brukeren har ingen bestillinger ennå

en: Address Information
nb_NO: Adresseinformasjon

en: No current billing address
nb_NO: Ingen nåværende fakturaadresse

en: No current shipping address
nb_NO: Ingen nåværende fraktadresse

en: Sunshine Gallery Credits for Purchases
nb_NO: Sunshine Galleri Kreditter for kjøp

en: Sunshine Items in Cart
nb_NO: Sunshine Produkter i handlekurven

en: No items in cart
nb_NO: Ingen varer i handlekurven

en: Free shipping via discount code
nb_NO: Gratis frakt via rabattkode

en: Discount %s has now expired and has been removed from your cart
nb_NO: Rabatten %s er nå utløpt og har blitt fjernet fra handlekurven

en: Discount %s has now exceeded the maximum uses and has been removed from your cart
nb_NO: Rabatten %s har nå overskredet maksimalt antall bruk og har blitt fjernet fra handlekurven

en: Free
nb_NO: Gratis

en: You are not allowed to add any more discounts to your cart
nb_NO: Du har ikke lov til å legge flere rabatter på handlekurven

en: This discount is already applied
nb_NO: Denne rabatten er allerede inkludert

en: This coupon is not yet valid, please try again later
nb_NO: Denne kupongen er ikke gyldig ennå, prøv igjen senere

en: This coupon has expired
nb_NO: Denne kupongen er utløpt

en: This coupon has exceeded the number of uses allowed
nb_NO: Denne kupongen har overskredet antall bruksområder tillatt

en: This coupon has exceeded the number of uses allowed per user
nb_NO: Denne kupongen har overskredet antall bruksområder tillatt per bruker

en: discount added
nb_NO: - rabatt lagt til

en: Not a valid discount code
nb_NO: Ugyldig rabattkode!

en: Discount not applied to your cart and cannot be removed
nb_NO: Rabatten ikke brukt på handlekurven og kan ikke fjernes

en: &#197;land Islands
nb_NO: Åland

en: Algeria
nb_NO: Algerie

en: American Samoa
nb_NO: Amerikansk Samoa

en: Antarctica
nb_NO: Antarktis

en: Antigua and Barbuda
nb_NO: Antigua og Barbuda

en: Austria
nb_NO: Østerrike

en: Azerbaijan
nb_NO: Aserbajdsjan

en: Belarus
nb_NO: Hviterussland

en: Belgium
nb_NO: Belgia

en: Bosnia and Herzegovina
nb_NO: Bosnia og Herzegovina

en: Brazil
nb_NO: Brasil

en: Cambodia
nb_NO: Kambodsja

en: Cameroon
nb_NO: Kamerun

en: Cape Verde
nb_NO: Kapp Verde

en: Central African Republic
nb_NO: Den sentralafrikanske republikk

en: China
nb_NO: Kina

en: Christmas Island
nb_NO: Julen Island

en: Comoros
nb_NO: Komorene

en: Congo (Brazzaville)
nb_NO: Kongo (Brazzaville)

en: Congo (Kinshasa)
nb_NO: Kongo (Kinshasa)

en: Croatia
nb_NO: Kroatia

en: Cyprus
nb_NO: Kypros

en: Denmark
nb_NO: Danmark

en: Dominican Republic
nb_NO: Den dominikanske republikk

en: Equatorial Guinea
nb_NO: Ekvatorial-Guinea

en: Estonia
nb_NO: Estland

en: Ethiopia
nb_NO: Etiopia

en: Falkland Islands
nb_NO: Falklandsøyene

en: France
nb_NO: Frankrike

en: French Guiana
nb_NO: Fransk Guyana

en: French Polynesia
nb_NO: Fransk Polynesia

en: French Southern Territories
nb_NO: Franske sørlige territorier

en: Germany
nb_NO: Tyskland

en: Greece
nb_NO: Hellas

en: Greenland
nb_NO: Grønland

en: Hungary
nb_NO: Ungarn

en: Iceland
nb_NO: Island

en: Iraq
nb_NO: Irak

en: Republic of Ireland
nb_NO: Republikken Irland

en: Italy
nb_NO: Italia

en: Ivory Coast
nb_NO: Elfenbenskysten

en: Kazakhstan
nb_NO: Kasakhstan

en: Kyrgyzstan
nb_NO: Kirgisistan

en: Lebanon
nb_NO: Libanon

en: Lithuania
nb_NO: Litauen

en: Macao S.A.R., China
nb_NO: Macao SAR, China

en: Macedonia
nb_NO: Makedonia

en: Madagascar
nb_NO: Madagaskar

en: Maldives
nb_NO: Maldivene

en: Micronesia
nb_NO: Mikronesia

en: Morocco
nb_NO: Marokko

en: Mozambique
nb_NO: Mosambik

en: Netherlands
nb_NO: Nederland

en: Netherlands Antilles
nb_NO: De nederlandske Antillene

en: North Korea
nb_NO: Nord-Korea

en: Norway
nb_NO: Norge

en: Palestinian Territory
nb_NO: Det palestinske området

en: Papua New Guinea
nb_NO: Papua Ny-Guinea

en: Philippines
nb_NO: Filippinene

en: Poland
nb_NO: Polen

en: Russia
nb_NO: Russland

en: Saint Barth&eacute;lemy
nb_NO: Saint Barthélemy

en: Saint Kitts and Nevis
nb_NO: Saint Kitts og Nevis

en: Saint Martin (French part)
nb_NO: Saint Martin (fransk del)

en: Saint Pierre and Miquelon
nb_NO: Saint-Pierre og Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
nb_NO: Saint Vincent og Grenadinene

