Sunshine Photo Cart - en to nl_NL translation catalogue (1369 entries)

en: Sorry, all Sunshine add-ons require that the main Sunshine Photo Cart plugin first be active
nl_NL: Sorry, alle Sunshine add-ons vereisen dat allereerst de hoofdplugin Sunshine Photo Cart actief is

en: Gallery Analytics
nl_NL: Galerij statistieken

en: Total Unique Views
nl_NL: Totaal uniek bekeken

en: Latest Visitors
nl_NL: Meest recente bezoekers

en: Anonymous
nl_NL: Anoniem

en: No views yet
nl_NL: Nog niets bekeken

en: Images viewed
nl_NL: Afbeeldingen bekeken

en: Total views
nl_NL: Totaal aantal Bekeken

en: No images viewed yet
nl_NL: Nog geen afbeeldingen bekeken

en: No images for this gallery yet
nl_NL: Nog geen afbeeldingen in deze galerij

en: Images Purchased
nl_NL: Afbeeldingen gekocht

en: Total purchases
nl_NL: Totaal Gekocht

en: No images purchased yet
nl_NL: Nog geen afbeeldingen gekocht

en: Product Cost
nl_NL: Productiekosten

en: at
nl_NL: om

en: No users have logged in yet
nl_NL: Nog geen gebruikers aangemeld

en: Recent User Logins
nl_NL: Recente gebruikersaanmeldingen

en: Total Sales Revenue
nl_NL: Totale verkoop opbrengst

en: Total Orders Completed
nl_NL: Totale bestellingen afgehandeld

en: Average Sale Total
nl_NL: Gemiddeld verkoop bedrag

en: Actual Profit
nl_NL: Werkelijke verdiensten

en: Month
nl_NL: Maand

en: Profit
nl_NL: Winst

en: Last 6 Months Revenue/Profit
nl_NL: Omzet / Winst van laatste 6 maanden

en: You do not have any sales yet
nl_NL: U heeft nog niets verkocht

en: Order Totals
nl_NL: Totaal Bestelling

en: Popular Products Sold
nl_NL: Veel verkochte Producten

en: No sales data currently recorded
nl_NL: Nog geen bewaarde Verkoopgegevens

en: Most Popular Products Sold
nl_NL: Meest verkochte Producten

en: Are you sure? This cannot be undone!
nl_NL: Weet u het zeker? Dit kunt u niet ongedaan maken!

en: Reset data
nl_NL: Herstel Gegevens

en: Gallery
nl_NL: Galerij

en: Total Sales
nl_NL: Totale Verkopen

en: Price Level
nl_NL: Prijsniveau

en: Galleries With Best Sales
nl_NL: Galerijen met de beste omzet

en: Recalculate data
nl_NL: Gegevens opnieuw berekenen

en: Are you sure? This will set all gallery sales back to $0
nl_NL: Weet u het zeker? Dit zet alle galerie verkopen terug op $0

en: Most Purchased Images of All Time
nl_NL: Meest gekochte Afbeelding aller Tijden

en: Popular product data has been reset
nl_NL: Populariteitsgegevens zijn gereset

en: Gallery sales data has been reset
nl_NL: Galerij verkoopgegevens zijn gereset

en: Gallery sales data has been recalculated
nl_NL: Galerie verkoopgegevens zijn herberekend

en: Popular images data has been reset
nl_NL: Gegevens van favoriete Afbeeldingen zijn gereset

en: Cost
nl_NL: Kosten

en: Views
nl_NL: Weergaven

en: Sales Data
nl_NL: Verkoop Gegevens

en: Galleries Viewed
nl_NL: Galerijen bekeken

en: total views
nl_NL: totaal aantal bekeken

en: User has not viewed any galleries
nl_NL: Gebruiker heeft geen galerijen bekeken

en: Automated Emails
nl_NL: Geautomatiseerde E-mails

[ctx: post type general name]
en: Automated Emails
nl_NL: Geautomatiseerde E-mails

[ctx: post type singular name]
en: Automated Email
nl_NL: Geautomatiseerde E-mail

[ctx: email]
en: Add New
nl_NL: Nieuwe toevoegen

en: Add New Automated Email
nl_NL: Nieuwe geautomatiseerde e-mail toevoegen

en: Edit Automated Email
nl_NL: Geautomatiseerde e-mail wijzigen

en: New Automated Email
nl_NL: Nieuwe geautomatiseerde e-mail

en: All Automated Emails
nl_NL: Alle geautomatiseerde e-mails

en: View Automated Emails
nl_NL: Bekijk geautomatiseerde e-mails

en: Search Automated Emails
nl_NL: Zoek geautomatiseerde e-mails

en: No automated emails found
nl_NL: Geen geautomatiseerde e-mails gevonden

en: No automated emails found in trash
nl_NL: Geen geautomatiseerde e-mails gevonden in de prullenbak

[ctx: post type general name]
en: Email Log
nl_NL: E-mail logboek

[ctx: post type singular name]
en: Email Log
nl_NL: E-mail logboek

[ctx: email-log]
en: Add New
nl_NL: Nieuwe toevoegen

en: Add New Email Log
nl_NL: Nieuw e-mail logboek toevoegen

en: Edit Email Log
nl_NL: E-mail logboek wijzigen

en: New Email Log
nl_NL: Nieuw e-mail logboek

en: All Email Log
nl_NL: Alle e-mail logboeken

en: View Email Log
nl_NL: Bekijk e-mail logboek

en: Search Email Log
nl_NL: Zoek e-mail logboek

en: No Email Log found
nl_NL: Geen e-mail logboek gevonden

en: No Email Log found in trash
nl_NL: Geen e-mail logboek gevonden in de prullenbak

en: Email Log
nl_NL: E-mail logboek

en: Email Options
nl_NL: E-mail opties

en: Template Variables
nl_NL: Sjabloon Variabelen

en: Email Info
nl_NL: E-mail informatie

en: Email Content
nl_NL: E-mail inhoud

en: Send To
nl_NL: Verzonden naar

en: Email Template
nl_NL: E-mail Sjabloon

en: Time Sent
nl_NL: Verzendtijd

en: Discount
nl_NL: Korting

en: Subject
nl_NL: Onderwerp

en: See for all emails
nl_NL: Bekijk alle e-mails

en: Email Subject
nl_NL: E-mailonderwerp

en: After user registers
nl_NL: Nadat de gebruiker registreert

en: After user adds item to cart
nl_NL: Nadat de gebruiker items toevoegt aan de winkelwagen

en: After user submits order
nl_NL: Nadat de gebruiker een bestelling plaatst

en: After user views gallery for first time
nl_NL: Nadat de gebruiker een galerij voor de eerste keer bekijkt

en: Before gallery expires
nl_NL: Voordat de galerij vervalt

en: After gallery expires
nl_NL: Nadat de galerij vervalt

en: After providing email to access gallery
nl_NL: Na e-mail versturen voor toegang tot galerij

en: Time
nl_NL: Tijd

en: Months
nl_NL: Maanden

en: Days
nl_NL: Dagen

en: Hours
nl_NL: Uren

en: How long before/after the trigger should this email get sent?
nl_NL: Hoe lang voor of na de trigger moet deze e-mail worden verstuurd?

en: Recipients
nl_NL: Geadresseerden

en: All users
nl_NL: Alle gebruikers

en: User has favorites
nl_NL: Gebruiker heeft favorieten

en: User has items in cart
nl_NL: Gebruiker heeft items in winkelwagen

en: User has ordered
nl_NL: Gebruiker heeft besteld

en: User has no orders
nl_NL: Gebruiker heeft geen bestellingen

en: User has not ordered item from gallery
nl_NL: Gebruiker heeft geen item van galerij besteld

en: Select user attributes to determine who should receive this email
nl_NL: Kies gebruikers eigenschappen om vast te stellen wie deze e-mail moet krijgen

en: Discount code (Optional)
nl_NL: Kortingscode (optioneel)

en: None
nl_NL: Geen

en: A unique coupon code will be generated based on the settings of the selected coupon and assigned to the specific user being emailed
nl_NL: Een unieke couponcode wordt op basis van de gekozen coupon instellingen aangemaakt en aan de gebruiker toegewezen die gemaild wordt

en: Discount Expiration (Optional)
nl_NL: Kortingsvervaldatum (optioneel)

en: How long should the coupon code be valid for after being created? This will override any expiration date settings of the selected discount code
nl_NL: Hoe lang moet de couponcode na de aanmaakdatum geldig zijn? Deze instelling heeft voorrang op de vervaldatuminstellingen van de geselecteerde kortingscode

en: Email Admin
nl_NL: E-mail Admin

en: Send a copy of this email to site admin
nl_NL: Verstuur een kopie van deze e-mail naar de admin

en: Personalize your email with the following tags:
nl_NL: Personaliseer uw e-mail met de volgende labels:

en: Gallery Name
nl_NL: Naam galerij

en: Gallery URL
nl_NL: URL galerij

en: Gallery Password
nl_NL: Wachtwoord galerij

en: Images in the associated gallery
nl_NL: Afbeeldingen in de bijbehorende galerij

en: Featured image in the associated gallery
nl_NL: Uitgelichte afbeelding in de bijbehorende Galerij

en: Gallery expiration date
nl_NL: Galerie einddatum

en: Registration URL
nl_NL: Registratie URL

en: First Name
nl_NL: Voornaam

en: Last Name
nl_NL: Achternaam

en: Site Name
nl_NL: Website naam

en: Site URL
nl_NL: Website URL

en: Sunshine Galleries Page
nl_NL: Sunshine Galerijen pagina

en: Generated Discount Code
nl_NL: Kortingscode aangemaakt

en: Items in cart
nl_NL: Items in Winkelwagen

en: Images in favorites
nl_NL: Afbeeldingen in Favorieten

en: %s for %s
nl_NL: %s voor %s

en: Queue processed!
nl_NL: Wachtrij verwerkt!

en: Image
nl_NL: Afbeelding

en: Name
nl_NL: Naam

en: Quantity
nl_NL: Aantal

en: Sent to %s
nl_NL: Verzonden naar %s

en: Exclude from Automated Emails
nl_NL: Uitsluiten voor geautomatiseerde E-mails

en: See email log
nl_NL: Zie e-mail logboek

en: Process Queue
nl_NL: Verwerk wachtrij

en: Join  email newsletter
nl_NL: Aanmelden e-mail Nieuwsbrief

en: We think Campaign Monitor is by far the best email newsletter system. <a href="https://signup.campaignmonitor.com/signup" target="_blank">Sign up for free!</a>
nl_NL: Wij denken dat "Campaign Monitor" veruit het beste e-mail Nieuwsbrieven systeem is <a href="https://signup.campaignmonitor.com/signup" target="_blank">Gratis Aanmelden!</a>

en: Save this value then you can choose a list
nl_NL: Bewaar deze waarde, daarna kunt u een lijst kiezen

en: Invalid Campaign Monitor API key
nl_NL: Ongeldige Campaign Monitor API sleutel

en: API Key
nl_NL: API sleutel

en: List
nl_NL: Lijst

en: Please select list
nl_NL: Kies lijst

en: Subscribe Method
nl_NL: Aanmeldingsmethode

en: Ask users if they want to subscribe
nl_NL: Vraag gebruikers of ze zich willen aanmelden

en: Automatically subscribe
nl_NL: Automatisch aanmelden

en: Default
nl_NL: Standaard

en: If asking users to subscribe, checked by default
nl_NL: Als gebruikers zich nieuw aanmelden, standaard ingeschakeld

en: Checked
nl_NL: Ingeschakeld

en: When to subscribe
nl_NL: Wanneer aanmelden

en: Registration
nl_NL: Registratie

en: Access gallery with email
nl_NL: Toegang galerij met e-mail

en: Checkout
nl_NL: Afrekenen

en: Downloadable
nl_NL: Downloadbaar

en: This product is downloadable
nl_NL: Dit product kan worden gedownload

en: Dimensions
nl_NL: Afmetingen

en: Leave blank for full resolution
nl_NL: Laat leeg voor volledige resolutie

en: Free Download
nl_NL: Gratis download

en: This should be included in any free downloads
nl_NL: Dit zou aan elke gratis download moeten worden toegevoegd

en: Watermark
nl_NL: Watermerk

en: Add a watermark to image when downloaded
nl_NL: Voeg een watermerk toe aan de afbeelding wanneer deze wordt gedownload

en: You must also <a href="%s" target="_blank">set your watermark options</a>
nl_NL: Je moet ook <a href="%s" target="_blank">je watermerk opties kiezen</a>

en: Allow free downloads?
nl_NL: Gratis downloads toestaan?

en: Allow users to download images in this gallery for free (no checkout required)
nl_NL: Laat gebruikers afbeeldingen uit deze galerij gratis downloaden (afrekenen niet nodig)

en: Allow users to download entire gallery as zip file (no checkout required)
nl_NL: Laat gebruikers de volledige galerij als ZIP bestand downloaden (afrekenen niet nodig)

en: Restrict downloads to users?
nl_NL: Downloads beperken tot gebruikers?

en: Download all images from gallery
nl_NL: Download alle Afbeeldingen van Galerie

en: Sorry, you do not have access to this download. <a href="%s">Please login</a> to the account used for this order.
nl_NL: Sorry, je hebt geen toegang tot deze download.  <a href="%s">log alstjeblieft</a> in het voor deze bestelling gebruikte account.

en: Sorry, your item is not available for download yet
nl_NL: Sorry, dit item is nog niet beschikbaar voor download

en: Could not create zip file for download
nl_NL: Kan geen ZIP bestand voor download maken

en: Sorry, one of the download files does not exist
nl_NL: Sorry, een van de download bestanden bestaat niet

en: No shipping, download only
nl_NL: Geen verzending, alleen downloaden

en: Download all images from this order
nl_NL: Download alle afbeeldingen van deze bestelling

en: Download Allowed Images
nl_NL: Download toegestane afbeeldingen

en: Download Image
nl_NL: Download Afbeelding

en: Download All Images
nl_NL: Download alle Afbeeldingen

en: Purchase entire gallery digital downloads
nl_NL: Koop complete galerie digitale downloads

en: Sorry, no favorites are available for download
nl_NL: Sorry, er zijn geen favorieten beschikbaar om te downloaden

en: Sorry, file not available for download
nl_NL: Sorry, bestand niet voor download beschikbaar

en: Download file does not exist
nl_NL: Download bestand bestaat niet

en: Full Resolution
nl_NL: Volledige Resolutie

en: Could not finalize zip file for download
nl_NL: Kan ZIP bestand voor download niet aanmaken

en: You do not have permission to download these files.
nl_NL: U heeft geen toestemming om deze bestanden te downloaden.

en: You do not have permission to download this file.
nl_NL: U heeft geen toestemming om dit bestand te downloaden.

en: Sorry, this is not your order
nl_NL: Sorry, dit is niet uw bestelling

en: You have already added the gallery download for %s to your cart
nl_NL: U heeft de galerij download voor %s al aan uw winkelwagen toegevoegd

en: Gallery digital negatives added to cart!
nl_NL: Galerij digitale negatieven toegevoegd aan winkelwagen!

