Sunshine Photo Cart - en to pl_PL translation catalogue (1378 entries)

en: Sorry, all Sunshine add-ons require that the main Sunshine Photo Cart plugin first be active
pl_PL: Niestety, wszystkie dodatki Sunshine wymagają zainstalowanego wcześniej dodatku Sunshine Photo Cart.

en: Gallery Analytics
pl_PL: Statystyki galerii

en: Total Unique Views
pl_PL: Unikalne odsłony

en: Latest Visitors
pl_PL: Ostatni odwiedzający

en: Anonymous
pl_PL: Anonim

en: No views yet
pl_PL: Nie oglądane jeszcze

en: Images viewed
pl_PL: Obejrzanych zdjęć

en: Total views
pl_PL: Odsłon łącznie

en: No images viewed yet
pl_PL: Nie ma jeszcze oglądanych zdjęć

en: No images for this gallery yet
pl_PL: Ta galeria nie zawiera jeszcze zdjęć

en: Images Purchased
pl_PL: Zdjęcia zakupione

en: Total purchases
pl_PL: Wszystkie zamówienia

en: No images purchased yet
pl_PL: N ie zamówiono jeszcze żadnych zdjęć

en: Product Cost
pl_PL: Cena produktu

en: at
pl_PL: o

en: No users have logged in yet
pl_PL: Nikt się jeszcze nie logował

en: Recent User Logins
pl_PL: Ostatnie logowania użytkownika

en: Total Sales Revenue
pl_PL: Łączny przychód ze sprzedaży

en: Total Orders Completed
pl_PL: Zamówienia zrealizowane

en: Average Sale Total
pl_PL: Średnia sprzedaż ogółem

en: Actual Profit
pl_PL: Aktualny zysk

en: Month
pl_PL: Miesiąc

en: Profit
pl_PL: Zysk

en: Last 6 Months Revenue/Profit
pl_PL: Zysk z ostatnich 6 miesięcy

en: You do not have any sales yet
pl_PL: Nic jeszcze nie sprzedałeś

en: Order Totals
pl_PL: Podsumowanie zamówień

en: Product
pl_PL: Produkt

en: Popular Products Sold
pl_PL: Sprzedaż produktów popularnych

en: No sales data currently recorded
pl_PL: Nie zarejestrowano dotychczas żadnych danych sprzedaży

en: Most Popular Products Sold
pl_PL: Sprzedaż najbardziej popularnych produktów

en: Are you sure? This cannot be undone!
pl_PL: Jesteś pewien? Tej operacji nie cofniesz!

en: Reset data
pl_PL: Zresetuj dane

en: Gallery
pl_PL: Galeria

en: Total Sales
pl_PL: Łączna sprzedaż

en: Price Level
pl_PL: Poziom cen

en: Galleries With Best Sales
pl_PL: Najlepiej sprzedające się galerie

en: Most Purchased Images of All Time
pl_PL: Najlepiej sprzedające się zdjęcie wszechczasów

en: Popular product data has been reset
pl_PL: Dane na temat popularnego produktu zostały zresetowane

en: Gallery sales data has been reset
pl_PL: Dane na temat sprzedaży w galerii zostały zresetowane

en: Popular images data has been reset
pl_PL: Dane na temat popularności zdjęć zostały zresetowane

en: Cost
pl_PL: Cena

en: Views
pl_PL: Wyświetlenia

en: Sales Data
pl_PL: Informacje o sprzedaży

en: Galleries Viewed
pl_PL: Odsłony galerii

en: total views
pl_PL: Łącznie odsłon

en: User has not viewed any galleries
pl_PL: Użytkownik nie zaglądał do żadnych galerii

en: Automated Emails
pl_PL: Automatyczne emaile

[ctx: post type general name]
en: Automated Emails
pl_PL: Automatyczne emaile

[ctx: post type singular name]
en: Automated Email
pl_PL: Automatyczne emaile

[ctx: email]
en: Add New
pl_PL: Dodaj nowy

en: Add New Automated Email
pl_PL: Dodaj nowy automatyczny email

en: Edit Automated Email
pl_PL: Edytuj automatyczny email

en: New Automated Email
pl_PL: Nowy automatyczny email

en: All Automated Emails
pl_PL: Wszystkie automatyczne emaile

en: View Automated Emails
pl_PL: Przeglądaj automatyczne emaile

en: Search Automated Emails
pl_PL: Szukaj wśród automatycznych emaili

en: No automated emails found
pl_PL: Nie znaleziono automatycznych emaili

en: No automated emails found in trash
pl_PL: Nie znaleziono automatycznych emaili w koszu

[ctx: post type general name]
en: Email Log
pl_PL: Log email

[ctx: post type singular name]
en: Email Log
pl_PL: Log emaili

[ctx: email-log]
en: Add New
pl_PL: Dodaj nowy

en: Add New Email Log
pl_PL: Dodaj nowy log emaili

en: Edit Email Log
pl_PL: Edytuj log emaili

en: New Email Log
pl_PL: Nowy log emaili

en: All Email Log
pl_PL: Wszystkie logi emaili

en: View Email Log
pl_PL: Przeglądaj log emaili

en: Search Email Log
pl_PL: Szukaj logu emaili

en: No Email Log found
pl_PL: Nie znaleziono logu emaili

en: No Email Log found in trash
pl_PL: Nie znaleziono logu emaili w koszu

en: Email Log
pl_PL: Log email

en: Email Options
pl_PL: Opcje emaili

en: Template Variables
pl_PL: Zmienne w szablonach

en: Email Info
pl_PL: Informacje E-mail

en: Email Content
pl_PL: Zawartość e-mail

en: Send To
pl_PL: Wyślij do

en: Email Template
pl_PL: Szablon Email

en: Time Sent
pl_PL: Czas wysyłki

en: Discount
pl_PL: Zniżka

en: Subject
pl_PL: Temat

en: See for all emails
pl_PL: Zobacz wszystkie e-maile

en: Email Subject
pl_PL: Temat maila

en: After user registers
pl_PL: Po zarejestrowani użytkownika

en: After user adds item to cart
pl_PL: Po dodaniu przedmiotu do koszyka przez użytkownika

en: After user submits order
pl_PL: Po zatwierdzeni zamówienia przez użytkownika

en: After user views gallery for first time
pl_PL: Po obejrzeniu galerii pierwszy raz przez użytkownika

en: Before gallery expires
pl_PL: Przed wygaśnięciem ważności galerii

en: After gallery expires
pl_PL: Po wygaśnięciu ważności galerii

en: After providing email to access gallery
pl_PL: Po wprowadzeniu adresu email z dostępem do galerii

en: Trigger
pl_PL: Wyzwalacz

en: Time
pl_PL: Czas

en: Months
pl_PL: Miesiące

en: Days
pl_PL: Dni

en: Hours
pl_PL: Godziny

en: How long before/after the trigger should this email get sent?
pl_PL: W jakim czasie przed/po wyzwalaczu ma być wysłany email?

en: Recipients
pl_PL: Odbiorcy

en: All users
pl_PL: Wszyscy użytkownicy

en: User has favorites
pl_PL: Użytkownik wybrał już zdjęcia

en: User has items in cart
pl_PL: Użytkownik ma przedmioty w koszyku

en: User has ordered
pl_PL: Użytkownik zamówił

en: User has no orders
pl_PL: Użytkownik nie ma żadnych zamówień

en: User has not ordered item from gallery
pl_PL: Użytkownik nie zamówił niczego z galerii

en: Select user attributes to determine who should receive this email
pl_PL: UJstaw atrybuty użytkownika aby zdecydować kto ma otrzymać tego emaila

en: Discount code (Optional)
pl_PL: Kod zniżkowy (opcjonalnie)

en: None
pl_PL: Brak

en: A unique coupon code will be generated based on the settings of the selected coupon and assigned to the specific user being emailed
pl_PL: Unikalny kupon zniżkowy zostanie wygenerowany w oparciu o ustawienia wybranego kuponu i zostanie przydzielony oraz wysłany mailem do konkretnego użytkownika

en: Discount Expiration (Optional)
pl_PL: Zakończenie promocji (opcjonalnie)

en: How long should the coupon code be valid for after being created? This will override any expiration date settings of the selected discount code
pl_PL: Jak długo od utworzenia kupon ma być ważny? Ta opcja nadpisuje wszystkie ustawienia dat ważności dla danego kodu.

en: Email Admin
pl_PL: Administrator e-mail

en: Send a copy of this email to site admin
pl_PL: Wyślij kopię tego e-maila do administratora strony

en: Personalize your email with the following tags:
pl_PL: Spersonalizuj swój email używając poniższych tagów:

en: Gallery Name
pl_PL: Nazwa galerii

en: Gallery URL
pl_PL: Link do galerii

en: Gallery Password
pl_PL: Hasło galerii

en: Images in the associated gallery
pl_PL: Zdjęcia w powiązanej galerii

en: Featured image in the associated gallery
pl_PL: Wyróżniony obraz do przydzielonej galerii

en: Registration URL
pl_PL: Link do rejestracji

en: First Name
pl_PL: Imię

en: Last Name
pl_PL: Nazwisko

en: Site Name
pl_PL: Nazwa strony www

en: Site URL
pl_PL: Adres strony www

en: Sunshine Galleries Page
pl_PL: Strona Sunshine Galleries

en: Generated Discount Code
pl_PL: Wygenerowany kod promocyjny

en: Items in cart
pl_PL: Przedmioty w koszyku

en: Images in favorites
pl_PL: Zdjęcia w ulubionych

en: %s for %s
pl_PL: %s do %s

en: Queue processed!
pl_PL: Kolejka przetworzona !

en: Image
pl_PL: Zdjęcie

en: Name
pl_PL: Nazwa

en: Quantity
pl_PL: Ilość

en: Sent to %s
pl_PL: Wyślij do %s

en: Exclude from Automated Emails
pl_PL: Wykluczenie z automatycznych emaili

en: See email log
pl_PL: Zobacz log e-mail

en: Process Queue
pl_PL: Przetwórz kolejkę

en: Join  email newsletter
pl_PL: Przyłącz się do newslettera

en: Campaign Monitor
pl_PL: Monitor kampanii

en: We think Campaign Monitor is by far the best email newsletter system. <a href="https://signup.campaignmonitor.com/signup" target="_blank">Sign up for free!</a>
pl_PL: Uważamy, że nasz Monitor kampanii jest zdecydowanie najlepszym systemem newslettera. <a href="https://signup.campaignmonitor.com/signup" target="_blank">Zarejestruj się za darmo!</a>

en: Save this value then you can choose a list
pl_PL: Zapisz to ustawienie aby móc później wybrać

en: Invalid Campaign Monitor API key
pl_PL: Nieparwidłowy klucz API Monitora Kampanii

en: API Key
pl_PL: Klucz API

en: List
pl_PL: Lista

en: Please select list
pl_PL: Wybierz listę

en: Subscribe Method
pl_PL: Metoda subskrybcji

en: Ask users if they want to subscribe
pl_PL: Pytaj użytkowników jeśli chcą subskrybować

en: Automatically subscribe
pl_PL: Automatyczna subskrybcja

en: Default
pl_PL: Domyślne

en: If asking users to subscribe, checked by default
pl_PL: Domyślnie zaznaczyć subskrybcję jako włączoną przy pytaniu o nią?

en: Checked
pl_PL: Zaznaczone

en: When to subscribe
pl_PL: Aby subskrybować

en: Registration
pl_PL: Rejestracja

en: Access gallery with email
pl_PL: Dostęp do galerii przez e-mail

en: Checkout
pl_PL: Zamówienie

en: Downloadable
pl_PL: Produkt cyfrowy

en: This product is downloadable
pl_PL: Ten produkt jest do pobrania

en: Dimensions
pl_PL: Wymiary

en: Leave blank for full resolution
pl_PL: Zostaw puste dla pełnej rozdzielczości

en: Free Download
pl_PL: Darmowe pobieranie

en: This should be included in any free downloads
pl_PL: Powinno być załączone do każdego darmowego pobrania

en: Watermark
pl_PL: Znak wodny

en: Add a watermark to image when downloaded
pl_PL: Dodaj znak wodny do obrazka kiedy zostanie pobrany

en: You must also <a href="%s" target="_blank">set your watermark options</a>
pl_PL: Musisz również <a href="%s" target="_blank"> ustawić opcje znaków wodnych </a>

en: Allow free downloads?
pl_PL: Pozwolić na darmowe pobieranie?

en: Allow users to download images in this gallery for free (no checkout required)
pl_PL: Zezwolić użytkownikom na pobieranie zdjęć z tej galerii za darmo (bez konieczności płacenia)

en: Allow users to download entire gallery as zip file (no checkout required)
pl_PL: Zezwolić użytkownikom na pobranie całej galerii w pliku ZIP (bez konieczności płacenia)

en: Restrict downloads to users?
pl_PL: Ograniczyć ściąganie plików użytkownikom ?

en: Download
pl_PL: Pobierz

en: Download all images from gallery
pl_PL: Pobierz wszsytkie obrazy z galerii

en: Sorry, you do not have access to this download. <a href="%s">Please login</a> to the account used for this order.
pl_PL: Przykro nam, ale nie masz dostępu do pobrania tego pliku. <a href="%s">Zaloguj się </a> do konta użytego do tego zamówienia.

en: Sorry, your item is not available for download yet
pl_PL: Przykro nam, ale ta pozycja nie jest dostępna jeszcze do ściągnięcia

en: Could not create zip file for download
pl_PL: Nie można utworzyć pliku zip do ściągnięcia

en: Sorry, one of the download files does not exist
pl_PL: Przykro nam, ale jeden ze ściąganych plików nie istnieje

en: No shipping, download only
pl_PL: Bez wysyłki, jedynie pobieranie

en: Download all images from this order
pl_PL: Ściągnij wszystkie obrazy z tego zamówienia

en: Download Allowed Images
pl_PL: Ściągnij dozwolone obrazy

en: Download Image
pl_PL: Ściągnij zdjęcie

en: Download All Images
pl_PL: Ściągnij wszystkie zdjęcia

en: Purchase entire gallery digital downloads
pl_PL: Zakup wszytskie cyfrowe pliki do ściągnięcia.

en: Sorry, no favorites are available for download
pl_PL: Przykro nam, ale nie ma ulubionych zdjęć do ściągnięcia

en: Sorry, file not available for download
pl_PL: Przykro nam, ale ta pozycja nie jest dostępna jeszcze do ściągnięcia

en: Download file does not exist
pl_PL: Przykro nam, ale jeden ze ściąganych plików nie istnieje

en: Full Resolution
pl_PL: Pełna rozdzielczość

en: Could not finalize zip file for download
pl_PL: Nie można utworzyć pliku zip do ściągnięcia

en: You do not have permission to download these files.
pl_PL: Nie masz upoważnienia do pobrania tych plików.

en: You do not have permission to download this file.
pl_PL: Nie masz upoważnienia do pobrania tego pliku.

en: Sorry, this is not your order
pl_PL: To nie jest Twoje zamówienie

en: You have already added the gallery download for %s to your cart
pl_PL: Dodałeś już pobranie galerii  %s do koszyka.

en: Gallery digital negatives added to cart!
pl_PL: Pliki cyfrowe zostały dodane do Twojego koszyka.