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
nb_NO: São Tomé og Príncipe

en: Saudi Arabia
nb_NO: Saudi-Arabia

en: Seychelles
nb_NO: Seychellene

en: Solomon Islands
nb_NO: Salomonøyene

en: South Africa
nb_NO: Sør-Afrika

en: South Georgia/Sandwich Islands
nb_NO: Sør-Georgia / Sandwichøyene

en: South Korea
nb_NO: Sør-Korea

en: Spain
nb_NO: Spania

en: Suriname
nb_NO: Surinam

en: Svalbard and Jan Mayen
nb_NO: Svalbard og Jan Mayen

en: Sweden
nb_NO: Sverige

en: Switzerland
nb_NO: Sveits

en: Tajikistan
nb_NO: Tadsjikistan

en: Timor-Leste
nb_NO: Øst-Timor

en: Trinidad and Tobago
nb_NO: Trinidad og Tobago

en: Turkey
nb_NO: Kalkun

en: Turks and Caicos Islands
nb_NO: Turks-og Caicosøyene

en: U.S. Virgin Islands
nb_NO: US Virgin Islands

en: Ukraine
nb_NO: Ukraina

en: United Arab Emirates
nb_NO: De forente arabiske emirater

en: United Kingdom
nb_NO: Storbritannia

en: United States
nb_NO: USA

en: Uzbekistan
nb_NO: Usbekistan

en: Vatican
nb_NO: Vatikanet

en: Wallis and Futuna
nb_NO: Wallis og Futuna

en: Western Sahara
nb_NO: Vest-Sahara

en: Yemen
nb_NO: Jemen

en: Amap&aacute;
nb_NO: Amapá

en: Cear&aacute;
nb_NO: Ceará

en: Esp&iacute;rito Santo
nb_NO: Espírito Santo

en: Maranh&atilde;o
nb_NO: Maranhão

en: Paran&aacute;
nb_NO: Paraná

en: Piau&iacute;
nb_NO: Piauí

en: Rond&ocirc;nia
nb_NO: Rondônia

en: Par&aacute;
nb_NO: Pará

en: Goi&aacute;s
nb_NO: Goiás

en: S&atilde;o Paulo
nb_NO: São Paulo

en: Para&iacute;ba
nb_NO: Paraíba

en: Hawke&rsquo;s Bay
nb_NO: Hawkes Bay

en: Americas
nb_NO: Amerika

en: Europe
nb_NO: Europa

en: Select country
nb_NO: Velg land

en: Select state
nb_NO: Velg fylke

en: Search for
nb_NO: Søk etter

en: Order
nb_NO: Bestilling

en: Expires on
nb_NO: Tilgang utløper

en: Submit
nb_NO: Send

en: Logout
nb_NO: Logg ut

en: Register
nb_NO: Registrer

en: Return to
nb_NO: Tilbake til

en: A photo from the gallery %s by %s
nb_NO: Et bilde fra galleriet %s av %s

en: Photo gallery %s by %s
nb_NO: Bildegalleri %s av %s

en: Sorry, you are not allowed to view this image
nb_NO: Beklager, du har ikke lov til å vise dette bildet

en: Access denied
nb_NO: Ingen tilgang

en: Sorry, you are not allowed to access this order information
nb_NO: Beklager, du har ikke lov til å få tilgang til denne ordreinformasjon

en: To continue to checkout, please enter your email address and password to establish an account. You can complete your purchase on the next page.
nb_NO: For å fortsette til kassen, vennligst skriv inn din e-postadresse og passord for å lage en konto. Du kan fullføre kjøpet på den neste siden.

en: The gallery you are accessing requires you to have a user account to access. Please register below or <a href="%s">login here</a>
nb_NO: Du må ha en brukerkonto for å få tilgang til galleriet. Vennligst registrer deg under eller <a href="%s">logg inn her</a>

en: The gallery you are accessing requires you to have a user account to access. Please login below or <a href="%s">register here</a>
nb_NO: Du må ha en brukerkonto for å få tilgang til galleriet. Vennligst logg inn nedenfor, eller <a href="%s">registrer deg her</a>

en: The gallery you are accessing is private and only allowed for specific users. Please login below:
nb_NO: Galleriet du vil åpne er privat og bare tillatt for godkjente brukere. Vennligst logg inn nedenfor:

en: Images in your cart have been removed because they are no longer available
nb_NO: Bilder i handlekurven din har blitt fjernet, fordi de ikke er tilgjengelige lenger.

en: You have a very special lifetime license, congrats!
nb_NO: Gratulerer, du har en veldig spesiell resten-av-livet-lisens!