en: View cart
nl_NL: Bekijk Winkelwagen

en: Gallery Digital Negatives
nl_NL: Galerij digitale negatieven

en: Downloaded count: %s
nl_NL: Aantal Downloads: %s

en: Low Resolution Image Options
nl_NL: Lage resolutie Afbeelding Opties

en: Image Width
nl_NL: Breedte afbeelding

en: Image Height
nl_NL: Hoogte Afbeelding

en: Allow users to purchase digital negatives of an the entire session. Leave price blank to disable this feature for a specific price level.
nl_NL: Laat gebruikers digitale negatieven van de hele sessie kopen. Laat prijs leeg om deze optie bij een specifiek prijsniveau uit te schakelen.

en: Tax gallery digital negatives
nl_NL: Belasting digitale negatieven

en: Apply a tax to the gallery digital negatives
nl_NL: Belasting toepassen op de galerie digitale negatieven

en: More Digital Download Options
nl_NL: Meer digitale download opties

en: Alternate Download Method
nl_NL: Alternatieve download methode

en: Check this if downloads are not working for your users or to integrate with Amazon S3. This method is less efficient but more likely to work.
nl_NL: Kies dit aan als de downloads voor uw gebruikers niet werken of om te integreren met Amazon S3. Deze methode is minder efficiënt maar waarschijnlijk wel werkend.

en:  (This image will have your selected watermark on it)
nl_NL:  (Deze afbeelding zal het gekozen watermerk hebben)

en: Include low res files in download
nl_NL: Lage resolutie bestanden toevoegen

en: Check this if you want to include the low resolution images in downloads
nl_NL: Kies dit als u de afbeeldingen van lage resolutie aan downloads wilt toevoegen

en: Print Release
nl_NL: Print vrijgave

en: Print release file to be included with any file download. <strong>PDF required</strong>. Upload a file to your <a href="upload.php">Media gallery</a>, then select it here.
nl_NL: Print Vrijgave Bestand om aan elke download toe te voegen. <strong>PDF vereist</strong>. Upload een bestand naar uw <a href="upload.php">Media galerie</a>, en kies het hier.

en: Sorry, you do not have access to this download. <a href="%s">Please login</a> to the account used to purchase this image.
nl_NL: Sorry, je hebt geen toegang tot deze download. <a href="%s">Log alstjeblieft in</a> met het voor deze aanschaf gebruikte account.

en: Sorry, your item cannot yet be downloaded
nl_NL: Sorry, uw item kan nog niet worden gedownload

en: Sorry, this is not a downloadable product
nl_NL: Sorry, dit product kan niet worden gedownload

en: Sorry, this image was not in your order
nl_NL: Sorry, deze afbeelding zat niet in uw bestelling

en: Gallery Downloads
nl_NL: Galerij downloads

en: Gallery Downloaded
nl_NL: Galerij gedownload

en: Images Downloaded
nl_NL: Afbeeldingen Gedownload

en: Total downloads
nl_NL: Totaal gedownload

en: After user downloads free image
nl_NL: Nadat gebruiker gratis afbeelding heeft gedownload

en: After user downloads free gallery
nl_NL: Nadat gebruiker gratis galerijen heeft gedownload

en: An <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/.htaccess" target="_blank">.htaccess</a> file has been created for your "wp-content/uploads" directory to prevent any direct access to images, protecting your digital download files
nl_NL: Een <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/.htaccess" target="_blank">.htaccess</a> bestand is voor u aangemaakt  in uw "wp-content/uploads" folder om directe toegang tot uw afbeeldingen te voorkomen, om uw digitale download bestanden te beschermen

en: Sunshine's Digital Downloads add-on requires you to run an upgrade process. Please note this may take a while if you have a lot of galleries and images.
nl_NL: De Sunshine  Digitale Downloads uitbreiding vereist het uitvoeren van een upgrade proces. Merk op dat dit even tijd nodig heeft als u veel galeries en afbeeldingen heeft.

en: Click here to start
nl_NL: Klik hier om te beginnen

en: Galleries successfully upgraded!
nl_NL: Galerijen succesvol bijgewerkt!

en: No gallery ID
nl_NL: Geen galerij ID

en: You do not have permission to access this image
nl_NL: U heeft geen rechten tot toegang van deze afbeelding

en: Permission denied
nl_NL: Toegang geweigerd

en: %s for this image is already in your cart
nl_NL: %s voor deze afbeelding is al in uw winkelwagen

en: The download will be built in the background and start downloading when ready. Do not close your browser window.
nl_NL: De download zal in de achtergrond worden samengesteld en begint met downloaden zodra deze klaar is. Sluit uw browservenster niet.

en: Entire Gallery Download
nl_NL: Volledige galerie download

en: Entire gallery of digital downloads
nl_NL: Volledige galerie van digitale downloads

en: Discounts
nl_NL: Korting

[ctx: post type general name]
en: Discounts
nl_NL: Kortingen

[ctx: post type singular name]
en: Discount
nl_NL: Korting

[ctx: coupon]
en: Add New
nl_NL: Nieuwe toevoegen

en: Add New Coupon
nl_NL: Nieuwe Coupon toevoegen

en: Edit Discount
nl_NL: Korting bewerken

en: New Discount
nl_NL: Nieuwe korting

en: All Discounts
nl_NL: Alle kortingen

en: View Discounts
nl_NL: Bekijk Kortingen

en: Search Discounts
nl_NL: Kortingen zoeken

en: No discounts found
nl_NL: Geen kortingen gevonden

en: No discounts found in trash
nl_NL: Geen kortingen in vuilnisbak gevonden

en: Options
nl_NL: Opties

en: Automatic
nl_NL: Automatisch

en: Apply this discount automatically with no coupon code
nl_NL: Pas deze korting automatisch toe zonder couponcode

en: Priority
nl_NL: Prioriteit

en: Discount Code
nl_NL: Kortingscode

en: Discount Type
nl_NL: Soort Korting

en: off order
nl_NL: van bestelling

en: off product(s)
nl_NL: van product(en)

en: Discount Amount
nl_NL: Kortingsbedrag

en: Start Date
nl_NL: Start datum

en: End Date
nl_NL: Einddatum

en: Max Quantity
nl_NL: Max Hoeveelheid

en: The maximum number of any one item this can be applied towards
nl_NL: Het maximum aantal van een willekeurig item waar dit toegepast kan worden

en: Total Max Uses
nl_NL: Maximum maal gebruik

en: Max Uses Per Person
nl_NL: Maximaal malen gebruik Per Persoon

en: Only This Discount
nl_NL: Alleen deze Korting

en: Only allow customer to use this coupon, disallow all other coupons
nl_NL: Laat klant alleen deze coupon gebruiken, andere coupons niet toestaan

en: Free Shipping
nl_NL: Gratis Verzending

en: Make shipping free on entire order
nl_NL: Maak verzending gratis op hele bestelling

en: Minimum Purchase Amount
nl_NL: Minimum Aankoopbedrag

en: Apply Before Tax
nl_NL: Toepassen voor Belasting

en: Should this coupon be applied before calculating tax
nl_NL: Moet deze coupon vóór belasting worden toegepast

en: Allowed Products
nl_NL: Toegestane Producten

en: Disallowed Products
nl_NL: Niet toegestane Producten

en: Allowed Categories
nl_NL: Toegestane Categorieën

en: Disallowed Categories
nl_NL: Niet toegestane Categorieën

en: Galleries
nl_NL: Galeries

en: Add discount code
nl_NL: Voeg kortingscode toe

en: Enter code
nl_NL: Invoer code

en: Apply
nl_NL: Toepassen

en: Discounts Applied
nl_NL: Toegepaste Kortingen

en: Remove
nl_NL: Verwijder

en: Back to Favorites
nl_NL: Terug naar Favorieten

en: Back to Gallery
nl_NL: Terug naar Galerie

en: View Cart
nl_NL: Bekijk Winkelwagen

en: Add Comment
nl_NL: Commentaar toevoegen

en: Back to Image
nl_NL: Terug naar Afbeelding

en: Comment pending...
nl_NL: Opmerking in behandeling...

en: You might have left one of the fields blank, or be posting too quickly
nl_NL: U heeft een van de velden niet ingevuld, of u plaatst te snel

en: Your comment has been added!
nl_NL: Uw opmerking is toegevoegd!

en: Please wait a while before posting your next comment
nl_NL: Wacht a.u.b. even voordat u uw volgende opmerking plaatst

en: Lightbox Options
nl_NL: Lightbox opties

en: Enable Lightbox
nl_NL: Lightbox inschakelen

en: Slideshow Interval
nl_NL: Diashow interval

en: Lightbox Background Color
nl_NL: Lightbox achtergrondkleur

en: Lightbox Text Color
nl_NL: Lightbox tekstkleur

en: Lightbox Highlight Color
nl_NL: Lightbox markeringskleur

en: Price
nl_NL: Prijs

en: Qty
nl_NL: Aantal

en: See Product
nl_NL: Zie Product

en: Add to Cart
nl_NL: Toevoegen aan Winkelwagen

en: Select Quantity
nl_NL: Kies hoeveelheid

en: Adding...
nl_NL: Toevoegen...

en: added to cart
nl_NL: toegevoegd aan winkelwagen

en: Sorry, there was an error with your request
nl_NL: Sorry, er is een fout met uw verzoek

en: Item(s) added to package
nl_NL: Item(s) toegevoegd aan pakket

en: You must first <a href="%s">login</a> or <a href="%s">register</a> before you can add pictures to your cart. This allows us to track your favorites and items in your cart when you return.
nl_NL: U moet eerst <a href="%s">aanmelden</a> of <a href="%s">registreren</a> voordat u foto's kunt toevoegen aan uw winkelwagen. Daardoor kunnen we uw favorieten en uw eerder in uw winkelwagen geplaatste artikelen bijhouden wanneer u terug komt.

en: MailChimp
nl_NL: Mailchimp

en: MailChimp has a good free program if you have less than 2,000 subscribers
nl_NL: Mailchimp heeft een goed gratis programma als u minder dan 2.000 abonnees heeft

en: Invalid MailChimp API key
nl_NL: Ongeldige Mailchimp API sleutel

en: Masonry
nl_NL: Metselwerk

en: Enable Masonry
nl_NL: Metselwerk inschakelen

en: Show images in a masonry style (Think Pinterest)
nl_NL: Toon afbeeldingen in Metselwerk stijl (zoals Pinterest)

en: Where to enable
nl_NL: Waar inschakelen

en: Gallery Thumbnails
nl_NL: Galerie Miniaturen

en: Image Thumbnails
nl_NL: Afbeelding Miniaturen

en: Messaging
nl_NL: Berichten

en: Messaging Templates
nl_NL: Berichtsjablonen

en: Allowed template variables are: %s
nl_NL: Toegestane sjabloon variabelen zijn: %s

en: Gallery Invite Subject
nl_NL: Onderwerp van Galerie Uitnodiging

en: Gallery Invite Message
nl_NL: Bericht van Galerie Uitnodiging

en: Register Invite Subject
nl_NL: Onderwerp van Registratie Uitnodiging

en: Register Invite
nl_NL: Registratie uitnodiging

en: Message Type
nl_NL: Soort Bericht

en: Custom Message
nl_NL: Aangepast Bericht

en: Invite user to gallery
nl_NL: Nodig gebruiker uit voor galerie

en: Invite user to register
nl_NL: Nodig gebruiker uit om te registreren

en: Please select
nl_NL: Maak keuze

en: To
nl_NL: Aan

en: Specific email address(es)
nl_NL: Specifiek e-mail adres(sen)

en: Email address(es)
nl_NL: E-mail adres(sen)

en: Separate multiple email addresses with a comma
nl_NL: Scheid meerdere e-mailadressen met een komma

en: Allowed template variables are
nl_NL: Mogelijke sjabloon variabelen zijn

en: Want to customize this default text?
nl_NL: Wilt u deze standaard tekst aanpassen?

en: See email templates
nl_NL: Zie e-mail sjablonen

en: Send Message
nl_NL: Stuur Bericht

en: Please select a gallery
nl_NL: Kies een galerie

en: Please select a user
nl_NL: Kies een gebruiker

en: Invalid email address
nl_NL: Ongeldig e-mailadres

en: Please provide a subject
nl_NL: Geef een onderwerp

en: Please provide a message
nl_NL: Geef een bericht

en: Message has been sent to %s
nl_NL: Bericht is verstuurd naar %s

en: Sorry, message was not sent
nl_NL: Sorry, bericht is niet verstuurd

en:  or <a href="%s">invite a user to this gallery</a>!
nl_NL:  of <a href="%s">nodig een gebruiker uit voor deze galerie</a>!

en: Send email to these people
nl_NL: Stuur e-mail naar deze mensen

en: You have not met the minimum order subtotal of %s
nl_NL: U heeft het minimum order subtotaal van %s niet bereikt

en: You have not met the minimum order of %s for the gallery "%s"
nl_NL: U heeft de minimum bestelling van %s voor de galerie "%s" niet bereikt”

en: Minimum Order
nl_NL: Minimum bestelling

en: Minimum Cart Subtotal ($)
nl_NL: Minimum winkelwagen subtotaal ($)

en: Enable Mollie payment methods including iDEAL
nl_NL: MOLLIE betaalmethoden inclusief IDEAL toestaan

en: There was an error processing your payment (%s)
nl_NL: Er was een fout opgetreden tijdens uw betaling (%s)

en: Enable payments via Mollie
nl_NL: Betaling via Mollie inschakelen

en: Name that users will see on the checkout page, defaults to "Mollie"
nl_NL: Naam die gebruikers op de afrekenpagina zien, standaard "Mollie"

en: Description
nl_NL: Omschrijving

en: Description that users will see on the checkout page
nl_NL: Beschrijving die gebruikers zullen zien op de kassa pagina

en: Test Mode
nl_NL: Test modus

en: Test Secret Key
nl_NL: Test Geheime Sleutel

en: Live Secret Key
nl_NL: Actieve Geheime Sleutel

en: Packages
nl_NL: Pakketten

en: This page is not accessible via this method. Please visit a gallery first.
nl_NL: Deze pagina is op deze wijze niet toegankelijk. Bezoek eerst een galerie.

en: Package
nl_NL: Pakket

en: This product is a package
nl_NL: Dit product is een pakket

en: Choose Products for Package
nl_NL: Kies producten voor pakket

en: Entire session as digital download
nl_NL: Hele sessie als digitale download

en: Add another product
nl_NL: Nog een product toevoegen

en: A package cannot be a downloadable product
nl_NL: Een pakket kan geen donwloadbaar pakket zijn

en: Entire gallery digital download
nl_NL: Hele galerie digitale download

en: View comments
nl_NL: Bekijk opmerkingen

en: Unfilled items in package:
nl_NL: Openstaande items in je pakket:

en: Assign this image to your package
nl_NL: Voeg deze afbeelding toe aan pakket

en: Select package
nl_NL: Kies pakket

en: Completed
nl_NL: Afgerond

en: Assign to Package
nl_NL: Voeg toe aan Pakket

en: You have not filled all your packages
nl_NL: U heeft niet al uw pakketten gevuld

en: No products have been assigned to this package
nl_NL: Geen producten toegewezen aan dit pakket

en: %s is used as multiple line items, please use quantities instead
nl_NL: %s wordt gebruikt als meerdere regelitems, gebruik dan hoeveelheden in plaats van

en: Package added to cart!
nl_NL: Pakket toegevoegd aan winkelwagen!