en: View cart
pl_PL: Zobacz koszyk

en: Gallery Digital Negatives
pl_PL: Zdjecia w formie cyfrowej

en: Downloaded count: %s
pl_PL: Liczba pobranych: %s

en: Downloads
pl_PL: Pobrania

en: Low Resolution Image Options
pl_PL: Opcje obrazów w niskiej rozdzielczości

en: Image Width
pl_PL: DŁugość obrazu

en: Image Height
pl_PL: Wysokość obrazu

en: Allow users to purchase digital negatives of an the entire session. Leave price blank to disable this feature for a specific price level.
pl_PL: Zezwól użytkownikom na ściąganie cyfrowych negatywów dla całej sesji. Pozostaw puste by wyłączyć tę funkcję dla poszczególnej grupy cenowej.

en: Tax gallery digital negatives
pl_PL: Podatek dla galerii cyfrowych negatywów

en: Apply a tax to the gallery digital negatives
pl_PL: Zastosuj podatek do cyfrowych negatywów

en: More Digital Download Options
pl_PL: Więcej opcji pobierania

en: Alternate Download Method
pl_PL: Alternatywna metoda pobierania

en: Check this if downloads are not working for your users or to integrate with Amazon S3. This method is less efficient but more likely to work.
pl_PL: Zaznacz to jeżeli pobieranie nie działa u twoich użytkowników lub by zintegrować z Amazonem S3. Ta metoda jest mniej skuteczna lecz częściej efektywna.

en:  (This image will have your selected watermark on it)
pl_PL: (Na tym obrazie zostanie zastosowany wybrany przez Ciebie znak wodny)

en: Include low res files in download
pl_PL: Dołącz pliki w mniejszej rozdzielczości

en: Check this if you want to include the low resolution images in downloads
pl_PL: Zaznacz jeżeli chcesz dołączyć pliki w mniejszej rozdzielczości do pobrania.

en: Print Release
pl_PL: Wersja do druku

en: Print release file to be included with any file download. <strong>PDF required</strong>. Upload a file to your <a href="upload.php">Media gallery</a>, then select it here.
pl_PL: Wersja do druku załączona do każdego pobranego pliku. <strong>Wymagany PDF</strong>. Prześlij swój plik do <a href="upload.php">Media gallery</a>, wtedy wybierz je tutaj.

en: Sorry, your item cannot yet be downloaded
pl_PL: Przykro nam, Twój plik Nie może zostać jeszcze pobrany.

en: Sorry, this is not a downloadable product
pl_PL: Przykro nam, nie można pobrać tego produktu

en: Sorry, this image was not in your order
pl_PL: Przykro nam, ale to zdjęcie nie znajdowało się w Twoim zamówieniu

en: Gallery Downloads
pl_PL: Pobrania galerii

en: Gallery Downloaded
pl_PL: Galeria pobrana

en: Images Downloaded
pl_PL: Ściągnięte obrazy.

en: Total downloads
pl_PL: Wszystkie pobrania

en: After user downloads free image
pl_PL: Po pobraniu przez użytkownika darmowego obrazu

en: After user downloads free gallery
pl_PL: Po pobraniu przez użytkownika darmowej galerii

en: An <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/.htaccess" target="_blank">.htaccess</a> file has been created for your "wp-content/uploads" directory to prevent any direct access to images, protecting your digital download files
pl_PL: Plik <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/.htaccess" target="_blank">.htaccess</a> został utworzony w katalogu "wp-content/uploads" aby zapobiec bezpośredniemu pobieraniu obrazów oraz zabezpieczeniu plików cyfrowych.

en: Sunshine's Digital Downloads add-on requires you to run an upgrade process. Please note this may take a while if you have a lot of galleries and images.
pl_PL: Dodatek umożliwiający sprzedawanie plików cyfrowych wymaga uruchomienia procesu aktualizacji. Proszę wziąć pod uwagę, że może to zająć chwilę jeżeli jest dużo galerii i obrazów.

en: Click here to start
pl_PL: Kliknij tutaj, by rozpocząć

en: Galleries successfully upgraded!
pl_PL: Aktualizacja galerii zakończona sukcesem !

en: No gallery ID
pl_PL: Bar ID galerii

en: You do not have permission to access this image
pl_PL: Nie masz dostępu do tego obrazu

en: Permission denied
pl_PL: Brak upoważnienia

en: Discounts
pl_PL: Zniżki

[ctx: post type general name]
en: Discounts
pl_PL: Zniżki

[ctx: post type singular name]
en: Discount
pl_PL: Upust

[ctx: coupon]
en: Add New
pl_PL: Dodaj nowy

en: Add New Coupon
pl_PL: Nowy kupon

en: Edit Discount
pl_PL: Edytuj kupon

en: New Discount
pl_PL: Nowa zniżka

en: All Discounts
pl_PL: Wszystkie zniżki

en: View Discounts
pl_PL: Zobacz zniżki

en: Search Discounts
pl_PL: Szukaj zniżek

en: No discounts found
pl_PL: Nie znaleziono zniżek

en: No discounts found in trash
pl_PL: Nie znaleziono zniżek w koszu

en: Options
pl_PL: Opcje

en: Automatic
pl_PL: Automatycznie

en: Apply this discount automatically with no coupon code
pl_PL: Zastosuj tę zniżkę automatycznie bez kodu zniżkowego

en: Priority
pl_PL: Priorytet

en: Discount Code
pl_PL: Kod niżkowy

en: Discount Type
pl_PL: Rodzaj zniżki

en: off order
pl_PL: z zamówienia

en: off product(s)
pl_PL: z produktów

en: Discount Amount
pl_PL: Kwota zniżki

en: Start Date
pl_PL: Data rozpoczęcia

en: End Date
pl_PL: Data zakończenia

en: Max Quantity
pl_PL: Maksymalna ilość

en: The maximum number of any one item this can be applied towards
pl_PL: Maksymalna ilość przedmiotów do których może zostać zastosowany

en: Total Max Uses
pl_PL: Maksymalna ilość użyć

en: Max Uses Per Person
pl_PL: Maksymalna ilość użyć na osobę

en: Only This Discount
pl_PL: Tylko ta zniżka

en: Only allow customer to use this coupon, disallow all other coupons
pl_PL: Pozwól użytkownikowi użyć tylko tego kuponu, wyłączając wszystkie pozostałe

en: Free Shipping
pl_PL: Darmowa wysyłka

en: Make shipping free on entire order
pl_PL: Darmowa wysyłka dla całego zamówienia

en: Minimum Purchase Amount
pl_PL: Maksymalna ilość zakupów

en: Apply Before Tax
pl_PL: Zastosuj przed podatkiem

en: Should this coupon be applied before calculating tax
pl_PL: Ten kupon zniżkowy powinien zostać zastosowany zanim zostanie przeliczony podatek

en: Allowed Products
pl_PL: Dozwolone produkty

en: Disallowed Products
pl_PL: Niedozwolone produkty

en: Allowed Categories
pl_PL: Dozwolone kategorie

en: Disallowed Categories
pl_PL: Niedozwolone kategorie

en: Galleries
pl_PL: Galerie

en: Add discount code
pl_PL: Dodaj kod zniżkowy

en: Enter code
pl_PL: Wpisz kod

en: Apply
pl_PL: Zastosuj

en: Discounts Applied
pl_PL: Zniżki zastosowane

en: Remove
pl_PL: Usuń

en: Back to Favorites
pl_PL: Wróć do ulubionych zdjęć

en: Back to Gallery
pl_PL: Wróć do galerii

en: items
pl_PL: pozycji

en: View Cart
pl_PL: Zobacz koszyk

en: Add Comment
pl_PL: Dodaj komentarz

en: Back to Image
pl_PL: Wróć do obrazu

en: Comment pending...
pl_PL: Komentarz oczekujący...

en: You might have left one of the fields blank, or be posting too quickly
pl_PL: Możliwe, że zostawiłeś puste pole lub wysyłasz zbyt szybko

en: Your comment has been added!
pl_PL: Twój komentarz został dodany

en: Please wait a while before posting your next comment
pl_PL: Proszę zaczekać chwilę zanim zostanie dodany nowy komentarz

en: Lightbox Options
pl_PL: Opcje Lightbox

en: Enable Lightbox
pl_PL: Włącz Lightbox

en: Slideshow Interval
pl_PL: Odstęp w pokazie slajdów

en: Lightbox Background Color
pl_PL: Kolor tła w Lightbox

en: Lightbox Text Color
pl_PL: Kolor tekstu w lightbox

en: Lightbox Highlight Color
pl_PL: Kolor wyróżnienia w lighrbox

en: Price
pl_PL: Cena

en: Qty
pl_PL: Szt.

en: See Product
pl_PL: Zobacz produkt

en: Add to Cart
pl_PL: Dodaj do koszyka

en: Select Quantity
pl_PL: Wybierz ilość

en: Adding...
pl_PL: Dodawanie...

en: added to cart
pl_PL: dodane do koszyka

en: Sorry, there was an error with your request
pl_PL: Przykro nam, wystąpił błąd

en: Item(s) added to package
pl_PL: Pozycja/i dodane do paczki

en: You must first <a href="%s">login</a> or <a href="%s">register</a> before you can add pictures to your cart. This allows us to track your favorites and items in your cart when you return.
pl_PL: Musisz być pierw<a href="%s">zalogowany</a> lub <a href="%s">zarejestrowany</a>zanim dodasz zdjęcia do koszyka. Pozwoli Ci to w przyszłości zarządzać wybranymi zdjęciami lub zakupionymi odbitkami.

en: MailChimp has a good free program if you have less than 2,000 subscribers
pl_PL: MailChimp ma dobry darmowy program jeżeli masz mniej niż 2,000 subskrybujących

en: Invalid MailChimp API key
pl_PL: Nieprawidłowy klucz API dla MailChimp

en: Masonry
pl_PL: Kafelki

en: Enable Masonry
pl_PL: Włącz kafelki

en: Show images in a masonry style (Think Pinterest)
pl_PL: Pokaż obrazki w stylu kafelek ( w stylu Pinterest)

en: Where to enable
pl_PL: Gdzie uruchomić

en: Gallery Thumbnails
pl_PL: Miniatury galerii

en: Image Thumbnails
pl_PL: Miniatury zdjęć

en: Messaging
pl_PL: Wiadomości

en: Messaging Templates
pl_PL: Skórki wiadomości

en: Allowed template variables are: %s
pl_PL: Dozwolone zmienne w skórkach to: %s

en: Gallery Invite Subject
pl_PL: Zaproszenie do galerii temat:

en: Gallery Invite Message
pl_PL: Zaproszenie do galerii Wiadomość:

en: Register Invite Subject
pl_PL: Zaproszenie do Galerii temat:

en: Register Invite
pl_PL: Zaproszenie do rejestracji:

en: Message Type
pl_PL: Typ wiadomości:

en: Custom Message
pl_PL: Własna wiadomość

en: Invite user to gallery
pl_PL: Zaproś użytkownika do galerii

en: Invite user to register
pl_PL: Zaproś użytkownika do rejestracji

en: Please select
pl_PL: Proszę wybrać

en: To
pl_PL: Do

en: Specific email address(es)
pl_PL: Konkretne adres(y) e-mail:

en: Email address(es)
pl_PL: Adres(y) e-mail:

en: Separate multiple email addresses with a comma
pl_PL: Oddziel poszczególne adresy przecinkami

en: Allowed template variables are
pl_PL: Dozwolone zmienne w motywie:

en: Want to customize this default text?
pl_PL: Chciał(a)byś zmienić ten domyślny tekst ?

en: See email templates
pl_PL: Zobacz wzory e-mail

en: Send Message
pl_PL: Wyślij wiadomość

en: Please select a gallery
pl_PL: Proszę wybrać galerię

en: Please select a user
pl_PL: Proszę wybrać użytkownika

en: Invalid email address
pl_PL: Nieprawidłowy adres e-mail

en: Please provide a subject
pl_PL: Proszę wprowadzić temat

en: Please provide a message
pl_PL: Proszę dodać wiadomość

en: Message has been sent to %s
pl_PL: Wiadomość została wysłana do %s

en: Sorry, message was not sent
pl_PL: Przykro nam, wiadomość nie została wysłana.

en:  or <a href="%s">invite a user to this gallery</a>!
pl_PL: lub <a href="%s"> zaproś użytkownika do tej galerii</a>!

en: Send email to these people
pl_PL: Wyślij wiadomość do tych osób

en: You have not met the minimum order subtotal of %s
pl_PL: Minimalna kwota zamówienia %s nie została spełniona.

en: You have not met the minimum order of %s for the gallery "%s"
pl_PL: Nie spełniłeś minimum zamówień wynoszący %s dla tej galerii "%s"

en: Minimum Order
pl_PL: Minimalne zamówienie

en: Minimum Cart Subtotal ($)
pl_PL: Minimalna zawartość koszyka

en: Enable Mollie payment methods including iDEAL
pl_PL: Wlącz możliwość z korzystania z płatności Mollie wliczając iDeal.

en: There was an error processing your payment (%s)
pl_PL: Wystąpił błąd w przetwarzaniu Twojej płatności  (%s)

en: Enable payments via Mollie
pl_PL: Włącz możliwość z korzystania płatności Mollie

en: Name that users will see on the checkout page, defaults to "Mollie"
pl_PL: Nazwa która będzie wyświetlana przy zamówieniu, standardowo 'Mollie'

en: Description
pl_PL: Opis

en: Description that users will see on the checkout page
pl_PL: Opis który użytkownicy zobaczą na stronie zamówienia

en: Test Mode
pl_PL: Tryb testowy

en: Test Secret Key
pl_PL: Testowy sekretny klucz

en: Live Secret Key
pl_PL: Sekretny klucz w trybie online

en: Packages
pl_PL: Zestawy

en: This page is not accessible via this method. Please visit a gallery first.
pl_PL: Ta strona nie jest dostępna tą metodą. proszę odwiedzić pierw galerię.

en: Package
pl_PL: Zestaw

en: This product is a package
pl_PL: Ten produkt jest w zestawie

en: Choose Products for Package
pl_PL: Wybierz produkt do zestawu

en: Entire session as digital download
pl_PL: Cała sesja jako pobieranie plików cyfrowych

en: Add another product
pl_PL: Dodaj kolejny produkt

en: A package cannot be a downloadable product
pl_PL: Paczka nie może być produktem do ściągnięcia

en: Entire gallery digital download
pl_PL: Pobieranie całej galerii w formie cyfrowej

en: View comments
pl_PL: Zobacz komentarze

en: Unfilled items in package:
pl_PL: Niewypełnione pozycje w zestawie"

en: Assign this image to your package
pl_PL: Ustaw ten obraz do swojej paczki

en: Select package
pl_PL: Wybierz paczkę

en: Completed
pl_PL: Ukończone

en: Assign to Package
pl_PL: Przyporządkuj do paczki

en: You have not filled all your packages
pl_PL: Nie wypełniłeś wszystkich swoich paczek

en: No products have been assigned to this package
pl_PL: Żaden produkt nie został przypisany do tej paczki

en: Package added to cart!
pl_PL: Zawartość dodana do koszyka!

en: Sorry, something went wrong with adding the item to cart.
pl_PL: Przepraszamy, ale coś poszło nie tak z dodaniem pozycji do koszyka

en: Item(s) added to package! <a href="%s" target="_top">View cart</a> or <a href="%s">Return to %s</a>
pl_PL: Pozycje dodane do paczki <a href="%s" target="_top">Zobnacz koszyk</a> lub <a href="%s">Wróć%s</a>

en: Image could not be added to package
pl_PL: Zdjęcie nie może zostać dodane do paczki

en: Item removed from package
pl_PL: Pozycja usunięte z paczki

en: Details
pl_PL: Szczegóły

en: Pay by credit card (Visa, MasterCard, American Express, Discover)
pl_PL: Pay by credit card (Visa, Mastercard)

en: Payment could not process successfully (%s). %s
pl_PL: Płatność nie może zostać ukończona pomyślnie (%s). %s

en: Payment could not process successfully because of a server error (%s). %s
pl_PL: Płatność nie może zostać ukończona pomyślnie z powodu błędu na serwerze (%s). %s

en: An unknown error occurred and your payment could not be processed
pl_PL: Pojawił się nieznany błąd przez co nie można przetworzyć Twojej płatności.