en: Your license expires on %s
nb_NO: Lisensen din utløper %s

en: Invalid license key
nb_NO: Ugyldig lisensnøkkel

en: Your license expired on %s. <a href="https://www.sunshinephotocart.com/account" target="_blank">click here to renew</a>
nb_NO: Lisensen din utløp %s. <a href="https://www.sunshinephotocart.com/account" target="_blank">Klikk her for å fornye</a>

en: Deactivate this license
nb_NO: Deaktiver denne lisensen

en: Your license for %s has expired - you are no longer eligible for further updates but you may continue to use it. <a href="https://www.sunshinephotocart.com/account" target="_blank">Go here to renew</a>
nb_NO: Lisensen din for %s er utløpt - du har ikke lenger tilgang til oppdateringer, men du kan fortsette å bruke det. <a href="https://www.sunshinephotocart.com/account" target="_blank">Klikk her for å fornye</a>

en: This license does not belong to the product you have entered it for.
nb_NO: Denne lisensnøkkelen tilhører ikke produktet du har angitt den for.

en: This license does not have any activations left
nb_NO: Denne lisensen har ikke flere aktiveringer igjen

en: This license key is expired. Please renew it.
nb_NO: Denne lisensnøkkelen er utløpt. Vennligst forny den.

en: There was a problem activating your license key for %s, please try again or contact support. Error code: %s
nb_NO: Det oppsto et problem ved aktiveringen av lisensnøkkelen for %s, vennligst prøv igjen eller ta kontakt med support. Feilkode: %s

en: Order completed successfully!
nb_NO: Bestilling fullført!

en: Order #%s placed on %s
nb_NO: Bestilling #%s registrert på %s

en: <a href="%s">Order #%s</a> placed on %s
nb_NO: <a href="%s">Bestilling #%s</a> registrert på %s

en: Select a page...
nb_NO: Velg en side ...

en: Could not load settings at:
nb_NO: Kunne ikke laste inn innstillingene:

en: Error - WP Settings Framework
nb_NO: Feil - WP Innstillinger Framework

en: Settings saved.
nb_NO: Innstillinger lagret.

en: Save changes
nb_NO: Lagre endringer

[ctx: post type general name]
en: Galleries
nb_NO: Gallerier

[ctx: post type singular name]
en: Gallery
nb_NO: Galleri

[ctx: gallery]
en: Add New
nb_NO: Legg til ny

en: Add New Gallery
nb_NO: Legg New Gallery

en: All Galleries
nb_NO: Alle Galleri

en: View Gallery
nb_NO: Se galleri

en: Search Galleries
nb_NO: Søk Gallerier

en: No galleries found
nb_NO: Ingen gallerier funnet

en: No galleries found in trash
nb_NO: Ingen gallerier funnet i søpla

[ctx: post type general name]
en: Products
nb_NO: Produkter

[ctx: post type singular name]
en: Product
nb_NO: Produkt

en: Add New Product
nb_NO: Legg nytt produkt

en: Edit Product
nb_NO: Redigere Produkt

en: All Products
nb_NO: Alle produkter

en: View Products
nb_NO: Se produkter

en: Search Products
nb_NO: Søk Produkter

en: No products found
nb_NO: Ingen produkter funnet

en: No products found in trash
nb_NO: Ingen produkter funnet i søpla

en: Products
nb_NO: Produkter

en: Product Categories
nb_NO: Produktkategorier

en: Product Category
nb_NO: Produktkategori

en: Search Product Categories
nb_NO: Søk Produktkategorier

en: All Product Categories
nb_NO: Alle produktkategorier

en: Parent Product Category
nb_NO: Parent produktkategori

en: Parent Product Category:
nb_NO: Parent Product KATEGORIER:

en: Edit Product Category
nb_NO: Redigere produktkategori

en: Update Product Category
nb_NO: Oppdater produktkategori

en: Add New Product Category
nb_NO: Legg til ny produktkategori

en: Separate categories with commas
nb_NO: Separate kategorier med komma

en: Choose from the most used categories
nb_NO: Velg blant de mest brukte kategoriene

en: Price Levels
nb_NO: Prisnivåer

en: Search Price Levels
nb_NO: Søk Prisnivået

en: All Price Levels
nb_NO: Alle prisklasser

en: Parent Price Level
nb_NO: Parent Prisnivå

en: Parent Price Level:
nb_NO: Parent Prisnivå:

en: Edit Price Level
nb_NO: Redigere Prisnivå

en: Update Price Level
nb_NO: Oppdater Prisnivå

en: Add New Price Level
nb_NO: Legg nye prisnivået

en: New Price Level
nb_NO: New Prisnivå

[ctx: post type general name]
en: Orders
nb_NO: Bestillinger

[ctx: post type singular name]
en: Order
nb_NO: Bestilling

[ctx: order]
en: Add New
nb_NO: Legg til ny

en: Add New Order
nb_NO: Legg New Order

en: Edit Order
nb_NO: Endre bestilling

en: New Order
nb_NO: Ny bestilling

en: All Orders
nb_NO: Alle bestillinger

en: View Orders
nb_NO: Vis bestillinger

en: Search Orders
nb_NO: Søk bestillinger

en: No orders found
nb_NO: Ingen ordre funnet

en: No orders found in trash
nb_NO: Ingen ordre funnet i søpla

en: Search Order Status
nb_NO: Søk bestillingstatus

en: All Order Status
nb_NO: Alle bestillingstatuser

en: Parent Order Status
nb_NO: Overordnet bestillingstatus

en: Parent Order Status:
nb_NO: Overordnet bestillingstatus:

en: Edit Order Status
nb_NO: Redigere bestillingstatus

en: Update Order Status
nb_NO: Oppdater bestillingstatus

en: Add New Order Status
nb_NO: Legg til ny bestillingstatus

en: New Order Status
nb_NO: Ny bestillingstatus

en: This is a placeholder page that Sunshine uses to display itself. You can edit this text by going to Pages > Client Galleries.
nb_NO: Dette er en plassholderside. Du kan redigere denne tekste ved å gå til sider > klient-gallerier

en: Account
nb_NO: Konto

en: Cart
nb_NO: Handlekurv

en: Thank you for registering! You can now mark your favorite photos and make purchases on the website.
nb_NO: Takk for din registrering! Du kan nå markere dine favorittbilder og foreta kjøp på nettsiden.