en: Sorry, something went wrong with adding the item to cart.
nl_NL: Sorry, ging er iets mis met het toevoegen van het item aan winkelwagen.

en: Item(s) added to package! <a href="%s" target="_top">View cart</a> or <a href="%s">Return to %s</a>
nl_NL: Item(s) toegevoegd aan pakket <a href="%s" target="_top">Bekijk winkelwagen</a> of <a href="%s">Keer terug naar %s</a>

en: Image could not be added to package
nl_NL: Afbeelding kon niet aan pakket worden toegevoegd

en: Item removed from package
nl_NL: Item verwijderd van pakket

en: Pay by credit card (Visa, MasterCard, American Express, Discover)
nl_NL: Betalen met credit card (Visa, MasterCard, American Express)

en: Payment could not process successfully (%s). %s
nl_NL: Betaling kon niet succesvol worden verwerkt (%s). %s

en: Payment could not process successfully because of a server error (%s). %s
nl_NL: Betaling kon niet succesvol worden verwerkt door een server fout (%s). %s

en: An unknown error occurred and your payment could not be processed
nl_NL: Een onbekende fout is opgetreden en uw betaling kon niet succesvol worden verwerkt

en: Card Number
nl_NL: Kaartnummer

en: Expiration Date
nl_NL: Vervaldatum

en: Enable payments via PayJunction
nl_NL: Betalingen via PayJunction inschakelen

en: Name that users will see on the checkout page, defaults to "PayJunction"
nl_NL: Naam die gebruikers zullen zien op de afrekenpagina, standaard "PayJunction"

en: Force HTTPS
nl_NL: Dwing HTTPS af

en: PayJunction requires an SSL certificate to accept credit card information securely from your website. <a href="http://www.sunshinephotocart.com/docs/ssl" target="_blank">Learn more</a>
nl_NL: PayJunction vereist een SSL certificaat om credit card informatie vanaf uw website veilig te accepteren. <a href="http://www.sunshinephotocart.com/docs/ssl" target="_blank">Lees meer</a>

en: Login
nl_NL: Aanmelden

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Install Required Plugins
nl_NL: Vereiste plugins installeren

en: Install Plugins
nl_NL: Plugins installeren

en: Installing Plugin: %s
nl_NL: Plugin %s wordt ge&#239;nstalleerd

en: Updating Plugin: %s
nl_NL: Plugin bijwerken: %s

en: Something went wrong with the plugin API.
nl_NL: Er is iets niet goed gegaan met de plugin API.

en: This theme requires the following plugin: %1$s. | This theme requires the following plugins: %1$s.
nl_NL[0]: Dit thema vereist de volgende plugin: %1$s.
nl_NL[1]: Dit thema vereist de volgende plugin: %1$s.

en: This theme recommends the following plugin: %1$s. | This theme recommends the following plugins: %1$s.
nl_NL[0]: Dit thema beveelt de volgende plugin aan: %1$s.
nl_NL[1]: Dit thema beveelt de volgende plugin aan: %1$s.

en: The following plugin needs to be updated to its latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s. | The following plugins need to be updated to their latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s.
nl_NL[0]: De volgende plugins moeten worden bijgewerkt met de laatste versie om maximale compatibiliteit met dit thema te verzekeren: %1$s.
nl_NL[1]: De volgende plugins moeten worden bijgewerkt met de laatste versie om maximale compatibiliteit met dit thema te verzekeren: %1$s.

en: There is an update available for: %1$s. | There are updates available for the following plugins: %1$s.
nl_NL[0]: Er is een update beschikbaar voor: %1$s.
nl_NL[1]: Er zijn updates beschikbaar voor de volgende plugins: %1$s.

en: The following required plugin is currently inactive: %1$s. | The following required plugins are currently inactive: %1$s.
nl_NL[0]: De volgende benodigde plugin is momenteel inactief: %1$s.
nl_NL[1]: De volgende benodigde plugins zijn momenteel inactief: %1$s.

en: The following recommended plugin is currently inactive: %1$s. | The following recommended plugins are currently inactive: %1$s.
nl_NL[0]: De volgende benodigde plugin is momenteel inactief: %1$s.
nl_NL[1]: De volgende aanbevolen plugins zijn momenteel inactief: %1$s.

en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
nl_NL[0]: Beginnen met het installeren van de plugin
nl_NL[1]: Beginnen met het installeren van de plugins

en: Begin updating plugin | Begin updating plugins
nl_NL[0]: Beginnen met het updaten van de plugin
nl_NL[1]: Beginnen met het updaten van de plugins

en: Begin activating plugin | Begin activating plugins
nl_NL[0]: Beginnen met het activeren van de plugin
nl_NL[1]: Beginnen met het activeren van de plugins

en: Return to Required Plugins Installer
nl_NL: Terug naar de benodigde plug-ins installatie

en: Return to the Dashboard
nl_NL: Terug naar het Dashboard

en: Plugin activated successfully.
nl_NL: Plug-in succesvol geactiveerd.

en: The following plugin was activated successfully: | The following plugins were activated successfully:
nl_NL[0]: De volgende plugin is met succes geactiveerd:
nl_NL[1]: De volgende plugins zijn met succes geactiveerd:

en: No action taken. Plugin %1$s was already active.
nl_NL: Geen actie ondernomen. Plugin %1$s was al actief.

en: Plugin not activated. A higher version of %s is needed for this theme. Please update the plugin.
nl_NL: Plugin niet geactiveerd. Een hogere versie van %s is nodig voor dit thema. Plugin a.u.b. bijwerken.

en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
nl_NL: Alle plugins zijn succesvol geïnstalleerd en geactiveerd. %1$s

en: Dismiss this notice
nl_NL: Deze kennisgeving sluiten

en: There are one or more required or recommended plugins to install, update or activate.
nl_NL: Er zijn een of meer vereiste of aanbevolen plugins om te installeren, bijwerken of activeren.

en: Please contact the administrator of this site for help.
nl_NL: Neem a.u.b. contact op met de beheerder van deze site voor hulp.

en: This plugin needs to be updated to be compatible with your theme.
nl_NL: Deze plug-in moet worden bijgewerkt om compatibel te zijn met uw thema.

en: Update Required
nl_NL: Bijwerken vereist

en: Set the parent_slug config variable instead.
nl_NL: Stel in plaats daarvan de parent_slug config variabele in.

en: The remote plugin package does not contain a folder with the desired slug and renaming did not work.
nl_NL: Het externe pluginpakket bevat geen map met de gewenste slug en hernoemen lukte niet.

en: Please contact the plugin provider and ask them to package their plugin according to the WordPress guidelines.
nl_NL: Neem a.u.b. contact op met de leverancier van de plugin en vraag hen hun plugin volgens Wordpress richtlijnen aan te leveren.

en: The remote plugin package consists of more than one file, but the files are not packaged in a folder.
nl_NL: Het externe plugin pakket bestaat uit meer dan een bestand, maar de bestanden zijn niet verpakt in een map.

[ctx: plugin A *and* plugin B]
en: and
nl_NL: en

en: Required
nl_NL: Verplicht

en: Recommended
nl_NL: Aanbevolen

en: WordPress Repository
nl_NL: WordPress Bewaarplaats

en: External Source
nl_NL: Externe bron

en: Pre-Packaged
nl_NL: Voorverpakt

en: Not Installed
nl_NL: Niet geïnstalleerd

en: Installed But Not Activated
nl_NL: Geïnstalleerd maar niet geactiveerd

en: Active
nl_NL: Actief

en: Required Update not Available
nl_NL: Vereiste Update niet beschikbaar

en: Requires Update
nl_NL: Update vereist

en: Update recommended
nl_NL: Update aanbevolen

[ctx: plugins]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]: Alle <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[1]: Alles <span class="count">(%s)</span>

en: To Install <span class="count">(%s)</span> | To Install <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]: Installeren <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[1]: Installeren <span class="count">(%s)</span>

en: Update Available <span class="count">(%s)</span> | Update Available <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]: Update beschikbaar <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[1]: Update beschikbaar <span class="count">(%s)</span>

en: To Activate <span class="count">(%s)</span> | To Activate <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]: Om te activeren <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[1]: Om te activeren <span class="count">(%s)</span>

[ctx: as in: "version nr unknown"]
en: unknown
nl_NL: onbekend

en: Installed version:
nl_NL: Geïnstalleerde versie:

en: Minimum required version:
nl_NL: Minimaal vereiste versie:

en: Available version:
nl_NL: Beschikbare versie:

en: No plugins to install, update or activate.
nl_NL: Geen plugins om te installeren, bijwerken of activeren.

en: Source
nl_NL: Bron

en: Type
nl_NL: Soort

en: Version
nl_NL: Versie

en: Install %2$s
nl_NL: Installeren %2$s

en: Update %2$s
nl_NL: Bijwerken %2$s

en: Activate %2$s
nl_NL: Activeren %2$s

en: Upgrade message from the plugin author:
nl_NL: Upgrade bericht van de maker van de plugin:

en: Install
nl_NL: Installeer

en: Update
nl_NL: Updaten

en: Activate
nl_NL: Activeer

en: No plugins were selected to be installed. No action taken.
nl_NL: Geen plugins werden geselecteerd om te worden geïnstalleerd. Geen actie ondernomen.

en: No plugins were selected to be updated. No action taken.
nl_NL: Geen plugins werden geselecteerd om te worden bijgewerkt. Geen actie ondernomen.

en: No plugins are available to be installed at this time.
nl_NL: Er zijn op dit moment geen plugins beschikbaar voor installatie.

en: No plugins are available to be updated at this time.
nl_NL: Er zijn op dit moment geen plugins beschikbaar voor update.

en: No plugins were selected to be activated. No action taken.
nl_NL: Geen plugins werden geselecteerd om te worden geactiveerd. Geen actie ondernomen.

en: No plugins are available to be activated at this time.
nl_NL: Er zijn op dit moment geen plugins beschikbaar voor activatie.

en: Plugin activation failed.
nl_NL: Plug-in Activatie mislukt.

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
nl_NL: Plugin %1$s bijwerken (%2$d/%3$d)

en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
nl_NL: Er is een fout opgetreden tijdens het installeren van %1$s: <strong>%2$s</strong>.

en: The installation of %1$s failed.
nl_NL: Het installeren van %1$s is mislukt.

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
nl_NL: Het proces van installeren en activeren is gestart. Dit proces kan enige tijd in beslag nemen bij sommige hosts, een ogenblikje geduld aub.

en: %1$s installed and activated successfully.
nl_NL: %1$s succesvol geïnstalleerd en geactiveerd.

en: Show Details
nl_NL: Details tonen

en: Hide Details
nl_NL: Details verbergen

en: All installations and activations have been completed.
nl_NL: Alle installaties en activeringen zijn afgerond.

en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
nl_NL: Installeren en activeren plug-in %1$s (%2$d/%3$d)

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
nl_NL: Het proces van installeren is gestart. Dit proces kan enige tijd in beslag nemen bij sommige hosts, een ogenblikje geduld aub.

en: %1$s installed successfully.
nl_NL: %1$s met succes geïnstalleerd.

en: All installations have been completed.
nl_NL: Alle installaties zijn afgerond.

en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
nl_NL: Installeren plug-in %1$s (%2$d/%3$d)

en: Please only install the add-ons you need. Hint: You <em>absolutely</em> do not need all of them
nl_NL: Installeer alleen de uitbreidingen die u nodig heeft. Hint: U heeft ze <em>absoluut</em> niet allemaal nodig

en: Installing Add-on: %s
nl_NL: Installeren van Add-on: %s

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to install the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin installed. | Sorry, but you do not have the correct permissions to install the %s plugins. Contact the administrator of this site for help on getting the plugins installed.
nl_NL[0]: Sorry, maar je hebt onvoldoende rechten om de %s plugin te installeren. Neem contact op met de beheerder van deze site voor hulp om de plugin te installeren.
nl_NL[1]: Sorry, maar u heeft onvoldoende rechten om de %s plug-ins te installeren. Neem contact op met de beheerder van deze site voor hulp om de plug-ins te installeren.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to activate the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin activated. | Sorry, but you do not have the correct permissions to activate the %s plugins. Contact the administrator of this site for help on getting the plugins activated.
nl_NL[0]: Sorry, maar je hebt onvoldoende rechten om de %s plugin te activeren. Neem contact op met de beheerder van deze site voor hulp om de plugin te activeren.
nl_NL[1]: Sorry, maar u heeft hebt onvoldoende rechten om de %s plug-ins te activeren. Neem contact op met de beheerder van deze site voor hulp om de plug-ins te activeren.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to update the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin updated. | Sorry, but you do not have the correct permissions to update the %s plugins. Contact the administrator of this site for help on getting the plugins updated.
nl_NL[0]: Sorry, maar je hebt onvoldoende rechten om de %s plugin bij te werken. Neem contact op met de beheerder van deze site voor hulp om de plugin bij te werken.
nl_NL[1]: Sorry, maar u heeft onvoldoende rechten om de %s plug-ins bij te werken. Neem contact op met de beheerder van deze site voor hulp om de plug-ins bij te werken.

en: Return to Sunshine Pro Add-on Manager
nl_NL: Terug naar Sunshine Pro Add-on Manager

en: All plugins installed and activated successfully. %s
nl_NL: Alle plug-ins zijn succesvol geactiveerd. %s

en: Favorites
nl_NL: Favorieten

en: Add to Favorites
nl_NL: Toevoegen aan favorieten

en: Remove from Favorites
nl_NL: Verwijderen uit favorieten

en: Remove All Favorites
nl_NL: Verwijder alle Favorieten

en: Submit Favorites
nl_NL: Indienen van favorieten

en: Remove from favorites
nl_NL: Verwijder uit favorieten

en: Add to favorites
nl_NL: Toevoegen aan favorieten

en: Disable Favorites
nl_NL: Favorieten uitzetten

en: Image added to favorites
nl_NL: Afbeelding toegevoegd aan favorieten

en: A user account is required to track your favorites so you can come back any time to see them. <a href="%s">Register here</a> or login to an existing account below.
nl_NL: Een gebruikersaccount is vereist om uw favorieten bij te houden zodat u op elk moment kunt terugkeren om ze te zien. <a href="%s">Registreer hier</a> of meldt u hieronder aan met een bestaand account.

en: Favorites cleared
nl_NL: Favorieten opgeschoond

en: %s has submitted their favorites, <a href="%s">view them here</a>
nl_NL: %s heeft zijn favorieten doorgegeven, <a href="%s">bekijk ze hier</a>

en: Image File List
nl_NL: Afbeeldingenlijst

en: %s has submitted favorites
nl_NL: %s heeft favorieten doorgegeven

en: Your favorite images have been sent
nl_NL: Uw favoriete afbeeldingen zijn doorgegeven

en: Sunshine Favorites
nl_NL: Sunshine Favorieten

en: Copy and paste the file names above into Lightroom's search feature (Library filter) to quickly find and create a new collection to make processing this order easier. Make sure you are using the "Contains" (and not "Contains All") search parameter.
nl_NL: Kopieer en plak de bestandsnamen hierboven in Lightroom's zoekfunctie (bibliotheek filter) om ze snel te kunnen vinden en er een nieuwe collectie van te maken om de verwerking van deze bestelling te vereenvoudigen. Zorg ervoor dat u de zoekparameter "Bevat" (en niet "bevat alle") gebruikt.