en: Card Number
pl_PL: Numer karty

en: CVV
pl_PL: kod CVV

en: Expiration Date
pl_PL: Data ważności

en: Enable payments via PayJunction
pl_PL: Udostępnij możliwość płacenia przez PayJunction

en: Name that users will see on the checkout page, defaults to "PayJunction"
pl_PL: Nazwa jaką użytkownicy zobaczą na stronie zamówienia, standardowo " PayJunction"

en: Force HTTPS
pl_PL: Wymuś HTTPS

en: PayJunction requires an SSL certificate to accept credit card information securely from your website. <a href="http://www.sunshinephotocart.com/docs/ssl" target="_blank">Learn more</a>
pl_PL: PayJunction wymaga certyfikatu SSL by zaakceptować kartę kredytową na Twojej stronie. <a href="http://www.sunshinephotocart.com/docs/ssl" target="_blank">Więcej</a>

en: Password
pl_PL: Hasło

en: Install Required Plugins
pl_PL: Zainstaluj wymagane wtyczki

en: Install Plugins
pl_PL: Zainstaluj wtyczki

en: Installing Plugin: %s
pl_PL: Instalowanie wtyczki: %s

en: Updating Plugin: %s
pl_PL: Aktualizowanie wtyczki: %s

en: Something went wrong with the plugin API.
pl_PL: Coś poszło nie tak z API pluginu.

en: This theme requires the following plugin: %1$s. | This theme requires the following plugins: %1$s.
pl_PL[0]: Ten motyw wymaga następującej wtyczki: %1$s.
pl_PL[1]: Ten motyw wymaga następujących wtyczek: %1$s.
pl_PL[2]: Ten motyw wymaga następujących wtyczek: %1$s.
pl_PL[3]: Ten motyw wymaga następujących wtyczek: %1$s.

en: This theme recommends the following plugin: %1$s. | This theme recommends the following plugins: %1$s.
pl_PL[0]: Ten motyw wymaga następującej wtyczki: %1$s.
pl_PL[1]: Ten motyw wymaga następujących wtyczek: %1$s.
pl_PL[2]: Ten motyw wymaga następujących wtyczek: %1$s.
pl_PL[3]: Ten motyw wymaga następujących wtyczek: %1$s.

en: The following plugin needs to be updated to its latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s. | The following plugins need to be updated to their latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s.
pl_PL[0]: Ta wtyczka powinna zostać zaktualizowana by być kompatybilna z tym motywem: %1$s
pl_PL[1]: Te wtyczki powinny zostać zaktualizowane by być kompatybilna z tym motywem:%1$s
pl_PL[2]: Te wtyczki powinny zostać zaktualizowane by być kompatybilna z tym motywem:%1$s
pl_PL[3]: Ta wtyczka powinna zostać zaktualizowana by być kompatybylna z tym motywem: %1$s

en: There is an update available for: %1$s. | There are updates available for the following plugins: %1$s.
pl_PL[0]: Dostępne są aktualizacje dla: %1$s.
pl_PL[1]: Dostępne są aktualizacje dla  %1$s
pl_PL[2]: Dostępne są aktualizacje dla następujących wtyczek: %1$s.
pl_PL[3]: Dostępne są aktualizacje dla następujących wtyczek: %1$s.

en: The following required plugin is currently inactive: %1$s. | The following required plugins are currently inactive: %1$s.
pl_PL[0]: Następująca wtyczka jest aktualnie nieaktywna: %1$s.
pl_PL[1]: Następujące wymagane wtyczki są aktualnie nieaktywne: %1$s
pl_PL[2]: Następujące wymagane wtyczki są aktualnie nieaktywne: %1$s.
pl_PL[3]: Następujące wymagane wtyczki są aktualnie nieaktywne: %1$s.

en: The following recommended plugin is currently inactive: %1$s. | The following recommended plugins are currently inactive: %1$s.
pl_PL[0]: Następujące wymagane wtyczki są aktualnie nieaktywne: %1$s.
pl_PL[1]: Następujące wymagane wtyczki są aktualnie nieaktywne: %1$s.
pl_PL[2]: Następujące wymagane wtyczki są aktualnie nieaktywne: %1$s.
pl_PL[3]: Następujące wymagane wtyczki są aktualnie nieaktywne: %1$s.

en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
pl_PL[0]: Rozpocznij instalację wtyczki
pl_PL[1]: Rozpocznij instalację wytyczek
pl_PL[2]: Rozpocznij instalację wytyczek
pl_PL[3]: Rozpocznij instalację wytyczek

en: Begin updating plugin | Begin updating plugins
pl_PL[0]: Rozpocznij aktualizację wtyczki
pl_PL[1]: Rozpocznij aktualizację wytyczek
pl_PL[2]: Rozpocznij aktualizację wytyczek
pl_PL[3]: Rozpocznij aktualizację wytyczek

en: Begin activating plugin | Begin activating plugins
pl_PL[0]: Rozpocznij aktywację wtyczki
pl_PL[1]: Rozpocznij aktywację wtyczek
pl_PL[2]: Rozpocznij aktywację wtyczek
pl_PL[3]: Rozpocznij aktywację wtyczek

en: Return to Required Plugins Installer
pl_PL: Wróć do instalatora wymaganych dodatków

en: Return to the Dashboard
pl_PL: Wróć do strony głównej

en: Plugin activated successfully.
pl_PL: Wtyczka włączona pomyślnie

en: The following plugin was activated successfully: | The following plugins were activated successfully:
pl_PL[0]: Następująca wtyczka została pomyślnie aktywowana:
pl_PL[1]: Następujące wtyczki zostały pomyślnie aktywowane:
pl_PL[2]: Następujące wtyczki zostały pomyślnie aktywowane:
pl_PL[3]: Następujące wtyczki zostały pomyślnie aktywowane:

en: No action taken. Plugin %1$s was already active.
pl_PL: Nie dokonano żadnej czynności. Wtyczka %1$s była już aktywna.

en: Plugin not activated. A higher version of %s is needed for this theme. Please update the plugin.
pl_PL: Wtyczka nie została uruchomiona. Wyższa wersja  %s  jest potrzebna do tego motywu. Proszę zaktualizować wtyczkę.

en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
pl_PL: Wszystkie wtyczki zostały zaktualizowane pomyślnie. %1$s

en: Dismiss this notice
pl_PL: Wyłącz powiadomienie

en: There are one or more required or recommended plugins to install, update or activate.
pl_PL: Jest jedna lub więcej wymaganych lub rekomendowanych wtyczek do instalacji, aktualizacji lub aktywacji.

en: Please contact the administrator of this site for help.
pl_PL: Skontaktuj się z administratorem strony by uzyskać pomoc.

en: This plugin needs to be updated to be compatible with your theme.
pl_PL: Ta wtyczka powinna zostać zaktualizowana by być kompatybylna z tym motywem.

en: Update Required
pl_PL: Wymagana aktualizacja

en: Set the parent_slug config variable instead.
pl_PL: Ustaw zmienną  parent_slug config.

en: The remote plugin package does not contain a folder with the desired slug and renaming did not work.
pl_PL: Zdalny zestaw z wtyczką nie posiada folderu z pożądaną nazwą a zmiana jej nie udała się.

en: Please contact the plugin provider and ask them to package their plugin according to the WordPress guidelines.
pl_PL: Skontaktuj się z właścicielem wtyczki aby przygotowali ją według wytycznych Wordpressa.

en: The remote plugin package consists of more than one file, but the files are not packaged in a folder.
pl_PL: Zestaw z wtyczką zawiera więcej niż jeden plik, ale pliki nie są spakowane w folder.

[ctx: plugin A *and* plugin B]
en: and
pl_PL: oraz

en: Required
pl_PL: Wymagany

en: Recommended
pl_PL: Zalecany

en: WordPress Repository
pl_PL: Repozytorium Wordpress

en: External Source
pl_PL: Zewnętrzne źródło

en: Pre-Packaged
pl_PL: Spakowane

en: Not Installed
pl_PL: Nie zainstalowany

en: Installed But Not Activated
pl_PL: Zainstalowana, ale nie aktywowana

en: Active
pl_PL: Aktywna

en: Required Update not Available
pl_PL: Wymagana aktualizacja niedostępna

en: Requires Update
pl_PL: Wymaga aktualizacji

en: Update recommended
pl_PL: Zalecana aktualizacja

[ctx: Install/Update Status]
en: %1$s, %2$s
pl_PL: %1$s,%2$s

[ctx: plugins]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[0]: Wszystkie <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[1]: Wszystkie <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[2]: Wszystkie <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[3]: Wszystkie <span class="count">(%s)</span>

en: To Install <span class="count">(%s)</span> | To Install <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[0]: Do instalacji: <span class="count">%s</span>
pl_PL[1]: Do instalacji: <span class="count">%s</span>
pl_PL[2]: Do instalacji: <span class="count">%s</span>
pl_PL[3]: Do instalacji: <span class="count">%s</span>

en: Update Available <span class="count">(%s)</span> | Update Available <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[0]: Dostępna aktualizacja <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[1]: Dostępna aktualizacja <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[2]: Dostępna aktualizacja <span class="count">(%s) </span>
pl_PL[3]: Dostępna aktualizacja <span class="count">(%s)</span>

en: To Activate <span class="count">(%s)</span> | To Activate <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[0]: To Activate <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[1]: Do aktywacji <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[2]: Do aktywacji <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[3]: Do aktywacji <span class="count">(%s)</span>

[ctx: as in: "version nr unknown"]
en: unknown
pl_PL: nieznany

en: Installed version:
pl_PL: Zainstalowana wersja:

en: Minimum required version:
pl_PL: Minimalna wymagana wersja:

en: Available version:
pl_PL: Dostępna wersja:

en: No plugins to install, update or activate.
pl_PL: Brak wtyczek do instalacji, aktualizacji lub aktywacji.

en: Plugin
pl_PL: Wtyczka

en: Source
pl_PL: Źródło

en: Type
pl_PL: Rodzaj

en: Version
pl_PL: Wersja

en: Install %2$s
pl_PL: Instaluj %2$s

en: Update %2$s
pl_PL: Aktualizuj %2$s

en: Activate %2$s
pl_PL: Aktywuj %2$s

en: Upgrade message from the plugin author:
pl_PL: Wiadomość aktualizacyjna od auta wtyczki:

en: Install
pl_PL: Instaluj

en: Update
pl_PL: Uaktualnij

en: Activate
pl_PL: Aktywuj

en: No plugins were selected to be installed. No action taken.
pl_PL: Nie zostały zaznaczone żadne wtyczki do instalacji. Nie podjęto żadnej akcji.

en: No plugins were selected to be updated. No action taken.
pl_PL: Nie zostały zaznaczone żadne wtyczki do aktualizacji. Nie podjęto żadnej akcji.

en: No plugins are available to be installed at this time.
pl_PL: Obecnie nie ma żadnych dostępnych wtyczek do instalacji z tym motywem.

en: No plugins are available to be updated at this time.
pl_PL: Obecnie nie ma żadnych dostępnych wtyczek do aktualizacji z tym motywem.

en: No plugins were selected to be activated. No action taken.
pl_PL: Żadne wtyczki nie zostały zaznaczone do aktywacji. Nie podjęto żadnej akcji.

en: No plugins are available to be activated at this time.
pl_PL: Obecnie nie ma żadnych wtyczek do aktywacji

en: Plugin activation failed.
pl_PL: Aktywacja wtyczki zakończona niepowodzeniem.

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
pl_PL: Aktualizacja wtyczki %1$s (%2$d/%3$d)

en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
pl_PL: Wystąpił błąd podczas instalacji %1$s: <strong>%2$s</strong>.

en: The installation of %1$s failed.
pl_PL: Instalacja %1$s zakończyła się niepowodzeniem,

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
pl_PL: Instalacja i aktywacja właśnie się rozpoczęła. Proces ten może zająć chwilę na różnych serwerach, więc prosimy o cierpliwość.

en: %1$s installed and activated successfully.
pl_PL: %1$szainstalowany i aktywowany z powodzeniem.

en: Show Details
pl_PL: Pokaż szczegóły

en: Hide Details
pl_PL: Ukryj szczegóły

en: All installations and activations have been completed.
pl_PL: Wszystkie instalacje i aktywacje zostały ukończone.

en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
pl_PL: Instalacja i aktywacja wtyczki: %1$s(%2$d/%3$d)

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
pl_PL: Instalacja właśnie się rozpoczęła. Proces ten może zająć chwilę na różnych serwerach, więc prosimy o cierpliwość.

en: %1$s installed successfully.
pl_PL: %1$szainstalowany z powodzeniem.

en: All installations have been completed.
pl_PL: Wszystkie instalacje zostały ukończone.

en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
pl_PL: Instalacja wtyczki%1$s(%2$d/%3$d)

en: Please only install the add-ons you need. Hint: You <em>absolutely</em> do not need all of them
pl_PL: Prosimy o instalację tylko dodatków które potrzebujesz. Rada: <em> z całą pewnością </em> nie potrzebne są Ci one wszystkie.

en: Sunshine Pro Add-on Manager
pl_PL: Menedżer dodatków Sunshine

en: Add-on Manager
pl_PL: Menedżer dodatków

en: Installing Add-on: %s
pl_PL: Instalacja dodaku:%s

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to install the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin installed. | Sorry, but you do not have the correct permissions to install the %s plugins. Contact the administrator of this site for help on getting the plugins installed.
pl_PL[0]: Przykro nam, ale nie masz odpowiednich uprawnień by zainstalować wtyczkę %s. Skontaktuj się z administratorem w celu uzyskania pomocy w instalacji.
pl_PL[1]: Przykro nam, ale nie masz odpowiednich uprawnień by zainstalować wtyczki %s. Skontaktuj się z administratorem w celu uzyskania pomocy w instalacji.
pl_PL[2]: Przykro nam, ale nie masz odpowiednich uprawnień by zainstalować wtyczki %s. Skontaktuj się z administratorem w celu uzyskania pomocy w instalacji.
pl_PL[3]: Przykro nam, ale nie masz odpowiednich uprawnień by zainstalować wtyczki %s. Skontaktuj się z administratorem w celu uzyskania pomocy w instalacji.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to activate the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin activated. | Sorry, but you do not have the correct permissions to activate the %s plugins. Contact the administrator of this site for help on getting the plugins activated.
pl_PL[0]: Przykro nam, ale nie masz odpowiednich uprawnień by aktywować wtyczkę %s. Skontaktuj się z administratorem w celu uzyskania pomocy w instalacji.
pl_PL[1]: Przykro nam, ale nie masz odpowiednich uprawnień by aktywować wtyczki %s. Skontaktuj się z administratorem w celu uzyskania pomocy w instalacji.
pl_PL[2]: Przykro nam, ale nie masz odpowiednich uprawnień by aktywować wtyczki %s. Skontaktuj się z administratorem w celu uzyskania pomocy w instalacji.
pl_PL[3]: Przykro nam, ale nie masz odpowiednich uprawnień by aktywować wtyczki %s. Skontaktuj się z administratorem w celu uzyskania pomocy w instalacji.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to update the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin updated. | Sorry, but you do not have the correct permissions to update the %s plugins. Contact the administrator of this site for help on getting the plugins updated.
pl_PL[0]: Przykro nam, ale nie masz odpowiednich uprawnień by zaktualizować wtyczkę %s. Skontaktuj się z administratorem w celu uzyskania pomocy w instalacji.
pl_PL[1]: Przykro nam, ale nie masz odpowiednich uprawnień by zaktualizować wtyczki %s. Skontaktuj się z administratorem w celu uzyskania pomocy w instalacji.
pl_PL[2]: Przykro nam, ale nie masz odpowiednich uprawnień by zaktualizować wtyczki %s. Skontaktuj się z administratorem w celu uzyskania pomocy w instalacji.
pl_PL[3]: Przykro nam, ale nie masz odpowiednich uprawnień by zaktualizować wtyczki %s. Skontaktuj się z administratorem w celu uzyskania pomocy w instalacji.