en: Thank you for your order! Below is a summary of the order for your records. You will receive a separate email when your item(s) have shipped.
nb_NO: Takk for bestillingen! Nedenfor er et sammendrag av bestillingen. Du får en egen e-post når varene dine er levert.

en: Thank you!
nb_NO: Takk!

en: Flat Rate Shipping
nb_NO: Fast pris forsendelse

en: Local Delivery
nb_NO: Lokal levering

en: Local Pickup
nb_NO: Velg sted

en: Send payment outside of website (ie, check, phone call, other)
nb_NO: Send betaling utenfor nettstedet (f.eks faktura, kontant, telefon e.l.)

en: Pay by credit card (Visa, MasterCard, American Express, Discover, JCB, and Diners Club)
nb_NO: Betal med kredittkort (Visa, MasterCard, American Express, Discover, JCB, og Diners Club)

en: New user account info at [sitename]
nb_NO: Ny brukerkonto på  [sitename]

en: Receipt for order #[order_id] from [sitename]
nb_NO: Kvittering for bestilling #[order_id] fra [sitename]

en: Your order #[order_id] from [sitename] has been updated
nb_NO: Din bestilling #[order_id] fra [sitename] har blitt oppdatert

en: A new comment on order #[order_id] at [sitename]
nb_NO: En ny kommentar på bestilling #[order_id] på [sitename]

en: Pending
nb_NO: Under behandling

en: We have received your order but payment is still pending
nb_NO: Vi har mottatt din bestilling, men venter på betaling

en: We have received your order and payment
nb_NO: Vi har mottatt din bestilling og betaling

en: The images in your order are being processed and/or printed
nb_NO: Bildene i bestillingen blir behandlet og/eller skrives ut

en: Shipped/Completed
nb_NO: Sendt / Fullført

en: Your items have shipped (or are available for download)!
nb_NO: Dine varer har blitt sendt (eller er tilgjengelige for nedlasting)!

en: Cancelled/Refunded
nb_NO: Kansellert/refundert

en: Your order was cancelled and/or refunded
nb_NO: Din bestilling ble kansellert og/eller refundert

en: Ready for pickup
nb_NO: Klar for avhenting

en: Your order is ready to be picked up
nb_NO: Din bestilling er klar for å hentes

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s.
nb_NO: Det er en ny versjon av %1$s tilgjengelig. %2$sVis versjons%3$sdetaljer%4$s.

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s or %5$supdate now%6$s.
nb_NO: Det er en ny versjon av %1$s tilgjengelig. %2$sVis versjons%3$sdetaljer%4$s eller %5$soppdater nå%6$s.

en: You do not have permission to install plugin updates
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å installere utvidelsesoppdateringer

en: Error
nb_NO: Feil

en: Comment from
nb_NO: Kommentar fra

en: Username
nb_NO: Brukernavn

en: Item added to cart! <a href="%s" target="_top">View cart</a> or <a href="%s">Return to %s</a>
nb_NO: Vare lagt i handlekurv! <a href="%s" target="_top">Vis handlekurv</a> eller <a href="%s">gå tilbake til %s</a>

en: Cart updated
nb_NO: Handlekurv oppdatert

en: Item removed from cart
nb_NO: Vare fjernet fra handlekurv

en: Valid email is required
nb_NO: Gyldig e-post må fylles ut

en: Email already exists, <a href="%s">please login first</a>
nb_NO: E-post finnes allerede, <a href="%s">vennligst logg inn først</a>

en: Password is required
nb_NO: Passord må fylles ut

en: Valid email required
nb_NO: Gyldig e-post må fylles ut

en: Shipping country required
nb_NO: Land må fylles ut

en: Shipping first name required
nb_NO: Fornavn må fylles ut

en: Shipping last name required
nb_NO: Etternavn må fylles ut

en: Shipping address required
nb_NO: Leveringsadresse må fylles ut

en: Shipping city required
nb_NO: Sted må fylles ut

en: Shipping state required
nb_NO: Fylke må fylles ut

en: Shipping zip required
nb_NO: Postnummer må fylles ut

en: Billing country required
nb_NO: Land må fylles ut

en: Billing first name required
nb_NO: Fornavn må fylles ut

en: Billing last name required
nb_NO: Fakturering etternavn som kreves

en: Billing address required
nb_NO: Adresse må fylles ut

en: Billing city required
nb_NO: Poststed må fylles ut

en: Billing state required
nb_NO: Fakturering, krevdes

en: Billing zip required
nb_NO: Faktura-postnummer må fylles ut

en: Shipping method required
nb_NO: Fraktmåte må fylles ut

en: Payment method required
nb_NO: Betalingsmåte må velges

en: You must approve our terms
nb_NO: Du må godta våre vilkår

en: Agree to Terms
nb_NO: Godta vilkårene

en: I agree to the above terms
nb_NO: Jeg godtar vilkårene ovenfor

en: New user registration on your Sunshine Photo Cart
nb_NO: Ny brukerregistrering på Sunshine Photo Cart