en: Images in your favorites have been removed because they are no longer available
nl_NL: Afbeeldingen in uw favorieten zijn verwijderd omdat ze niet langer beschikbaar zijn

en: After user adds image to favorites
nl_NL: Nadat de gebruiker een afbeelding toevoegt aan favorieten

en: Offline
nl_NL: Offline - inactieve verbinding met internet

en: Send payment in outside of website
nl_NL: Een betaling in buiten website

en: Offline payments can be anything you want, most likely for accepting checks
nl_NL: Off-line betalingen kunnen alles zijn wat u wilt, meest waarschijnlijk voor het accepteren van cheques

en: Enable offline payments
nl_NL: Enable offline betalingen

en: Name that users will see on the checkout page, defaults to "Offline"
nl_NL: Naam die gebruikers zien op de kassa pagina, standaard "Offline"

en: Instructions
nl_NL: Instructies

en: Use this to instruct customers how to submit payment (if check, mailing address would be a good idea)
nl_NL: Gebruik dit om klanten hoe de betaling (als controle, zou postadres een goed idee zijn) dienen te instrueren

en: Submit payment via PayPal account or use a credit card
nl_NL: Betaal met PayPal-account of gebruik een creditcard

en: ERROR, something went really wrong
nl_NL: FOUT, er ging iets echt mis

en: Redirecting to PayPal
nl_NL: Omleiden naar PayPal

en: Shipping via %s
nl_NL: Verzending  via %s

en: Submit payment via PayPal
nl_NL: Betaal met PayPal

en: Enable payments via PayPal
nl_NL: Betalen met PayPal mogelijk maken

en: Please make sure you have enabled your <a href="%s" target="_blank">PayPal IPN settings</a>. Set the URL to "%s".
nl_NL: Zorg er voor dat de <a href="%s" target="_blank">PayPal IPN instellingen</a> actief zijn. Zet de URL op "%s".

en: Name that users will see on the checkout page, defaults to "PayPal"
nl_NL: Naam die gebruikers zien op de kassa pagina, standaard "PayPal"

en: PayPal Email
nl_NL: PayPal E-mail

en: Enable test mode (Sandbox)
nl_NL: Enable testmodus (Sandbox)

en: More for developers, this lets you accept test transactions via PayPal. Requires developer account and being logged into the developer account.
nl_NL: Meer voor ontwikkelaars, dit laat uw test transacties via PayPal accepteren. Vereist een ​​developers account en het aangemeld zijn bij het developers account.

en: Page Style
nl_NL: Pagina Stijl

en: Optionally enter the name of the page style you wish to use. These are defined in your PayPal account.
nl_NL: Geef optioneel de naam van de pagina stijl die u wil gebruiken. Deze zijn in uw Paypal account gedefinieerd.

en: Order has been cancelled
nl_NL: Bestelling is geannuleerd

en: Reports
nl_NL: Rapporten

en: No taxes have been collected thus far
nl_NL: Geen belastingen zijn tot nu toe geind

en: Share Image
nl_NL: Afbeelding delen

en: Share Gallery
nl_NL: Galerij Delen

en: Gallery Sharing
nl_NL: Galerij delen

en: Allow
nl_NL: Toestaan

en: Disallow
nl_NL: Niet Toestaan

en: Image Sharing
nl_NL: Afbeelding delen

en: Sharing on Gallery Pages
nl_NL: Delen op galerij pagina's

en: Let users share a gallery on social networks like Facebook, Twitter, Pinterest
nl_NL: Laat gebruikers delen een galerij op sociale netwerken zoals Facebook, Twitter, Pinterest

en: Sharing on Image Detail Pages
nl_NL: Delen op Afbeelding Detail Pagina's

en: Let users share an image on social networks like Facebook, Twitter, Pinterest
nl_NL: Laat gebruikers een afbeelding delen op sociale netwerken zoals Facebook, Twitter, Pinterest

en: Services
nl_NL: Behandeling

en: Choose which services to make available
nl_NL: Kies welke mogelijkheden beschikbaar moeten zijn

en: Enable Flat Rate Shipping
nl_NL: Verzending met Vast bedrag Verzendkosten inschakelen

en: Flat Rate Shipping Cost
nl_NL: Vast Bedrag Verzendkosten

en: Taxable
nl_NL: Belastbaar

en: Enable Local Delivery Shipping
nl_NL: Enable Lokale Levering

en: Local Delivery Shipping Cost
nl_NL: Plaatselijke levering Verzendkosten

en: Allowed zip/post codes
nl_NL: Toegestaan ​​zip / postcodes

en: What zip/post codes is this allowed for? Separate each zip/post code with a comma.
nl_NL: Wat zip / postcodes is dit toegestaan ​​voor? Scheid elk zip / postcode met een komma.

en: Cannot choose %s shipping, not within allowed area
nl_NL: Kan niet kiezen %s verzendkosten, niet binnen toegestaan ​​gebied

en: Pickup
nl_NL: Pick-up

en: Enable Pickup Shipping
nl_NL: Enable Pickup Verzending

en: Pickup Shipping Cost
nl_NL: Ophalen Verzendkosten

en: Pickup Instructions
nl_NL: Ophaal Instructies

en: Add image to all files uploaded to Sunshine (except digital download files)
nl_NL: Voeg afbeelding toe aan alle bestanden die naar Sunshine geupload worden (behalve digitale download bestanden)

en: Position
nl_NL: Positie

en: Top Left
nl_NL: Links Boven

en: Top Right
nl_NL: Top Rechts

en: Bottom Left
nl_NL: Links Onder

en: Bottom Right
nl_NL: Rechts Onder

en: Center
nl_NL: Midden

en: Repeat
nl_NL: Herhaal

en: Margin from edge
nl_NL: Marge vanaf de rand

en: Watermark Thumbnails
nl_NL: Watermerk miniaturen

en: Update completed
nl_NL: Update voltooid

en: Welcome to Sunshine Photo Cart %s
nl_NL: Welkom bij Sunshine Photo Cart %s

en: Thank you for updating to the latest version!
nl_NL: Bedankt voor het bijwerken naar de laatste versie!

en: Thank you for installing!
nl_NL: Dank u wel voor het installeren!

en: Add-ons for Sunshine Photo Cart
nl_NL: Uitbreidingen voor Sunshine Photo Cart

en: Go beyond the basics, Sunshine’s add-ons let you maximize your profits to help you build a more profitable client photo sales process.
nl_NL: Ga verder dan de basis, Sunshine's uitbreidingen laten u uw opbrengsten maximaliseren door te helpen met het verbeteren van uw verkoop proces.

en: Learn more & buy &raquo;
nl_NL: Lees meer en koop &raquo;

en: Once Weekly
nl_NL: Eens per week

en: Thank you for using <a href="%1$s" target="_blank">Sunshine Photo Cart</a>! Please <a href="%2$s" target="_blank">rate us</a> on <a href="%2$s" target="_blank">WordPress.org</a>
nl_NL: Bedankt voor het gebruik van <a href="%1$s" target="_blank">Sunshine Photo Cart</a>! Astublieft <a href="%2$s" target="_blank">geef ons een waardering</a> op <a href="%2$s" target="_blank">WordPress.org</a>

en: View Client Galleries
nl_NL: Bekijk klantengalerijen

en: Your galleries have been updated!
nl_NL: Uw galerijen zijn bijgewerkt!

en: Image could not be found, just moving on
nl_NL: Afbeelding kan niet gevonden worden, ga verder

en: Could not make new folder for gallery
nl_NL: Kan geen nieuwe folder maken voor Galerij

en: Could not move full size image: %s
nl_NL: Kon afbeelding in volledige grootte niet verplaatsen: %s

en: Could not move %s
nl_NL: Kon niet verplaatsen %s

en: Successfully moved %s
nl_NL: Succesvol verplaatst: %s

en: The slug for core order statuses is not editable as it could break Sunshine functionality
nl_NL: De slug voor deze kern bestelling status kan niet worden bewerkt omdat dit de Sunshine functionaliteit kan stukmaken

en: Orders
nl_NL: Bestellingen

en: Order ID
nl_NL: Bestel ID

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Phone
nl_NL: Telefoon

en: Billing First Name
nl_NL: Facturatie voornaam

en: Billing Last Name
nl_NL: Facturatie achternaam

en: Billing Address
nl_NL: Factuuradres

en: Billing Address 2
nl_NL: Facturatie adres 2

en: Billing City
nl_NL: Facturatie stad

en: Billing State
nl_NL: Facturatie staat

en: Billing Country
nl_NL: Facturatie land

en: Shipping First Name
nl_NL: Verzend voornaam

en: Shipping Last Name
nl_NL: Verzend achternaam

en: Shipping Address
nl_NL: Verzend adres

en: Shipping Address 2
nl_NL: Verzend adres 2

en: Shipping City
nl_NL: Verzend stad

en: Shipping State
nl_NL: Verzend staat

en: Shipping Country
nl_NL: Verzend land

en: Notes
nl_NL: Opmerkingen

en: Comment Location Plugin
nl_NL: Opmerking locatie Plugin

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Go Pro
nl_NL: Stap over naar de Pro-versie

en: Bulk add products
nl_NL: Producten toevoegen

en: Bulk Add Products
nl_NL: Producten toevoegen

en: Category
nl_NL: Categorie

en: Before you add these, please double check everything is accurate!
nl_NL: Voordat u deze toevoegt, a.u.b. dubbel controleren of alles klopt!

en: Add these products
nl_NL: Deze producten toevoegen

en: Order #
nl_NL: Ordernummer #

en: Customer
nl_NL: Klant

en: Total
nl_NL: Totaal

en: Guest
nl_NL: Gast

en: Recent Orders
nl_NL: Recente Bestellingen

en: Sunshine Photo Cart Overview
nl_NL: Sunshine Photo Cart Overzicht

en: Images
nl_NL: Afbeeldingen

en: Photos
nl_NL: Foto’s

en: images
nl_NL: afbeeldingen

en: Gallery Options
nl_NL: Galerij opties

en: Gallery Emails
nl_NL: Galerij e-mails

en: Orders From Gallery
nl_NL: Bestellingen uit galerij

en: Image Comments
nl_NL: Opmerkingen afbeeldingen

en: Drop files here
nl_NL: Sleep hier je bestanden naartoe

en: or
nl_NL: of

en: Select Files
nl_NL: Bestanden selecteren

en: Load %s more images
nl_NL: Laad %s meer afbeeldingen

en: Loading
nl_NL: Laden

en: Sorry, the image could not be deleted for some reason
nl_NL: Sorry,  de afbeelding kon op de een of andere manier niet verwijderd worden

en: Allowed Files
nl_NL: Toegestane bestanden

en: Gallery Type
nl_NL: Soort galerij

en: Standard
nl_NL: Standaard

en: Password Protected
nl_NL: Met wachtwoord beveiligd

en: Private (only specified users)
nl_NL: Besloten (alleen opgegeven gebruikers)

en: Password Hint
nl_NL: Wachtwoord Hint

en: Private Access Users
nl_NL: Besloten Toegang Gebruikers

en: Access Type
nl_NL: Soort Toegang

en: Registered and logged in
nl_NL: Geregistreerd en aangemeld

en: Provide email address
nl_NL: Je moet een e-mailadres opgeven

en: Direct URL only
nl_NL: Alleen directe URL

en: Disable products
nl_NL: Producten uitschakelen

en: Users will not be able to purchase any products for this gallery
nl_NL: Gebruikers kunnen uit deze Galerie geen producten bestellen

en: Allow image comments
nl_NL: Opmerkingen bij afbeeldingen toestaan

en: Allow users to make comments on images
nl_NL: Sta gebruikers toe om opmerkingen op afbeeldingen te maken

en: FTP Images Folder
nl_NL: FTP afbeeldingen map

en: Please select folder
nl_NL: Kies een folder

en: %1$s-%2$s
nl_NL: %1$s - %2$s

en: %1$s%2$s, %3$s @ %4$s : %5$s
nl_NL: %1$s %2$s , %3$s @ %4$s : %5$s

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Expires
nl_NL: Vervalt

en: Expired
nl_NL: Verlopen

en: <strong>Gallery updated</strong>, <a href="%s">view gallery</a>
nl_NL: <strong>Galerie bijgewerkt</strong>, <a href="%s">bekijk de galerie</a>

en: <strong>Gallery created</strong>, <a href="%s">view gallery</a>
nl_NL: <strong>Galerie gemaakt</strong>, <a href="%s">Bekijk de galerie</a>

en: Please note that this gallery will not inherit the settings from the selected parent gallery
nl_NL: Merk op dat deze galerie de instellingen van de gekozen bovenliggende galerie niet overerft

en: Order #%s
nl_NL: Bestel #%s

en: No orders from this gallery yet
nl_NL: Nog geen bestellingen van deze galerij

en: No images have comments yet
nl_NL: Geen afbeeldingen hebben nog opmerkingen

en: We are processing your images! Please be patient, especially if you have a lot.
nl_NL: Wij zijn uw afbeeldingen aan het verwerken. Even geduld a.u.b., vooral als het er veel zijn.

en: Abort Import
nl_NL: Importeren afbreken

en: Return to Gallery
nl_NL: Terug naar de Galerie

en: Cannot process image, likely out of memory
nl_NL: Kan afbeelding niet verwerken, waarschijnlijk geheugentekort

en: Already uploaded to gallery
nl_NL: Al toegevoegd aan de galerie

en: The selected file could not be copied to %s.
nl_NL: Het gekozen bestand kon niet gekopieerd worden naar %s.

en: Could not upload
nl_NL: Kon niet worden geüpload

en: %s order | %s orders
nl_NL[0]: %s bestellingen
nl_NL[1]: %s bestellingen

en: Add-Ons or Go Pro!
nl_NL: Uitbreidingen of ga "Pro"!

en: Get Help
nl_NL: Zoek Hulp

en: System Info
nl_NL: Systeminformatie

en: About Sunshine Photo Cart
nl_NL: Over Sunshine Photo Cart

en: Sunshine does not work using the Default Permalink settings. <a href="%s">Please choose another option</a> (we recommend "Post name").
nl_NL: Sunshine werkt niet met de Standaard Permalink instellingen. <a href="%s">Kies a.u.b. een andere optie </a> (wij adviseren "Berichtnaam").

en: Sunshine cannot be the front page of your WordPress installation. <a href="%s" target="_blank">Learn more on how to resolve this issue</a>.
nl_NL: Sunshine kan niet de voorpagina van uw WordPress-installatie zijn. <a href="%s" target="_blank">Meer informatie over het oplossen van dit probleem</a>.

en: For some Sunshine features to work, such as favorites, users are required to register. However, you do not have registration enabled. <a href="%s">Please consider updating this option</a>.
nl_NL: Om bepaalde Sunshine-functies te laten werken, zoals favorieten, moeten gebruikers zich registreren. U hebt echter geen registratie ingeschakeld. <a href="%s"Overweeg deze optie bij te werken</a>.