en: Return to Sunshine Pro Add-on Manager
pl_PL: Wróć do menedżera dodatków Sunshine Pro

en: All plugins installed and activated successfully. %s
pl_PL: Wszystkie wtyczki zostały zainstalowane i aktywowane pomyślnie. %s

en: Favorites
pl_PL: Wybrane zdjęcia

en: Add to Favorites
pl_PL: Dodaj do wybranych zdjęć

en: Remove from Favorites
pl_PL: Usuń z wybranych zdjęć

en: Remove All Favorites
pl_PL: Usuń z wybranych zdjęć

en: Submit Favorites
pl_PL: Prześlij wybrane zdjęcia do druku

en: Remove from favorites
pl_PL: Usuń z ulubionych

en: Add to favorites
pl_PL: Dodaj do ulubionych

en: Disable Favorites
pl_PL: Wyłącz możliwość wybierania zdjęć

en: Image added to favorites
pl_PL: Zdjęcie zostało dodane do wybranych

en: A user account is required to track your favorites so you can come back any time to see them. <a href="%s">Register here</a> or login to an existing account below.
pl_PL: Konto użytkownika jest konieczne by zarządzać wybranymi zdjęciami. <a href="%s">Zarejestruj się tutaj</a>lub zaloguj na istniejące już konto.

en: Favorites cleared
pl_PL: Wybrane zdjęcia zostały usunięte

en: %s has submitted their favorites, <a href="%s">view them here</a>
pl_PL: %s przesłał wybrane zdjęcia, <a href="%s">zobacz je tutaj</a>

en: Image File List
pl_PL: Lista zdjęć

en: %s has submitted favorites
pl_PL: %s przesłał wybrane zdjęcia.

en: Your favorite images have been sent
pl_PL: Twoje ulubione zdjęcia zostały wysłane

en: Sunshine Favorites
pl_PL: Wybrane zdjęcia Sunshine

en: Copy and paste the file names above into Lightroom's search feature (Library filter) to quickly find and create a new collection to make processing this order easier. Make sure you are using the "Contains" (and not "Contains All") search parameter.
pl_PL: Skopiuj i wklej tutaj wynik  opcji Szukaj z Lightrooma (filtr Biblioteki) aby szybko znaleźć i stworzyć nową kolekcję aby łatwiej przetworzyć to zamówienie. Upewnij się, że używasz parametru wyszukiwania "Zawiera" (a nie  "Zawiera wszystkie").

en: Images in your favorites have been removed because they are no longer available
pl_PL: Twoje wybrane zdjęcia zostały już usunięte ponieważ nie są już dostępne.

en: After user adds image to favorites
pl_PL: Po wybraniu zdjęć przez użytkownika

en: Send payment in outside of website
pl_PL: Przekaż płatność poza stroną

en: Offline payments can be anything you want, most likely for accepting checks
pl_PL: Płatności offline mogą być czymkolwiek zechcesz, gotówka, czek itp.

en: Enable offline payments
pl_PL: Włącz płatności offline

en: Name that users will see on the checkout page, defaults to "Offline"
pl_PL: Nazwa która będzie się wyświetlać na stronie zamówienia, standardowo 'Offline'

en: Instructions
pl_PL: Instrukcje

en: Use this to instruct customers how to submit payment (if check, mailing address would be a good idea)
pl_PL: Użyj tego by poinstruować klientów jak przesłać płatność.

en: Submit payment via PayPal account or use a credit card
pl_PL: Prześlij płatność przez PayPal lub użyj katy kredytowej

en: ERROR, something went really wrong
pl_PL: BŁĄD, coś poszło bardzo nie tak

en: Redirecting to PayPal
pl_PL: Przekierowanie do Paypal

en: Shipping via %s
pl_PL: Wysyłka przez %s

en: Submit payment via PayPal
pl_PL: Prześlij płatność przez PayPal

en: Enable payments via PayPal
pl_PL: Uruchom płatności przez PayPal

en: Please make sure you have enabled your <a href="%s" target="_blank">PayPal IPN settings</a>. Set the URL to "%s".
pl_PL: Upewnij się, że włączyłeś swój <a href="%s" target="_blank">PayPal IPN </a>. Podaj adres URL do "%s".

en: Name that users will see on the checkout page, defaults to "PayPal"
pl_PL: Nazwa która będzie wyświetlała się na stronie zamówienia, standardowo 'PayPal'

en: PayPal Email
pl_PL: Adres e-mail do PayPal

en: Enable test mode (Sandbox)
pl_PL: Włącz tryb testowy  (Sandbox)

en: More for developers, this lets you accept test transactions via PayPal. Requires developer account and being logged into the developer account.
pl_PL: Więcej dla deweloperów, pozwala Ci to testować transakcje przez PayPal. Wymaga konta deweloperskiego i bycie na nim zalogowanym.

en: Page Style
pl_PL: Styl strony

en: Optionally enter the name of the page style you wish to use. These are defined in your PayPal account.
pl_PL: Opcjonalnie wpisz nazwę stylu strony którego chcesz użyć. Są one definiowane przez konto Paypal.

en: Order has been cancelled
pl_PL: Zamówienie zostało anulowane

en: Reports
pl_PL: Raporty

en: No taxes have been collected thus far
pl_PL: Nie zgromadzono żadnych podatków dotychczas

en: Share Image
pl_PL: Udostępnij obraz

en: Share Gallery
pl_PL: Udostępnij galerię

en: Gallery Sharing
pl_PL: Udostępnianie galerii

en: Allow
pl_PL: Zezwól

en: Disallow
pl_PL: Zabroń

en: Image Sharing
pl_PL: Udostępnianie zdjęć

en: Sharing on Gallery Pages
pl_PL: Udostępnianie na stronach galerii

en: Let users share a gallery on social networks like Facebook, Twitter, Pinterest
pl_PL: Pozwól użytkownikom na udostępnianie galerii w mediach społecznościowych jak Facebook, Twitter, pinterest

en: Sharing on Image Detail Pages
pl_PL: Udostępnianie na stronie zdjęcia

en: Let users share an image on social networks like Facebook, Twitter, Pinterest
pl_PL: Pozwól użytkownikom na udostępnianie zdjęć w mediach społecznościowych jak Facebook, Twitter, pinterest

en: Services
pl_PL: Usługi

en: Choose which services to make available
pl_PL: Wybierz usługi do aktywowania

en: Enable Flat Rate Shipping
pl_PL: Ustaw stałą stawkę za wysyłkę

en: Flat Rate Shipping Cost
pl_PL: Stały koszt wysyłki

en: Taxable
pl_PL: Z podatkiem

en: Enable Local Delivery Shipping
pl_PL: Aktywuj możliwość lokalnego dowozu

en: Local Delivery Shipping Cost
pl_PL: Koszt dostawy lokalnej

en: Allowed zip/post codes
pl_PL: Dozwolone kody pocztowe

en: What zip/post codes is this allowed for? Separate each zip/post code with a comma.
pl_PL: Jakie kody pocztowe są do tego dozwolone ? Oddziel poszczególne przecinkami.

en: Cannot choose %s shipping, not within allowed area
pl_PL: Nie można użyć  %s  wysyłki, w tej lokalizacji.

en: Pickup
pl_PL: Odbiór osobisty

en: Enable Pickup Shipping
pl_PL: Włącz odbiór osobisty

en: Pickup Shipping Cost
pl_PL: Koszt odbioru osobistego

en: Pickup Instructions
pl_PL: Instrukcje  do odbioru osobistego

en: Add image to all files uploaded to Sunshine (except digital download files)
pl_PL: Dodaj zdjęcie do wszystkich plików przesłanych do Sunshine ( z wyjątkiem plików do pobrania)

en: Position
pl_PL: Pozycja

en: Top Left
pl_PL: Góra lewo

en: Top Right
pl_PL: Góra prawo

en: Bottom Left
pl_PL: Dół lewo

en: Bottom Right
pl_PL: Dół prawo

en: Center
pl_PL: Środek

en: Repeat
pl_PL: Powtarzaj

en: Margin from edge
pl_PL: Margines od krawędzi

en: Watermark Thumbnails
pl_PL: Znak wodny na miniaturach

en: Update completed
pl_PL: Aktualizacja zakończona pomyślnie

en: Welcome to Sunshine Photo Cart %s
pl_PL: Witaj w Sunshine Photo Cart %s

en: Thank you for updating to the latest version!
pl_PL: Dzięki za aktualizację do najnowszej wersji !

en: Thank you for installing!
pl_PL: Dzięki za instalację !

en: Add-ons for Sunshine Photo Cart
pl_PL: Dodatki do  Sunshine Photo Cart

en: Go beyond the basics, Sunshine’s add-ons let you maximize your profits to help you build a more profitable client photo sales process.
pl_PL: Wyjdź przed szereg, dodatki do Sunshine pozwolą Ci zwiększyć skuteczność i zwiększą profit związany ze sprzedażą zdjęć.

en: Learn more & buy &raquo;
pl_PL: Więcej informacji oraz zakup &raquo;

en: Once Weekly
pl_PL: Raz na tydzień

en: Thank you for using <a href="%1$s" target="_blank">Sunshine Photo Cart</a>! Please <a href="%2$s" target="_blank">rate us</a> on <a href="%2$s" target="_blank">WordPress.org</a>
pl_PL: Dziękujemy za używanie<a href="%1$s" target="_blank">Sunshine Photo Cart</a>! Proszę <a href="%2$s" target="_blank">oceń nas</a> na<a href="%2$s" target="_blank">WordPress.org</a>

en: View Client Galleries
pl_PL: Zobacz Galerie klientów

en: Your galleries have been updated!
pl_PL: twoje galerie zostały zaktualizowane

en: Image could not be found, just moving on
pl_PL: Obraz nie może zostać znaleziony

en: Could not make new folder for gallery
pl_PL: Nie można stworzyć nowego folderu dla galerii

en: Could not move full size image: %s
pl_PL: Nie można przenieść w pełnej rozdzielczości obrazu: %s

en: Could not move %s
pl_PL: Nie można przenieść %s

en: Successfully moved %s
pl_PL: Pomyślnie przeniesiono %s

en: The slug for core order statuses is not editable as it could break Sunshine functionality
pl_PL: Skrót do statusów zamówień jest nieedytowalny ponieważ może wpłynąć na fukcjonalność Sunshine.

en: Orders
pl_PL: Zamówienia

en: Email
pl_PL: E-mail

en: Phone
pl_PL: Numer telefonu

en: Billing Address
pl_PL: Adres rozliczeniowy

en: Shipping Address
pl_PL: Adres do wysyłki

en: Notes
pl_PL: Uwagi

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: Bulk add products
pl_PL: Dodaj więcej produktów

en: Bulk Add Products
pl_PL: Dodaj więcej produktów

en: Category
pl_PL: Kategoria

en: Before you add these, please double check everything is accurate!
pl_PL: Zanim je dodasz, sprawdź proszę dokładnie czy wszystko jest właściwe !

en: Add these products
pl_PL: Dodaj te produkty

en: Order #
pl_PL: Numer zamówienia #

en: Customer
pl_PL: Klient

en: Total
pl_PL: Suma

en: Guest
pl_PL: Gość

en: Recent Orders
pl_PL: Najnowsze zamówienia

en: Dashboard
pl_PL: Strona główna

en: Sunshine Photo Cart Overview
pl_PL: Sunshine Photo Cart  Przegląd

en: Images
pl_PL: Obrazy

en: Photos
pl_PL: Zdjęcia

en: images
pl_PL: obrazy

en: Gallery Options
pl_PL: Opcje emaili

en: Gallery Emails
pl_PL: E-maile galerii

en: Orders From Gallery
pl_PL: Zamówienia z galerii

en: Image Comments
pl_PL: Komentarz do obrazu

en: Drop files here
pl_PL: Przenieś pliki tutaj

en: or
pl_PL: lub

en: Select Files
pl_PL: Wybierz pliki

en: Load %s more images
pl_PL: Załaduj %s więcej obrazów

en: Loading
pl_PL: Ładowanie

en: Sorry, the image could not be deleted for some reason
pl_PL: Przykto nam, z jakiegoś powodu nie można usunąć obrazu

en: Allowed Files
pl_PL: Dozwolone pliki

en: Gallery Type
pl_PL: Typ galerii

en: Standard
pl_PL: Standardowy

en: Password Protected
pl_PL: Zabezpieczone hasłem

en: Private (only specified users)
pl_PL: Prywatna ( tylko konkretni użytkownicy)

en: Password Hint
pl_PL: Podpowiedź do hasła

en: Private Access Users
pl_PL: Użytkownicy z prywatnym dostępem

en: Access Type
pl_PL: Rodzaj dostępu

en: Registered and logged in
pl_PL: Zarejestrowani i zalogowani

en: Provide email address
pl_PL: Z dodanym adresem e-mail

en: Disable products
pl_PL: Wyłącz produkty

en: Users will not be able to purchase any products for this gallery
pl_PL: Użytkownicy nie będą mieli możliwości kupna żadnego produktu z tej galerii.

en: Allow image comments
pl_PL: Pozwól na komentarze pod zdjęciami

en: Allow users to make comments on images
pl_PL: Zezwól użytkownikom na komentowanie zdjęć.

en: FTP Images Folder
pl_PL: Folder FTP ze zdjeciami

en: Please select folder
pl_PL: Wybierz folder

en: Cancel
pl_PL: Anuluj

en: Expires
pl_PL: Wygasa

en: Expired
pl_PL: Wygasa

en: <strong>Gallery updated</strong>, <a href="%s">view gallery</a>
pl_PL: <strong>Galeria zaktualizowana</strong>, <a href="%s">zobacz galerię</a>

en: <strong>Gallery created</strong>, <a href="%s">view gallery</a>
pl_PL: <strong>Galleria utworzona</strong>, <a href="%s">zobacz galerię</a>

en: Please note that this gallery will not inherit the settings from the selected parent gallery
pl_PL: Proszę zwrócić uwagę, że galeria nie odziedziczy ustawień z wybranej galerii nadrzędnej

en: Order #%s
pl_PL: Zamówienie nr %s

en: No orders from this gallery yet
pl_PL: Na chwilę obecną brak zamówień z tej galerii.

en: No images have comments yet
pl_PL: Żaden obraz nie ma jeszcze komentarzy

en: Image Processor
pl_PL: Procesor obrazu

en: We are processing your images! Please be patient, especially if you have a lot.
pl_PL: Przetwarzamy twoje obrazy ! Prosimy o cierpliwość, szczególnie jeżeli jest ich dużo.

en: Abort Import
pl_PL: Anuluj import

en: Return to Gallery
pl_PL: Wróć do galerii

en: Already uploaded to gallery
pl_PL: Już przesłane do galerii

en: The selected file could not be copied to %s.
pl_PL: Wybrany plik nie może zostać skopiowany do %s.

