Sunshine Photo Cart - en to et translation catalogue (46 entries)

[ctx: email]
en: Add New
et: Lisa uus

[ctx: email-log]
en: Add New
et: Lisa uus

en: Status
et: Postituse olek

en: Subject
et: Teema

en: None
et: Puudub

en: Name
et: Nimi

en: List
et: Nimekiri

en: Default
et: Vaikeväärtus

[ctx: coupon]
en: Add New
et: Lisa uus

en: Product
et: Toode

en: Login
et: Logi sisse

en: Password
et: Parool

en: Plugin activated successfully.
et: Plugin on aktiveeritud.

[ctx: plugin A *and* plugin B]
en: and
et: ja

en: Required
et: Nõutud

en: Recommended
et: Soovitatud

en: Not Installed
et: Pole paigaldatud

en: Installed But Not Activated
et: Paigaldatud, aga pole aktiveeritud

[ctx: as in: "version nr unknown"]
en: unknown
et: tundmatu

en: Plugin activation failed.
et: Plugina aktiveerimine ebaõnnestus.

en: The installation of %1$s failed.
et: %1$s paigaldamine ebaõnnestus.

en: All installations and activations have been completed.
et: Kõik paigaldused ja aktiveerimised on lõpetatud.

en: %1$s installed successfully.
et: %1$s on paigaldatud.

en: All installations have been completed.
et: Kõik paigaldamised on lõpetatud.

en: Allow
et: Luba

en: Email
et: E-post

en: Notes
et: Märkused

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Settings
et: Sätted

en: Country
et: Riik

en: Address
et: Aadress

en: City
et: Linn

en: Date
et: Kuupäev

en: Order
et: Järjestus

en: Submit
et: Sisesta

[ctx: gallery]
en: Add New
et: Lisa uus

[ctx: post type singular name]
en: Product
et: Toode

[ctx: post type singular name]
en: Order
et: Järjestus

[ctx: order]
en: Add New
et: Lisa uus

en: Username
et: Kasutajanimi

en: General
et: Üldine

en: Pages
et: Leheküljed

en: Alphabetical
et: Tähestiku järjekorras

en: Payments
et: Maksed

en: Next
et: Järgmised

en: Search
et: Otsi