en: I hope Sunshine is working well for you so far! <strong>If you do run into <em>any</em> issues using Sunshine or integrating it into your theme</strong>, please check out our <a href="%s" target="_blank">support area</a> to look at our help articles or the <a href="%s" target="_blank">support forums</a> to ask a specific question. I want to make sure Sunshine is working well for you. In almost all cases Sunshine works great out of the box, but with the infinite number of plugin and theme combinations in WordPress a few tweaks might be necessary and I am here to help.
nl_NL: Ik hoop dat Sunshine tot zover prima voor u werkt! <strong>Mocht u tegen <em>wat dan ook</em> aanlopen m.b.t. Sunshine of de integratie met uw thema</strong>, check asjeblieft onze <a href="%s" target="_blank">support area</a> om de help documentatie in te kijken of de <a href="%s" target="_blank">support forums</a> om een specifieke vraag te stellen. Ik wil er zeker van zijn dat Sunshine voor u werkt als een trein. In bijna alle gevallen werkt Sunshine vanaf het begin meteen al prima, maar met de eindeloze hoeveelheid plug-in en thema combinaties in Wordpress zijn soms wellicht een paar kleine aanpassingen nodig en dan sta ik klaar om u te helpen.

en: Would you like to earn $10 credit towards an add-on or a license renewal? Then go take the Sunshine survey! It will help us learn more about how you use Sunshine and what we can do to make it better.
nl_NL: Zou u graag $10 tegoed voor een add-on of voor een verlenging van een licentie willen verdienen? Doe dan mee aan de enquête van Sunshine! Het helpt ons om meer te leren over hoe u Sunshine gebruikt en wat wij kunnen doen om Sunshine beter te maken.

en: Thank You
nl_NL: Bedankt

en: Sure thing!
nl_NL: Jazeker!

en: No thanks
nl_NL: Nee, dank u

en: You having been using Sunshine Photo Cart for a bit and that's awesome! Could you please do Sunshine a big favor and give it a 5-star rating on WordPress?  Reviews from users like you really help Sunshine to grow and continue to improve.
nl_NL: U heeft Sunshine Photo Cart een tijdje gebruikt en dat is geweldig! Zou u Sunshine een grote dienst willen bewijzen en een 5-sterren beoordeling op Wordpress willen geven? Reviews van gebruikers zoals u helpen om Sunshine groter te maken en verder te verbeteren.

en: <p>Sunshine 2.4 is now saving all images in a dedicated folder at "wp-content/uploads/sunshine". As such, it needs to move all past uploaded image files. If you have a lot of galleries and images, this could take a little while to complete, but is necessary.</p><p><strong><a href="%s" class="button">Please click here to run the update process</a></strong></p>
nl_NL: <p>Sunshine 2.4 bewaart nu alle afbeeldingen in een speciale map in "wp-content/uploads/sunshine". Daarom moet het alle eerder geuploade afbeeldingen verplaatsen. Als u veel galeries en afbeeldingen heeft kan het even duren voor het afgerond is, maar het is noodzakelijk. </p><p><strong><a href="%s" class="button">Klik hier om het update proces uit te voeren</a></strong></p>

en: Add Order
nl_NL: Bestelling Toevoegen

en: Order Notes
nl_NL: Bestel Notes

en: Order Status
nl_NL: Status van bestelling

en: Export Orders
nl_NL: Exporteer bestellingen

en: Order Date
nl_NL: Besteldatum

en: Billing Information
nl_NL: Facturering

en: Country
nl_NL: Land

en: Address
nl_NL: Adres

en: Address 2
nl_NL: Adres 2

en: City
nl_NL: Stad

en: State
nl_NL: Provincie

en: Shipping Information
nl_NL: Verzending

en: Order Items
nl_NL: Bestel Items

en: Item Total
nl_NL: Item Totaal

en: Select gallery
nl_NL: Kies Galerie

en: State / Province
nl_NL: Staat / Provincie

en: Invoice
nl_NL: Factuur

en: Billing Info
nl_NL: Factureringsinformatie

en: Shipping Info
nl_NL: Verzend Info

en: Item Price
nl_NL: Prijs

en: Subtotal
nl_NL: Subtotaal

en: Shipping
nl_NL: Verzending

en: Tax
nl_NL: BTW

en: Payment Method
nl_NL: Betalingsmethode

en: Additional notes from customer
nl_NL: Aanvullende opmerkingen van de klant

en: This is for internal use only and is not visible to your customer
nl_NL: Dit is alleen voor intern gebruik en is niet zichtbaar voor uw klant

en: Cart Items
nl_NL: Winkelwagen Items

en: Show all Customers
nl_NL: Toon alle klanten

en: Email customer about status change
nl_NL: E-mail klant over status wijziging

en: Order Total
nl_NL: Totaal

en: Date
nl_NL: Datum

en: in credits
nl_NL: aan tegoeden

en: Sorry, no order specified
nl_NL: Sorry, geen bestelling opgegeven

en: Recipient
nl_NL: Geadresseerde

en: Product Info
nl_NL: Product Informatie

en: No price levels setup
nl_NL: Geen prijsniveaus ingesteld

en: Extra Shipping Fee
nl_NL: Extra verzendkosten

en: This is an additional shipping price which will transparently be added to the total Flat Rate shipping price. Basically use this for large or heavy items like a canvas where shipping costs more than small prints.
nl_NL: Dit is een extra transportprijs welke transparant aan het vaste bedrag verzendkosten wordt toegevoegd. In principe gebruik je dit voor grote of zware items zoals canvas waar de verzending meer kosten dan bij kleine afdrukken.

en: No categories
nl_NL: Geen categorieën

en: <strong>Product updated</strong>
nl_NL: <strong>Product bijgewerkt</strong>

en: <strong>Product created</strong>
nl_NL: <strong>Product gemaakt</strong>

en: Product Options
nl_NL: Product Opties

en: <strong>This product is not assigned to any categories.</strong> Products must be assigned to at least one category before they are visible.
nl_NL: <strong> Dit product is niet aan een categorie toegewezen. </strong> Producten moeten aan minimaal één categorie worden toegewezen voordat ze zichtbaar zijn.

en: License
nl_NL: Licentie

en: Add-ons
nl_NL: Addons

en: Let's go!
nl_NL: Beginnen!

en: Continue
nl_NL: Doorgaan

en: User has no orders yet
nl_NL: Gebruiker heeft nog geen Bestellingen

en: Address Information
nl_NL: Adresinformatie

en: No current billing address
nl_NL: Geen Factuuradres

en: No current shipping address
nl_NL: Geen Verzendadres

en: Sunshine Gallery Credits for Purchases
nl_NL: Sunshine Galerie Crediet voor Aankopen

en: Sunshine Items in Cart
nl_NL: Sunshine Artikelen in Winkelwagen

en: No items in cart
nl_NL: Geen artikelen in winkelwagen

en: Free shipping via discount code
nl_NL: Gratis verzending via kortingscode

en: Discount %s has now expired and has been removed from your cart
nl_NL: Korting van %s is nu verstreken en is verwijderd uit de winkelwagen

en: Discount %s has now exceeded the maximum uses and has been removed from your cart
nl_NL: Korting van %s is nu hoger dan het maximale gebruik en is verwijderd uit de winkelwagen

en: Free
nl_NL: Beschikbaar

en: You are not allowed to add any more discounts to your cart
nl_NL: U kunt niet meer kortingen toevoegen aan uw winkelwagen

en: This discount is already applied
nl_NL: Deze korting is al toegepast

en: Your order does not yet meet the minimum order amount (%s) for this discount
nl_NL: Je bestelling voldoet nog niet aan het minimumorderbedrag (%s) voor deze korting

en: This coupon is not yet valid, please try again later
nl_NL: Deze coupon is nog niet geldig, probeer het later opnieuw

en: This coupon has expired
nl_NL: Deze kortingscode is verlopen

en: This coupon has exceeded the number of uses allowed
nl_NL: Deze coupon is het aantal toepassingen toegestane overschreden

en: This coupon has exceeded the number of uses allowed per user
nl_NL: Deze coupon is het aantal toepassingen toegestaan ​​per gebruiker overschreden

en: This discount code does not work with any items in your cart
nl_NL: De kortingscode werkt niet voor de items in je winkelwagen

en: discount added
nl_NL: korting toegevoegd

en: Not a valid discount code
nl_NL: Geen geldige kortingscode

en: Discount "%s" removed
nl_NL: Korting "%s" verwijderd

en: Discount not applied to your cart and cannot be removed
nl_NL: Korting niet toegepast op uw winkelwagen en kan niet worden verwijderd

en: &#197;land Islands
nl_NL: Åland

en: Albania
nl_NL: Albanië

en: Algeria
nl_NL: Algerije

en: American Samoa
nl_NL: Amerikaans Samoa

en: Antigua and Barbuda
nl_NL: Antigua en Barbuda

en: Argentina
nl_NL: Argentinië

en: Armenia
nl_NL: Armenië

en: Australia
nl_NL: Australië

en: Austria
nl_NL: Oostenrijk

en: Azerbaijan
nl_NL: Azerbeidzjan

en: Bahamas
nl_NL: Bahama's

en: Bahrain
nl_NL: Bahrein

en: Belarus
nl_NL: Wit-Rusland

en: Belgium
nl_NL: België

en: Bosnia and Herzegovina
nl_NL: Bosnië en Herzegovina

en: Brazil
nl_NL: Brazilië

en: British Indian Ocean Territory
nl_NL: Brits Indische Oceaanterritorium

en: British Virgin Islands
nl_NL: Britse Maagdeneilanden

en: Bulgaria
nl_NL: Bulgarije

en: Burundi
nl_NL: Boeroendi

en: Cambodia
nl_NL: Cambodja

en: Cameroon
nl_NL: Kameroen

en: Cayman Islands
nl_NL: Kaaimaneilanden

en: Central African Republic
nl_NL: Centraal-Afrikaanse Republiek

en: Chad
nl_NL: Tsjaad

en: Chile
nl_NL: Chili

en: Comoros
nl_NL: Comoren

en: Cook Islands
nl_NL: Cook Eilanden

en: Croatia
nl_NL: Kroatië

en: Czech Republic
nl_NL: Tsjechische Republiek

en: Denmark
nl_NL: Denemarken

en: Dominican Republic
nl_NL: Dominicaanse Republiek

en: Egypt
nl_NL: Egypte

en: Equatorial Guinea
nl_NL: Equatoriaal-Guinea

en: Estonia
nl_NL: Estland

en: Ethiopia
nl_NL: Ethiopië

en: Falkland Islands
nl_NL: Falkland Eilanden

en: Faroe Islands
nl_NL: Faeröer

en: France
nl_NL: Frankrijk

en: French Guiana
nl_NL: Frans-Guyana

en: French Polynesia
nl_NL: Frans-Polynesië

en: French Southern Territories
nl_NL: Franse Zuidelijke Gebieden

en: Georgia
nl_NL: Georgië

en: Germany
nl_NL: Duitsland

en: Greece
nl_NL: Griekenland

en: Greenland
nl_NL: Groenland

en: Guinea-Bissau
nl_NL: Guinee-Bissau

en: Haiti
nl_NL: Haïti

en: Hong Kong
nl_NL: Hongkong

en: Hungary
nl_NL: Hongarije

en: Iceland
nl_NL: IJsland

en: Indonesia
nl_NL: Indonesië

en: Iraq
nl_NL: Irak

en: Israel
nl_NL: Israël

en: Italy
nl_NL: Italië

en: Ivory Coast
nl_NL: Ivoorkust

en: Jordan
nl_NL: Jordanië

en: Kazakhstan
nl_NL: Kazachstan

en: Kenya
nl_NL: Kenia

en: Kuwait
nl_NL: Koeweit

en: Kyrgyzstan
nl_NL: Kirgizië

en: Latvia
nl_NL: Letland

en: Lebanon
nl_NL: Libanon

en: Libya
nl_NL: Libië

en: Lithuania
nl_NL: Litouwen

en: Luxembourg
nl_NL: Luxemburg

en: Macao S.A.R., China
nl_NL: SAR Macau, China

en: Macedonia
nl_NL: Macedonië

en: Malaysia
nl_NL: Maleisië

en: Maldives
nl_NL: Malediven

en: Marshall Islands
nl_NL: Marshall Eilanden

en: Mauritania
nl_NL: Mauritanië

en: Micronesia
nl_NL: Micronesië

en: Moldova
nl_NL: Moldavië

en: Mongolia
nl_NL: Mongolië

en: Morocco
nl_NL: Marokko

en: Namibia
nl_NL: Namibië

en: Netherlands
nl_NL: Nederland

en: Netherlands Antilles
nl_NL: Nederlandse Antillen

en: New Caledonia
nl_NL: Nieuw-Caledonië

en: New Zealand
nl_NL: Nieuw-Zeeland

en: North Korea
nl_NL: Noord-Korea

en: Northern Mariana Islands
nl_NL: Noordelijke Marianen

en: Norway
nl_NL: Noorwegen

en: Palestinian Territory
nl_NL: Palestijnse gebieden

en: Papua New Guinea
nl_NL: Papoea-Nieuw-Guinea

en: Philippines
nl_NL: Filippijnen

en: Poland
nl_NL: Polen

en: Qatar
nl_NL: Katar

en: Reunion
nl_NL: Reünie

en: Romania
nl_NL: Roemenië

en: Russia
nl_NL: Rusland

en: Saint Barth&eacute;lemy
nl_NL: Saint Barthelemy

en: Saint Helena
nl_NL: Sint-Helena

en: Saint Kitts and Nevis
nl_NL: Saint Kitts en Nevis

en: Saint Martin (French part)
nl_NL: Sint Maarten (Frans deel)

en: Saint Pierre and Miquelon
nl_NL: Saint-Pierre en Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
nl_NL: Saint Vincent en de Grenadines