en: %s order | %s orders
pl_PL[0]: %s zamówienie
pl_PL[1]: %s zamówień
pl_PL[2]: %s zamówień
pl_PL[3]: %s zamówień

en: Add-Ons or Go Pro!
pl_PL: Dodatki i wersja PRO.

en: Get Help
pl_PL: Pomoc

en: System Info
pl_PL: Informacje o systemie

en: About Sunshine Photo Cart
pl_PL: O Sunshine Photo Cart

en: Sunshine does not work using the Default Permalink settings. <a href="%s">Please choose another option</a> (we recommend "Post name").
pl_PL: Sunshine nie działa używając domyślnych ustawień linków bezpośrednich. <a href="%s"> Wybierz inną opcję </a>

en: Sunshine cannot be the front page of your WordPress installation. <a href="%s" target="_blank">Learn more on how to resolve this issue</a>.
pl_PL: Sunshine nie może być stroną główną Twojego Wordpressa. <a href="%s" target="_blank"> Zobacz więcej żeby rozwiązać ten problem </a>.

en: For some Sunshine features to work, such as favorites, users are required to register. However, you do not have registration enabled. <a href="%s">Please consider updating this option</a>.
pl_PL: W celu uzyskania takich udogodnień jak zaznaczanie ulubionych zdjęć użytkownicy muszą być zarejestrowani, jednak  opcja rejestracji użytkowników nie jest zaznaczona. <a href="%s">rozważ tę możliwość </a>

en: I hope Sunshine is working well for you so far! <strong>If you do run into <em>any</em> issues using Sunshine or integrating it into your theme</strong>, please check out our <a href="%s" target="_blank">support area</a> to look at our help articles or the <a href="%s" target="_blank">support forums</a> to ask a specific question. I want to make sure Sunshine is working well for you. In almost all cases Sunshine works great out of the box, but with the infinite number of plugin and theme combinations in WordPress a few tweaks might be necessary and I am here to help.
pl_PL: Mamy nadzieję, że Sunshine działa u Ciebie jak należy !<strong> Jeżeli natomiast zdarzają CI się <em>jakiekolwiek</em> błędy w użyuwaniu Sunshine lub z integracją wtyczki z motywem </strong>, spawdź proszę nasz <a href="%s" target="_blank">support</a> aby znaleźć odpowiedni artykuł na naszym <a href="%s" target="_blank">forum</a> oraz zadać odpowiednie pytanie. Chcemy być pewni, że nasza wtyczka działa u Ciebie jak najlepiej. W większości przypadków Sunshine działa jak należy zaraz po instalacji, ale przy nieskończonej ilości wtyczek i motywów w Wordpressie mogą zdarzyć się drobne problemy, a ja jestem od tego by pomóc.

en: Would you like to earn $10 credit towards an add-on or a license renewal? Then go take the Sunshine survey! It will help us learn more about how you use Sunshine and what we can do to make it better.
pl_PL: Czy chciałbyś zarobić 10$ na dodatki poprzez odnowienie licencji ? Więc wypełnij akietę Sunshine ! Pomoże nam ona dowiedzieć się  jak używasz naszej wtyczki oraz co możemy zrobić aby była lepsza.

en: Thank You
pl_PL: Dziękujemy !

en: Sure thing!
pl_PL: Oczywiście !

en: No thanks
pl_PL: Nie dzięki

en: You having been using Sunshine Photo Cart for a bit and that's awesome! Could you please do Sunshine a big favor and give it a 5-star rating on WordPress?  Reviews from users like you really help Sunshine to grow and continue to improve.
pl_PL: Używasz Sunshine Photo Cart już od jakiegoś czasu i jest to extra ! Czy mógłbyś wyświadczyć nam wielką przyszługę i ocenić wtyczkę na 5 gwiazdek na stronie Wordpress ? Oceny i recenzje od użytkowników naprawdę pomagają wtyczce rozwijać się i poprawiać.

en: <p>Sunshine 2.4 is now saving all images in a dedicated folder at "wp-content/uploads/sunshine". As such, it needs to move all past uploaded image files. If you have a lot of galleries and images, this could take a little while to complete, but is necessary.</p><p><strong><a href="%s" class="button">Please click here to run the update process</a></strong></p>
pl_PL: <p> Sunshine 2.4 od teraz zapisuje wszystkie zdjęcia w dedytkowanym folderze "wp-content/uploads/sunshine/".  Tak więc wszystkie wgrane już obrazy muszą zostać przeniesione. Jeżeli masz dużo galerii i obrazów może to zająć chwilę, ale jest to konieczne. </p><p><strong><a href="%s" class="button">Kliknij tutaj aby zacząć proces aktualizacji</a></strong></p>

en: Add Order
pl_PL: Dodaj zamówienie

en: Order Notes
pl_PL: Uwagi do zamówienia

en: Order Status
pl_PL: Status zamówienia

en: Export Orders
pl_PL: Eksportuj zamówienie

en: Order Date
pl_PL: Data zamówienia

en: Billing Information
pl_PL: Dane do rozliczenia

en: Country
pl_PL: Kraj

en: Address
pl_PL: Adres

en: Address 2
pl_PL: Adres 2

en: City
pl_PL: Miasto

en: State
pl_PL: Województwo

en: Shipping Information
pl_PL: Informacje do wysyłki

en: Order Items
pl_PL: Sortuj przedmioty

en: Item Total
pl_PL: Cena sumaryczna

en: Select gallery
pl_PL: Wybierz galerię

en: State / Province
pl_PL: Województwo

en: Invoice
pl_PL: Faktura

en: Billing Info
pl_PL: Informacje do rozliczenia

en: Shipping Info
pl_PL: Informacje o wysyłce

en: Item Price
pl_PL: Cena pozycji

en: Subtotal
pl_PL: Suma produktów

en: Shipping
pl_PL: Wysyłka

en: Tax
pl_PL: Podatek

en: Credits
pl_PL: Kredyty

en: Payment Method
pl_PL: Metoda płatności

en: Additional notes from customer
pl_PL: Dodatkowe notatki od klienta

en: This is for internal use only and is not visible to your customer
pl_PL: Jest to jedynie do użytku 'wewnętrznego' i nie jest widoczne dla Twoich klientów.

en: Cart Items
pl_PL: Pozycje w koszyku

en: Show all Customers
pl_PL: Pokaż wszystkich klientów

en: Email customer about status change
pl_PL: Wyślij e-mail do klienta ze zmianą statusu zamówienia

en: Order Total
pl_PL: Podsumowanie zamówienia

en: Date
pl_PL: Data

en: Sorry, no order specified
pl_PL: Przykro nam, nie podano numeru zamówienia

en: Recipient
pl_PL: Odbiorca

en: Product Info
pl_PL: Informacje o produkcie

en: No price levels setup
pl_PL: Brak progów cenowych

en: Extra Shipping Fee
pl_PL: Dodatkowy koszt wysyłki

en: This is an additional shipping price which will transparently be added to the total Flat Rate shipping price. Basically use this for large or heavy items like a canvas where shipping costs more than small prints.
pl_PL: To jest dodatkowy koszt wysyłki który dotyczy wysyłki większych zamówień.

en: No categories
pl_PL: Brak kategorii

en: <strong>Product updated</strong>
pl_PL: Produkt zaktualizowany

en: <strong>Product created</strong>
pl_PL: Produkt utworzony

en: Product Options
pl_PL: Opcje produktu

en: <strong>This product is not assigned to any categories.</strong> Products must be assigned to at least one category before they are visible.
pl_PL: <strong>Ten produkt nie jest przyporządkowany do żadnej kategorii </strong>, produkt musi mieć przynajmniej jedną kategorię zanim będzie widoczny.

en: License
pl_PL: Licencja

en: Add-ons
pl_PL: Dodatki

en: Let's go!
pl_PL: Do dzieła!

en: Continue
pl_PL: Dalej

en: User has no orders yet
pl_PL: Użytkownik nie ma jeszcze zamówień

en: Address Information
pl_PL: Informacje Adresowe

en: No current billing address
pl_PL: Brak  aktualnego adresu rozliczeniowego

en: No current shipping address
pl_PL: Brak aktualnego adresu do wysyłki

en: Sunshine Gallery Credits for Purchases
pl_PL: Kredyty Sunshine na zakupy

en: Sunshine Items in Cart
pl_PL: Produkty Sunshine w koszyku

en: No items in cart
pl_PL: Brak pozycji w koszyku

en: Free shipping via discount code
pl_PL: Darmowa wysyłka przez kod zniżkowy

en: Discount %s has now expired and has been removed from your cart
pl_PL: Zniżka %s jest już nieaktualna i została usunięta z koszyka+

en: Discount %s has now exceeded the maximum uses and has been removed from your cart
pl_PL: Zniżka %s przekroczyła maksymalną ilość użyć i została usunięta z koszyka.

en: Free
pl_PL: Bezpłatny

en: You are not allowed to add any more discounts to your cart
pl_PL: Nie możesz już dodać zniżek do swojego koszyka.

en: This discount is already applied
pl_PL: Ta zniżka została już zastosowana

en: Your order does not yet meet the minimum order amount (%s) for this discount
pl_PL: Twoje zamówienie nie spełnia minimalnej wartości zamówienia (%s) dla tej zniżki

en: This coupon is not yet valid, please try again later
pl_PL: Ten kupon nie jest jeszcze aktywny, proszę spróbować później

en: This coupon has expired
pl_PL: Ważność tego kupony skończyła suę

en: This coupon has exceeded the number of uses allowed
pl_PL: Ten kupon przekroczył dopuszczoną ilość użyć

en: This coupon has exceeded the number of uses allowed per user
pl_PL: Ten kupon przekroczył dopuszczoną ilość użyć na użytkownika

en: discount added
pl_PL: Zniżka dodana

en: Not a valid discount code
pl_PL: Nieprawidłowy kod rabatowy

en: Discount "%s" removed
pl_PL: Zniżka "%s" usunięta

en: Discount not applied to your cart and cannot be removed
pl_PL: Zniżka nie została dodana do twojego koszyka i nie może zostać usunięta

en: Afghanistan
pl_PL: Afganistan

en: &#197;land Islands
pl_PL: Wyspy &#197;landzkie

en: American Samoa
pl_PL: Samoa Amerykańskie

en: Andorra
pl_PL: Andora

en: Antarctica
pl_PL: Anarktyka

en: Antigua and Barbuda
pl_PL: Antigua i Barbuda

en: Argentina
pl_PL: Argentyna

en: Austria
pl_PL: Austra

en: Azerbaijan
pl_PL: Azerbejdżan

en: Bahamas
pl_PL: Wyspy Bahama

en: Bangladesh
pl_PL: Bangladesz

en: Belarus
pl_PL: Białoruś

en: Belgium
pl_PL: Belgia

en: Bermuda
pl_PL: Bermudy

en: Bolivia
pl_PL: Boliwia

en: Bosnia and Herzegovina
pl_PL: Bośnia i Hercegowina

en: Brazil
pl_PL: Brazylia

en: British Indian Ocean Territory
pl_PL: Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskiego

en: British Virgin Islands
pl_PL: Brytyjskie Wyspy Dziewicze

en: Bulgaria
pl_PL: Bułgaria

en: Burundi
pl_PL: Republika Burundi

en: Cambodia
pl_PL: Kambodża

en: Cameroon
pl_PL: Kamerun

en: Canada
pl_PL: Kanada

en: Cape Verde
pl_PL: Republika Zielonego Przylądka

en: Cayman Islands
pl_PL: Kajmany

en: Central African Republic
pl_PL: Republika środkowej Afryki

en: Chad
pl_PL: Czad

en: Chile
pl_PL: Czile

en: China
pl_PL: Chiny

en: Christmas Island
pl_PL: Wyspa Bożego Narodzenia

en: Cocos (Keeling) Islands
pl_PL: Wyspy Kokosowe

en: Colombia
pl_PL: Kolumbia

en: Comoros
pl_PL: Komory

en: Congo (Brazzaville)
pl_PL: Kongo(Brazzaville)

en: Congo (Kinshasa)
pl_PL: Kongo(Kinshasa)

en: Cook Islands
pl_PL: Wyspy Cooka

en: Costa Rica
pl_PL: Kostaryka

en: Croatia
pl_PL: Chorwacja

en: Cuba
pl_PL: Kuba

en: Cyprus
pl_PL: Cypr

en: Czech Republic
pl_PL: Czechy

en: Denmark
pl_PL: Dania

en: Djibouti
pl_PL: Dżibuti

en: Dominica
pl_PL: Dominika

en: Dominican Republic
pl_PL: Dominikana

en: Ecuador
pl_PL: Ekwador

en: Egypt
pl_PL: Egipt

en: Equatorial Guinea
pl_PL: Gwinea Równikowa

en: Eritrea
pl_PL: Erytrea

en: Ethiopia
pl_PL: Etiopia

en: Falkland Islands
pl_PL: falklandy

en: Faroe Islands
pl_PL: Wyspy owcze

en: Fiji
pl_PL: Fidżi

en: Finland
pl_PL: Finlandia

en: France
pl_PL: Francja

en: French Guiana
pl_PL: Gujana Francuska

en: French Polynesia
pl_PL: Francuska Polinezja

en: French Southern Territories
pl_PL: Południowe terytoria francji

en: Georgia
pl_PL: Gryzja

en: Germany
pl_PL: Niemcy

en: Gibraltar
pl_PL: Giblartar

en: Greece
pl_PL: Grecja

en: Greenland
pl_PL: Grenlandia

en: Guadeloupe
pl_PL: Guadelupa

en: Guam
pl_PL: Guama

en: Guinea
pl_PL: Gwinea

en: Guinea-Bissau
pl_PL: Gwinea Bissau

en: Guyana
pl_PL: Gujana

en: Hungary
pl_PL: Węgry

en: Iceland
pl_PL: Islandia

en: India
pl_PL: Indie

en: Indonesia
pl_PL: Indonezja

en: Iraq
pl_PL: Irak

en: Republic of Ireland
pl_PL: Republika Irlandii

en: Isle of Man
pl_PL: Wyspa Man

en: Israel
pl_PL: Izrael

en: Italy
pl_PL: Włochy

en: Ivory Coast
pl_PL: Wybrzeże Kości Słoniowej

en: Jamaica
pl_PL: Jamajka

en: Japan
pl_PL: Japonia

en: Jordan
pl_PL: Jordania

en: Kazakhstan
pl_PL: Kazachstan

en: Kenya
pl_PL: Kenja

en: Kuwait
pl_PL: Kuwejt

en: Kyrgyzstan
pl_PL: Kirgistan

en: Latvia
pl_PL: Łotwa

en: Lebanon
pl_PL: Liban

en: Libya
pl_PL: Libia

en: Liechtenstein
pl_PL: Lichtenstein

en: Lithuania
pl_PL: Litwa

en: Luxembourg
pl_PL: Luksemburg

en: Macao S.A.R., China
pl_PL: Makau

en: Madagascar
pl_PL: Madagaskar

en: Malaysia
pl_PL: Malezja

en: Maldives
pl_PL: Malediwy

en: Malta
pl_PL: malta

en: Marshall Islands
pl_PL: Wyspy Marshalla

en: Martinique
pl_PL: Martynika

en: Mauritania
pl_PL: Mauretania

en: Mayotte
pl_PL: Majotta

en: Mexico
pl_PL: Meksyk

en: Micronesia
pl_PL: Mikronezja

en: Moldova
pl_PL: Mołdawia

en: Monaco
pl_PL: Monako

en: Montenegro
pl_PL: Czarnogóra

en: Morocco
pl_PL: Maroko

en: Mozambique
pl_PL: Mozabik

en: Myanmar
pl_PL: Mjanma

en: Netherlands
pl_PL: Holandia

en: Netherlands Antilles
pl_PL: Antyle Holenderskie

en: New Caledonia
pl_PL: Nowa Kaledonia

en: New Zealand
pl_PL: Nowa Zelandia

en: Nicaragua
pl_PL: Nikaragua

en: Norfolk Island
pl_PL: Wyspy Norfolk

en: North Korea
pl_PL: Korea Północna

en: Northern Mariana Islands
pl_PL: Mariany Północne

en: Norway
pl_PL: Norwegia

en: Palestinian Territory
pl_PL: Palestyna

en: Papua New Guinea
pl_PL: Papua nowa Gwinea

en: Paraguay
pl_PL: Paragwaj

en: Philippines
pl_PL: Filipiny

en: Poland
pl_PL: Polska

en: Portugal
pl_PL: Portugalia

en: Qatar
pl_PL: Katar

en: Romania
pl_PL: Rumunia

en: Russia
pl_PL: Rosja

en: Saint Barth&eacute;lemy
pl_PL: Saint-Barthélemy

en: Saint Helena
pl_PL: Święta Helena

en: Saint Martin (French part)
pl_PL: Święty Marcin

en: Saint Pierre and Miquelon
pl_PL: Saint-Pierre i Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
pl_PL: Saint Vincent i Grenadyny