en: E-mail: %s
nb_NO: E-post: %s

en: Name: %s
nb_NO: Navn: %s

en: [%s] New User Registration
nb_NO: [ %s ] Registrering av ny bruker

en: Thank you for registering! You have been automatically logged into your new account
nb_NO: Takk for din registrering! Du har blitt automatisk logget på din nye konto

en: Passwords must be at least six characters long
nb_NO: Passord må være minst seks tegn

en: Username or Email
nb_NO: Brukernavn eller E-post

en: username
nb_NO: brukernavn

en: Account updated
nb_NO: Konto oppdatert

en: Sorry, no galleries matched that password.
nb_NO: Beklager, ingen gallerier som passord.

en: Not a valid email address
nb_NO: Ikke en gyldig e-postadresse

en: General
nb_NO: Generelt

en: Localization
nb_NO: Lokalisering

en: Default Country
nb_NO: Standard Land

en: Taxes
nb_NO: Skatter

en: Do not use taxes
nb_NO: Ikke bruk skatter

en: Country / State
nb_NO: Land / stat

en: What country or state should have taxes applied
nb_NO: Hvilket land eller staten bør ha skatt påføres

en: Tax rate (%)
nb_NO: Skattesats (%)

en: Number only
nb_NO: Antall bare

en: Currency Formatting
nb_NO: Valuta formatering

en: United Arab Emirates Dirham
nb_NO: De forente arabiske emirater

en: Australian Dollars
nb_NO: Australske dollar

en: Brazilian Real
nb_NO: Brasilianske real

en: Canadian Dollars
nb_NO: Kanadiske dollar

en: Czech Koruna
nb_NO: Tsjekkiske koruna

en: Danish Krone
nb_NO: Danske kroner

en: Euros
nb_NO: Euro

en: Croatia kuna
nb_NO: Kroatia kuna

en: Hungarian Forint
nb_NO: Ungarsk forint

en: Indian Rupee
nb_NO: Indisk rupi

en: Israeli Shekel
nb_NO: Israelske shekel

en: Japanese Yen
nb_NO: Japanske yen

en: Malaysian Ringgits
nb_NO: Malaysiske ringgit

en: Mexican Peso
nb_NO: Meksikanske peso

en: Norwegian Krone
nb_NO: Norske kroner

en: Philippine Pesos
nb_NO: Filippinsk Pesos

en: Polish Zloty
nb_NO: Polske zloty

en: Qatari Riyal
nb_NO: Qatarsk riyal

en: Romanian Leu
nb_NO: Rumensk leu

en: Russian Ruble
nb_NO: Russisk rubel

en: South African rand
nb_NO: Sørafrikanske rand

en: Swedish Krona
nb_NO: Svenske kroner

en: Swiss Franc
nb_NO: Sveitsiske Franc

en: Taiwan New Dollars
nb_NO: Taiwan Nye Dollars

en: Thai Baht
nb_NO: Thailandske baht

en: Ukrainian Hryvnia
nb_NO: Ukrainsk hryvnja

en: US Dollars
nb_NO: US Dollar

en: Currency
nb_NO: Valuta

en: Currency symbol position
nb_NO: Valuta symbol posisjon

en: Left
nb_NO: Venstre

en: Right
nb_NO: Høyre

en: Left space
nb_NO: Venstre plass

en: Right space
nb_NO: Høyre plass

en: Thousands separator
nb_NO: Tusenskilletegn

en: Decimal separator
nb_NO: Desimaltegn

en: Number of decimals
nb_NO: Antall desimaler

en: Cart, Checkout and Accounts
nb_NO: Handlekurv, kasse og kontoer

en: Require account to see products
nb_NO: Krev brukerkonto for å se produkter

en: Enabling this option means users cannot see products or add them to cart unless they have created an account and are logged in.
nb_NO: Dette valget betyr at brukere ikke kan se produkter eller legge dem i handlekurven før de har opprettet en konto og er logget på.

en: URLs
nb_NO: URLer

en: Gallery Endpoint
nb_NO: Galleri endepunkt

en: Image Endpoint
nb_NO: Bilde endepunkt

en: Order Endpoint
nb_NO: Bestillingsendepunkt

en: Pages
nb_NO: Sider

en: Page options
nb_NO: Sidealternativer

en: The following pages need selecting so that Sunshine knows where they are. These pages should have been created upon installation, if not you will need to create them.
nb_NO: Følgende sider må velge slik at Sunshine vet hvor de er. Disse sidene skal ha blitt opprettet ved installasjon, hvis ikke vil du trenger for å lage dem.