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
nl_NL: São Tome en Príncipe

en: Saudi Arabia
nl_NL: Saudi-Arabië

en: Serbia
nl_NL: Servië

en: Seychelles
nl_NL: Seychellen

en: Slovakia
nl_NL: Slowakije

en: Slovenia
nl_NL: Slovenië

en: Somalia
nl_NL: Somalië

en: South Africa
nl_NL: Zuid-Afrika

en: South Georgia/Sandwich Islands
nl_NL: South Georgia / Sandwich-eilanden

en: South Korea
nl_NL: Zuid-Korea

en: Spain
nl_NL: Spanje

en: Sudan
nl_NL: Soedan

en: Svalbard and Jan Mayen
nl_NL: Svalbard en Jan Mayen

en: Sweden
nl_NL: Zweden

en: Switzerland
nl_NL: Zwitserland

en: Syria
nl_NL: Syrië

en: Tajikistan
nl_NL: Tadzjikistan

en: Timor-Leste
nl_NL: Oost-Timor

en: Trinidad and Tobago
nl_NL: Trinidad en Tobago

en: Tunisia
nl_NL: Tunesië

en: Turkey
nl_NL: Turkije

en: Turks and Caicos Islands
nl_NL: Turks-en Caicoseilanden

en: U.S. Virgin Islands
nl_NL: Amerikaanse Maagdeneilanden

en: US Minor Outlying Islands
nl_NL: Amerikaanse ondergeschikte afgelegen eilanden

en: Uganda
nl_NL: Oeganda

en: Ukraine
nl_NL: Oekraïne

en: United Arab Emirates
nl_NL: Verenigde Arabische Emiraten

en: United Kingdom
nl_NL: Verenigd Koninkrijk

en: United States
nl_NL: Verenigde Staten

en: Uzbekistan
nl_NL: Oezbekistan

en: Vatican
nl_NL: Vaticaan

en: Wallis and Futuna
nl_NL: Wallis en Futuna

en: Western Sahara
nl_NL: Westelijke Sahara

en: Yemen
nl_NL: Jemen

en: South Australia
nl_NL: Zuid-Australië

en: Tasmania
nl_NL: Tasmanië

en: Western Australia
nl_NL: West Australië

en: Amap&aacute;
nl_NL: Amapá;

en: Cear&aacute;
nl_NL: Ceará;

en: Esp&iacute;rito Santo
nl_NL: Espírito Santo

en: Maranh&atilde;o
nl_NL: Maranhão

en: Paran&aacute;
nl_NL: Paraná;

en: Piau&iacute;
nl_NL: Piauí;

en: Rond&ocirc;nia
nl_NL: Rondônia

en: Par&aacute;
nl_NL: Pará;

en: Goi&aacute;s
nl_NL: Goiás

en: Mato Grosso
nl_NL: São Paulo

en: S&atilde;o Paulo
nl_NL: São Paulo

en: Para&iacute;ba
nl_NL: Paraíba

en: Hawke&rsquo;s Bay
nl_NL: Hawke's Bay

en: California
nl_NL: Californië

en: New York
nl_NL: Doornik

en: Americas
nl_NL: Amerika

en: Europe
nl_NL: Europa

en: Pacific
nl_NL: Stille Oceaan

en: Select country
nl_NL: Land selecteren

en: Select state
nl_NL: Selecteer staat of provincie

en: The parent gallery "%s" is password protected. To view "%s", please enter the password below:
nl_NL: De bovenliggende galerie "%s" is beveiligd met een wachtwoord. Voer het wachtwoord hieronder in in om "%s" te bekijken:

en: The gallery "%s" is password protected. To view it, please enter the password below:
nl_NL: De galerie "%s" is beveiligd met een wachtwoord. Voor het wachtwoord hieronder in om hem te bekijken:

en: Search for
nl_NL: Zoek naar

en: Order
nl_NL: Ordernummer

en: Expires on
nl_NL: Vervalt op

en: Submit
nl_NL: Verstuur

en: Logout
nl_NL: Afmelden

en: Register
nl_NL: Registreren

en: Return to
nl_NL: Keer terug naar

en: A photo from the gallery %s by %s
nl_NL: Een foto uit de Galerie %s door %s

en: Photo gallery %s by %s
nl_NL: Fotogalerie %s door %s

en: Sorry, you are not allowed to view this image
nl_NL: Sorry, u heeft geen toegang om dit beeld te bekijken

en: Access denied
nl_NL: Toegang geweigerd

en: Sorry, you are not allowed to access this order information
nl_NL: Sorry, u heeft geen toegang tot deze bestelinformatie

en: To continue to checkout, please enter your email address and password to establish an account. You can complete your purchase on the next page.
nl_NL: Als u wilt doorgaan naar de kassa, vult u a.u.b. uw e-mailadres en wachtwoord in om een account aan te maken. U kunt uw bestelling op de volgende pagina afronden.

en: The gallery you are accessing requires you to have a user account to access. Please register below or <a href="%s">login here</a>
nl_NL: Voor de galerie die u wilt openen heeft u een gebruikersaccount nodig. A.u.b. hieronder registreren of <a href="%s">aanmelden</a>

en: The gallery you are accessing requires you to have a user account to access. Please login below or <a href="%s">register here</a>
nl_NL: Voor de galerie die u wilt openen heeft u een gebruikersaccount nodig. A.u.b. hieronder aanmelden of <a href="%s">hier registreren</a>

en: The gallery you are accessing is private and only allowed for specific users. Please login below:
nl_NL: De galerie die u wilt openen is besloten en alleen toegankelijk voor bepaalde gebruikers. A.u.b. hieronder aanmelden:

en: Images in your cart have been removed because they are no longer available
nl_NL: Afbeeldingen in uw winkelwagen zijn verwijderd omdat ze niet langer beschikbaar zijn

en: You have a very special lifetime license, congrats!
nl_NL: U heeft een heel speciale levenslange licentie, gefeliciteerd!

en: Your license expires on %s
nl_NL: Uw licentie loopt af op %s

en: Invalid license key
nl_NL: Ongeldige licentiecode

en: Your license expired on %s. <a href="https://www.sunshinephotocart.com/account" target="_blank">click here to renew</a>
nl_NL: Uw licentie voor %s is verlopen. <a href="https://www.sunshinephotocart.com/account" target="_blank">Klik hier om te vernieuwen</a>

en: Deactivate this license
nl_NL: Deactiveer deze licentie

en: Your license for %s has expired - you are no longer eligible for further updates but you may continue to use it. <a href="https://www.sunshinephotocart.com/account" target="_blank">Go here to renew</a>
nl_NL: Uw licentie voor %s is verlopen - u heeft geen recht meer op nieuwe updates maar u mag het blijven gebruiken. <a href="https://www.sunshinephotocart.com/account" target="_blank">Klik hier om te vernieuwen</a>

en: This license does not belong to the product you have entered it for.
nl_NL: Deze licentie behoort niet tot het product waarvoor u het hebt ingevoerd.

en: This license does not have any activations left
nl_NL: Deze licentie heeft geen activeringen meer over

en: This license key is expired. Please renew it.
nl_NL: Deze licentiesleutel is verlopen. A.u.b. vernieuwen.

en: There was a problem activating your license key for %s, please try again or contact support. Error code: %s
nl_NL: Er was een probleem met het activeren van uw licentiesleutel voor %s, probeer het nog een keer of neem contact op met Support. Foutcode: %s

en: Order completed successfully!
nl_NL: Bestelling succesvol afgerond!

en: Order #%s placed on %s
nl_NL: Bestelling #%s geplaatst op %s

en: <a href="%s">Order #%s</a> placed on %s
nl_NL: <a href="%s">Bestelling #%s</a> geplaatst op %s

en: Select a page...
nl_NL: Kies een pagina ...

en: Could not load settings at:
nl_NL: Kon geen instellingen laden op:

en: Error - WP Settings Framework
nl_NL: Fout - WP Instellingen Framework

en: Settings saved.
nl_NL: Instellingen opgeslagen.

en: Save changes
nl_NL: Wijzigingen bewaren

en: Select image
nl_NL: Afbeelding selecteren

en: Remove image
nl_NL: Afbeelding verwijderen

[ctx: post type general name]
en: Galleries
nl_NL: Galeries

[ctx: post type singular name]
en: Gallery
nl_NL: Galerie

[ctx: gallery]
en: Add New
nl_NL: Voeg toe

en: Add New Gallery
nl_NL: Toevoegen nieuwe Galerie

en: Edit Gallery
nl_NL: Galerie bewerken

en: New Gallery
nl_NL: Nieuwe galerie

en: All Galleries
nl_NL: Alle Galeries

en: View Gallery
nl_NL: Bekijk Galerie

en: Search Galleries
nl_NL: Zoek galerie

en: No galleries found
nl_NL: Geen Galerie gevonden

en: No galleries found in trash
nl_NL: Geen Galerie gevonden in de prullenbak

[ctx: post type general name]
en: Products
nl_NL: Producten

en: Add New Product
nl_NL: Voeg Nieuw Product toe

en: Edit Product
nl_NL: Product bewerken

en: New Product
nl_NL: Nieuw Product

en: All Products
nl_NL: Alle Producten

en: View Products
nl_NL: Producten bekijken

en: Search Products
nl_NL: Producten Zoeken

en: No products found
nl_NL: Geen producten gevonden

en: No products found in trash
nl_NL: Geen producten gevonden in de prullenbak

en: Products
nl_NL: Producten

en: Product Categories
nl_NL: Productcategorieën

en: Product Category
nl_NL: Productcategorie

en: Search Product Categories
nl_NL: Product Categorie Zoeken

en: All Product Categories
nl_NL: Alle Categorieën

en: Parent Product Category
nl_NL: Bovenliggende Productcategorie

en: Parent Product Category:
nl_NL: Bovenliggende Productcategorie:

en: Edit Product Category
nl_NL: Bewerk Productcategorie

en: Update Product Category
nl_NL: Updaten Productcategorie

en: Add New Product Category
nl_NL: Voeg Nieuwe Productcategorie toe

en: New Product Category Name
nl_NL: Nieuwe Productcategorie Naam

en: Separate categories with commas
nl_NL: Scheid categorieën met komma's

en: Choose from the most used categories
nl_NL: Kies uit de meest gebruikte categorieën

en: Price Levels
nl_NL: Prijsniveaus

en: Search Price Levels
nl_NL: Zoek Prijsniveaus

en: All Price Levels
nl_NL: Alle Prijsniveaus

en: Parent Price Level
nl_NL: Bovenliggend Prijsniveau

en: Parent Price Level:
nl_NL: Bovenliggend Prijsniveau:

en: Edit Price Level
nl_NL: Bewerk Prijsniveau

en: Update Price Level
nl_NL: Actualiseren Prijsniveau

en: Add New Price Level
nl_NL: Nieuw Prijsniveau toevoegen

en: New Price Level
nl_NL: Nieuw Prijsniveau

[ctx: post type general name]
en: Orders
nl_NL: Bestellingen

[ctx: post type singular name]
en: Order
nl_NL: Bestelling

[ctx: order]
en: Add New
nl_NL: Voeg toe

en: Add New Order
nl_NL: Nieuwe Bestelling Toevoegen

en: Edit Order
nl_NL: Bestel bewerken

en: New Order
nl_NL: Nieuwe Bestelling

en: All Orders
nl_NL: Alle bestellingen

en: View Orders
nl_NL: Bekijk Bestellingen

en: Search Orders
nl_NL: Zoeken Bestellingen

en: No orders found
nl_NL: Geen bestellingen gevonden

en: No orders found in trash
nl_NL: Geen bestellingen gevonden in vuilnisbak

en: Order Statuses
nl_NL: Status bestelling

en: Search Order Status
nl_NL: Zoek Bestel Status

en: All Order Status
nl_NL: Alles Status

en: Parent Order Status
nl_NL: Bovenliggende bestelling status

en: Parent Order Status:
nl_NL: Bovenliggende bestelling status:

en: Edit Order Status
nl_NL: Bewerk Status Bestel

en: Update Order Status
nl_NL: Updaten Status Bestel

en: Add New Order Status
nl_NL: Toevoegen nieuwe Orderstatus

en: New Order Status
nl_NL: Nieuwe status van bestelling

en: This is a placeholder page that Sunshine uses to display itself. You can edit this text by going to Pages > Client Galleries.
nl_NL: Dit is een placeholder pagina die Sunshine gebruikt om zichzelf te laten zien. U kunt deze tekst bewerken door te gaan naar Pagina's > Client Galeries.

en: Cart
nl_NL: Winkelwagen

en: Thank you for registering! You can now mark your favorite photos and make purchases on the website.
nl_NL: Bedankt voor het registreren! U kunt nu uw favoriete foto's te markeren en aankopen doen op de website.

en: Thank you for your order! Below is a summary of the order for your records. You will receive a separate email when your item(s) have shipped.
nl_NL: Hartelijk dank voor uw bestelling! Hieronder volgt een samenvatting van de bestelling voor uw administratie. Er wordt een aparte e-mail gestuurd zodra wij uw item(s) hebben verstuurd.

en: Thank you!
nl_NL: Bedankt!

en: Flat Rate Shipping
nl_NL: Vast Bedrag Verzendkosten

en: Local Delivery
nl_NL: Lokale Levering

en: Local Pickup
nl_NL: Zelf ophalen

en: Send payment outside of website (ie, check, phone call, other)
nl_NL: Betaling buiten de website om (zelf overmaken, internetbankieren, etc.)

en: Pay by credit card (Visa, MasterCard, American Express, Discover, JCB, and Diners Club)
nl_NL: Betalen met een creditcard (Visa, MasterCard, American Express, Discover, JCB en Diners Club)

en: New user account info at [sitename]
nl_NL: Nieuwe gebruiker Accountinfo op [sitename]

en: Receipt for order #[order_id] from [sitename]
nl_NL: Ontvangstbevestiging voor bestelling #[order_id] van [sitename]

en: Your order #[order_id] from [sitename] has been updated
nl_NL: Uw bestelling #[order_id] van [sitename] is bijgewerkt

en: A new comment on order #[order_id] at [sitename]
nl_NL: Een nieuwe opmerking bij bestelling #[order_id] op [sitename]

en: Pending
nl_NL: In afwachting

en: We have received your order but payment is still pending
nl_NL: We hebben uw bestelling ontvangen, maar de betaling is nog niet binnen

en: New
nl_NL: Nieuw

en: We have received your order and payment
nl_NL: We hebben uw bestelling en betaling ontvangen

en: Processing
nl_NL: Verwerken

en: The images in your order are being processed and/or printed
nl_NL: De afbeeldingen in uw bestelling worden verwerkt en / of afgedrukt

en: Shipped/Completed
nl_NL: Verzonden / Voltooid

en: Your items have shipped (or are available for download)!
nl_NL: Uw items zijn verzonden (of zijn beschikbaar als download)!

en: Cancelled/Refunded
nl_NL: Geannuleerd/terugbetaald

en: Your order was cancelled and/or refunded
nl_NL: Uw bestelling is geannuleerd en / of terugbetaald

en: Ready for pickup
nl_NL: Klaar om af te halen

en: Your order is ready to be picked up
nl_NL: Uw bestelling is gereed om af te halen

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s.
nl_NL: Er is een nieuwe versie van %1$s beschikbaar. %2$sBekijk versie %3$s details%4$s.