en: San Marino
pl_PL: San marino

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
pl_PL: Wyspy Świętego Tomasza i Książęca

en: Saudi Arabia
pl_PL: Arabia Saudyjska

en: Seychelles
pl_PL: Seszele

en: Singapore
pl_PL: Singapur

en: Slovakia
pl_PL: Słowacja

en: Slovenia
pl_PL: Słowenia

en: Solomon Islands
pl_PL: Wyspy Salomona

en: South Africa
pl_PL: Południowa Afryka

en: South Georgia/Sandwich Islands
pl_PL: Georgia Południowa i Sandwich Południowy

en: South Korea
pl_PL: Korea Południowa

en: Spain
pl_PL: Hiszpania

en: Suriname
pl_PL: Surinam

en: Svalbard and Jan Mayen
pl_PL: Svalbard i Jan Mayen

en: Swaziland
pl_PL: Suazi

en: Sweden
pl_PL: Szwecja

en: Switzerland
pl_PL: Szwajcaria

en: Taiwan
pl_PL: Tajwan

en: Tajikistan
pl_PL: Tadżykistan

en: Thailand
pl_PL: Tajlandia

en: Timor-Leste
pl_PL: Timor Leste

en: Trinidad and Tobago
pl_PL: Trinidad i Tobago

en: Tunisia
pl_PL: Tunezja

en: Turkey
pl_PL: Turcja

en: Turks and Caicos Islands
pl_PL: Turks i Caicos

en: U.S. Virgin Islands
pl_PL:  Wyspy Dziewicze

en: US Minor Outlying Islands
pl_PL: Dalekie Wyspy Mniejsze Stanów Zjednoczonych

en: Ukraine
pl_PL: Ukraina

en: United Arab Emirates
pl_PL: Zjednoczone emiraty arabskie

en: United Kingdom
pl_PL: Zjednoczone królestwo

en: United States
pl_PL: Stany Zjdednoczone

en: Uruguay
pl_PL: Urugwaj

en: Vatican
pl_PL: Watykan

en: Venezuela
pl_PL: Wenezuela

en: Vietnam
pl_PL: Wietnam

en: Wallis and Futuna
pl_PL: Wallis i Futuna

en: Western Sahara
pl_PL: Zachodnia Sahara

en: Yemen
pl_PL: Jemen

en: Australian Capital Territory
pl_PL: Australijskie Terytorium Stołeczne

en: New South Wales
pl_PL: Nowa Południowa Walia

en: Northern Territory
pl_PL: Terytorium północne

en: South Australia
pl_PL: Południowa Australia

en: Victoria
pl_PL: Wiktoria

en: Western Australia
pl_PL: Zachodnia Australia

en: British Columbia
pl_PL: Brytyjska Kolumbia

en: New Brunswick
pl_PL: Nowy Brunszwik

en: Nova Scotia
pl_PL: Nowa Szkocja

en: Prince Edward Island
pl_PL: Wyspa księcia Edwarda

en: Hong Kong Island
pl_PL: Hong Kong

en: Kowloon
pl_PL: Koulun

en: Zeeland
pl_PL: Zelandia

en: Tasman
pl_PL: Tasmania

en: West Coast
pl_PL: Zachodnie wybrzeże

en: California
pl_PL: Kalifornia

en: Colorado
pl_PL: Kolorado

en: District Of Columbia
pl_PL: Dystrykt Kolumbii

en: Florida
pl_PL: Floryda

en: Hawaii
pl_PL: Hawaje

en: New Mexico
pl_PL: Nowy Meksyk

en: New York
pl_PL: Nowy Jork

en: North Carolina
pl_PL: Północna Karolina

en: North Dakota
pl_PL: Północna Dakota

en: Pennsylvania
pl_PL: Pensylwania

en: South Carolina
pl_PL: Południowa Karolina

en: South Dakota
pl_PL: Południowa Dakota

en: Texas
pl_PL: Teksas

en: Washington
pl_PL: Waszyngton

en: West Virginia
pl_PL: Zachodnia Virginia

en: Americas
pl_PL: Ameryki

en: Europe
pl_PL: Europa

en: Pacific
pl_PL: Pacyfik

en: Select country
pl_PL: Wybierz kraj

en: Select state
pl_PL: Wybierz stan

en: The parent gallery "%s" is password protected. To view "%s", please enter the password below:
pl_PL: Nadrzędna galeria "%s" jest chroniona hasłem. Aby zobaczyć "%s" proszę wpisać hasło poniżej:

en: The gallery "%s" is password protected. To view it, please enter the password below:
pl_PL: Galeria "%s" jest chroniona hasłem. Aby zobaczyć ją proszę wpisać hasło poniżej:

en: Search for
pl_PL: Szukaj

en: Order
pl_PL: Zamówienie

en: Expires on
pl_PL: Wygasa dnia

en: Hint
pl_PL: Podpowiedź

en: Submit
pl_PL: Wyślij

en: Logout
pl_PL: Wyloguj się

en: Register
pl_PL: Zarejestruj się

en: Return to
pl_PL: Wróć do

en: A photo from the gallery %s by %s
pl_PL: Zdjęcie z galerii %s autorstwa %s

en: Photo gallery %s by %s
pl_PL: Galeria %s autorstwa %s

en: Sorry, you are not allowed to view this image
pl_PL: Przykro nam, ale nie masz dostępu do tego obrazu.

en: Access denied
pl_PL: Odmowa dostępu

en: Sorry, you are not allowed to access this order information
pl_PL: Przykro nam, ale nie masz wglądu do tych informacji

en: To continue to checkout, please enter your email address and password to establish an account. You can complete your purchase on the next page.
pl_PL: By kontynuować zakup musisz wprowadzić swój e-mail i hasło by mieć dostęp do swojego konta. Na kolejnej stronie sfinalizujesz transakcję.

en: The gallery you are accessing requires you to have a user account to access. Please register below or <a href="%s">login here</a>
pl_PL: Galeria do której próbujesz wejść wymaga zalogowania się. Proszę zarejestruj się <a href="%s">tutaj</a>

en: The gallery you are accessing requires you to have a user account to access. Please login below or <a href="%s">register here</a>
pl_PL: Galeria do której próbujesz przejść wymaga konta użytkownika do dostępu. Proszę zalogować się poniżej lub <a href="%s">zarejestrować się tutaj </a>

en: The gallery you are accessing is private and only allowed for specific users. Please login below:
pl_PL: Galeria do której próbujesz przejść jest prywatna lub udostępniona tylko konkretnym użytkownikom. Zaloguj się poniżej:

en: Images in your cart have been removed because they are no longer available
pl_PL: Obrazy z Twojego koszyka zostały usunięte ponieważ nie są już dostępne.

en: You have a very special lifetime license, congrats!
pl_PL: Masz specjalną dożywotnią licencję ! Gratulacje !

en: Your license expires on %s
pl_PL: Twoja licencja wygasa dnia  %s

en: Invalid license key
pl_PL: Nieprawidłowy klucz licencji.

en: Your license expired on %s. <a href="https://www.sunshinephotocart.com/account" target="_blank">click here to renew</a>
pl_PL: Twoja licencja wygasa dnia %s. <a href="https://www.sunshinephotocart.com/account" target="_blank">kliknij aby odnowić</a>

en: Deactivate this license
pl_PL: Dezaktywuj licencję

en: Your license for %s has expired - you are no longer eligible for further updates but you may continue to use it. <a href="https://www.sunshinephotocart.com/account" target="_blank">Go here to renew</a>
pl_PL: Twoja licencja na %s wygasła - nie możesz już więcej korzystać z aktualizacji natomiast możesz nadal z niej korzystać. <a href="https://www.sunshinephotocart.com/account" target="_blank">Przejdź tutaj aby odnowić</a>

en: This license does not belong to the product you have entered it for.
pl_PL: Ta licencja nie należy do produktu do którego została wprowadzona.

en: This license does not have any activations left
pl_PL: Ta licencja nie ma już żadnych pozostałych możliwych aktywacji.

en: This license key is expired. Please renew it.
pl_PL: Ten klucz licencji wygasł. Należy go odnowić.

en: There was a problem activating your license key for %s, please try again or contact support. Error code: %s
pl_PL: Nastąpił problem przy aktywacji Twojego klucza licencyjnego dla %s, spróbuj ponownie lub skontaktuj się z suportem. Kod błędu: %s

en: Order completed successfully!
pl_PL: Zamówienie zostało zrealizowane pomyślnie !

en: Order #%s placed on %s
pl_PL: Zamówienie #%s złożone na %s

en: <a href="%s">Order #%s</a> placed on %s
pl_PL: <a href="%s">Zamówienie #%s</a> złożone na %s

en: Select a page...
pl_PL: Wybierz stronę...

en: Could not load settings at:
pl_PL: Nie można załadować ustawień na:

en: Error - WP Settings Framework
pl_PL: Błąd - WP Settings Framework

en: Settings saved.
pl_PL: Ustawienia zapisane.

en: Select image
pl_PL: Wybierz obraz

en: Remove image
pl_PL: Usuń obraz

[ctx: post type general name]
en: Galleries
pl_PL: Galerie

[ctx: post type singular name]
en: Gallery
pl_PL: Galeria

[ctx: gallery]
en: Add New
pl_PL: Dodaj nowy

en: Add New Gallery
pl_PL: Dodaj nową galerię

en: Edit Gallery
pl_PL: Edytuj galerię

en: New Gallery
pl_PL: Nowa galeria

en: All Galleries
pl_PL: Wszystkie galerie

en: View Gallery
pl_PL: Zobacz galerię

en: Search Galleries
pl_PL: Szukaj galerii

en: No galleries found
pl_PL: Nie znaleziono galerii

en: No galleries found in trash
pl_PL: Nie znaleziono galerii w koszu

[ctx: post type general name]
en: Products
pl_PL: Produkty

[ctx: post type singular name]
en: Product
pl_PL: Produkt

en: Add New Product
pl_PL: Dodaj nowy produkt

en: Edit Product
pl_PL: Edytuj produkt

en: New Product
pl_PL: Nowy produkt

en: All Products
pl_PL: Wszystkie produkty

en: View Products
pl_PL: Zobacz produkty

en: Search Products
pl_PL: szukaj produktów

en: No products found
pl_PL: Nie znaleziono produktów

en: No products found in trash
pl_PL: Nie znaleziono żadnych produktów w koszu

en: Products
pl_PL: Produkty

en: Product Categories
pl_PL: Kategorie produktów

en: Product Category
pl_PL: Kategoria produktów

en: Search Product Categories
pl_PL: Szukaj kategorii produktów

en: All Product Categories
pl_PL: Wszystkie kategorie produktów

en: Parent Product Category
pl_PL: Nadrzędna kategoria produktu:

en: Parent Product Category:
pl_PL: Nadrzędna kategoria produktu:

en: Edit Product Category
pl_PL: Edytuj kategorię produktu

en: Update Product Category
pl_PL: Zaktualizuj kategorię produktu

en: Add New Product Category
pl_PL: Dodaj nową kategorię produktu

en: New Product Category Name
pl_PL: Nowa nazwa kategorii produktu:

en: Separate categories with commas
pl_PL: Odziel kategorie przecinkami

en: Choose from the most used categories
pl_PL: Wybierz spośród najczęściej używanych kategorii

en: Price Levels
pl_PL: Progi cenowe

en: Search Price Levels
pl_PL: Wybierz pułap cenowy

en: All Price Levels
pl_PL: Wszystkie pułapy cenowe

en: Parent Price Level
pl_PL: Nadrzędny pułap cenowy

en: Parent Price Level:
pl_PL: Nadrzędny pułap cenowy

en: Edit Price Level
pl_PL: Edytuj pułap cenowy

en: Update Price Level
pl_PL: Zaktualizuj pułap cenowy

en: Add New Price Level
pl_PL: Dodaj nowy pułap cenowy

en: New Price Level
pl_PL: Nowy pułap cenowy

[ctx: post type general name]
en: Orders
pl_PL: Zamówienia

[ctx: post type singular name]
en: Order
pl_PL: Zamowienie

[ctx: order]
en: Add New
pl_PL: Dodaj nowy

en: Add New Order
pl_PL: Dodaj nowe zamówienie

en: Edit Order
pl_PL: Edytuj zamówienie

en: New Order
pl_PL: Nowe zamówienie

en: All Orders
pl_PL: Wszystkie zamówienia

en: View Orders
pl_PL: Zobacz zamówienia

en: Search Orders
pl_PL: Znajdź zamówienie

en: No orders found
pl_PL: Nie znaleziono zamówień

en: No orders found in trash
pl_PL: Nie znaleziono zamówień w koszu

en: Order Statuses
pl_PL: Statusy zamówienia

en: Search Order Status
pl_PL: Znajdź statu zamówienia

en: All Order Status
pl_PL: Status wszystkich zamówień

en: Parent Order Status
pl_PL: Status zamówienia nadrzędnego

en: Parent Order Status:
pl_PL: Status zamówienia nadrzędnego:

en: Edit Order Status
pl_PL: Edytuj status zamówienia

en: Update Order Status
pl_PL: Zaktualizuj status zamówienia

en: Add New Order Status
pl_PL: Dodaj nowy status zamówienia

en: New Order Status
pl_PL: Nowy status zamówienia

en: This is a placeholder page that Sunshine uses to display itself. You can edit this text by going to Pages > Client Galleries.
pl_PL: To jest przykładowy tekst strony który jest wyświetlany przez Sunshine. Możesz go edytować wchodząc do Strony > Galerie Klientów

en: Account
pl_PL: Konto użytkownika

en: Cart
pl_PL: Koszyk

en: Thank you for registering! You can now mark your favorite photos and make purchases on the website.
pl_PL: Dzięki za rejestrację ! Możesz teraz się zalogować i wybierać zdjęcia oraz zamawiać dodatkowe odbitki :)

en: Thank you for your order! Below is a summary of the order for your records. You will receive a separate email when your item(s) have shipped.
pl_PL: Dziękujemy za złożenie zamówienia. Poniżej znajduje się podsumowanie pozycji w zamówieniu. Otrzymasz dodakową wiadomość kiedy wysyłka zostanie zrealizowana.