en: Choose which page Sunshine will be displayed on
nb_NO: Velg hvilken side Sunshine vil bli vist på

en: Administration Options
nb_NO: Administrasjonsalternativer

en: Delete Media Library images
nb_NO: Slett bilder fra mediebiblioteket

en: This will remove all images from the Media Library AND the actual image files from your server when a gallery is permanently deleted
nb_NO: Dette vil fjerne alle bildene fra mediabiblioteket OG bildefilene fra serveren når et galleri slettes permanent

en: Delete FTP folder
nb_NO: Slett FTP-mappe

en: This will remove the folder and images added via FTP, if this was used to create the gallery
nb_NO: Dette vil fjerne mappen og bilder lagt til via FTP, hvis denne ble brukt til å opprette galleriet

en: Display Options
nb_NO: Visningsalternativer

en: Gallery Order
nb_NO: Galleri-rekkefølge

en: Custom ordering
nb_NO: Tilpasset rekkefølge

en: Gallery Creation Date (New to Old)
nb_NO: Galleri opprettet dato (ny til gammel)

en: Gallery Creation Date (Old to New)
nb_NO: Galleri opprettet dato (gammel til ny)

en: Alphabetical
nb_NO: Alfabetisk

en: Image Order
nb_NO: Bilderekkefølge

en: Order images shot (Images MUST have EXIF field "DateTimeDigitized")
nb_NO: Når bildene ble tatt (bilder MÅ ha EXIF-feltet "DateTimeDigitized")

en: Image Upload Date (New to Old)
nb_NO: Bilde lastet opp dato (ny til gammel)

en: Image Upload Date (Old to New)
nb_NO: Bilde lastet opp dato (gammel til ny)

en: Columns
nb_NO: Kolonner

en: Rows
nb_NO: Rader

en: Image Theft Prevention
nb_NO: Bilde Theft Prevention

en: Enabling this option will disable the right click menu and also not allow images to be dragged/dropped to the desktop. NOT a 100% effective method, but should stop most people.
nb_NO: Aktivering av dette alternativet vil deaktivere høyreklikk-menyen, og heller ikke at bildene kan dras / falt til skrivebordet. IKKE en 100% effektiv metode, men bør stoppe folk flest.

en: Proofing Only
nb_NO: Korrektur bare

en: This will remove all aspects of purchasing abilities throughout the site, leaving just image viewing and adding to favorites
nb_NO: Dette fjerner muligheten for kjøp på hele siden, man kan bare se på bilder og legge til i favoritter

en: Thumbnail Height
nb_NO: Thumbnail Høyde

en: Enabling this option will not affect already uploaded images. <a href="%s" target="_blank">Please see this help article</a>
nb_NO: Aktivering av dette valget påvirker ikke allerede opplastede bilder. <a href="%s" target="_blank">Vennligst les denne hjelpeartikkelen</a>

en: Should images be cropped to the exact dimensions of your thumbnail width / height
nb_NO: Skulle bildene bli beskåret til eksakte dimensjonene på thumbnail bredde / høyde

en: Show Image Names
nb_NO: Vis bildenavn

en: Show the file name of the image under the thumbnail
nb_NO: Vis filnavn under miniatyrbildet

en: Allow Guest Checkout
nb_NO: Tillat at gjester kan handle

en: Allow users to checkout as a guest (do not require a user account)
nb_NO: Tillat at gjester kan handle (krever ikke brukerkonto)

en: Zip / Postcode
nb_NO: Postnummer

en: Payments
nb_NO: Betalinger

en: Terms
nb_NO: Vilkår

en: Require Approval of Terms
nb_NO: Krev godkjenning av vilkår

en: Force users to check that they have read and agree to the terms (below)
nb_NO: Tving brukere til å kontrollere at de har lest og godtatt vilkårene (nedenfor)

en: Design Elements
nb_NO: Design Elementer

en: Theme
nb_NO: Tema

en: My WordPress Theme
nb_NO: Min WordPress Theme

en: Default Sunshine Theme
nb_NO: Standard Sunshine Theme

en: Logo should be no more than 320px wide transparent PNG. Upload a file to your <a href="upload.php">Media gallery</a>, then select it here
nb_NO: Logoen bør ikke være mer enn 320 piksler bred, transparent PNG. Last opp en fil til <a href="upload.php">mediegalleriet</a> og velg den her

en: Miscellaneous Elements
nb_NO: Diverse elementer

en: Disable breadcrumbs
nb_NO: Deaktiver navigasjonssti

en: Do not show breadcrumbs throughout Sunshine pages. Helpful if you want users to stick to just a single gallery.
nb_NO: Ikke vis navigasjonssti på Sunshine-sider. Nyttig hvis du vil at brukere bare skal holde seg til ett galleri.

en: Notifications
nb_NO: Varslinger

en: Order Notifications
nb_NO: Bestillingsvarslinger

en: Email address(es) to receive order notifications. Separate multiple emails with a comma.
nb_NO: E-postadresse(r) som skal motta bestillingsvarsler. Skill flere e-poster med komma.

en: Favorite Notifications
nb_NO: Favorittvarslinger

en: Email address(es) to receive submitted favorites notifications. Separate multiple emails with a comma.
nb_NO: E-postadresse(r) som skal motta favorittvarslinger. Skill flere e-poster med komma.