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s or %5$supdate now%6$s.
nl_NL: Er is een nieuwe versie van %1$s beschikbaar. %2$sBekijk versie %3$s details%4$s of %5$swerk nu bij%6$s.

en: You do not have permission to install plugin updates
nl_NL: U heeft geen toestemming om plug-in updates te installeren

en: Error
nl_NL: Foutmelding

en: Comment from
nl_NL: Reactie van

en: Username
nl_NL: Gebruikersnaam

en: Item added to cart! <a href="%s" target="_top">View cart</a> or <a href="%s">Return to %s</a>
nl_NL: Artikel aan winkelwagen toegevoegd! <a href="%s" target="_top">Winkelwagen bekijken</a> of <a href="%s">Terugkeren naar %s</a>

en: Cart updated
nl_NL: Winkelwagen bijgewerkt

en: Item removed from cart
nl_NL: Artikel verwijderd uit de winkelwagen

en: Valid email is required
nl_NL: Geldige e-mail verplicht

en: Email already exists, <a href="%s">please login first</a>
nl_NL: E-mail bestaat al, <a href="%s">a.u.b. eerst aanmelden</a>

en: Password is required
nl_NL: Wachtwoord is verplicht

en: Valid email required
nl_NL: Geldig e-mail verplicht

en: Shipping country required
nl_NL: Land van verzending verplicht

en: Shipping first name required
nl_NL: Verzending voornaam vereist

en: Shipping last name required
nl_NL: Verzending achternaam vereist

en: Shipping address required
nl_NL: Verzendadres nodig

en: Shipping address 2 required
nl_NL: Verzendadres 2 vereist

en: Shipping city required
nl_NL: Verzending stad vereist

en: Shipping state required
nl_NL: Verzending provincie vereist

en: Shipping zip required
nl_NL: Verzending zip vereist

en: Billing country required
nl_NL: Facturatie land verplicht

en: Billing first name required
nl_NL: Factuur voornaam vereist

en: Billing last name required
nl_NL: Factuur achternaam vereist

en: Billing address required
nl_NL: Factuuradres vereist

en: Billing address 2 required
nl_NL: Facturatieadres 2 vereist

en: Billing city required
nl_NL: Factuur stad vereist

en: Billing state required
nl_NL: Facturering provincie vereist

en: Billing zip required
nl_NL: Factuur postcode vereist

en: Shipping method required
nl_NL: Verzendmethode vereist

en: Payment method required
nl_NL: Betaalmethode vereist

en: Phone required
nl_NL: Telefoonnummer vereist

en: Notes required
nl_NL: Opmerkingen vereist

en: You must approve our terms
nl_NL: U moet instemmen met onze voorwaarden

en: Agree to Terms
nl_NL: Akkoord gaan met de voorwaarden

en: I agree to the above terms
nl_NL: Ik ga akkoord met bovenstaande voorwaarden

en: Additional Order Notes
nl_NL: Aanvullende bestelling opmerkingen

en: New user registration on your Sunshine Photo Cart
nl_NL: Nieuwe gebruiker registreren op uw Sunshine Photo Cart

en: E-mail: %s
nl_NL: E-mail:%s

en: Name: %s
nl_NL: Naam: %s

en: [%s] New User Registration
nl_NL: [ %s ] Registratie nieuwe gebruiker

en: Thank you for registering! You have been automatically logged into your new account
nl_NL: Bedankt voor uw registratie! U bent al automatisch aangemeld bij uw nieuwe account

en: Show my password
nl_NL: Laat mijn wachtwoord zien

en: Passwords must be at least six characters long
nl_NL: Wachtwoorden moeten minimaal zes tekens lang zijn

en: Username or Email
nl_NL: Gebruikersnaam of E-mail

en: username
nl_NL: gebruikersnaam

en: Account updated
nl_NL: Account bijgewerkt

en: Sorry, no galleries matched that password.
nl_NL: Sorry, geen galleries gevonden die bij dat wachtwoord horen.

en: Not a valid email address
nl_NL: Geen geldig e-mailadres

en: General
nl_NL: Algemeen

en: Localization
nl_NL: Lokalisatie

en: Default Country
nl_NL: Standaard land

en: Taxes
nl_NL: Belastingen

en: Do not use taxes
nl_NL: Gebruik geen belastingen

en: Country / State
nl_NL: Land / staat

en: What country or state should have taxes applied
nl_NL: Welk land zou belastingen moeten hebben toegepast

en: Tax rate (%)
nl_NL: Belastingtarieven

en: Number only
nl_NL: Alleen nummer

en: Calculate tax based on
nl_NL: Bereken belasting op basis van

en: Which address is used to determine if tax is calculated
nl_NL: Welk adres wordt gebruikt om te bepalen of belasting wordt berekend

en: Tax everyone
nl_NL: Belast iedereen

en: Tax entire order
nl_NL: Belast de hele bestelling

en: If just one item in cart is taxable, apply tax to the entire order
nl_NL: Als slechts één artikel in het winkelwagentje belastbaar is, pas belasting op de volledige bestelling toe

en: Display prices
nl_NL: Prijzen weergeven

en: Prices entered with tax
nl_NL: Prijzen ingevoerd inclusief belasting

en: Price with tax suffix
nl_NL: Prijs met BTW-achtervoegsel

en: This shows after the price
nl_NL: Dit wordt na de prijs weergegeven

en: Currency Formatting
nl_NL: Valuta opmaken

en: United Arab Emirates Dirham
nl_NL: Verenigde Arabische Emiraten-dirham

en: Argentine Peso
nl_NL: Argentijnse peso

en: Australian Dollars
nl_NL: Australische Dollars

en: Bangladeshi Taka
nl_NL: Bengalese taka

en: Brazilian Real
nl_NL: Braziliaanse Real

en: Bulgarian Lev
nl_NL: Bulgaarse Lev

en: Canadian Dollars
nl_NL: Canadese Dollars

en: Chilean Peso
nl_NL: Chileense Peso

en: Colombian Peso
nl_NL: Colombiaanse Peso

en: Czech Koruna
nl_NL: Tsjechische Kroon

en: Danish Krone
nl_NL: Deense Kroon

en: Dominican Peso
nl_NL: Dominicaanse Peso

en: Euros
nl_NL: Euro

en: Croatia kuna
nl_NL: Kroatische kuna

en: Hungarian Forint
nl_NL: Hongaarse Forint

en: Icelandic krona
nl_NL: IJslandse kroon

en: Indonesia Rupiah
nl_NL: Indonesië Rupiah

en: Indian Rupee
nl_NL: Indiase Rupee

en: Nepali Rupee
nl_NL: Nepalese Rupee

en: Israeli Shekel
nl_NL: Israelische shekel

en: Japanese Yen
nl_NL: Japanse Yen

en: Kenyan Shilling
nl_NL: Keniaanse shilling

en: Lao Kip
nl_NL: Laotiaanse kip

en: South Korean Won
nl_NL: Zuid-Koreaanse won

en: Malaysian Ringgits
nl_NL: Maleisische Ringgit

en: Mexican Peso
nl_NL: Mexicaanse Peso

en: Nigerian Naira
nl_NL: Nigeriaanse naira

en: Norwegian Krone
nl_NL: Noorse Kroon

en: New Zealand Dollar
nl_NL: Nieuw-Zeelandse dollar

en: Paraguayan Guaraní
nl_NL: Paraguayaanse guarani

en: Peruvian Sol
nl_NL: Peruviaanse sol

en: Philippine Pesos
nl_NL: Filippijnse Peso

en: Pounds Sterling
nl_NL: Pond Sterling

en: Qatari Riyal
nl_NL: Qatarese rial

en: Romanian Leu
nl_NL: Roemeense Leu

en: Russian Ruble
nl_NL: Russische Roebel

en: Seychelles Rupee
nl_NL: Seychellen Rupee

en: South African rand
nl_NL: Zuid-Afrikaanse rand

en: Swedish Krona
nl_NL: Zweedse Kroon

en: Swiss Franc
nl_NL: Zwitserse frank

en: Taiwan New Dollars
nl_NL: Taiwanese nieuwe dollars

en: Thai Baht
nl_NL: Thaise Baht

en: Turkish Lira
nl_NL: Turkse Lira

en: Ukrainian Hryvnia
nl_NL: Oekraïense hryvnja

en: Venezuelan bol&iacute;var
nl_NL: Venezolaanse bol&iacute;var

en: Vietnamese Dong
nl_NL: Vietnamese dong

en: Egyptian Pound
nl_NL: Egyptische pond

en: Currency
nl_NL: Valuta

en: Currency symbol position
nl_NL: Positie valuta symbool

en: Left
nl_NL: Links

en: Right
nl_NL: Rechts

en: Left space
nl_NL: Resterende ruimte

en: Right space
nl_NL: Juiste ruimte

en: Thousands separator
nl_NL: Duizenden separator

en: Decimal separator
nl_NL: Decimaalscheidingsteken

en: Number of decimals
nl_NL: Aantal decimalen

en: Cart, Checkout and Accounts
nl_NL: Winkelwagen, Afrekenen en Accounts

en: Require account to see products
nl_NL: Account vereist om producten te zien

en: Enabling this option means users cannot see products or add them to cart unless they have created an account and are logged in.
nl_NL: Inschakelen van deze optie betekent dat gebruikers geen producten kunnen zien of toe kunnen voegen aan de winkelwagen tenzij ze een account hebben aangemaakt en zijn aangemeld.

en: Gallery Endpoint
nl_NL: Galerie Eindpunt

en: Image Endpoint
nl_NL: Afbeelding Endpoint

en: Order Endpoint
nl_NL: Bestelling Endpoint

en: To manage order status names and descriptions, <a href="%s">click here</a>
nl_NL: Om de namen en beschrijvingen van de orderstatus te beheren, <a href="%s"> klik hier </a>

en: Uninstall
nl_NL: Deïnstalleren

en: Data
nl_NL: Gegevens

en: Pages
nl_NL: Pagina's

en: Page options
nl_NL: Pagina-opties

en: The following pages need selecting so that Sunshine knows where they are. These pages should have been created upon installation, if not you will need to create them.
nl_NL: De volgende pagina's moeten gekozen worden zodat Sunshine weet waar ze zijn. Deze pagina's moeten zijn gemaakt bij de installatie, zo niet, dan zult u ze zelf moeten aanmaken.

en: Use Shortcode
nl_NL: Gebruik Shortcode

en: Choose which page Sunshine will be displayed on
nl_NL: Kies op welke pagina Sunshine wordt weergegeven

en: Administration Options
nl_NL: Opties voor sitebeheer

en: Delete Media Library images
nl_NL: Mediabibliotheek afbeeldingen verwijderen

en: This will remove all images from the Media Library AND the actual image files from your server when a gallery is permanently deleted
nl_NL: Hiermee worden alle beelden van de Media Bibliotheek en de eigenlijke afbeeldingsbestanden van de server verwijderd wanneer een galerie permanent wordt gewist

en: Delete FTP folder
nl_NL: FTP map verwijderen

en: This will remove the folder and images added via FTP, if this was used to create the gallery
nl_NL: Dit zal de map en afbeeldingen verwijderen die zijn toegevoegd via FTP, als dit gebruikt was voor het maken van de galerie

en: Show images in Media Library
nl_NL: Toon afbeeldingen in de Media bibliotheek

en: By default Sunshine hides images uploaded to Sunshine galleries in the Media Library, enabling this option will show them instead. Use at your own risk.
nl_NL: Standaard verbergt Sunshine afbeeldingen die zijn geüpload naar Sunshine-galerijen in de Mediabibliotheek, waardoor deze optie ze in plaats daarvan kan weergeven. Gebruik op eigen risico.

en: Display Options
nl_NL: Weergave-instellingen

en: Gallery Order
nl_NL: Galerie volgorde

en: Custom ordering
nl_NL: Aangepaste sortering

en: Gallery Creation Date (New to Old)
nl_NL: Galerie aanmaak datum (nieuw naar oud)

en: Gallery Creation Date (Old to New)
nl_NL: Galerie aanmaakdatum (Oud naar Nieuw)

en: Alphabetical
nl_NL: Alfabetisch

en: Image Order
nl_NL: Sorteervolgorde afbeeldingen

en: Order images shot (Images MUST have EXIF field "DateTimeDigitized")
nl_NL: Volgorde gemaakte afbeeldingen (afbeeldingen MOETEN een EXIF veld "DateTimeDigitized" hebben)

en: Image Upload Date (New to Old)
nl_NL: Afbeelding uploaddatum (nieuw naar oud)

en: Image Upload Date (Old to New)
nl_NL: Afbeelding uploaddatum (oud naar nieuw)

en: Columns
nl_NL: Kolommen

en: Rows
nl_NL: Rijen

en: Image Theft Prevention
nl_NL: Afbeelding Diefstal Preventie

en: Enabling this option will disable the right click menu and also not allow images to be dragged/dropped to the desktop. NOT a 100% effective method, but should stop most people.
nl_NL: Inschakelen van deze optie zal het rechtermuisknop-menu uitschakelen en ook niet toestaan ​​dat beelden worden gesleept / neergezet naar het bureaublad. NIET een 100% effectieve methode, maar zou de meeste mensen moeten stoppen.

en: Proofing Only
nl_NL: Alleen proofing

en: This will remove all aspects of purchasing abilities throughout the site, leaving just image viewing and adding to favorites
nl_NL: Hierdoor worden alle aspecten van de aankoop van vaardigheden door de hele site, waardoor alleen het bekijken van afbeeldingen en het toevoegen aan favorieten verwijderen

en: Thumbnail Width
nl_NL: Thumbnail Breedte

en: Thumbnail Height
nl_NL: Thumbnail Hoogte

en: Crop
nl_NL: Bijsnijden

en: Enabling this option will not affect already uploaded images. <a href="%s" target="_blank">Please see this help article</a>
nl_NL: Inschakelen van deze optie, zal geen invloed hebben op reeds geuploade afbeeldingen. <a href="%s" target="_blank">Zie a.u.b. dit help-artikel</a>

en: Should images be cropped to the exact dimensions of your thumbnail width / height
nl_NL: Moeten beelden worden bijgesneden tot de exacte afmetingen van uw miniatuur breedte / hoogte

en: Nothing
nl_NL: Niets

en: Allow Guest Checkout
nl_NL: Als Gast Bestellen toestaan

en: Allow users to checkout as a guest (do not require a user account)
nl_NL: Sta gebruikers toe als Gast te bestellen (vereist geen gebruikersaccount)

en: Allowed Countries
nl_NL: Toegestane landen

en: Which countries users can select at checkout
nl_NL: Welke landen de gebruiker kan selecteren bij het afrekenen

en: All countries
nl_NL: Alle landen

en: Display Fields
nl_NL: Velden weergeven

en: Billing Fields
nl_NL: Facturatie velden

en: Check fields you want visible
nl_NL: Vink de velden aan die u zichtbaar wilt hebben

en: Zip / Postcode
nl_NL: Zip / postcode

en: Shipping Fields
nl_NL: Verzend velden

en: Other Fields
nl_NL: Andere velden

en: Required Fields
nl_NL: Benodigde velden

en: Check fields you want to be required
nl_NL: Vink de vereiste velden aan

en: Terms
nl_NL: Voorwaarden

en: Require Approval of Terms
nl_NL: Goedkeuring van de Voorwaarden vereist

en: Force users to check that they have read and agree to the terms (below)
nl_NL: Gebruikers dwingen om te controleren dat ze de voorwaarden (hieronder) hebben gelezen en er akkoord mee gaan

en: Payments
nl_NL: Betalingen

en: Design
nl_NL: Ontwerp

en: Design Elements
nl_NL: Ontwerp Elementen

en: Theme
nl_NL: Thema

en: My WordPress Theme
nl_NL: Mijn WordPress Thema

en: Default Sunshine Theme
nl_NL: Standaard Sunshine Thema

en: Modern Sunshine Theme
nl_NL: Modern Sunshine thema

en: Miscellaneous Elements
nl_NL: Diverse elementen

en: Disable breadcrumbs
nl_NL: Breadcrumps uitschakelen

en: Do not show breadcrumbs throughout Sunshine pages. Helpful if you want users to stick to just a single gallery.
nl_NL: Broodkruimels niet tonen op de Sunshine pagina's. Handig als u wilt dat gebruikers bij een enkele galerie blijven.

en: Hide link to main galleries page
nl_NL: Verberg link naar hoofd galerie pagina

en: Hide the link to your main galleries page in any Sunshine menus. Helpful if you want users to stick to just a single gallery.
nl_NL: Verberg de link naar uw hoofd galerie pagina in elk Sunshine menu. Handig als u wilt dat gebruikers bij één enkele galerie blijven.