en: Thank you!
pl_PL: Dziękujemy !

en: Flat Rate Shipping
pl_PL: Stały koszt wysyłki

en: Local Delivery
pl_PL: Lokalna dostawa

en: Local Pickup
pl_PL: Odbiór osobisty

en: Send payment outside of website (ie, check, phone call, other)
pl_PL: Wysyłka płatności poza stroną internetową (gotówka, czek, inne)

en: Pay by credit card (Visa, MasterCard, American Express, Discover, JCB, and Diners Club)
pl_PL: Płatność kartą kredytową

en: New user account info at [sitename]
pl_PL: Nowe konto użytkownika na [sitename]

en: Receipt for order #[order_id] from [sitename]
pl_PL: Potwierdzenie zamówienia #[order_id] z [sitename]

en: Your order #[order_id] from [sitename] has been updated
pl_PL: Twoje zamówienie #[order_id] ze strony [sitename] zostało zaktualizowane.

en: A new comment on order #[order_id] at [sitename]
pl_PL: Nowy komentarz przy zamówieniu #[order_id]  na stronie [sitename]

en: Pending
pl_PL: Przyjmowane

en: We have received your order but payment is still pending
pl_PL: Otrzymaliśmy zamówienie natomiast w dalszym ciągu czekamy na płatność.

en: New
pl_PL: Nowe

en: We have received your order and payment
pl_PL: Otrzymaliśmy Twoje zamówienie oraz płatność.

en: Processing
pl_PL: Przetwarzane

en: The images in your order are being processed and/or printed
pl_PL: Obrazy z Twojego zamówienia są właśnie drukowane.

en: Shipped/Completed
pl_PL: Wysłane/ Zakończone

en: Your items have shipped (or are available for download)!
pl_PL: Twoje zamówione produkty zostały wysłane  (lub są gotowe do pobrania !)

en: Cancelled/Refunded
pl_PL: Anulowane/ Zwrócone

en: Your order was cancelled and/or refunded
pl_PL: Twoje zamówienie zostało anulowane lub zwrócone.

en: Ready for pickup
pl_PL: Gotowe do odbioru

en: Your order is ready to be picked up
pl_PL: Twoje zamówienie jest gotowe do odbioru osobistego

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s.
pl_PL: Jest dostępna nowsza wersja %1$s. %2$sZobacz wersję %3$soraz  szczegóły%4$s.

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s or %5$supdate now%6$s.
pl_PL: Jest dostępna nowsza wersja %1$s. %2$sZobacz wersję %3$soraz  szczegóły%4$s lub %5$szaktualizuj teraz%6$s.

en: You do not have permission to install plugin updates
pl_PL: Nie masz uprawnień do instalowania aktualizacji wtyczki.

en: Error
pl_PL: Błąd

en: Comment from
pl_PL: Komentarz od

en: Username
pl_PL: Nazwa użytkownika

en: Item added to cart! <a href="%s" target="_top">View cart</a> or <a href="%s">Return to %s</a>
pl_PL: Dodano do koszyka! <a href="%s" target="_top">Zobacz koszyk</a> albo <a href="%s">wróć do %s</a>

en: Cart updated
pl_PL: Koszyk zaktualizowany

en: Item removed from cart
pl_PL: Pozycja usunięta z koszyka

en: Valid email is required
pl_PL: Wymagany jest prawidłowy adres e-mail

en: Email already exists, <a href="%s">please login first</a>
pl_PL: Taki e-mail jest już zarejestrowany, <a href="%s">zaloguj się tutaj</a>

en: Password is required
pl_PL: Hasło jest wymagane

en: Valid email required
pl_PL: Wymagany jest prawidłowy adres e-mail

en: Shipping country required
pl_PL: Wymagane podanie kraju do wysyłki

en: Shipping first name required
pl_PL: Wymagane podanie imienia do wysyłki

en: Shipping last name required
pl_PL: Wymagane podanie nazwiska do wysyłki

en: Shipping address required
pl_PL: Wymagane podanie adresu do wysyłki

en: Shipping address 2 required
pl_PL: Adres do wysyłki 2 jest wymagany

en: Shipping city required
pl_PL: Wymagane podanie miasta do wysyłki

en: Shipping state required
pl_PL: Wymagane podanie województwa do wysyłki

en: Shipping zip required
pl_PL: Wymagane podanie kodu posztowego do wysyłki

en: Billing country required
pl_PL: Wymagane podanie kraju do adresu rozliczeniowego.

en: Billing first name required
pl_PL: Wymagane jest imię do adresu rozliczeniowego.

en: Billing last name required
pl_PL: Wymagane jest nazwisko do adresu rozliczeniowego.

en: Billing address required
pl_PL: Wymagane podanie adresu rozliczeniowego

en: Billing address 2 required
pl_PL: Adres rozliczeniowy 2 jest wymagany

en: Billing city required
pl_PL: Wymagane podanie miasta do adresu rozliczeniowego.

en: Billing state required
pl_PL: Wymagane podanie województwa do adresu rozliczeniowego.

en: Billing zip required
pl_PL: Wymagane podanie kodu pocztowego do adresu rozliczeniowego.

en: Shipping method required
pl_PL: Wymagane podanie metody wysyłki

en: Payment method required
pl_PL: Wymagane jest podanie metody płatności

en: Phone required
pl_PL: Numer telefonu jest wymagany

en: Notes required
pl_PL: Notatki są wymagane

en: You must approve our terms
pl_PL: Musisz zaakceptować warunki naszego regulaminu.

en: Agree to Terms
pl_PL: Zaakceptuj warunki

en: I agree to the above terms
pl_PL: Zgadzam się z powyższymi warunkami.

en: Additional Order Notes
pl_PL: Dodatkowe notatki do zamówienia

en: New user registration on your Sunshine Photo Cart
pl_PL: Nowa rejestracja użytkownika na Sunshine Photo Cart

en: Name: %s
pl_PL: Imię: %s

en: [%s] New User Registration
pl_PL: [%s] Rejestracja nowego użytkownika

en: Thank you for registering! You have been automatically logged into your new account
pl_PL: Dzięki za rejestrację ! Zostałeś automatycznie zalogowany na swoje nowe konto :)

en: Show my password
pl_PL: Pokaż moje hasło

en: Passwords must be at least six characters long
pl_PL: Hasło musi zawierać przynajmniej 6 znaków

en: Username or Email
pl_PL: Nazwa użytkownika lub e-mail

en: username
pl_PL: nazwa użytkownika

en: Account updated
pl_PL: Konto zaktualizowane

en: Sorry, no galleries matched that password.
pl_PL: Przykro nam, brak galerii dla tego hasła

en: Not a valid email address
pl_PL: Nieprawidłowy adres e-mail

en: General
pl_PL: Ogólne

en: Localization
pl_PL: lokalizacja

en: Default Country
pl_PL: Domyślny kraj

en: Taxes
pl_PL: Podatki

en: Do not use taxes
pl_PL: Nie używaj podatków

en: Country / State
pl_PL: Kraj / Województwo

en: What country or state should have taxes applied
pl_PL: Jaki kraj lub województwo powinno mieć dodane podatki

en: Tax rate (%)
pl_PL: Stawka podatkowa (%)

en: Number only
pl_PL: Tylko cyfry

en: Calculate tax based on
pl_PL: Oblicz podatek bazując na

en: Which address is used to determine if tax is calculated
pl_PL: Adres na podstawie którego obliczany jest podatek

en: Tax everyone
pl_PL: Opodatkuj wszystkich

en: Currency Formatting
pl_PL: Format waluty

en: Australian Dollars
pl_PL: Dolar australijski

en: Brazilian Real
pl_PL: Real brazylijski

en: Bulgarian Lev
pl_PL: Lew bułgarski

en: Canadian Dollars
pl_PL: Dolar Kanadyjski

en: Chilean Peso
pl_PL: Chilijskie Peso

en: Chinese Yuan
pl_PL: Yuan chiński

en: Colombian Peso
pl_PL: Peso kolumbijskie

en: Czech Koruna
pl_PL: Korona czeska

en: Danish Krone
pl_PL: Korona duńska

en: Dominican Peso
pl_PL: Peso dominikańskie

en: Euros
pl_PL: Euro

en: Hong Kong Dollar
pl_PL: Dolar Hong Kong

en: Croatia kuna
pl_PL: Kuna chorwacka

en: Hungarian Forint
pl_PL: Forint węgierski

en: Icelandic krona
pl_PL: Korona islandzka

en: Indonesia Rupiah
pl_PL: Rupie indonezyjskie

en: Indian Rupee
pl_PL: Rupia indyjska

en: Nepali Rupee
pl_PL: Rupia nepalska

en: Israeli Shekel
pl_PL: Szekel izraelski

en: Japanese Yen
pl_PL: Jen japoński

en: Kenyan Shilling
pl_PL: Szyling kenijski

en: South Korean Won
pl_PL: Won południowokoreański

en: Mexican Peso
pl_PL: Peso meksykańskie

en: Norwegian Krone
pl_PL: Korona norweska

en: New Zealand Dollar
pl_PL: Dolar nowozelandzki

en: Peruvian Sol
pl_PL: Sol peruwiański

en: Philippine Pesos
pl_PL: Pesos filipińskie

en: Polish Zloty
pl_PL: Polski złoty

en: Pounds Sterling
pl_PL: Funt Szterling

en: Romanian Leu
pl_PL: Lej Rumuński

en: Russian Ruble
pl_PL: Rosyjski Rubel

en: Seychelles Rupee
pl_PL: Rupia seszelska

en: Singapore Dollar
pl_PL: Dolar singapurski

en: South African rand
pl_PL: Rand południowoafrykański

en: Swedish Krona
pl_PL: Korona szwedzka

en: Swiss Franc
pl_PL: Frank Szwajcarski

en: Taiwan New Dollars
pl_PL: Nowy dolar tajwański

en: Thai Baht
pl_PL: Baht Tajlandzki

en: Turkish Lira
pl_PL: Tureckie liry

en: Ukrainian Hryvnia
pl_PL: Hrywna ukraińska

en: US Dollars
pl_PL: Dolary amerykańskie

en: Vietnamese Dong
pl_PL: Dong wietnamski

en: Egyptian Pound
pl_PL: Funt egipski

en: Currency
pl_PL: Waluta

en: Currency symbol position
pl_PL: Pozycja symbolu waluty

en: Left
pl_PL: Lewo

en: Right
pl_PL: Prawo

en: Left space
pl_PL: Lewa spacja

en: Right space
pl_PL: Prawo spacja

en: Thousands separator
pl_PL: Separator tysięczny

en: Decimal separator
pl_PL: Separator dziesiętny

en: Number of decimals
pl_PL: Liczba miejsc dziesiętynych

en: Cart, Checkout and Accounts
pl_PL: Koszyk, Zamówienie oraz Konto

en: Require account to see products
pl_PL: Wymaga konta użytkownika by zobaczyć produkty

en: Enabling this option means users cannot see products or add them to cart unless they have created an account and are logged in.
pl_PL: Uaktywniając tę opcję użytkownicy nie będą mogli widzieć produktów oraz dodawać ich do koszyka chyba, że stworzą konto i się zalogują.

en: URLs
pl_PL: Adresy URL

en: Gallery Endpoint
pl_PL: Nazwa dla galerii

en: Image Endpoint
pl_PL: Nazwa dla Obrazów

en: Order Endpoint
pl_PL: Nazwa dla zamówienia

en: To manage order status names and descriptions, <a href="%s">click here</a>
pl_PL: W celu zarządzania nazwami statusów i opisami zamówień<a href="%s"> kliknij tutaj</a>

en: Uninstall
pl_PL: Odinstaluj

en: Pages
pl_PL: Strony

en: Page options
pl_PL: Opcje stron

en: The following pages need selecting so that Sunshine knows where they are. These pages should have been created upon installation, if not you will need to create them.
pl_PL: Następujące strony muszą zostać wybrane aby Sunsione wiedział gdzie je ulokować. Te strony pierwotnie powinny zostać utworzone podczas instalacji, jeżeli nie to będziesz musiał/ musiała stworzyć je sam.

en: Choose which page Sunshine will be displayed on
pl_PL: Wybierz stronę na której pojawi się Sunshine

en: Administration Options
pl_PL: Opcje administracyjne

en: Delete Media Library images
pl_PL: Usuń obrazy z galerii mediów

en: This will remove all images from the Media Library AND the actual image files from your server when a gallery is permanently deleted
pl_PL: To usunie wszystkie obrazy z Galerii Mediów oraz aktualny plik obrazu z Twojego serwera gdy galeria zostanie permanentnie usunięta.

en: Delete FTP folder
pl_PL: Usuń folder FTP

en: This will remove the folder and images added via FTP, if this was used to create the gallery
pl_PL: To usunię folder oraz obrazy dodane przez FTP, jeżeli w ten sposób została stworzona galeria.

en: Display Options
pl_PL: Opcje wyświetlania

en: Gallery Order
pl_PL: Zamówienie z Galerii

en: Custom ordering
pl_PL: Własna kolejność

en: Gallery Creation Date (New to Old)
pl_PL: Data Stworzenia galerii ( od najnowszej do najstarszej)

en: Gallery Creation Date (Old to New)
pl_PL: Data Stworzenia galerii ( od najstarszej do najnowszej)

en: Alphabetical
pl_PL: Alfabetycznie

en: Image Order
pl_PL: Kolejność obrazów

en: Order images shot (Images MUST have EXIF field "DateTimeDigitized")
pl_PL: Data zrobienia zdjęcia ( obraz MUSI zawierać informację EXIF "DateTimeDigitized")

en: Image Upload Date (New to Old)
pl_PL: Data przesłania obrazu na serwer (Od Najnowszego do najstarszego)

en: Image Upload Date (Old to New)
pl_PL: Data przesłania obrazu na serwer (od najstarszego do najnowszego)

en: Columns
pl_PL: Kolumny

en: Rows
pl_PL: Wiersze

en: Image Theft Prevention
pl_PL: Zabezpieczenie przed kradzieżą zdjęć

en: Proofing Only
pl_PL: Jedynynie próbki

en: This will remove all aspects of purchasing abilities throughout the site, leaving just image viewing and adding to favorites
pl_PL: Opcja ta wyłączy możliwość kupowania zdjęć a zostawi  jedynie możliwość ich oglądania oraz dodawania do ulubionych.

en: Thumbnail Width
pl_PL: Długość miniatury

en: Thumbnail Height
pl_PL: Wysokość miniatury

en: Crop
pl_PL: Kadrowanie

en: Enabling this option will not affect already uploaded images. <a href="%s" target="_blank">Please see this help article</a>
pl_PL: Włączanie tej opcji nie zostanie zastosowane do już przesłanych zdjęć. <a href="%s" target="_blank">W przypadku problemów zerknij tutaj</a>

en: Should images be cropped to the exact dimensions of your thumbnail width / height
pl_PL: Czy zdjęcia powinny być przeskalowane do takich samych wymiarów jak miniatury

en: Filename
pl_PL: Nazwa pliku

en: Allow Guest Checkout
pl_PL: Koszyk dostępny dla gości

en: Allow users to checkout as a guest (do not require a user account)
pl_PL: Zezwól niezarejestrowanym użytkownikom na składanie zamówień.

