Sunshine Photo Cart - en to cs_CZ translation catalogue (9 entries)

[ctx: email]
en: Add New
cs_CZ: Přidat obsah

[ctx: email-log]
en: Add New
cs_CZ: Přidat obsah

en: Months
cs_CZ: Měsíce

en: Days
cs_CZ: Dny

[ctx: coupon]
en: Add New
cs_CZ: Přidat obsah

en: Save changes
cs_CZ: Uložit změny

[ctx: gallery]
en: Add New
cs_CZ: Přidat obsah

[ctx: order]
en: Add New
cs_CZ: Přidat obsah

en: Go
cs_CZ: Otevřít