en: Notifications
nl_NL: Meldingen

en: Order Notifications
nl_NL: Bestelling meldingen

en: Email address(es) to receive order notifications. Separate multiple emails with a comma.
nl_NL: E-mail adres(sen) om bestellingen te ontvangen. Scheid meerdere e-mails met een komma.

en: Favorite Notifications
nl_NL: Favoriet meldingen

en: Email address(es) to receive submitted favorites notifications. Separate multiple emails with a comma.
nl_NL: E-mailadres(sen) om ingediende favorieten te melden. Scheid meerdere e-mailadressen met een komma.

en: Email From
nl_NL: E-mail Van

en: From Name
nl_NL: Afzender naam

en: When emails are sent to customers, what name should they come from
nl_NL: Wanneer e-mails naar klanten worden gestuurd, welke naam is de afzender

en: From Email
nl_NL: Afzender E-mail

en: When emails are sent to customers, what email address should they come from
nl_NL: Wanneer e-mails naar klanten worden gestuurd, van welk e-mailadres moeten ze komen

en: Email Subjects
nl_NL: E-mail onderwerpen

en: Allowed template variables are:
nl_NL: Toegestane sjabloon variabelen zijn:

en: Order Receipt
nl_NL: Bestelling ontvangstbewijs

en: Order Comment
nl_NL: Bestelling opmerkingen

en: Email Text
nl_NL: E-mail Tekst

en: Email Signature
nl_NL: E-mail Handtekening

en: Appears at the end of every email message
nl_NL: Verschijnt aan het einde van elke e-mail bericht

en: Receipt
nl_NL: Ontvangstbewijs

en: Message at the top of email receipts
nl_NL: Bericht bovenaan e-mail ontvangstbewijzen

en: Message at top of new user registration email
nl_NL: Bericht aan de bovenkant van de nieuwe gebruiker registratie e-mail

en: Message added to bottom order status change email
nl_NL: Bericht toegevoegd aan onderkant orderstatus verandering e-mail

en: Licenses
nl_NL: Licenties

en: Manage licenses for your Sunshine add-ons here
nl_NL: Beheer licenties voor uw Sunshine add-ons hier

en: Select shipping method above
nl_NL: Selecteer hierboven verzendmethode

en: Select on checkout page
nl_NL: Selecteer op de kassa pagina

en: Previous
nl_NL: Vorige

en: Next
nl_NL: Volgende

en: This gallery this image belongs to has expired.
nl_NL: De galerie waartoe deze afbeelding behoort is gesloten.

en: Select Product Type
nl_NL: Kies Productsoort

en: Select Product
nl_NL: Selecteer Product

en: No products for this category
nl_NL: Geen producten van deze categorie

en: Comments
nl_NL: Opmerkingen

en: You have %s characters left
nl_NL: U heeft nog %s tekens over

en: Already have an account? <a href="%s">Click here to login</a>
nl_NL: Heb je al een account?  <a href="%s">Klik hier om in te loggen</a>

en: Account & Contact Information
nl_NL: Account- & Contactinformatie

en: Optionally set a password to create an account
nl_NL: Stel optioneel een wachtwoord in om een account aan te maken

en: Billing same as shipping
nl_NL: Facturering gelijk aan verzending

en: Shipping Methods
nl_NL: Verzendmethoden

en: Select shipping method
nl_NL: Selecteer Verzendmethode

en: Payment Methods
nl_NL: Betaalmogelijkheden

en: Use my %s in credit
nl_NL: Gebruik mijn %s in credit

en: Create Account
nl_NL: Maak een account aan

en: Order Summary
nl_NL: Ordersamenvatting

en: View items in cart
nl_NL: Bekijk items in winkelwagen

en: Item(s) total
nl_NL: Item (s) in totaal

en: Go
nl_NL: Gaan

en: This gallery is set to expire on <strong>%s</strong>
nl_NL: Deze galerie wordt gesloten op <strong> %s </strong>

en: To view the gallery "%s", please enter your email address:
nl_NL: Om galerie "%s" te bekijken, vul a.u.b. uw e-mailadres in:

en: Return to gallery "%s"
nl_NL: Terug naar Galerie "%s"

en: Sunshine Gallery Password Box
nl_NL: Sunshine Galerie Wachtwoord vak

en: Display a gallery password box
nl_NL: Toon een galerie wachtwoord box

en: Title (Optional):
nl_NL: Titel (optioneel):

en: Visibility (Optional):
nl_NL: Zichtbaarheid (optioneel):

en: Sunshine Main Menu
nl_NL: Sunshine hoofd menu

en: Display Sunshine's main menu links
nl_NL: Weergave hoofdmenu Sunshine's koppelingen

en: Sunshine Search
nl_NL: Sunshine zoeken

en: Display a search box
nl_NL: Een zoekvak weergeven

en: You have %s in credit
nl_NL: U heeft %s in credit

en: Update Account Info
nl_NL: Updaten Account Info

en: Update Cart
nl_NL: Winkelwagen bijwerken

en: Continue to checkout
nl_NL: Doorgaan naar de kassa

en: You do not have anything in your cart yet!
nl_NL: Uw winkelwagen is nog leeg!

en: Complete my purchase
nl_NL: Bestelling afronden

en: You do not have anything in your cart yet
nl_NL: Uw winkelwagen is nog leeg

en: You have no images marked as a favorite
nl_NL: U heeft geen foto's gemarkeerd als favoriet

en: Functionality
nl_NL: Functionaliteit

en: Gallery Password Box
nl_NL: Galerij wachtwoord balk

en: Enabling this option will have the gallery password box appear in the left sidebar.
nl_NL: Inschakelen van deze optie zal de inlogbalk voor de galerij tonen in de linker zijbalk.

en: Search Box
nl_NL: Zoek balk

en: Enabling this option will have the search box appear in the left sidebar.
nl_NL: Inschakelen van deze optie zorgt ervoor dat de zoekbalk verschijnt in de linker zijbalk.

en: Background Color
nl_NL: Achtergrond Kleur

en: Header Text Color
nl_NL: Koptekst tekstkleur

en: Body Text Color
nl_NL: Hoofd Tekst Kleur

en: Secondary Color
nl_NL: Secundaire kleur

en: Font
nl_NL: Lettertype

en: Buttons
nl_NL: Knoppen

en: Text Color
nl_NL: Tekst Kleur

en: Custom Styles
nl_NL: Aangepaste stijlen

en: Sorry, no images have been added to this gallery yet
nl_NL: Helaas zijn er nog geen foto's zijn toegevoegd aan deze galerie

en: Sorry, this gallery has expired.
nl_NL: Sorry, deze galerie is vervallen.

en: Enter gallery password
nl_NL: Voer galerie wachtwoord in

en: Search
nl_NL: Zoeken

en: Sorry, no galleries have been setup yet
nl_NL: Sorry, er zijn nog geen galeries ingericht

en: Contact Information
nl_NL: Contact-informatie

en: Items
nl_NL: Artikelen

en: Order Comments
nl_NL: Opmerkingen bij bestelling

en: Sorry, no images match your search
nl_NL: Sorry, er zijn geen afbeeldingen die overeenkomen met uw zoekopdracht

en: No image
nl_NL: Geen afbeelding

en: Background Image
nl_NL: Achtergrondafbeelding

en: Upload a file to your <a href="upload.php">Media gallery</a>, then select it here
nl_NL: Upload een bestand naar uw <a href="upload.php">Mediabibliotheek</a> en selecteer het hier

en: Background Repeat
nl_NL: Achtergrond herhalen

en: Horizontally and Vertically
nl_NL: Horizontaal en Verticaal

en: Horizontally
nl_NL: Horizontaal

en: Vertically
nl_NL: Verticaal

en: No repeat
nl_NL: Niet herhalen

en: Button Color
nl_NL: Knoppen Kleur

en: Button Text Color
nl_NL: Knop Tekstkleur

en: Header Background Color
nl_NL: Header Achtergrond Kleur

en: Header Font Color
nl_NL: Header Tekstkleur

en: Secondary Header Font
nl_NL: Secundaire Header Font

en: You have changed items in your cart but have not yet updated. Do you want to continue to checkout?
nl_NL: U heeft iets in uw winkelwagen gewijzigd maar heeft nog niet bijgewerkt. Wilt u doorgaan met Afrekenen?

en: Auto-include main menu
nl_NL: Automatisch het hoofdmenu bijvoegen

en: Automatically have the Sunshine Main Menu appear above the Sunshine content
nl_NL: Automatisch het Sunshine Hoofd Menu boven de Sunshine inhoud laten verschijnen

en: Custom Code
nl_NL: Aangepaste code

en: Disable Sunshine CSS
nl_NL: Sunshine CSS uitschakelen

en: Checking this will prevent the default sunshine CSS file from being loaded
nl_NL: Dit inschakelen voorkomt dat het default Sunshine CSS bestand wordt geladen

en: Custom CSS
nl_NL: Aangepaste CSS

en: Before Sunshine
nl_NL: Voor Sunshine

en: After Sunshine
nl_NL: Na Sunshine

en: Base pricing off:
nl_NL: Baseer Prijzen op:

en: Optionally select an existing price level to generate prices for this new price level on all existing products
nl_NL: Kies optioneel een bestaand prijsniveau om voor alle producten prijzen voor dit nieuwe prijsniveau te genereren

en: What percent of the selected price level to create prices for this new price level. To make higher prices, enter a value greater than 100. To make smaller prices, enter a value less than 100.
nl_NL: Welk percentage van het gekozen prijsniveau om prijzen voor dit nieuwe prijsniveau te bereken. Om hogere prijzen te maken geef je een getal groter dan 100; voor lagere prijzen een getal kleiner dan 100.

en: All price levels
nl_NL: Alle prijsniveaus

en: Price level slug (%s) does not exist
nl_NL: Prijs laag slug (%s) bestaat niet

[ctx: post type general name]
en: Product Options
nl_NL: Product Opties

[ctx: post type singular name]
en: Product Option
nl_NL: Product Optie

en: Add New Product Option
nl_NL: Nieuwe Product Optie toevoegen

en: Edit Product Option
nl_NL: Product Optie wijzigen

en: New Product Option
nl_NL: Nieuwe Product Optie

en: View Product Options
nl_NL: Bekijk Product Opties

en: Search Product Option
nl_NL: Zoek Product Optie

en: No Product Options found
nl_NL: Geen Product Opties Gevonden

en: No Product Options found in trash
nl_NL: Geen Product Opties Gevonden in prullenbak

en: Default Price
nl_NL: Standaardprijs

en: This product has options
nl_NL: Dit product heeft opties

en: Product Option Pricing
nl_NL: Product optie prijs

en: Leave price blank to make it unavailable for respective Price Level, enter "0" to make it free
nl_NL: Laat prijs leeg om het voor het bijpassende Prijsniveau onbeschikbaar te maken, voer "0" in om het gratis te maken

en: Select option
nl_NL: Kies optie

en: You must select an option
nl_NL: U moet een optie kiezen

en: Select Option
nl_NL: Optie selecteren

en: Invalid card data
nl_NL: Ongeldige winkelwagen data

en: Mode
nl_NL: Modus

en: Transaction ID
nl_NL: Transactie-ID

en: Enable payments via Square
nl_NL: Betalingen via Square inschakelen

en: Name that users will see on the checkout page, defaults to Square
nl_NL: Naam die de gebruikers tijdens het afrekenen te zien krijgen, standaard voor Square

en: Square Store Name
nl_NL: Square winkelnaam

en: Name of your store as you have it in Square
nl_NL: Naam van de winkel zoals je die binnen Square hebt

en: Checkout Method
nl_NL: Afreken methode

en: Users enter credit card information on your website (requires SSL) or on Square checkout page
nl_NL: Gebruiker voert credit card informatie in op je website (vereist SSL) of op de Square afreken pagina

en: Square requires an SSL certificate to accept credit card information securely from your website. <a href="http://www.sunshinephotocart.com/docs/ssl" target="_blank">Learn more</a>
nl_NL: Square vereist een SSL-certifcaat om creditcard informatie beveiligd van jouw webstie te ontvangen  <a href="http://www.sunshinephotocart.com/docs/ssl" target="_blank">Lees meer</a>

en: Application ID
nl_NL: Applicatie ID

en: Personal Access Token
nl_NL: Persoonlijke toegangstoken

en: Location ID
nl_NL: Locatie ID

en: Sandbox Application ID
nl_NL: Zandbak applicatie ID

en: Sandbox Access Token
nl_NL: Zandbak toegangstoken

en: Too many requests made to the API
nl_NL: Te veel opvragingen aan de API gedaan

en: Invalid parameters were supplied to Stripe API
nl_NL: Ongeldige parameters aan Stripe API gegeven

en: Stripe API keys are not valid
nl_NL: Stripe API sleutels zijn niet geldig

en: Could not connect to Stripe server
nl_NL: Kan niet met Stripe server verbinden

en: Could not process your transaction
nl_NL: Kan uw transactie niet verwerken

en: Stripe Transaction ID
nl_NL: Stripe Transactie ID

en: Please make sure to <a href="https://dashboard.stripe.com/developers" target="_blank">set your Stripe API version</a> to the most recent version, or at least "%s"
nl_NL: Zorg ervoor dat u < a href = "https://dashboard.stripe.com/developers" target = "_blank" > uw Stripe API-versie </a> instelt op de meest recente versie, of ten minste " %s"

en: Enable payments via Stripe
nl_NL: Betalingen via Stripe inschakelen

en: Name that users will see on the checkout page, defaults to "Stripe"
nl_NL: Naam die gebruikers zullen zien op de afrekenpagina, standaard "Stripe"

en: Stripe requires an SSL certificate to accept credit card information securely from your website. <a href="http://www.sunshinephotocart.com/docs/ssl" target="_blank">Learn more</a>
nl_NL: Stripe vereist een SSL certificaat om credit card informatie vanaf uw website veilig te accepteren. <a href="http://www.sunshinephotocart.com/docs/ssl" target="_blank">Lees meer</a>

en: Test Publishable Key
nl_NL: Test Publiceerbare Sleutel

en: Live Publishable Key
nl_NL: Actieve Publiceerbare Sleutel

en: Tiered Pricing
nl_NL: Gelaagde prijzen

en: This product uses tiered pricing
nl_NL: Dit product gebruikt gelaagde prijzen

en: Create price tiers
nl_NL: Maak prijslagen

en: Add another tier
nl_NL: Een andere prijslaag toevoegen

en: Enable Tiered Shipping
nl_NL: Schakel gelaagde verzendkosten in

en: Define Tiers
nl_NL: Defineer lagen

en: Example: 50:12|100:19|99999:23 - up to $50 subtotal = $12 shipping, $50.01 to $100 subtotal = $19 shipping, $100.01 and above = $23
nl_NL: Voorbeeld: 50:12|100:19|99999:23 - tot $50 subtotaal = $12 verzendkosten, $50.01 tot $100 subtotaal = $19 verzendkosten, $100.01 en hoger = $23

en: After discounts
nl_NL: Na kortingen

note: Description of the plugin/theme
en: Client Gallery Photo Cart & Proofing Plugin for WordPress
nl_NL: Klanten Galerie Foto Bestel & Proofing Plugin voor WordPress