en: Email From
nb_NO: E-post fra

en: From Name
nb_NO: Fra navn

en: When emails are sent to customers, what name should they come from
nb_NO: Når e-post sendes til kunder, bør hvilket navn de kommer fra

en: From Email
nb_NO: Fra e-post

en: When emails are sent to customers, what email address should they come from
nb_NO: Når e-post sendes til kunder, bør hvilken e-postadresse de kommer fra

en: Email Subjects
nb_NO: E-post emner

en: Allowed template variables are:
nb_NO: Tillatte mal-variabler er:

en: Order Receipt
nb_NO: Bestillingsbekreftelse

en: Order Comment
nb_NO: Kommentar til bestillingen

en: Email Text
nb_NO: E-post Tekst

en: Email Signature
nb_NO: E-signatur

en: Appears at the end of every email message
nb_NO: Vises på slutten av hver e-postmelding

en: Receipt
nb_NO: Kvittering

en: Message at the top of email receipts
nb_NO: Melding på toppen av e-kvitteringer

en: Message at top of new user registration email
nb_NO: Melding på toppen av ny bruker registrering e-post

en: Message added to bottom order status change email
nb_NO: Melding lagt til bunn for statusendring e-post

en: Licenses
nb_NO: Lisens

en: Manage licenses for your Sunshine add-ons here
nb_NO: Administrer lisenser for Sunshine-tilleggene her

en: Select shipping method above
nb_NO: Velg fraktmåte ovenfor

en: Select on checkout page
nb_NO: Velg på kassesiden

en: Previous
nb_NO: Forrige

en: Next
nb_NO: Neste

en: This gallery this image belongs to has expired.
nb_NO: Galleriet som dette bildet tilhører har utløpt.

en: Select Product Type
nb_NO: Velg produkttype

en: Select Product
nb_NO: Velg produkt

en: No products for this category
nb_NO: Ingen produkter for denne kategorien

en: Comments
nb_NO: Kommentarer

en: You have %s characters left
nb_NO: Du har %s tegn igjen

en: Already have an account? <a href="%s">Click here to login</a>
nb_NO: Har du allerede en brukerkonto? <a href="%s">Klikk her for å logge inn</a>

en: Account & Contact Information
nb_NO: Konto- og kontaktinformasjon

en: Optionally set a password to create an account
nb_NO: Fyll ut passordfeltet hvis du vil opprette en konto

en: Billing same as shipping
nb_NO: Fakturaadresse er lik leveringsadresse

en: Shipping Methods
nb_NO: Fraktmåter

en: Select shipping method
nb_NO: Velg leveringsmetode

en: Payment Methods
nb_NO: Betalingsmåter

en: Use my %s in credit
nb_NO: Bruk mitt %s på kreditt

en: Create Account
nb_NO: Opprett konto

en: Order Summary
nb_NO: Ordresammendrag

en: View items in cart
nb_NO: Vis varer i handlekurven

en: Item(s) total
nb_NO: Sum

en: Go
nb_NO: Gå

en: This gallery is set to expire on <strong>%s</strong>
nb_NO: Dette galleriet er satt til å utløpe på <strong> %s </ strong>

en: in
nb_NO: i

en: To view the gallery "%s", please enter your email address:
nb_NO: Vennligst skriv inn e-postadressen din for å se galleriet "%s":

en: Return to gallery "%s"
nb_NO: Tilbake til galleriet "%s"

en: Display a gallery password box
nb_NO: Vise et galleri passord boks

en: Title (Optional):
nb_NO: Tittel (Valgfritt):

en: Visibility (Optional):
nb_NO: Synlighet (valgfritt):

en: Display Sunshine's main menu links
nb_NO: Vise Sunshine hovedmeny lenker

en: Display a search box
nb_NO: Vis et søkefelt

en: You have %s in credit
nb_NO: Du har %s på kreditt

en: Update Account Info
nb_NO: Oppdater kontoinformasjon

en: Update Cart
nb_NO: Oppdater handlekurv

en: Continue to checkout
nb_NO: Fortsett til kassen

en: You do not have anything in your cart yet!
nb_NO: Du har ingen varer i handlekurven

en: Complete my purchase
nb_NO: Bestill

en: You do not have anything in your cart yet
nb_NO: Du har ingen varer i handlekurven

en: You have no images marked as a favorite
nb_NO: Du har ingen favorittbilder

en: Functionality
nb_NO: Funksjonalitet

en: Main Area
nb_NO: Main-området

en: Background Color
nb_NO: Bakgrunnsfarge

en: Secondary Color
nb_NO: Sekundær Color

en: Left Sidebar
nb_NO: Venstre Sidebar

en: Buttons
nb_NO: Knapper

en: Text Color
nb_NO: Tekstfarge

en: Custom Styles
nb_NO: Egendefinerte stiler

en: Sorry, no images have been added to this gallery yet
nb_NO: Beklager, ingen bilder er lagt til dette galleriet ennå

en: Sorry, this gallery has expired.
nb_NO: Beklager, men dette galleriet utløpt.