en: Allowed Countries
pl_PL: Dozwolone kraje

en: Which countries users can select at checkout
pl_PL: Kraje które mogą zaznaczyć użytkownicy przy zamówieniu

en: All countries
pl_PL: Wszystkie kraje

en: Display Fields
pl_PL: Wyświetlane pola

en: Billing Fields
pl_PL: Pola rozliczeniowe

en: Check fields you want visible
pl_PL: Zaznacz które pola mają być widoczne

en: Zip / Postcode
pl_PL: Kod pocztowy

en: Shipping Fields
pl_PL: Pola wysyłkowe

en: Other Fields
pl_PL: Inne pola

en: Required Fields
pl_PL: Pola wymagane

en: Check fields you want to be required
pl_PL: Zaznacz pola które chcesz aby były wymagane

en: Terms
pl_PL: Regulamin

en: Require Approval of Terms
pl_PL: Wymagają zatwierdzenia regulaminu

en: Force users to check that they have read and agree to the terms (below)
pl_PL: Wymuś na użytkownikach potwierdzenia zapoznania się z regulaminem (poniżej)

en: Payments
pl_PL: Płatności

en: Design
pl_PL: Styl

en: Design Elements
pl_PL: Elementy Designu

en: Theme
pl_PL: Motyw

en: My WordPress Theme
pl_PL: Mój motyw Wordpress

en: Default Sunshine Theme
pl_PL: Domyślny motyw Sunshine

en: Modern Sunshine Theme
pl_PL: Motyw Sunshine Modern

en: Miscellaneous Elements
pl_PL: Elementy nietypowe

en: Disable breadcrumbs
pl_PL: Wyłącz nawigację breadcrumbs

en: Do not show breadcrumbs throughout Sunshine pages. Helpful if you want users to stick to just a single gallery.
pl_PL: Nie pokazuj nawigacji breadcrumbs na stronach Sunshine. Przydatne gdy chcesz aby klienci trzymali się tylko jednej galerii

en: Notifications
pl_PL: Powiadomienia

en: Order Notifications
pl_PL: Powiadomienia z zamówienia.

en: Email address(es) to receive order notifications. Separate multiple emails with a comma.
pl_PL: Adres e-mail do otrzymywania powiadmienia. Kilka adresów należy oddzielać przecinkami.

en: Favorite Notifications
pl_PL: Ulubione powiadomienia

en: Email address(es) to receive submitted favorites notifications. Separate multiple emails with a comma.
pl_PL: Adresy e-mail do otrzymywania przesłanych ulubionych zdjęć. Oddziel większe ilości przecinkami

en: Email From
pl_PL: E-mail nadawcy

en: From Name
pl_PL: Imię nadawcy

en: When emails are sent to customers, what name should they come from
pl_PL: Gdy e-maile są wysyłane do klientów, jakie imię powinno się pojawiać w pozycji 'Od'.

en: From Email
pl_PL: E-mail nadawcy

en: When emails are sent to customers, what email address should they come from
pl_PL: Gdy e-maile są wysyłane do klientów, jaki adres e-mail powinien się pojawić w pozycji 'Od'

en: Email Subjects
pl_PL: Tematy e-mail

en: Allowed template variables are:
pl_PL: Dozwolone zmienne to:

en: Order Receipt
pl_PL: Potwierdzenie do zamówienia

en: Order Comment
pl_PL: Komentarz do zamówienia

en: Email Text
pl_PL: Treść e-maila

en: Email Signature
pl_PL: Podpis e-maila

en: Appears at the end of every email message
pl_PL: Pojawia się na końcu każdej wiadomości

en: Receipt
pl_PL: Potwierdzenie

en: Message at the top of email receipts
pl_PL: Wiadmość na górze potwierdzeń mailowych

en: Message at top of new user registration email
pl_PL: Wiadomość na górze przy rejestracji nowego użytkownika

en: Message added to bottom order status change email
pl_PL: Wiadomość dodana na dole infromacji o zmianie statusu zamówienia

en: Licenses
pl_PL: Licencje

en: Manage licenses for your Sunshine add-ons here
pl_PL: Zarządzaj licencjami Twoich dodatków Sunshine

en: Select shipping method above
pl_PL: Wybierz sposób wysyłki powyżej

en: Select on checkout page
pl_PL: Do wyboru w kolejnym kroku

en: Previous
pl_PL: Poprzedni

en: Next
pl_PL: Następny

en: This gallery this image belongs to has expired.
pl_PL: Galeria do której należy ten obrazek wygasła.

en: Select Product Type
pl_PL: Wybierz typ produktu:

en: Select Product
pl_PL: Wybierz produkt

en: No products for this category
pl_PL: Brak produktów do tej kategorii

en: Comments
pl_PL: Dodatkowe informacje

en: You have %s characters left
pl_PL: Pozostało %s znaków

en: Already have an account? <a href="%s">Click here to login</a>
pl_PL: Masz już konto? <a href="%s">Kliknij tutaj aby się zalogować</a>

en: Account & Contact Information
pl_PL: Konto oraz informacje kontaktowe

en: Optionally set a password to create an account
pl_PL: Opcjonalnie wybierz hasło by utworzyć konto.

en: Billing same as shipping
pl_PL: Rozliczenie takie samo jak adres wysyłki

en: Shipping Methods
pl_PL: Motody wysyłki

en: Select shipping method
pl_PL: Wybierz sposób wysyłki

en: Payment Methods
pl_PL: Metody płatności

en: Use my %s in credit
pl_PL: Użyj moicj %s w kredytach

en: Create Account
pl_PL: Stwórz konto

en: Order Summary
pl_PL: Podsumowanie zamówienia

en: View items in cart
pl_PL: Zobacz zawartość koszyka

en: Item(s) total
pl_PL: Cena sumaryczna za produkty

en: Go
pl_PL: Przejdź

en: This gallery is set to expire on <strong>%s</strong>
pl_PL: Ta galeria jest ustawiona aby wygasnąć w dniu <strong>%s</strong>

en: in
pl_PL: w

en: To view the gallery "%s", please enter your email address:
pl_PL: Aby zobaczyć galerię "%s", wprowadź adres e-mail poniżej:

en: Return to gallery "%s"
pl_PL: Wróć do galerii "%s"

en: Display a gallery password box
pl_PL: Wyświetl pole hasła galerii

en: Title (Optional):
pl_PL: Tytuł (Opcjonalne):

en: Visibility (Optional):
pl_PL: Widoczność (Opcjonalne):

en: Display Sunshine's main menu links
pl_PL: Wyświetlaj linki głównego menu Sunshine

en: Display a search box
pl_PL: Wyświetlaj polę wyszukiwania

en: You have %s in credit
pl_PL: Posiadasz %s w kredytach

en: Update Account Info
pl_PL: Zaktualizuj informacje

en: Update Cart
pl_PL: Zaktualizuj koszyk

en: Continue to checkout
pl_PL: Przejdź do zamówienia

en: You do not have anything in your cart yet!
pl_PL: Nie masz jeszcze nic w koszyku !

en: Complete my purchase
pl_PL: Dokonaj zamówienia

en: You do not have anything in your cart yet
pl_PL: Nie masz jeszcze nic w koszyku

en: You have no images marked as a favorite
pl_PL: Nie masz jeszcze wybranych zdjęć

en: Functionality
pl_PL: Funkcjonalność

en: Gallery Password Box
pl_PL: Pole hasła do galerii

en: Enabling this option will have the gallery password box appear in the left sidebar.
pl_PL: Zaznaczając tę opcję pole hasła do galerii będzie widoczne po lewej stronie

en: Search Box
pl_PL: Pole wyszukiwania

en: Enabling this option will have the search box appear in the left sidebar.
pl_PL: Zaznaczając tę opcję pole wyszukiwania będzie widoczne po lewej stronie.

en: Main Area
pl_PL: Główne pole

en: Background Color
pl_PL: Kolor tła

en: Header Font
pl_PL: Czcionka nagłówka

en: Header Text Color
pl_PL: Kolor czcionki nagłówka

en: Body Text Font
pl_PL: Czcionka sekcji 'body'

en: Body Text Color
pl_PL: Kolor czcionki sekcji 'body'

en: Link Color
pl_PL: Kolor odnośników

en: Secondary Color
pl_PL: Kolor drugorzędny

en: Left Sidebar
pl_PL: Lewy sidebar

en: Font
pl_PL: Czcionka

en: Buttons
pl_PL: Przyciski

en: Text Color
pl_PL: Kolor tekstu

en: Custom Styles
pl_PL: Style własne

en: Sorry, no images have been added to this gallery yet
pl_PL: Przykro nam, nie ma jeszcze obrazów dodanych do tej galerii

en: Sorry, this gallery has expired.
pl_PL: Przykro nam, ale ta galeria nie jest już dostępna

en: Enter gallery password
pl_PL: Wprowadź hasło do galerii

en: Search
pl_PL: Wyszukaj

en: Sorry, no galleries have been setup yet
pl_PL: Przykro nam, ale nie została ustawiona jeszcze żadna galeria

en: Contact Information
pl_PL: Informacje kontaktowe

en: Items
pl_PL: Pozycji

en: Order Comments
pl_PL: Komentarze do zamówienia

en: Sorry, no images match your search
pl_PL: Przykro nam, ale żaden obraz nie pasuje do wyszukiwanej frazy

en: No image
pl_PL: Brak zdjęcia

en: Background Image
pl_PL: Obraz w tle

en: Upload a file to your <a href="upload.php">Media gallery</a>, then select it here
pl_PL: Prześlij plik poprzez <a href="upload.php">galerię mediów</a>, i wybierz go tutaj

en: Background Repeat
pl_PL: Powtarzanie tła

en: Horizontally and Vertically
pl_PL: Poziomo oraz Pionowo

en: Horizontally
pl_PL: Poziomo

en: Vertically
pl_PL: Pionowo

en: No repeat
pl_PL: Bez powtarzania

en: Button Color
pl_PL: Kolor przycisku

en: Button Text Color
pl_PL: Kolor tekstu na przycisku

en: Header Background Color
pl_PL: Kolor tła nagłówka

en: Header Font Color
pl_PL: Kolor czcionki nagłówka

en: Secondary Header Font
pl_PL: Czcionka drugiego nagłówka

en: Menu Font
pl_PL: Czcionka menu

en: Main Body Copy Font
pl_PL: Czcionka sekcji body

en: You have changed items in your cart but have not yet updated. Do you want to continue to checkout?
pl_PL: Zawartość koszyka zmieniła się, ale nie została zaktualizwoana ? Czy chcesz przejść do zamówienia ?

en: Auto-include main menu
pl_PL: Automatycznie dodawaj menu główne

en: Automatically have the Sunshine Main Menu appear above the Sunshine content
pl_PL: Główne menu będzie się pojawiać nad zawartością Sunshine

en: Custom Code
pl_PL: Własny kod

en: Disable Sunshine CSS
pl_PL: Wyłącz CSS Sunshine

en: Checking this will prevent the default sunshine CSS file from being loaded
pl_PL: Zaznaczając tę opcję uniemożliwisz ładowanie się pliku CSS sunshine

en: Custom CSS
pl_PL: Własny CSS

en: Before Sunshine
pl_PL: Przed Sunshine

en: After Sunshine
pl_PL: Po Sunshine

en: Base pricing off:
pl_PL: Wycena bazowa od:

en: Optionally select an existing price level to generate prices for this new price level on all existing products
pl_PL: Opcjonalnie wybierz istniejący próg cenowy aby wygenerować ceny dla tego nowego progu cenowego dla wszystkich istniejących produktów.

en: Percentage:
pl_PL: Procentowo:

en: What percent of the selected price level to create prices for this new price level. To make higher prices, enter a value greater than 100. To make smaller prices, enter a value less than 100.
pl_PL: Jaki procent wybranego progu cenowego by utworzyć ceny dla nowego progu cenowego. By zwiększyć ceny wprowadź wartość większą niż 100. By zmniejszyć ceny podaj wartość mniejszą niż 100.

en: All price levels
pl_PL: Wszystkie progi cenowe

[ctx: post type general name]
en: Product Options
pl_PL: Opcje produktu

[ctx: post type singular name]
en: Product Option
pl_PL: Opcja produktu

en: Add New Product Option
pl_PL: Dodaj nową opcję produktu

en: Edit Product Option
pl_PL: Edytuj opcję produktu

en: New Product Option
pl_PL: Nowa opcja produktu

en: View Product Options
pl_PL: Zobacz opcję produktu

en: Search Product Option
pl_PL: Znajdź opcję produktu

en: No Product Options found
pl_PL: Nie znaleziono opcji produktu

en: No Product Options found in trash
pl_PL: Nie znaleziono opcji produktu w koszu

en: Default Price
pl_PL: Domyślna cena

en: This product has options
pl_PL: Ten produkt posiada opcje

en: Product Option Pricing
pl_PL: Cennik opcji produktu

en: Leave price blank to make it unavailable for respective Price Level, enter "0" to make it free
pl_PL: Pozstaw pole ceny puste aby było niedostępne dla tego progu cenowego, wpisz 0 aby było za darmo.

en: Select option
pl_PL: Wybierz opcję

en: You must select an option
pl_PL: Musisz wybrać opcję

en: Select Option
pl_PL: wybierz opcję

en: Invalid card data
pl_PL: Nieprawidłowe dane karty

en: Transaction ID
pl_PL: ID transakcji

en: Enable payments via Square
pl_PL: Włącz płatności poprzez Square

en: Name that users will see on the checkout page, defaults to Square
pl_PL: Nazwa która wyświetli się na stronie zamówienia, domyślnie "Square"

en: Square Store Name
pl_PL: Nazwa sklepu Square

en: Name of your store as you have it in Square
pl_PL: Nazwa twojego sklepu taka jak w Square

en: Checkout Method
pl_PL: Metoda finalizowania transakcji

en: Application ID
pl_PL: ID Aplikacji

en: Location ID
pl_PL: ID Lokalizacji

en: Too many requests made to the API
pl_PL: Zbyt dużo zapytań przesłanych do API

en: Invalid parameters were supplied to Stripe API
pl_PL: Nieprawidłowe parametry zostały wprowadzone do Stripe Api

en: Stripe API keys are not valid
pl_PL: Klucze Stripe API są nieprawidłowe

en: Could not connect to Stripe server
pl_PL: Nie można się połączyć z serwerem Stripe API

en: Could not process your transaction
pl_PL: Nie można przetworzyć Twojej transakcji

en: Stripe Transaction ID
pl_PL: ID transakcji Stripe

en: Enable payments via Stripe
pl_PL: Włącz płatności poprzez Stripe

en: Name that users will see on the checkout page, defaults to "Stripe"
pl_PL: Nazwa która wyświetli się na stronie zamówienia, domyślnie "Stripe"

en: Stripe requires an SSL certificate to accept credit card information securely from your website. <a href="http://www.sunshinephotocart.com/docs/ssl" target="_blank">Learn more</a>
pl_PL: Stripe wymaga certyfikatu SSL aby zaakceptować bezpiecznie kartę kredytową na Twojej stronie.<a href="http://www.sunshinephotocart.com/docs/ssl" target="_blank">Więcej</a>

en: Test Publishable Key
pl_PL: Testuj klucz do opublikowania

en: Live Publishable Key
pl_PL: Włącz klucz do publikowania

en: Tiered Pricing
pl_PL: System cen warstwowych

en: This product uses tiered pricing
pl_PL: Ten produkt używa systemu cen warstwowych

en: Create price tiers
pl_PL: Utwórz ceny warstowe

en: Add another tier
pl_PL: Dodaj kolejną 'warstwę'

note: Description of the plugin/theme
en: Client Gallery Photo Cart & Proofing Plugin for WordPress
pl_PL: Wtyczka umożliwiająca sprzedaż odbitek oraz wybór zdjęć dla Wordpress