en: Enter gallery password
nb_NO: Tast galleri passord

en: Search
nb_NO: Søk

en: Sorry, no galleries have been setup yet
nb_NO: Beklager, ingen gallerier er satt opp ennå

en: Contact Information
nb_NO: Kontaktinformasjon

en: Items
nb_NO: Varer

en: Order Comments
nb_NO: Eventuelle kommentarer til bestillingen

en: Sorry, no images match your search
nb_NO: Beklager, ingen bilder samsvarer med søket

en: Background Image
nb_NO: Bakgrunnsbilde

en: Upload a file to your <a href="upload.php">Media gallery</a>, then select it here
nb_NO: Last opp en fil til <a href="upload.php">mediagalleriet</a> ditt, deretter velg det her

en: Background Repeat
nb_NO: Bakgrunn Repeat

en: Horizontally and Vertically
nb_NO: Vannrett og loddrett

en: Horizontally
nb_NO: Vannrett

en: Vertically
nb_NO: Loddrett

en: No repeat
nb_NO: Ikkje repeter

en: Button Text Color
nb_NO: Button Tekstfarge

en: Header Font Color
nb_NO: Header Skriftfarge

en: Secondary Header Font
nb_NO: Sekundær Header Font

en: Menu Font
nb_NO: Meny Font

en: Main Body Copy Font
nb_NO: Hoveddel Kopier Font

en: You have changed items in your cart but have not yet updated. Do you want to continue to checkout?
nb_NO: Du har forandret på varene i handlekurven din, men ennå ikke oppdatert. Vil du fortsette til kassen?

en: Auto-include main menu
nb_NO: Auto-inkluder hovedmeny

en: Automatically have the Sunshine Main Menu appear above the Sunshine content
nb_NO: La Sunshine sin hovedmeny vise automatisk over Sunshine-innhold

en: Custom Code
nb_NO: Egendefinert kode

en: Disable Sunshine CSS
nb_NO: Deaktiver Sunshine CSS

en: Custom CSS
nb_NO: Egendefinert CSS

en: Before Sunshine
nb_NO: Før Sunshine

en: After Sunshine
nb_NO: Etter Sunshine

en: Base pricing off:
nb_NO: Baser pris på:

en: Optionally select an existing price level to generate prices for this new price level on all existing products
nb_NO: Alternativt velg et eksisterende prisnivå for å generere priser for dette nye prisnivået på alle eksisterende produkter

en: Percentage:
nb_NO: Prosentandel

en: What percent of the selected price level to create prices for this new price level. To make higher prices, enter a value greater than 100. To make smaller prices, enter a value less than 100.
nb_NO: Hvilken prosent av det valgte prisnivået for å lage priser for dette nye prisnivået. For å gjøre prisene høyere, angi en verdi større enn 100. For lavere priser, angi en verdi mindre enn 100.

en: All price levels
nb_NO: Alle prisnivåer

[ctx: post type general name]
en: Product Options
nb_NO: Produktvalg

[ctx: post type singular name]
en: Product Option
nb_NO: Produktvalg

en: Add New Product Option
nb_NO: Legg til nytt produktvalg

en: Edit Product Option
nb_NO: Rediger produktvalg

en: New Product Option
nb_NO: Nytt produktvalg

en: View Product Options
nb_NO: Vis produktvalg

en: Search Product Option
nb_NO: Søk produktvalg

en: No Product Options found
nb_NO: Ingen produktvalg funnet

en: No Product Options found in trash
nb_NO: Ingen produktvalg funnet i søpla

en: Default Price
nb_NO: Standard pris

en: Add another option
nb_NO: Legg til annet valg

en: This product has options
nb_NO: Vis produktvalg

en: Product Option Pricing
nb_NO: Produktvalg pris

en: Leave price blank to make it unavailable for respective Price Level, enter "0" to make it free
nb_NO: La være tomt for å gjøre det utilgjengelig for respektivt prisnivå, angi "0" for å gjøre det gratis

en: Select option
nb_NO: Velg alternativ

en: You must select an option
nb_NO: Du må velge et alternativ

en: Select Option
nb_NO: Velg alternativ

en: Too many requests made to the API
nb_NO: For mange API-forespørsler

en: Invalid parameters were supplied to Stripe API
nb_NO: Ugyldige parametere gitt til Stripe API

en: Stripe API keys are not valid
nb_NO: Stripe API-nøkler er ugyldige

en: Could not connect to Stripe server
nb_NO: Kunne ikke koble til Stripe server

en: Could not process your transaction
nb_NO: Kunne ikke behandle din transaksjon

en: Stripe Transaction ID
nb_NO: Stripe transaksjons ID

en: Enable payments via Stripe
nb_NO: Aktiver betalinger via Stripe

en: Name that users will see on the checkout page, defaults to "Stripe"
nb_NO: Navn som brukerne vil se på kassesiden, blir "Stripe" som standard

en: Stripe requires an SSL certificate to accept credit card information securely from your website. <a href="http://www.sunshinephotocart.com/docs/ssl" target="_blank">Learn more</a>
nb_NO: Stripe krever et SSL-sertifikat for å akseptere kredittkortinformasjon fra din webside <a href="http://www.sunshinephotocart.com/docs/ssl" target="_blank">Lær mer</a>

en: Test Publishable Key
nb_NO: Test publiserbar nøkkel

en: Live Publishable Key
nb_NO: Live publiserbar nøkkel

en: Tiered Pricing
nb_NO: Lagdelt prisgiving

en: This product uses tiered pricing
nb_NO: Dette produktet bruker lagdelt prisgiving

en: Create price tiers
nb_NO: Opprett lagdelte priser

en: Add another tier
nb_NO: Legg til nytt lag
